FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
lordgabi
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. december 14., szombat 2:04

Az eddig verziókban úgy volt, hogy Game mappa, fifasetup ebben pedig katt erre: fifaconfig.

PC-re talált már valaki majdnem 100%-os tört verziót (olvastam, hogy vagy nincsenek szurkolók vagy kifagy játék közben, menüben, stb.)? :hmmm:
Ex-szerkesztő.
HUNGARY ESPANA REAL MADRID UKRAINA BRAZIL

2015. november 25. UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Bullet T

HozzászólásSzerző: Bullet T » 2013. december 14., szombat 1:16

Hello, az lenne a kérdésem, hogy Fifa 14-ben hol lehet a felbontáson állitani? sehol sem találom :-(

Marci77
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. december 13., péntek 22:28

Becksy23 írta:Menedzser módban a csapatom két szezon után, az Everton-nal vagyok:
---------------Joel----------------
Abate--Smalling-Kaboul-Briggs
------------Wanyama------------
----S.Roberto-----Januzaj------
--------------Oscar---------------
-----Welbeck------L.Traoré-----

Cserék:
----------Arrizzabalaga----------
Sciglio-Zouma-Stones-Drenthe
------------Anderson-------------
----McCarthy------Gibson-------
-------------Barkley---------------
--------Jesé--------Morata-------

1-2 megjegyzés pluszba:
A játékosok egy részét (Oscar, Kaboul) ingyen szereztem, mielőtt lejárna a szerződésük fél évvel lehet nekik szerződést ajánlani. Sajnos eddig alig volt fizetési keretem is, így csak őket tudtam, most a harmadik szezonomban viszont eladásokból és a sikereknek köszönhetően van 700ezres fizetési keretem, plusz 3 millió az átigazolásokra. És Messi-nek idén jár le a szerződése :mrgreen: 450-es a fizuja, megprobálom megszerezni, rajta kívül Szczesnyi (biztos nem így kell írni :D ) és Pogba lehet a másik két érkező - ingyen. Lacita Traoré-val rengeteg gólt fejelek, nagyon jó igazolás volt. Briggs a balhátvédem már 84-es, és belsővédőként a világ legjobbja kb. 98-as szerelés, minden tulajdonsága megvan hogy ott a legjobb legyen, szélre picit lassú. Viszont belső védőként mindig szarul helyezkedik, ez a posztból fakadhat? (pedig bent van neki a belső védő is) Drenthe kurva jó, 17 gólpasszal zárt második szezonban (sokat adok be Traoré-ra), és 1.5 millióért vettem már az elején, balhátvédnek. Az első szezonban nem nyertem semmit, bajnokságban 3. lettem, kupában és ligakupában is az elődöntőben estem ki. Második szezonomban bajnok lettem, megnyertem az FA és a Ligakupát is, BL-ben a döntőben kaptam ki a Barca-tól 1-0-ra. Harmadik szezonom viszont eddig katasztrófa, bajnokságban 6-1-4, Ligakupából kiestem a Nottingham ellen, de legalább a BL csoportkörben jól állok: 4 meccs ment le, első a Barca 10 ponttal, második én vagyok kilenccel, harmadik a Milan néggyel, utolsó a PAOK nulla ponttal, vagyis ha verem most a PAOK-ot akkor már tovább is mentem. Fontos lépés volt továbbá egy 5 csillagos ififelderítő vétele, már kaptam tőle 5-6 db 68-70-es 16 éves játékost, kölcsönben fejlődgetnek szépen, idén itt tartottam közülük egyet. 74-es, 16 éves még csak, és 190 centis csatár, kb minden értéke 70 felett van, a gyorsaságok is, szerintem nagyon jó csati lesz belőle, mert már 5-öt fejlődött 3/4 év alatt, pedig csak 8-10 meccsen tettem eddig be. Még egy érdekesség, remélem valaki tudja mitől lehet: Zouma 2 év alatt semmiben nem fejlődött még egyet sem, miközben Jesé pl már 82-es, Januzaj 79-es. Rengeteget játszik, nem tudom mi lehet a gond vele....

Szerk: Még annyi nem tudom ti milyen, én világklasszis szint ellen tolom.
Zouma nem is fog fejlődni. Elrontottàk,talán upgradebe javitjak.
Ingyen vehetted volna meg Matuidit is aki az egyik legjobb vkp :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

LaMartin
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2013. december 13., péntek 20:15

Úszómester, ha xbox közelében leszek akkor lehet h felveszlek(RattiestLake77 a nevem)

Becksy23
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2013. december 13., péntek 18:22

Menedzser módban a csapatom két szezon után, az Everton-nal vagyok:
---------------Joel----------------
Abate--Smalling-Kaboul-Briggs
------------Wanyama------------
----S.Roberto-----Januzaj------
--------------Oscar---------------
-----Welbeck------L.Traoré-----

Cserék:
----------Arrizzabalaga----------
Sciglio-Zouma-Stones-Drenthe
------------Anderson-------------
----McCarthy------Gibson-------
-------------Barkley---------------
--------Jesé--------Morata-------

1-2 megjegyzés pluszba:
A játékosok egy részét (Oscar, Kaboul) ingyen szereztem, mielőtt lejárna a szerződésük fél évvel lehet nekik szerződést ajánlani. Sajnos eddig alig volt fizetési keretem is, így csak őket tudtam, most a harmadik szezonomban viszont eladásokból és a sikereknek köszönhetően van 700ezres fizetési keretem, plusz 3 millió az átigazolásokra. És Messi-nek idén jár le a szerződése :mrgreen: 450-es a fizuja, megprobálom megszerezni, rajta kívül Szczesnyi (biztos nem így kell írni :D ) és Pogba lehet a másik két érkező - ingyen. Lacita Traoré-val rengeteg gólt fejelek, nagyon jó igazolás volt. Briggs a balhátvédem már 84-es, és belsővédőként a világ legjobbja kb. 98-as szerelés, minden tulajdonsága megvan hogy ott a legjobb legyen, szélre picit lassú. Viszont belső védőként mindig szarul helyezkedik, ez a posztból fakadhat? (pedig bent van neki a belső védő is) Drenthe kurva jó, 17 gólpasszal zárt második szezonban (sokat adok be Traoré-ra), és 1.5 millióért vettem már az elején, balhátvédnek. Az első szezonban nem nyertem semmit, bajnokságban 3. lettem, kupában és ligakupában is az elődöntőben estem ki. Második szezonomban bajnok lettem, megnyertem az FA és a Ligakupát is, BL-ben a döntőben kaptam ki a Barca-tól 1-0-ra. Harmadik szezonom viszont eddig katasztrófa, bajnokságban 6-1-4, Ligakupából kiestem a Nottingham ellen, de legalább a BL csoportkörben jól állok: 4 meccs ment le, első a Barca 10 ponttal, második én vagyok kilenccel, harmadik a Milan néggyel, utolsó a PAOK nulla ponttal, vagyis ha verem most a PAOK-ot akkor már tovább is mentem. Fontos lépés volt továbbá egy 5 csillagos ififelderítő vétele, már kaptam tőle 5-6 db 68-70-es 16 éves játékost, kölcsönben fejlődgetnek szépen, idén itt tartottam közülük egyet. 74-es, 16 éves még csak, és 190 centis csatár, kb minden értéke 70 felett van, a gyorsaságok is, szerintem nagyon jó csati lesz belőle, mert már 5-öt fejlődött 3/4 év alatt, pedig csak 8-10 meccsen tettem eddig be. Még egy érdekesség, remélem valaki tudja mitől lehet: Zouma 2 év alatt semmiben nem fejlődött még egyet sem, miközben Jesé pl már 82-es, Januzaj 79-es. Rengeteget játszik, nem tudom mi lehet a gond vele....

Szerk: Még annyi nem tudom ti milyen, én világklasszis szint ellen tolom.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Úszómester
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. december 13., péntek 17:39

nekem ilyen a csapatom:
Hart, Clichy, Vertonghen, Koscielny, Walker, Fellaini, Schürrle, Ben arfa, Santi Cazorla, Benteke, Sturridge,
akinek van kedve játszani(xbox 360) az vegyen fel és írjon
GruimmjowGOD

pheco
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. december 13., péntek 11:57

DT8 írta:tudnátok valami jó csapatot ajánlani ? nem akarok elcsapatta kezdeni inkább valami közép vagy alsóházból szeretnék olyat ahol benne van a fejlődési lehetőség.
előre is köszi a tippekért :D
Villarreal, Bilbao, Newcastle, Southampton, Roma, Udinese...

Lehet csinálni benne új csapatot? Pl megcsináltam Beckhamet 2007 körüli értékkel és beraktam a Realba. Azt esetleg lehet, hogy megcsinálnék egy 2005 körüli Realt új csapatként?

Marci77
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. december 13., péntek 11:33

DT8 írta:tudnátok valami jó csapatot ajánlani ? nem akarok elcsapatta kezdeni inkább valami közép vagy alsóházból szeretnék olyat ahol benne van a fejlődési lehetőség.
Én párhuzamosan vagyok a Reallal,a PSVvel és a HANNOVERrel. Ajánlom őket. Zieler,Sané,Huszti,Diouf,Ya Konan jó. Bittencurt is jó lesz egy kis fejlődés után. Én Sakait is hagytam jobbvedobe,nem ot kell lecserélni először. Én Jesét,meg Willemset igazoltam az első nyáron. Ya Konant mondjuk hosszabbítás után nem tudtam eladni :( (sok lesz a fizetése ha marad,65k körül)

Télen több játékos hozható,kicsit nagyobb fizetéssel: Matuidi,Menez,nyáron Kaboul...

DT8
Kedvenc játékosaid: Sami Khedira

HozzászólásSzerző: DT8 » 2013. december 13., péntek 10:46

tudnátok valami jó csapatot ajánlani ? nem akarok elcsapatta kezdeni inkább valami közép vagy alsóházból szeretnék olyat ahol benne van a fejlődési lehetőség.

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. december 13., péntek 10:32

messideco írta:A HSP14-et telepítette már valaki? Ha igen, hogyan?
inkább hadd...többet árthat mint amennyit ad...

Marci77

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. december 12., csütörtök 23:39

messideco írta:A HSP14-et telepítette már valaki? Ha igen, hogyan?
Csak akkor telepítsd ha nem eredeti a játékod.

gunner

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. december 12., csütörtök 22:37

A HSP14-et telepítette már valaki? Ha igen, hogyan?

Zsoc
Kedvenc játékosaid: Raul,RC,Guti-Iker,SR4,Coentrao,Varane- Gerrard,Totti,Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: Zsoc » 2013. december 12., csütörtök 20:50

Valaki olvasott vagy találkozott már olyan problémával, hogy kifagy a játék új szezon betöltésekor? Egy szezont letoltam, de a másodikra sehogy sem tudok átlépni. Leszimuláltattam egy idényt, hátha vmi olyan cuccot állítottam ami akadályozza vagy vmi, de ugyanúgy kifagyott.

Marci77

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. december 12., csütörtök 19:13

ferni írta:10 a max chem 1 játékosnál :)
Igaz,de a 9 vagy 10 az már mindegy :)

ferni

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. december 12., csütörtök 19:10

10 a max chem 1 játékosnál :)

Marci77

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. december 12., csütörtök 19:06

Marci77 írta:Ha valaki játszana barátságos meccseket,meg ilyesmiket PCn,az felvehetne barátnak Originen. Nem vagyok valami jó (bár az utóbbi napokban kiderült,hogy vannak nálam 1000x bénábbak),de szívesen játszok. Mondjuk leginkább péntek-szombat vagyok,amúgy meg naponta 2 naponta 1-1 meccs.
:)
? Valaki?

Igen számít a Chem. Ha 9es a Chem akkor maxon teljesit ,de ha csak 3as akkor nem tud maxot hozni. Szoval figyelj oda a Chemistryre. Amugy az os lenyrg,hogy mindenki a sajat posztjan jatszon. Pl szelsovedo ne legye CB vagy eppen ha valaki CM de a felallasba CDM kell (mint nekem most Guarin),akkor amint tudsz,vegyel position change-et ra

LaMartin

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2013. december 12., csütörtök 18:16

Jah azz hittem h lehet vhogy novelni az osszhangot :) es egyebkent ennyit szamit, ha jo az osszhang?

ferni

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. december 12., csütörtök 17:00

azt nem venni kell, hanem olyan játékost rakni a csapatodba, aki azonos ligában játszik azokkal, akik a csapatodban vannak (vagy azonos nemzetiségű.)

LaMartin

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2013. december 12., csütörtök 16:50

És hogy kell ilyen chem-et venni? :-D (bocs de UT-ben még nagyon új vagyok :-D ). Am lehet h akkor megpróbálom Sokratist, de Hummels se olyan drága, láttam már 4000 körül.

Marci77

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. december 11., szerda 23:26

LaMartin írta:Nekem a csapatom:
Ter stegen-piszczek,leandro castan(o alapbol meg volt es meg nem igazoltam senkit a helyere mert istenkiraly. Aki seria a-s csapatot csinal annak ajanlom),subotic,schmelzer (am hummelst fogom megvenni es akkor full bvb vedelem lesz)-j.martinez(kvk),muller,perisic(reus a cél ide),draxler(ktk)-huntelaar, mandzukic
Xbox on jatszom, 6.osztalyban vagyok
Castannak nincs meg a Chem-je nem? Az nem.éppen jó. Én BVB védelembe Sokratist tolnám inkább,nekem nagyon adja.
Huszti erősebb csapatol ellen nem sokat ér nálam,viszont a gyengébbeket vele bolondítom leginkább. Lehet h veszek egy Perisicet h vele cserélgessem,vagy valakit. Reus dràga.

Közben van új B csapatom,ami edsig nagyon tetszik:
D.Lopez-Eliseu(LB),Pepe,Ogbonna,Abate-Candreva(RM),De Rossi(CDM),Guarin(CDM,de még nem alakítottam át CMről),Armero-Ibarbo,Vucinic. A cél még Elsárávi balra,csak akkor Guarín helyett De Jong kell :/

Ti cserékkel minden posztra,vagy 2 csapattal toljátok?

Vissza: “FIFA-PES-FM”