Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 25., kedd 14:01

Fú, nagyon örvendek Carlonak, nagyon jó érzéseim vannak vele kapcsolatban. Jó lesz ez!

Mourinhonak is örültem anno, de ott volt a tüske valahol, mert tudtam hogy egy állat. De most Carlonál semmi ilyent nem érzek. Csak jöjjön, dolgozzon, maradjon minél több évet nálunk, lesznek eredmények is.

Az első sajtótájékoztatót nagyon várom mindenesetre!!

Avatar
boomer
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2013. június 19., szerda 17:22
Kedvenc játékosaid: Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: boomer » 2013. június 25., kedd 13:55

eReMA írta:több ezer játékosból csak mondjuk 3 fér be a top3-ba.


Ez pedig szintén nem kis igazság... :mrgreen:
:lol: :lol:

oké, arra gondoltam, hogy a szűk elitbe nevéből kifolyólag a több ezer játékosból alig pár darab van ott, lehetetlen, hogy egy csapat igazolja, és nevelje ki/futtassa fel őket :)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 25., kedd 13:55

morientes írta:Ramires alapból vkp,csak mikor D.Luizt feltolta Benitez a kp-re,lett belőle tkp,olykor szélső.Ebből is látszik,hogy mennyire univerzális játékos...
Univerzális, de picit szeleburdi oda.
morientes írta:Gündogan...lehet hogy nem az a poszt,de ha 3 kp-vel állnánk fel,akkor simán ok lenne a gyerek...
Akár. Xabi-Gündogan-Modric simám működhet, ez is igaz.
De ezt a Kondogbia gyereket szerintem hozni kell, alig van rajta kívül mozdítható arc Látszik rajta, hogy fejlődőképes. Én sem vagyok oda érte, meg is jegyeztem már, hogy nem egy Pogba a srác... de most ő van.

Wertz írta:Felesleges. Minek igazolnák Modric posztjára drágán?
Nem az a poszt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nmate 2013. június 25., kedd 14:00-kor.

Schulcz
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 9:47
Kedvenc játékosaid: Raul, Hugo Sanchez, Redondo, A két Laudrup
Kedvenc csapatod: Real Madrid 1982 óta

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Schulcz » 2013. június 25., kedd 13:53

morientes írta:
És nem szoktam lenézni olyanokat,akiket nem ismerek...max elmondom róla a véleményem...
Na azért ez a mondat, már-már alekoszi, vagy hajdúpéteri magasságokba visz.

Tehát nem nézed le akit nem ismersz. Csak elmondod a véleményed arról akit nem ismersz.

De milyen véleményt lehet mondani arról, akit nem ismersz????

Ez veri még a Bale ról alkotott Bal(e)itéleteidet is. :D

Nem szégyen ám átgondolni a mondandónkat, mielőtt leírjuk. :)

Na Peace! :)

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 25., kedd 13:52

Kerlon írta:Miért itt egyedül lenne?
Gondolom nem két beton vkpval akar kiállni az új edző, akkor meg sokkal nagyobb nyomás lesz rajta, bárki legyen is a párja. Nem számíthat arra, hogy ott lesz mögötte Medel, és kisegíti majd.

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2013. június 25., kedd 13:52

Egyszer az a baj, hogy nem igazolunk fiatal tehetségeket, akikből nagyok lesznek mint Pogba, vagy Veratti (pedig itt van nekünk Varane, most úgy néz ki Isco is + Jesé, Morata), máskor az a baj, hogy csak Kondogbiák jönnek. Hihetetlenül szánalmas mit tudtok vinnyogni, és becsmérelni a vezetőséget, és a játékosokat, még mielőtt bizonyíthatnának...
Ezzel nagyon egyet értek...
több ezer játékosból csak mondjuk 3 fér be a top3-ba.
Ez pedig szintén nem kis igazság... :mrgreen:

Szerintem Carlo illeni fog a Real arculatához. A játéka viszont kérdéses, bár a PSG-ben játszatott focija tetszetősnek tűnt.
Üdv. itt, sok-sok kupát!
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. június 25., kedd 13:49

morientes írta:Gündogan...lehet hogy nem az a poszt,de ha 3 kp-vel állnánk fel,akkor simán ok lenne a gyerek...
Felesleges. Minek igazolnák Modric posztjára drágán?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 25., kedd 13:47

cart írta:
Kerlon írta:Végül is 20 évesen az egyik meghatározó poszton játszani egy top bajnokság egyik középmezőnybeli csapatában nem nagy cucc, bárki képes rá - ráadásul kezdő szinten.
Azért a favágó Medel ott van mellette a Sevillában. Egymagában nem lehet még tudni, mire lenne képes azon a poszton.
Miért itt egyedül lenne? :roll:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 25., kedd 13:44

Kerlon írta:Végül is 20 évesen az egyik meghatározó poszton játszani egy top bajnokság egyik középmezőnybeli csapatában nem nagy cucc, bárki képes rá - ráadásul kezdő szinten.
Azért a favágó Medel ott van mellette a Sevillában. Egymagában nem lehet még tudni, mire lenne képes azon a poszton.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 25., kedd 13:44

Előbbi már rég City, szerintem ő sem nagy durr, ukránoknál nem volt rossz. Ramires nem jön el, őt is szerettem volna, de nem tipikusan ez a poszt. A többi is más poszt, Gündogan szerintem meglesz. Jó lesz a Kondogbia, szerintem nem bukhatunk vele nagyot, elég fejlődőképesnek tűnik a srác.
Ramires alapból vkp,csak mikor D.Luizt feltolta Benitez a kp-re,lett belőle tkp,olykor szélső.Ebből is látszik,hogy mennyire univerzális játékos...
Aztán Fernandinho meg nagy durranás sztm,a chelsea elken uralta a kp-t,nem véletlen vitte a city...
Gündogan...lehet hogy nem az a poszt,de ha 3 kp-vel állnánk fel,akkor simán ok lenne a gyerek...
És hogy mind elment máshova,vagy épp mozdíthatatlan az biztos nem a klubvezetés dilettantizmusa,csak éppen így alakult...na de mind1
És nem szoktam lenézni olyanokat,akiket nem ismerek...max elmondom róla a véleményem...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. június 25., kedd 13:43

Nálam a játékával nem tűnt ki,de nem akarok tényleg vitát generálni....csak megint az a csapatrész nem erősödik,amelyiknek a legjobban kellene...nem erősödik megfelelelően,úgy értem...
Nyilván nem tőle lesz a játékunk szebb és hatékonyabb, de egyszerűen nincs hozzá hasonló fizikumú és felfogású játékosunk a csapatban, aki egyértelműen kp-s munka piszkos részét végzi el. Ancelottit ezért is érdekelheti Kondogbia, az olasz mindig alkalmazott a csapataiban egy brusztolós , nem feltétlen fullos képességű játékost a kp-n a stabilitás miatt. A kezdőhöz még nincs eléggé felkészülve ez tény, de ha Ancelottinak kell egy ilyen típusú játékos akkor el fogjuk hozni és szépen beépítjük. Talán végre építkezni fogunk egy hosszú folyamat részeként, máshogy ezt nem lehet ezt kell megérteni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 25., kedd 13:40

morientes írta:
nmate írta:Én sem tartom világklasszisnak, de jelenleg ő van és kész. Sajnos nincs Pogba, nincs Vidal.
És nincs Fernandinho vagy Ramires,vagy Banega,Veratti vagy Gündogan...nem nekünk Kondogbijja van...kicsit szánalmas azért...
Isco ok,végül is a BL-be is játszott(olykor még jól is)aztán Casemiro,kiegészítőnek,meg Carvajal aki a bundeszba jól nyomta szintén ok,de Kondogbia...egy gyenge sevillabol nem birt kitűnni...
Végül is 20 évesen az egyik meghatározó poszton játszani egy top bajnokság egyik középmezőnybeli csapatában nem nagy cucc, bárki képes rá - ráadásul kezdő szinten. Nagyon fiatal, nagyon tehetséges, jó felépítésű játékos 2-3-4 év múlva aranyat érhet... Szerintem Verratti sem nagyobb tehetség, Banega meg egyenesen vicc nálam. Mondjuk Fernandinhot nem láttam sokszor, de őt és Ramirest se láttam volna itt szívesen. A "német", viszont igen. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
boomer
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2013. június 19., szerda 17:22
Kedvenc játékosaid: Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: boomer » 2013. június 25., kedd 13:39

És nincs Fernandinho vagy Ramires,vagy Banega,Veratti vagy Gündogan...nem nekünk Kondogbijja van...kicsit szánalmas azért...
Isco ok,végül is a BL-be is játszott(olykor még jól is)aztán Casemiro,kiegészítőnek,meg Carvajal aki a bundeszba jól nyomta szintén ok,de Kondogbia...egy gyenge sevillabol nem birt kitűnni...
Egyszer az a baj, hogy nem igazolunk fiatal tehetségeket, akikből nagyok lesznek mint Pogba, vagy Veratti (pedig itt van nekünk Varane, most úgy néz ki Isco is + Jesé, Morata), máskor az a baj, hogy csak Kondogbiák jönnek. Hihetetlenül szánalmas mit tudtok vinnyogni, és becsmérelni a vezetőséget, és a játékosokat, még mielőtt bizonyíthatnának...
Honnan tudod, h Kondogbia nem lesz meghatározó játékos a posztján karrierje során?
Nyílván erre van a kisebb esély, de ez nem is csoda, hiszen több ezer játékosból csak mondjuk 3 fér be a top3-ba. Nálunk bevált Varane, Marcelo, és szerintem Hugiaínt is ide lehet venni (, azzal együtt, hogy szerintem is jót tenne neki a váltás, és a klubnak is, ha más játszik helyette), máshol Pogba, és Hazard vált be, nem lehet mindenkit leigazolni, komolyodjatok már meg!
...aztán akinek nem inge, az nem veszi magára...


Ancelotti kinevezésének örülök, és bízom benne, aztán majd meglátjuk hogyan tud együtt dolgozni a csapattal. A körülményekhez képest én jó döntésnek érzem (mondjuk én mindig mindekit optimistán fogadok... :D ). Klopp érkezésének örültem volna legjobban, de ennek nem volt realitása.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára boomer 2013. június 25., kedd 13:43-kor.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 25., kedd 13:34

Csak kitűnt, ha vinné a Chelsea, a Barca és mi is. :)
Biztos Senhor Mendes az ügynöke... :mrgreen:
Nálam a játékával nem tűnt ki,de nem akarok tényleg vitát generálni....csak megint az a csapatrész nem erősödik,amelyiknek a legjobban kellene...nem erősödik megfelelelően,úgy értem...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. június 25., kedd 13:33

Tegnap megnéztem Kondogbiát a francia meccsen, és azért van fogalma focihoz, bár egy meccsből nehéz lenne messze menő következtetéseket levonni, de 20 éves, igéretesnek tartják...még bőven fog fejlődni....szal azért annyira nem hiszem h le kéne nézni....mondjuk én is mást hoznék előbb, pl. ezt a Pogba gyereket, ez valami nagyon durva volt tegnap is, szerel, ütközik passzol, indít, cselez....Vierára emlékeztett....

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 25., kedd 13:29

morientes írta:És nincs Fernandinhi,vagy Ramires,vagy Banega,Veratti vagy Gündogan...bem nekünk Kondogbijja van...kicsit szánalmas azért...
Előbbi már rég City, szerintem ő sem nagy durr, ukránoknál nem volt rossz. Ramires nem jön el, őt is szerettem volna, de nem tipikusan ez a poszt. A többi is más poszt, Gündogan szerintem meglesz. Jó lesz a Kondogbia, szerintem nem bukhatunk vele nagyot, elég fejlődőképesnek tűnik a srác.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 25., kedd 13:28

És nincs Fernandinhi,vagy Ramires,vagy Banega,Veratti vagy Gündogan...bem nekünk Kondogbijja van...kicsit szánalmas azért...
fernandinhot elvitte a city, ramirest biztos nem fogják eladni, elég kevés ember van a középpályájukra úgy hallottam, banega magatartásbeli dolgok miatt nem kellett, verratti meg gündogan pedig nem akartak jönni
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 25., kedd 13:28

egy gyenge seillabol nem birt kitűnni...
Csak kitűnt, ha vinné a Chelsea, a Barca és mi is. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 25., kedd 13:26

nmate írta:Én sem tartom világklasszisnak, de jelenleg ő van és kész. Sajnos nincs Pogba, nincs Vidal.
És nincs Fernandinho vagy Ramires,vagy Banega,Veratti vagy Gündogan...nem nekünk Kondogbijja van...kicsit szánalmas azért...
Isco ok,végül is a BL-be is játszott(olykor még jól is)aztán Casemiro,kiegészítőnek,meg Carvajal aki a bundeszba jól nyomta szintén ok,de Kondogbia...egy gyenge sevillabol nem birt kitűnni...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2013. június 25., kedd 13:29-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 25., kedd 13:25

az a nagy baj, hogy már most sokat vártok kondigbiától, épp ezért csalódni fogtok benne
egy jó csereembernek jó lesz a srác perpill, jövőre meg lehet a xabi khedira duó helyett hozni nagyobb nevet is, akkor hátha több lehetőség lesz rá

bár nem tudom miként fog rá hatni, hogy egy év után megint csapatot vált, de bízok benne, hogy varane meg benzema sokat segít majd neki
nem egy elveszett a srác, csak a helyén kell kezelni
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég