Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 19., szerda 9:49

Modric valamivel átlag feletti - hát erre kell kelnem? :lol:

Gustavot én is adnám. Tudna arra valaki nemet mondani, hogy hívja a Real a kezdőbe? BM-ben Martinez mellet úgysem az. Gündogan sem rossz, én nem vagyok tőle oda meg vissza, de egyértelműen ügyes a gyerek.


Sajnos rájuk nulla esély van kb. Be kell érni majd Kondogbiaval meg Casemiroval.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 19., szerda 9:40

csibi írta:a pcsöm kivan, hogy itt mindenki dobálózik a magas árral. akkor nem kell, kész. ffej bale is meg az egész spurs, koppanjanak és rohadjon rájuk a walesi. iscot ide gyorsan, jesét.
Bale a Spurs arca és legfőbb ereje is egyben. Olyan, mint nálunk CR.
Ha megkérdeznéd Pérezt, mennyiért adná el, csillagászati árat mondana, ugyanez a helyzet a londoniakkal is.
Viszont ha nem sikerül meghosszabbítani a szerződését, és Ronaldo kijelenti, hogy amint lejár távozik, már reális áron kerülne a piacra. Bale esete szakasztott ilyen. Ha ő azt mondja menni akar és nem fog új szerződést aláírni, az árcédulája is lejjebb kúszik. 70 millióig én még nagyon örülnék, de akár 80-at is le tudnék nyelni. :D

Avatar
csibi
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 8:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csibi » 2013. június 19., szerda 9:32

a pcsöm kivan, hogy itt mindenki dobálózik a magas árral. akkor nem kell, kész. ffej bale is meg az egész spurs, koppanjanak és rohadjon rájuk a walesi. iscot ide gyorsan, jesét.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 19., szerda 9:31

Realista24 írta: ON: Egyébként nekem Modric tetszett, persze, hogy nem tudta kiadni a 100%-ot, mert későn lett "alapkezdő", ráadásul úgy, hogy balfalloszok vették körül. Hány és hány olyan szitu volt, hogy megkapta a bogyót, lökte tovább egyből, fut, körbenéz, és látja, hogy vagy egyedül van, mert nem tartják vele az iramot, vagy valaki hazaadta Casillasnak. :lol:
Hu mennyiszer szidtam emiatt DM-t mert megkapta Modrictol lett volna egy kicsiben valo zsugazas, de egyszer nem ment vissza DMtol hanem vezette az emberbe. :-@
Na ezek a szituk, meg az olyanok mint Khedira jatszotta tkp-t v szenyot(ne gyertek azzal , h nem szabadna engedni neki atlepnie a felpalyat, mert ilyen nincs)szoval ezek miatt mar turelmetlenul vartam az ev veget és Zsoze tavozasat.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 19., szerda 9:27

OFF: Személyeskedni és megmondó embert játszani egyikőtök sem akar még véletlenül sem, ugye?
easy. let me handle the situation. :D
És akkor most beszéljünk rólad hehe.
na beszéljünk. game on :mrgreen:

miró meg matt:
tekintve, hogy kb pár napja kapott normális lehetőséget luis gustavo először a válogatottban (és egyből alapember már), így nincs igazatok, hogy nem meghatározó. de ugye kicsit tájékozódni kéne előbb.

ericco már leírta a nagy brazil sztárjaimról az infot, de nem is értem, hogy a mai napig miért téma még, hogy ha vki brazil, akkor nálam az csak jó lehet, ismét csak javasolnám, hogy ha infohiányban szenvedsz, akkor inkább legyél csendben.

gündoganra kitérve - mert ugye hiányoltad a véleményem - összetenném a 2 kezem, ha jönne, fulltechnikás, kétlábas, ésszel játszó középső kp-s, a verratti, thiago típusú vonalról, én borzasztóan örülnék neki, pedig nem is brazil :lol:

luis gustavoval is bőven jól járnánk, nagy munkabírású és technikás, okos játékos ő is, egyértelmű előrelépés.

modricról meg inkább nem beszélek, mert rád van betonozva a szemellenző, nem lehet vele mit kezdeni, nem pazarlom a karaktert, hogy meggyőzzelek.
Kép
Kép
Kép

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 19., szerda 9:19

Box-to-box v vkp-t elegsokat talalni (azt most hagyjuk, h mi nem talalunk), de olyat aki iranyitja(meghatarozza) egy csapat jatekat és mellette olyan mezonymunkat vegez...vedekezik, tamad... Na az ilyen nem terem minden bokorban. Nem azert kulonleges Modric mert ebbol a kevesbol kitunik , hanem mert ilyen tipusu jatekos kriteriumanak a tobbseg nagy atlag nem tud megfelelni. Meg Thiago Alcantarat erzem ilyennek vagy legalabb is idovel ilyen lesz. Ezert nem erzem, h egy Isco v egy Ozil kozepre megfelelo ember, mert nem porognek ennyire egesz meccsen mint a horvat v spanyol-brazil.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62778
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 19., szerda 9:18

És akkor most beszéljünk rólad hehe. Hol vannak a te nagy brazil sztárjaid? Ganso, Pato meg még volt jó pár, akiknek már a nevükre sem emlékszem... Az általad sztárolt játékosok 70% a süllyesztőben végzi, és nem képesek egy első osztályú középcsapatnál feljebb jutni... Miért pont most lenne igazad?


sehol.mindig bedob valami nevet,és tövényszerű hogy egyszer bejön neki és akkor elfogja tudni mondani hogy én megmondtam hogy a szuper brazilok.
OFF: Személyeskedni és megmondó embert játszani egyikőtök sem akar még véletlenül sem, ugye?


ON: Egyébként nekem Modric tetszett, persze, hogy nem tudta kiadni a 100%-ot, mert későn lett "alapkezdő", ráadásul úgy, hogy balfalloszok vették körül. Hány és hány olyan szitu volt, hogy megkapta a bogyót, lökte tovább egyből, fut, körbenéz, és látja, hogy vagy egyedül van, mert nem tartják vele az iramot, vagy valaki hazaadta Casillasnak. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 19., szerda 9:05

És igen. Modric csak kicsit átlagon felüli. Ezen a szinten legalább is. Semmivel sem nyújtott többet idén, mint az itt egyesek által túlsztárolt, mások szerint semmibe vett Özil.
Ha az MU elleni visszavágót néznénk csak, máris többet köszönhetünk idén neki, mint Özilnek. Ráadásul a horvát gülükével ellentétben messze nem kapott annyi lehetőséget, főleg az idény első felében. Míg az előbbinek ez az első éve volt, másodiknak már a harmadik. Arról nem is beszélve, hogy Modricot sokkal nehezebb szerelni, és a labdaszerzésben, KP-s védekezésben is jóval Özil előtt van. Ha már két játékost összehasonlítasz, próbálj meg kitérni mindenre, ne csak azokra a dolgokra, amelyek esetleg alátámasztják a véleményedet. Amely már így is egyre komolytalanabb egyre több fórumozó szemében, főleg azért, mert amiért őket leszólod, szemrehányást teszel nekik, ugyanazokat a dolgokat elköveted Te is (gondolok itt főleg a játékosok ok nélküli lehúzására).
Hol vannak a te nagy brazil sztárjaid? Ganso, Pato
Mindkettő karrierjét súlyos sérülések szakították, nehezítették meg. Viszont mindkettő kellően fiatal ahhoz, hogy halljunk még róluk.
Merci Zizou!

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. június 19., szerda 9:04

Sokat játszott idén, de a csapat játékán sajnos nem látszott meg...
mert ívelgettünk,nem használtuk ki azt amiben ő ügyes,de maradjunk annyiban hogy a töredékét játszotta amennyit kellett volna..

És akkor most beszéljünk rólad hehe. Hol vannak a te nagy brazil sztárjaid? Ganso, Pato meg még volt jó pár, akiknek már a nevükre sem emlékszem... Az általad sztárolt játékosok 70% a süllyesztőben végzi, és nem képesek egy első osztályú középcsapatnál feljebb jutni... Miért pont most lenne igazad?
sehol.mindig bedob valami nevet,és tövényszerű hogy egyszer bejön neki és akkor elfogja tudni mondani hogy én megmondtam hogy a szuper brazilok.

egyébként ez a paulinho igazolást én olyannak érzem hogy nem jött be senki akit akartunk,és most próbáljunk olyat ami marad mert valakit muszáj és kész...de vele semmivel nem leszünk beljebb.

egy gyenge brazil válogatottból igazolunk egy középszintű játékost,aki még onnan se tud kitűnni.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. június 19., szerda 9:04

Matt009 írta:És igen. Modric csak kicsit átlagon felüli. Ezen a szinten legalább is. Semmivel sem nyújtott többet idén, mint az itt egyesek által túlsztárolt, mások szerint semmibe vett Özil. Ugyanúgy eltűnt a mezőnyben sokszor, ugyanúgy voltak gyenge meccse, és ugyanúgy néhányszor megvillant. Azért lenne klasszis, mert a gyengébbik lábát jobban használja német barátunknál? A teljesítménye attól még nem volt lehengerlő. Sokat játszott idén, de a csapat játékán sajnos nem látszott meg... Ezzel nem azt mondom, hogy adjuk el a rákba, de ne istenítsük a végletekig.
Oké, leírtad a véleményed, én máshogy látom, de ez rendben van, tiszteletben tartom. És mindenféle kötözködés meg minden nélkül kérdezem, mert tényleg érdekel, hogy akkor szerinted ki (vagy kik) a megfelelő szint?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2013. június 19., szerda 9:01

Modric csak a tavaszi szezonra lett kezdő játékos, előtte csak kiegészítő szerepet töltött be. Ennek ellenére szerintem hasznosabban játszott, mint Özil, aki végig alapkezdő volt a szezon során.
Szerintem Modric klasszis játékos és a jelenlegi keretünk legjobb 3 játékosában benne van.
Meg ha ő csak átlag feletti, akkor ki az aki tényleg jó játékos? :hmmm:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. június 19., szerda 8:56

hehe írta:
Matt009 írta: 2 full átlag játékos meg egy szem kicsit átlag feletti. Tényleg álomszerű lenne...
hányszor láttad a brazilt játszani?
modric kicsit átlag feletti? gondolom őrá írtad.
ez aztán hozzáértés. :lol:
adjak horgászbotot? :mrgreen:
Láttam elégszer játszani ahhoz, hogy megállapítsam. Csak az én szemem előtt nincs rózsaszín szemüveg, ha brazil játékosról van szó...

És igen. Modric csak kicsit átlagon felüli. Ezen a szinten legalább is. Semmivel sem nyújtott többet idén, mint az itt egyesek által túlsztárolt, mások szerint semmibe vett Özil. Ugyanúgy eltűnt a mezőnyben sokszor, ugyanúgy voltak gyenge meccse, és ugyanúgy néhányszor megvillant. Azért lenne klasszis, mert a gyengébbik lábát jobban használja német barátunknál? A teljesítménye attól még nem volt lehengerlő. Sokat játszott idén, de a csapat játékán sajnos nem látszott meg... Ezzel nem azt mondom, hogy adjuk el a rákba, de ne istenítsük a végletekig.

Gündogant nem is vitattad, gondolom a vele alkotott véleményemmel egyetértesz...

És akkor most beszéljünk rólad hehe. Hol vannak a te nagy brazil sztárjaid? Ganso, Pato meg még volt jó pár, akiknek már a nevükre sem emlékszem... Az általad sztárolt játékosok 70% a süllyesztőben végzi, és nem képesek egy első osztályú középcsapatnál feljebb jutni... Miért pont most lenne igazad?

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 19., szerda 8:54

Pérez és José Ángel Sánchez szeretnék meggyorsítani az eseményeket, és a türelmetlen szurkolókat megnyugtatni azzal, hogy júliusban szeretnék Isco és Bale leigazolását bejelenteni. Az AS szerint mindkét játékos esetében jól haladnak a tárgyalások, ugyan Isco szívesen követné Pellegrinit Angliába, de nem szeretne messze költözni a családjától, és édesapja (akivel Zidane többször is beszélt) a madridi klubot részesíti előnyben.
Engem azzal nyugtatnának meg, ha végre elkezdenének komolyabban foglalkozni azzal a k.rva középpályával. Xabira kezdőként számítanak, mikor jövőre kb eligazol? Rá már nem lehet építeni. Remélem, hoznak valakit mögé/mellé.
hehe írta:adjak horgászbotot?
Nekem adhatsz, az enyémet már múzeumban mutogathatnák :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 19., szerda 8:21

Matt009 írta:
hehe írta:hát álomszerű lenne a gündogan-luisgustavo-modric kp, pont ezért nem lesz ilyen soha :lol:
2 full átlag játékos meg egy szem kicsit átlag feletti. Tényleg álomszerű lenne...
hányszor láttad a brazilt játszani?
modric kicsit átlag feletti? gondolom őrá írtad.
ez aztán hozzáértés. :lol:
adjak horgászbotot? :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. június 19., szerda 8:11

Amúgy szerintem, ha Morata meggyőzte EB-vel Perezt, akkor nem hiszem, hogy Iscora, és Thiagora nem repül rá. Nem mondom, hogy hozza bármelyiket is, főleg az utóbbit, de hogy megpróbálja, az tuti. Isco sanszos, de Thiago lehet beint nekünk.
Verrattit meg tényleg kár, hogy nem bírjuk elhozni :/
Illaramendi is jó lenne egyébként. Nagy dobásra amúgy sincs most esélyünk kp-ra, fiatalokkal kell próbálkozni, aztán hátha lesz valami belőlük.

Amúgy is bele vagyok buzulva a fiatalokba, meg a saját nevelésekbe :mrgreen: Minél többet szeretnék látni itt, persze csak egészséges mértékben úgy, hogy azért ne menjen a csapat rovására, de néhány fiatal tehetséget mindig szeretnék látni, akiket be lehet építeni. És a hírek is csak adják alám a lovat. Azért egy Morata, Jesé, Carvajal, Nacho, Casemiro, akik már itt vannak + Isco, Thiago (csakazértis :mrgreen: ), Illaramendi/Verratti + Varane, akik nem írható velük egy kategóriába, de szemtelenül fiatal, nem lenne rossz na. Kellően spanyol is, kellően fiatal is.
Kercsó írta:
Matt009 írta: 2 full átlag játékos meg egy szem kicsit átlag feletti. Tényleg álomszerű lenne...
és szerinted ki az a kicsit átlag feletti?

Khediránál bármelyik jobb.

aki jelenleg a piacon van, abból csak Vidal az egyetlen, aki eddig többet mutatott Gündogannál.
Szerintem Modric az átlag feletti. Akartam is én is kérdezni amúgy. Ha Modric az átlag feletti (pláne abban az esetben ha mellélőttem, és ő csak átlagos :kivagyhe: ), akkor ki lenne szerinted jó?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 19., szerda 8:10

:coffee:
Kercsó írta:
Matt009 írta: 2 full átlag játékos meg egy szem kicsit átlag feletti. Tényleg álomszerű lenne...
és szerinted ki az a kicsit átlag feletti?

Khediránál bármelyik jobb.

aki jelenleg a piacon van, abból csak Vidal az egyetlen, aki eddig többet mutatott Gündogannál.
Szerintem Matt sem tudja mire gondolt. Ha Modric kicsivel atlagfeletti akkor ki az aki nagyon atlag feletti.
Iden meg azt sem mondhato, h Vidal jobb volt Gundogan....legalabb is a BL-ben biztosan nem.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3896
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. június 19., szerda 7:57

Matt009 írta: 2 full átlag játékos meg egy szem kicsit átlag feletti. Tényleg álomszerű lenne...
és szerinted ki az a kicsit átlag feletti?

Khediránál bármelyik jobb.

aki jelenleg a piacon van, abból csak Vidal az egyetlen, aki eddig többet mutatott Gündogannál.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 19., szerda 7:54

Elég jól hangzik, bár az utóbbi hetekben már 3-szor is írtak olyant, hogy órák kérdése Ancelotti elengedése/leigazolása, szóval inkább megvárom mire hivatalos lesz :)

Lejárt az u21, mostmár gyorsba meg lehet győzni Iscot. Moratanak nem 2 gólpassza van? Amikor Isconak passzolt asszem a norvégok elleni bika gólja előtt az nem számít gólpassznak?

Hát nekem ez az Ilara nem jött be annyira. Bár mondjuk a stream miatt nem tudtam mindig követni ki-merre, de nekem úgy tűnt sokat szabálytalankodik, sok lapot is kapott (persze tudom ez egy vkp dolga végülis)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 19., szerda 7:52

mohaola írta:A Sky Italia értesülései szerint a PSG 3 millió euróért kivásárolja Fabio Capellot, akit még a mai nap folyamán hivatalosan bejelenthetnek, így minden probléma elhárul Ancelotti elől és felgyorsulnak az események.

Az AS szerint Perez felgyorsítja Bale és Isco ügyét mivel szeretné ha már júliusba mind két sztár játékos a Real Madrid mezét viselje.

Morata maga is elismerte, hogy maradni fog, beszélt Perez-el aki biztosította erről, mivel számolnak vele a következő szezonba.

A brit sajtó szerint Higuaín aláírt az Arsenal-hoz, aki a klub történelmének a legdrágább játékosa lett, 26-30 millió eurót fizetnek érte, éves fizetése 7 millió euró körül lesz.

Úgy legyen! Ámen :salute: :D


Kicsit visszaolvastam mi volt tegnap este a téma. Hihetetlen, hogy ez a Paulinho rúg 1 gólt és máris ránk húzza a sajtó. A másik vicces, hogy minden alkalommal eljátsszák, hogy Ancelotti kiszemelt bla bla, hogy eladhatóbb legyen a sztori...
Illaramendire látok amúgy sanszot VKP posztra talán a legtöbbet, hogy most kinézik maguknak az EB után, mert jól is tolta meg spanyol, fiatal és az ára is elfogadható...

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. június 19., szerda 7:37

A Sky Italia értesülései szerint a PSG 3 millió euróért kivásárolja Fabio Capellot, akit még a mai nap folyamán hivatalosan bejelenthetnek, így minden probléma elhárul Ancelotti elől és felgyorsulnak az események.

Az AS szerint Perez felgyorsítja Bale és Isco ügyét mivel szeretné ha már júliusba mind két sztár játékos a Real Madrid mezét viselje.

Morata maga is elismerte, hogy maradni fog, beszélt Perez-el aki biztosította erről, mivel számolnak vele a következő szezonba.

A brit sajtó szerint Higuaín aláírt az Arsenal-hoz, aki a klub történelmének a legdrágább játékosa lett, 26-30 millió eurót fizetnek érte, éves fizetése 7 millió euró körül lesz.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 124 regisztrált és 0 vendég