Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 25., kedd 21:02

Ki az isten rendezi ott az átigazolásokat?
Nemtom,de hogy valamit nagyon tud,az biztos... :ozil: B-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. június 25., kedd 20:52

Hát ezt nem hiszem el. A SkyItalia szerint megvan az egyezség a City meg a Juve közt és Tévez 9+3 millióért (!!!!) költözik Torinóba. :lol: :lol: :lol: http://sport.sky.it/sport/calciomercato ... rnata.html
Ki az isten rendezi ott az átigazolásokat?

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 25., kedd 20:27

Di Maria Ancelotti döntésére vár. Ha nem fog kelleni az olasznak, Mendes már repül is Moncacoba :)
Merci Zizou!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 25., kedd 20:20

Oké de most még Madriban van. Azt mondták pénzt hoz a klubnak akkor meg adná el a tököm! Üljön a padon és ennyi.
Igen,de ha nem játszik rendszeresen,akkor a marketing értéke is csökken.Akkor a mez se fogy annyira.Előbb-utóbb a kínaiak is elfogynak :Đ
Sztm abban bízik hogy majd Ancelotti....de hát itt van már Isco,Özil...az az igazság hogy Kaká...kuka.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 25., kedd 20:11

csak nem biztos, hogy már annyi pénzt hoz a klubnak, hogy az a 10 millás fizetését fedezze
ott akar lenni a vb-n de nem akar se fizetést csökkenteni, sem elmenni :vivo:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
F.C.B.
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 15:11
Kedvenc játékosaid: Maradona, Messi
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: F.C.B. » 2013. június 25., kedd 20:03

revolver írta:
Ezt mesélje már el valaki hogy a tökömbe lehetséges ez? Mindig a marketingértékéről regélnek hogy így is ennyit hoz meg annyit hoz a konyhára akkor meg hogy a toszba engedik el ingyen?!
Akkora fizetési igénye van, hogy senkinek sem kell. A másik, hogy a marketing érték csak elit kluboknál jelent előnyt. Egy Sevilla kitörölheti vele a seggét, nincs annyi szurkolójuk, hogy kompenzálja a fizetését, annyi új "divatszurkoló" pedig nem fog a csapat mellé sodródni. Egy elit csapat meg nem fogja leigazolni, mert senkinek se kell 10 millió eurós éves fizetésért egy padmelegítő.
Oké de most még Madriban van. Azt mondták pénzt hoz a klubnak akkor meg adná el a tököm! Üljön a padon és ennyi.

Avatar
boomer
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2013. június 19., szerda 17:22
Kedvenc játékosaid: Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: boomer » 2013. június 25., kedd 19:54

A Galata nem tud kifizetni 30 milliót. Ezt a pletykát is skippelhetjük. A Monaco-n kívül nem nagyon tudok mondani olyan klubot, ahol az anyagiak, és a szükség is megvan egy helyen. Talán még az MU, Tottenham... áááá, ő is itt marad :/ :lol:
Szerintem nem is lenne gond, ha lenne mögötte izmos kp, de túl bő lesz a keret...

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: revolver » 2013. június 25., kedd 19:42

Ezt mesélje már el valaki hogy a tökömbe lehetséges ez? Mindig a marketingértékéről regélnek hogy így is ennyit hoz meg annyit hoz a konyhára akkor meg hogy a toszba engedik el ingyen?!
Akkora fizetési igénye van, hogy senkinek sem kell. A másik, hogy a marketing érték csak elit kluboknál jelent előnyt. Egy Sevilla kitörölheti vele a seggét, nincs annyi szurkolójuk, hogy kompenzálja a fizetését, annyi új "divatszurkoló" pedig nem fog a csapat mellé sodródni. Egy elit csapat meg nem fogja leigazolni, mert senkinek se kell 10 millió eurós éves fizetésért egy padmelegítő.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 25., kedd 19:27

adamzz írta:
morientes írta:akkor Benzemaval mi lesz?
Szeretem Benzemát,de ha valóban hozzuk mellé Suarezt és kiszoritja őt az Uru akkor igy járt. Ez a Real Madrid, nem fogunk nekifutni a szezonnak(legalábbis szerintem) egy benzemával meg egy moratácskával... Ha ezt nem birja el Karim, nem tud formában lenni,nem tud játékperceket kiharcolni magának akkor mehet vissza Lyonba.
Ez rendben van,de ha mondjuk télen elmenne,akkor megint nem marad csak Suarez meg moratacska...azabaj.
Úgyhogy nem tudom...mondom ha Benzema nem ok,akkor télen is nyitva az út Suarez felé...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 25., kedd 19:24

Azért így, hogy Zidane a padon van, Benzema kaphatna még egy utolsó esélyt. De Suarezt is hoznám szívesen, szóval nekem lövésem sincs mi lenne jó. :mrgreen:

Ha pedig Bale jön, akkor Suarez úgysem fog, szóval alap megkapja a francia és szerintem nem kell csalódnunk.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. június 25., kedd 19:20

morientes írta:akkor Benzemaval mi lesz?
Szeretem Benzemát,de ha valóban hozzuk mellé Suarezt és kiszoritja őt az Uru akkor igy járt. Ez a Real Madrid, nem fogunk nekifutni a szezonnak(legalábbis szerintem) egy benzemával meg egy moratácskával... Ha ezt nem birja el Karim, nem tud formában lenni,nem tud játékperceket kiharcolni magának akkor mehet vissza Lyonba.

Avatar
F.C.B.
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 15:11
Kedvenc játékosaid: Maradona, Messi
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: F.C.B. » 2013. június 25., kedd 19:18

Gascoigne írta:Van egy lepusztult, agyonfizetett ex-sztárunk, akitől ingyen se bírunk szabadulni.
Ezt mesélje már el valaki hogy a tökömbe lehetséges ez? Mindig a marketingértékéről regélnek hogy így is ennyit hoz meg annyit hoz a konyhára akkor meg hogy a toszba engedik el ingyen?! :hmmm:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 25., kedd 18:43

Ebben egyetértünk! :mrgreen: Azzal se lenne akkora gondom, ha egyértelműen mögé igazolunk, de azért ne egy szinte 0 km-es Castillás zöldfülűt --> aki egyelőre a Soldado, Negredo (minimum ilyen rutin elvárható lenne) szinttől is bőven messze van és véleményem szerint ez még jövőre is biztosan így lesz! De majd kiderül, mindenesetre én nem felejtettem el José Ángel Sánchez szavait sem, miszerint minimum 2 támadó (Isco megvan) érkezik majd Pipita távozása esetén, mert egy ekkora csapatnál alap 2 magas kvalitású csatár! :roll:
Igazából azért nehéz kérdés ez,mert ha idejönne Lajosunk,akkor játszani akarna,ez ugye nem kérdés...De Benzema ugyan úgy...két 30-40 millios csatár...2dudás egy csárdába,ráadásul az uru nem Higuain...Simán kiszorítaná Benzt a kezdőből,nem azért mert jobb,hanem mert agilisabb,harcosabb,vagányabb..akkor Benzemaval mi lesz?Eligazol?Akkor Suarez megint marad egymaga,persze nem számítva a castillasokat...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. június 25., kedd 18:42

Én is úgy gondoltam,hogy pénz+Kaká kombóval hoznánk el...a hírbe is valami olyat olvastam,hogy 25m+Kaká.

Lenne értelme elhozni ezt a srácot? :hmmm:
Nem nagyon láttam még játszani...

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. június 25., kedd 18:38

Nzedge írta:Ez a Kaká <-> El Sharaawy transzfer mennyire volt komoly hír?
Van egy lepusztult, agyonfizetett ex-sztárunk, akitől ingyen se bírunk szabadulni. És őt akarjunk felajánlani a világ legzsugoribb klubjának a jelenkor egyik legnagyobb fiatal szupertehetségéért cserébe. Hogy mondjam szépen...nem valószínű. Sajnos.

Vagy a Kaká+pénz ajánlat úgy néz ki, hogy Kaká + El Sharaawy normál vételára kitoldva pár millió extrával. :)

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. június 25., kedd 18:34

morientes írta:Én egyébként csipem Suarezt,de így meg lehetne spórolni olyan 40millio fontot...ami mehetne a kp-ra akár...
Szerintem Suárez azért is lenne jó, mert ő TKPt is tudna játszani. Ha esetleg Benzema formába lendülne ő mehetne hátrébb és akkor nem kellene Balet leigazolni. Így vele akár egyszerre 2 posztot is megoldhatnánk

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. június 25., kedd 18:32

Ez a Kaká <-> El Sharaawy transzfer mennyire volt komoly hír?

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 25., kedd 18:30

Ez ugye megint elég kényes téma,hogy kell e Benzema mellé venni valakit,vagy sem...
Ebben egyetértünk! :mrgreen: Azzal se lenne akkora gondom, ha egyértelműen mögé igazolunk, de azért ne egy szinte 0 km-es Castillás zöldfülűt --> aki egyelőre a Soldado, Negredo (minimum ilyen rutin elvárható lenne) szinttől is bőven messze van és véleményem szerint ez még jövőre is biztosan így lesz! De majd kiderül, mindenesetre én nem felejtettem el José Ángel Sánchez szavait sem, miszerint minimum 2 támadó (Isco megvan) érkezik majd Pipita távozása esetén, mert egy ekkora csapatnál alap 2 magas kvalitású csatár! :roll:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. június 25., kedd 18:34-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. június 25., kedd 18:24

és ezt melyik játékosnak nem kellett volna megadni? legalább vételárat nem fizettek, szóval mindenféleképp jól jártak, de a lényeg, hogy nem kis kockázati tényező volt az ő leigazolása, aki mer, az nyer, én bízom Kondogbiában.
Oké, akkor óriási kockázat volt egy ingyen igazolásnak fizetést illetve aláírási pénzt adni. Őrült zsenik vannak a Juventusnál hogy egy ilyenbe belementek.
Ki írta, hogy óriási kockázat volt? :kivagyhe: Én arra írtam, hogy nem ingyen votl azért a faszi. Egy lejárt szerződésű játékos komoly pénzeket kérhet azért, hogy odamenjen egy csapathoz. Ugye nem véletlenül voltak olyan hírek, hogy a Monaco vagy PSG megvárná esetleg, hogy CR szerződése lejárjon, és adna neki csak 60 milliót az aláírásáért, a csillagászati fizu mellett.

Amit nem kell a másik klubnak kifizetni vételárként, arra szépen rámennek a játékosok ügynökei. Magasabb aláíráspénzt, magasabb fizut kérhetnek ilyenkor.
Ehhez még annyit; azt is mondta az öreg korábban, hogy nem tudja, hogy szükség van-e Iscora, mert jelenleg is sokan vannak arra a posztra aztán tessék ...... Vagy ott van Lewandowski esete, akiért elég sanszos, hogy bejelentkeztünk és csak a lengyelen múlott, hogy nem lett semmi a dologból, vagy a Nápoly elnökének múltkori szövege miszerint Cavaniért is ajánlatot tettünk.
Persze, simán változhatnak a dolgok, én se írtam biztosra semmit. Csak ahhoz kapcsolódóan írtam különböző híreket, hogy nem teljesen elképzelhetetlen, hogy nem hozunk csatárt.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 25., kedd 18:19

Függetlenül attól, hogy José hol erőltette én nagyon kevésnek érzem! :roll: Mert a spanyol bajnokságban még csak-csak elbírnánk, de a BL.-ben nem tudom ki hogy van vele, én k..vára nem szívesen bíznám rá a csatárposztot egy esetleges Karim sérülés, eltiltás esetén! :coffee: Itt fórumozók többségének Higuaín is baromi kevés volt és akkor majd egy nála jelenleg több szinttel gyengébb embertől várunk csodát, na neeee!
Ez ugye megint elég kényes téma,hogy kell e Benzema mellé venni valakit,vagy sem...Azt ugye lehet tudni,hogy a francia nem nagyon viseli a versenyhelyzetet,a hol játszok-hol nem szindrómát...amúgy is megosztó a szurkolóknál,van aki már kinn látná a csapatból,és van aki megadja a bizalmat...én ammondó vagyok,1 évet maradjon még minimum,aztán inkább olcsóbb csatárt igazolni mögé...ha meg flop lesz ne aggy'isten vagy megsérül,akkor lehet mozdítani Suarezt,mert ahogy Kerlon is írta,a pool nemzetközi kupába nem érdekelt...
Azt az igazoljunk mögé,azt kölcsönben is lehetne akár...úgy mint Adebayort annak idején...
Én egyébként csipem Suarezt,de így meg lehetne spórolni olyan 40millio fontot...ami mehetne a kp-ra akár...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég