Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. június 30., vasárnap 14:29

valaki magyarázza el nekem hogy mi az ilyen óriási különbség a 4-3-3 és a 4-2-3-1 között,mert mindenkinél ezt olvasom hogy majd váltunk erről arra blablabla.

ez nem fifa..4-3-3 az védekezésben 4-5-1.támadásban meg akár lehet 4-2-3-1,vagy 4-3-2-1,4-2-1-3 satöbbi..
nem ezen múlik hogy bale befér-e vagy sem..
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. június 30., vasárnap 14:26

Mike írta:Irányító? Te el tudsz képzelni olyan Real Madridot amit egy Bale irányít? Na ne... Ráadásul ott most van Özil és Isco is. Egy esetleges sérülésnél sem ő kerülne be középre
Irányító poszt? Ilyen már nem is létezik a mai fociban
Özilnek és Isconak semmi közük hozzá. Ők támadó középpályások nem irányítók

Amúgy bírom, hogy a legtöbbje itt ezen a fórumon menedzsernek, sportigazgatónak képzeli magát :lol:
Isco kell nekünk, Balenak nincs helye a csapatban, Reusra van szükségünk, Kondogbia kevés ide, Lucast kellett volna megvenni, meg a többi hülyeség megy folyamatosan
Honnan tudjátok ti, hogy ki kell ide? Tudjátok már előre Ancelotti játékrendszerét vagy mi?

Ha a vezetőségnek kell Bale akkor jöjjön, ha nem kell nekik ne jöjjön. Az, hogy mennyire passzolna ide csak a játékrendszeren múlik és nem az itteni fórumozók véleményén
Ennyi az egész!
és ez más játékosokra is vonatkozik

Én például Iscot nem tartom sokra, de mégse írom ezt le állandóan, mert bízom Ancelottiban, Perezben, Zidaneban igazuk lesz vele kapcsolatban és erősítés lesz

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. június 30., vasárnap 14:23

Szerintem ha Ancelotti egy 4-3-3at képzelt el, akkor Bale nem fog jönni, attól senki ne féljen.
Viszont attól se kell sz.rni hogy ha marad a 4-2-3-1 és a két szélen CR-Bale páros fogja sz :cens: patni a népet.

Minden esetre szerintem az olasznak van egy elképzelése, arra fogunk elhozni embereket, ebben biztos vagyok, szóval akár marad a 4-2-3-1 vagy váltunk egy 4-3-3ra, arra fogunk embereket hozni. Ha Ancelotti azt mondja hogy kell neki Bale mert van helye akkor jön, ha nem akkor nem.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. június 30., vasárnap 14:12

RealMadridFanatic írta:Sokkal komolyabb költekezést is csinált amikor visszatért, e mellé a klub beelőzte a Unitedet is a bevételek terén.
Tudomásom szerint a bevételek terén már évek óta a Real az első. A klub becsült összértékében előztük most meg a ManU-t. Persze ettől még értem, hogy a lényege a mondandódnak, hogy Pérez kiváló üzletember. Ez nálam sosem volt kérdés. :)
RealMadridFanatic írta:Suárez tuti, hogy lenne vagy 50 milla (érte ez nem sok? Neki nagy a reklámértéke?)
Lenne. De igen. Nem hiszem, de hogy sokat szerepelne az újságokban, az benne van. :mrgreen:
RealMadridFanatic írta:Nem teljesen ide vág, de azért Kaká is kezdi koptatni a bevételeit szerintem. Mintha lett volna olyan cikk valamikor, hogy az Adidasnál is jelezték neki, hogy ez így már annyira nem buli. Azért elsősorban focista lenne Ő, lehetőséget meg alig kap. Biztos nem annyi a bevétele, mint madridi évei elején.
Biztosan veszített a reklámbevételeiből ahhoz képest, mikor ideigazolt. De nem hiszem, hogy olyan drasztikus lenne.
RealMadridFanatic írta:Még Iscohoz annyit, hogy én is örülök neki, jó spílernek tűnik, de nem kell rá építeni egyelőre. Fiatal, bármi lehet még belőle. Ha tényleg akkora király, mint amekkora nyáladzás megy rá, akkor szorítsa ki Özilt. Ez nem érv Bale ellen.
Ha(!) 4-3-3-at játszunk, akkor Özilnek és Isconak is csak jobb szélen marad hely. Ahogy Bale-nek is. Így máris érv lehet.
Buitre írta:a Punto Pelota szerint viszont érdekesen alakult Perez Thiago leigazolásával kapcsolatos véleménye. A teljes elutasításhoz képest legutóbb már nem zárta ki, hogy Barca vagy Atleti játékosért is nyomuljunk..
Tudtommal eddig sem zárta ki, hogy Tőlük igazoljunk, csak annyit mondott, hogy nem a klubok háta mögött, a játékoson keresztül erőltetjük ezt.
Gerr90 írta:Benzema, ahogy mondtad, talán a jelen labdarúgás legnagyobb csatártehetsége, ígérete volt, de nem feltétlenül CR tehet róla, hogy nem hozta azt a szintet, amit vártunk tőle. Sok beváltatlan ígéret volt, van és lesz is. Karim egyike ezeknek. Simán lehet, hogy Ronaldo nélkül sem tartana előrébb.
Nem hiszem, hogy Benzema beváltatlan ígéret lenne. Ha csak a statisztikát nézzük, akkor is látszik, hogy top csatár. És többen is úgy fogalmaznak, hogy magához képest volt gyenge szezonja, nem a többi csatárhoz képest. Szerintem Benzema legnagyobb gondja (az idei játékstíluson kívül) a teljes bizalom hiánya (vagyis most Higuaín, később talán Suárez).
Gerr90 írta:DM-val pedig csak egyetlen baj van, mégpedig az, hogy félig fogyatékos.
Di María játéka akkor romlott jelentősen, miután visszatért a sérüléséből, és megkapta a fizetésemelését. Azóta változtattunk a játékunkon, és ebben (ahogy Benzema, Modric, na jó Özil sem) nem igen találta a saját stílusát, játékát.
Gerr90 írta:A Barca megint más tészta, ott előszeretettel játszatták a megvásárolt klasszisokat számukra teljesen új szerepkörökben.
...
És erre mondhatod, hogy Bale meg balszélső, ahol nálunk CR játszik, de azért Balet egy ideje rendesen elkezdték átképezni, és már bizonyította is, hogy középen, illetve jobboldalon is képes klasszis megmozdulásokra.
Mivel nem követem Bale-t, így megkérdezném, hogy képes, vagy konstans játszik jobb szélen? Hogy viselni, ha ritkán jöhetne el onnan? Mert olyat olvastam, hogy Ancelotti csak poszton belül ad szabadságot a játékosainak. És ha ez igaz, és Bale nem képes egy tipikus jobb szélsőt játszani, csak meg-meg villan, akkor az nekem nem ér 90 milliót. (Ha jól emlékszem Neked sem, de gondoltam leírom a véleményem én is. :) )
miró írta:és halkan megjegyzem hogy 90et akkor rádobhatunk hazardra is.(akár,de csak példát írtam.)
ha van ennyi töltény 1 db játékosra.
Ekkora összegnél már korábban is mondtuk, hogy számít a reklámbevétel. Hazard-nak nem hiszem, hogy olyan sok lenne.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. június 30., vasárnap 13:54

Mike írta:
miró írta:nekem bale kapcsán már ott megakad az egész hogy veszünk 90 milláért egy balszélsőt és berakjuk jobb szélre.
hát de balbunkóba kezdte, aztán balszélső lett belőle, aztán néha feltűnt jobbon is, a végén meg már középen is próbált irányítgatni. Akár még kapus is lehet belőle. Hatalmasat nyernénk vele... :kivagyhe:
énse értem mit akarunk vele...
Hu de köcsög ez a Bale gyerek,hogy több poszton is bevethető. :-@
Oké,abban sokan egyetértünk,hogy az ára egy vicc,de a képességeit ne húzzuk már le ilyen módon.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 30., vasárnap 13:53

senki sem vitatja h klasszis játékos, na de abba a fociba nem illik amit itt (ahogy észrevettem) mindenki szeretne.
+1
ezt leírtam vagy már 50X.És igen,ne essünk abba a hibába,mint Zlatannal a barca.Jogos.Mert ha Bale bukna,akkor vele bukna Perez is,az hétszentség...aztán mondhatná a socioknak hogy de hát ti akartátok...nem nagyon érdekelné őket...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. június 30., vasárnap 13:30

és halkan megjegyzem hogy 90et akkor rádobhatunk hazardra is.(akár,de csak példát írtam.)
ha van ennyi töltény 1 db játékosra.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 30., vasárnap 13:30

Mike írta: melyik posztokra?
Balszélső? Kiszorítja Cét? Amíg ő itt van ott senki más nem fog játszani
Irányító? Te el tudsz képzelni olyan Real Madridot amit egy Bale irányít? Na ne... Ráadásul ott most van Özil és Isco is. Egy esetleges sérülésnél sem ő kerülne be középre
Balvédő? Max ha Marcelo lesérül, de akkor is inkább Arbeloa lesz ott. Vagy elmondhatjuk h nekünk 90 milliós balbunkónk van :lol:
Persze, mindent lehet így is és úgy is értelmezni.
Nem fogja kiszorítani CR-t ez evidens, nem fogjuk hátvédként játszatni ez is tiszta, illetve irányítónak azért nem állná meg a helyét. (sima tkp-nak már igen) Viszont egy-egy sérülés esetén, kényszerből erre a három posztra simán beugorhatna, én a szervezést amúgy is egy jó középpályától várnám. Ráadásul CR sem lesz már fiatalabb, szerintem 2 éven belül, ha még itt lesz, behúzódik majd középre, ahol nem kell akkora sebesség, így idővel Bale megkaphatná az ő helyét is.
De alapposztnak megtenné egy viszonylag kötetlenebb jobbszélső.
Mindegy is, ebben soha nem fogok egyetérteni a fórum többségével. Lehet én tévedek, lehet ti nem láttátok eleget focizni, sőt még az is benne volt, hogy ez az év valami fura fellángolás volt, és még ezeken kívül is van néhány lehetőség, szóval kár is vitázni. :)

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 30., vasárnap 13:18

miró írta:nekem bale kapcsán már ott megakad az egész hogy veszünk 90 milláért egy balszélsőt és berakjuk jobb szélre.
hát de balbunkóba kezdte, aztán balszélső lett belőle, aztán néha feltűnt jobbon is, a végén meg már középen is próbált irányítgatni. Akár még kapus is lehet belőle. Hatalmasat nyernénk vele... :kivagyhe:
énse értem mit akarunk vele...
ja de, felmutatni egy nagy nevet, h ne maradjunk alul ebben sem a barcával szemben. Ők egyszer ebbe már belebuktak (CR,Ibra egyazon nyáron), mi ne tegyük.

senki sem vitatja h klasszis játékos, na de abba a fociba nem illik amit itt (ahogy észrevettem) mindenki szeretne.
Egy igazolás, de nagyon sok posztra nyújthatna lefedettséget.
melyik posztokra?
Balszélső? Kiszorítja Cét? Amíg ő itt van ott senki más nem fog játszani
Irányító? Te el tudsz képzelni olyan Real Madridot amit egy Bale irányít? Na ne... Ráadásul ott most van Özil és Isco is. Egy esetleges sérülésnél sem ő kerülne be középre
Balvédő? Max ha Marcelo lesérül, de akkor is inkább Arbeloa lesz ott. Vagy elmondhatjuk h nekünk 90 milliós balbunkónk van :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 30., vasárnap 13:13

miró írta:nekem bale kapcsán már ott megakad az egész hogy veszünk 90 milláért egy balszélsőt és berakjuk jobb szélre.

tudom hogy szokott ott is játszani,de az ő posztja NEM az.
Értem a logikát, de azért bőven támadható.
Ha Bale esetében ragaszkodnánk az eredeti poszthoz, akkor még mindig balhátvédként tolná.
Hihetetlen ütemben fejlődik, univerzális játékos és nincs is ezzel semmi baj.
Egy igazolás, de nagyon sok posztra nyújthatna lefedettséget.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. június 30., vasárnap 13:06

nekem bale kapcsán már ott megakad az egész hogy veszünk 90 milláért egy balszélsőt és berakjuk jobb szélre.

tudom hogy szokott ott is játszani,de az ő posztja NEM az.


egységes 10 embert kell fölküldeni a pályára akik együtt jól tudnak futballozni+ronaldo.
ő az aki bármilyen taktikába,felállásba,felfogásba gólt tud lőni...
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 30., vasárnap 12:59

R.M.C.F írta:Tömegével jönnek az efféle vélemények(nem csak galakticiosé).....
már vártalak. :D
R.M.C.F írta:Ronaldoé ide illik? Ő tili tolis?
szerintem inkább ő az mint bale. na meg ő már itt van és nem kell érte újra kiadni 90milliót. :)

mondjuk az is érdekes hogy cruyff messi eladását is felvetette egy félmondattal itt meg már biztos hogyha jön bale akkor miénk lesz az überfasza szélső páros. nem fognak annyit távolról lőni egyik se, mert a másik is lőni fog. én nem akarom ezt.
legendary írta:Ugyanakkor régen igazolt ennyire tervszerűen a Madrid, tényleg okosan építik fel a keretet, a játékstílust. Bale ebbe a képbe nem illene.
erről van szó.

és én azzal sem értek még egyet hogy bale jelenleg top 3 lenne.
Wertz írta:Jól igazolunk? Ezt honnan tudod előre? Talán a jövőbe látsz?
Attól, mert megvettük az egyik álomjátékosodat még nem biztos, hogy jól igazoltunk
Leghamarabb majd egy fél év múlva lehet az igazolásokat értékelni

Balet meg miért kell elkönyvelnie mindenkinek 90 milliós igazolásnak?
az hogy EDDIG jól igazolunk ezt honnan tudom előre? :lol: :lol: nyilván nem tudhatom hogy beválnak-e de ki ne válna be? az a carvajal aki saját nevelés és egy szezont kívül itt nyomta? nem válik be hát jó elbuktunk 6milliót. buktuk már sportszakmailag ennek a tízszeresét is. casemiro nem válik be? húha buktunk 5 milliót. és az hogy isco nem válik be fél év múlva se fog kiderülni, lehet szar szezonja lesz, de ezeket a játékosokat nem 1évre vettük, mert mgé piszok fiatalok.
de eddig biztos hogy jól igazoltunk. mert játékosokra költöttünk kb 40milliót. és jött három játékos ebből kettő hiányposztra a harmadik meg jelenleg spanyolország egyik legnagyobb tehetsége. balet miért könyveltük el 90milliós igazolásnak? mert nem akarják eladni. kizárt dolognak tartom hogy mondjuk 80a latt ezt megússzuk.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 30., vasárnap 12:48

legendary írta: Csakhogy én egyáltalán nem arról beszélek, hogy inkább a középpályát kéne erősíteni. Bale-t alapból hülyeség elhozni, mert közel se hozná azt, amit Madridban elvárnak, és ennek pont CR a legnagyobb oka.

Százszor leírtam már, hogy mindkét játékosnak kell a nagy terület, a szabad mozgástér, kötetlen pozíció és hogy rájuk épüljön a játék. Ezt Bale nem fogja megkapni, mivel a Real játéka CR-re épül. Jóval kisebb területre fog szorulni, mivel két szélső nem lehet, hogy nem végez mezőnymunkát, nem védekezik, így Bale be lenne erőltetve egy kötöttebb, csendesebb pozícióba, ahol ő semmit se ér. Szvsz Di Maria-szintjénél se hozna többet. Erőlködne egy minimális területen, néha lenne egy-két jó elfutása, de ennyi. De meg se közelítené azt, amit a Spursben hoz, egy átlagjátékos válna belőle.

Két ilyen, egyéni megoldásokra, klasszis villanásokra építő játékos nem fér meg egymás mellett. A múlttal nem a középpálya elhanyagolására utaltam: CR mellett egy akkoriban szintén világklasszis Kaká közel se hozta azt, amit egyébként tudna, Di Maria és Benzema is kvázi klasszisként érkezett (utóbbi egyértelműen Európa és talán a világ legnagyobb csatártehetsége volt), hogy aztán egyikük se tudja azt hozni, amit elvárnak. A Barca hasonló, ott Messire épül a játék, és olyanok "épültek le" mellette, mint az akkoriban szerintem a világ legjobb csatára, Villa vagy a szintén mindenki által imádott Alexis. Ez a két játékos mellett az ilyenek nem tudnak érvényesülni.

Lehet reménykedni a megvétele esetén, hogy "húú, most itt szélen agyonverünk mindenkit", de ez minden évben lemegy, a Barcások összeszarták a nadrágjukat a CR-Kaká duótól, a Madridisták Villa, Alexis és ugye újonnan Neymar érkezésétől, hogy itt most esélyük se lesz. Lett? Azt hozta a csomag, amit előzetesen ígért? Nem? Jah, értem...

A Realba olyan spíler kell, aki mezőnyben tud alkotni, nem kell neki a rivaldafény, akár halkan és szinte észrevétlenül teszi a dolgát, diktálja a játék ritmusát. Isco ilyen. Bale nem.
Azért Kaká és Benzema esete szerintem kicsit más.
Benzema, ahogy mondtad, talán a jelen labdarúgás legnagyobb csatártehetsége, ígérete volt, de nem feltétlenül CR tehet róla, hogy nem hozta azt a szintet, amit vártunk tőle. Sok beváltatlan ígéret volt, van és lesz is. Karim egyike ezeknek. Simán lehet, hogy Ronaldo nélkül sem tartana előrébb.
A brazil helyzete is érdekes, mivel ő eleve sérülten jött, egy kevésbé jól sikerült Milanos év után. Pedig ott rá volt épülve a játék, 2008-ban mégsem tudott már úgy teljesíteni mint korábban. Szóval nem nálunk kezdte a mélyrepülést, csak itt érte el annak alsó pontját.
DM-val pedig csak egyetlen baj van, mégpedig az, hogy félig fogyatékos. Mikor formában volt és nem barmolt el mindent, a csapat egyik legnagyobb erőssége volt. Bale pedig sokkal intelligensebbnek tűnik nála, ráadásul ő védőként kezdte, szóval kétlem, hogy annyira távol állna tőle a védekezés. Nem lenne annyi szabadsága, mint a mostani csapatában, ez tény, de annyit kapna, mint DM, és mivel a képességei jobbak, az iq-ja pedig bizonyára magasabb, nagyon hasznos lehet.
A Barca megint más tészta, ott előszeretettel játszatták a megvásárolt klasszisokat számukra teljesen új szerepkörökben. Persze, hogy nem hozták az elvárt teljesítményt. És erre mondhatod, hogy Bale meg balszélső, ahol nálunk CR játszik, de azért Balet egy ideje rendesen elkezdték átképezni, és már bizonyította is, hogy középen, illetve jobboldalon is képes klasszis megmozdulásokra, míg szerintem Ibra a katalánoknál játszott életében először hosszabb távon szélsőt. (ebben lehet tévedek, nem követtem mindig a pályafutását.)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 30., vasárnap 12:42

Na mindegy, igazából nem sírnék, ha idén nem jönne a walesi, csak unalmas már mindig ugyanezt olvasni, illetve engem zavar is kicsit az ilyen hozzáállás. Szerintem sokan indokolatlanul lenézik, sokkal jobb játékos, mint az itteni megítélése.
Cristiano Ronaldo megér 90milliót.Messi megér 90milliót...Gareth Bale nem ér meg 90milliót...ez van.

Suarez témához,egyetértek mind Kerlonnal,mint R24-el(nem csordaszellem,leírtam már máskor is)hogy télen is ráér,ha esetleg Benzema a szarabbik énjét hozná...annál is inkább,mert a pool nem érdekelt nemzetközi szinten,tehátt itt nyugodtan játszhatna a BL-be...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 30., vasárnap 12:41

Galacticos írta:basszus eddig olyan jól igazolunk, ne csesszük már el balelel.

Tömegével jönnek az efféle vélemények(nem csak galakticiosé).....bár pár napja megfogadtam hogy kiszállok megint a fórumból(meg is teszem sokan örülhetnek :lol: , mert elég volt a sok barom vitából,meg böszmeségből......csak még ezt leírom), szóval,ezek a lehúzásoktól a hasfalam bekékül..........egy neymar egy piti teljesítménnyel world klassz,konföderációs kupa torna legjobbja esélyes :lol: :lol: (még vettem a fáradságot arra is hogy lássák akiknek mond valamit hogy csináltam neymarról egy statisztikát,hát szörnyű az a teljesítmény amit csinál), egy bale meg még inkább hátrány nekünk? Kb bármelyik csapatban a húzóember lenne.........mint ronaldo......
A stilusa nem illik ide? Ronaldoé ide illik? Ő tili tolis? Dehogy.......bale is hasonló,de még inkább jobban fekszik a walesinek a kis játék mint ronaldonak(de ezt ne áruljátok el senkinek).........psszt.

A másik meg thiago, megy az összeállításokba.....csak jönnék végre rá hogy ki az aki ezt el is hiszi? Van olyan? Most komolyan? Szívesen elbeszélgetnék vele......... :ozil: :ozil:

Songot kibeszéltük(sokak szerint top vkp),nekem ezen röhög még a vakbelem is,a top vkp az viera,makelele,redondo,essien,touré és pár társa az elmúlt 10 évből......ezeknek song a cipőjét nem bokszolhatja ki,mert egy lassú,tohonya ember,aki bár technikás de egy pályafutása csúcsán járó cambiassoval sem veszi fel a versenyt,nemhogy a top vkp-kal.........de erről továbbiakban nem beszélek.

A vezetőség szidása volt a jellemző mert más klubok már vettek pár csacsit......mi miért nem? Annyi eszük volt ami látszik....bazz...mert nem volt edzőnk.......
Miért nincs edzőnk.....verték itt a dilit..........bazzeg mert nem tudták még elhozni a psgből amíg azok nem fedezték le magukat egy nívós másikkal.........


De sorolhatnám reggelig a sok böszmeséget......nekem nem az a bajom ha valaki tudatlan,én is sok mindenben az vagyok,de az zavar ha tudatlan,és nekimegy fejjel mint egy kos olyannak aki meg nem az,mert tudja bazdmeg hogy nem az,hiszen olvasni tud(látja hogy általában "jönnek" a véleményei.....látja kinek a véleményei "ülnek" több hét,hónap ,év távlatában is.......de megy neki,ahelyett hogy tanulna azoktól....attól a pártól aki itt tudja is azt hogy miről beszél.

Jó fórumozást,és aki úgy érzi hogy van mit tanulnia,az ne támadjon,meg jampiskodjon a sz**r szövegével hanem olvassa el,lássa meg az okosabb véleményekben azt amit meg KELL....vagy KELLENE.........amit én megtanultam az életben ,abban sokat másoktól lestem el,azoktól akik JOBBAN tudták,akik tapasztaltabbak voltak........ez nem szégyen,ez úgy látszik csak itt szégyen.....és inkább menősködés megy,meg odadumálás.........

:vivo:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. június 30., vasárnap 12:33

El Unico írta:Csodálkozom amúgy,hogy Reus-ról nem írnak az újságok... Ő kellene Madridba :shifty:
Nem. Isco kellett Madridba.

Még kell nektek Illarramendi vagy Kondogbia és kész a keret. Az se elhanyagolható szempont, hogy hamar lezárnák az átigazolásokat, az egész alapozást/előszezont együtt töltené a keret, aminek hatalmas jelentősége lesz a szezon szempontjából.

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. június 30., vasárnap 12:32

Én azért Hoznék egy Gündogant.
Nekem nagy kedvencem lett a srác, és talán Sahint belevéve az üzletbe esetleg lehet rá esély hogy jön.

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. június 30., vasárnap 12:30

legendary írta: Bale-t alapból hülyeség elhozni, mert közel se hozná azt, amit Madridban elvárnak, és ennek pont CR a legnagyobb oka.

Százszor leírtam már, hogy mindkét játékosnak kell a nagy terület, a szabad mozgástér, kötetlen pozíció és hogy rájuk épüljön a játék. Ezt Bale nem fogja megkapni, mivel a Real játéka CR-re épül. Jóval kisebb területre fog szorulni, mivel két szélső nem lehet, hogy nem végez mezőnymunkát, nem védekezik, így Bale be lenne erőltetve egy kötöttebb, csendesebb pozícióba, ahol ő semmit se ér. Szvsz Di Maria-szintjénél se hozna többet. Erőlködne egy minimális területen, néha lenne egy-két jó elfutása, de ennyi. De meg se közelítené azt, amit a Spursben hoz, egy átlagjátékos válna belőle.

Két ilyen, egyéni megoldásokra, klasszis villanásokra építő játékos nem fér meg egymás mellett. A múlttal nem a középpálya elhanyagolására utaltam: CR mellett egy akkoriban szintén világklasszis Kaká közel se hozta azt, amit egyébként tudna, Di Maria és Benzema is kvázi klasszisként érkezett (utóbbi egyértelműen Európa és talán a világ legnagyobb csatártehetsége volt), hogy aztán egyikük se tudja azt hozni, amit elvárnak. A Barca hasonló, ott Messire épül a játék, és olyanok "épültek le" mellette, mint az akkoriban szerintem a világ legjobb csatára, Villa vagy a szintén mindenki által imádott Alexis. Ez a két játékos mellett az ilyenek nem tudnak érvényesülni.

Lehet reménykedni a megvétele esetén, hogy "húú, most itt szélen agyonverünk mindenkit", de ez minden évben lemegy, a Barcások összeszarták a nadrágjukat a CR-Kaká duótól, a Madridisták Villa, Alexis és ugye újonnan Neymar érkezésétől, hogy itt most esélyük se lesz. Lett? Azt hozta a csomag, amit előzetesen ígért? Nem? Jah, értem...

A Realba olyan spíler kell, aki mezőnyben tud alkotni, nem kell neki a rivaldafény, akár halkan és szinte észrevétlenül teszi a dolgát, diktálja a játék ritmusát. Isco ilyen. Bale nem.
Egyetértek.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 30., vasárnap 12:28

szerintem meg csak Kondogbia kell még, és kész is a csapat.
Modric-Kondogbia, Özil-Isco-Ronaldo, Karim

oszt hadd szóljon
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. június 30., vasárnap 12:25

Csodálkozom amúgy,hogy Reus-ról nem írnak az újságok... Ő kellene Madridba :shifty:
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 175 regisztrált és 0 vendég