Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 5., szerda 13:32

Coentrao nagy rejtély számomra. Meg, hogy mi az, hogy itt nem szeretik és éreztetik vele. Sajnos őt nem fogjuk tudni minőségben pótolni. Valószínű Nacho lenne a helyettese aki tök átlag.
Luxus egy 30+millios játékot jegelni a padon,ha megfelelő ajánlat érkezik,akkor el kell adni.
Ami meg azt a nem szeretik dolgot illeti,biztos úgy van,miért mondana ilyeneket ha nem volna igaz.Mendes ráerőltette őt csillagászati összegért a klubra,ami sokaknak nem tetszik.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. június 5., szerda 13:27

Lehet sok a 2000 perc, de nem mindenki elégedik meg azzal, hogy valahol epizód szereplő legyen, hanem szeretne húzóember lenni és minél többet adni egy csapatnak... Én se üldögélnék szívesen, mert nem jó érzés az, hogy tudom, hogy nem mernek komolyan számolni velem...
Épp ezért írtam, hogy ezzel valószínűleg ő is tisztában votl. Azért nehezn tudom elképzelni, hogy egy játékos ennyire nincs képben a világgal és a saját értékeivel, hogy pl Callejon úgy jött vissza, hogy majd ő itt 4000 perceket fog játszani. 24 évesen az espanyolból sem nagyon emelkedett ki, ha nem lenne sajét nevelés, a bernabeu közelébe nem került volna. És biztos vagyok benne, hogy ezt ő is tudja. Ha keveselné az epizódszerepet, nem is jött volna ide.
Vagy megint csak előtérbe kerül Nacho, aki a védelem jolly jokere lehet. Tudom, hogy sokan lenézik, de szerintem nem olyan gyenge arc. Stabil közepes, se több, se kevesebb. Alapesetben nem is nagyon kellene játszania, szóval én megbékélnék vele.
Én is, szerintem Nachonak van helye a keretben, persze ebben bőven benne van az is, hogy saját nevelés, de mindenhol bevethető, és szerintem nem is szerencsétlen.

Ha 10 millát letennének, akkor kérdés nélkül elfogadnám (ezek szerint Te is).
Én igen, de kérdés, hogy a Milán ad-e ennyit, illetve hogy a madrid elfogadja-e. Elmúlt 31 éves...durva.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 5., szerda 13:17

MU hivatalos Twitter oldala bejelentette CR érkezését...valami hasonló dolog mint José esetében. Ott is hamarabb nyomták ki mint kellett volna...
Az Angol LSZ nyomta ki a Mous hírt, nem a klub.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. június 5., szerda 13:15

Mondjuk nehezen tudom elképzelni, hogy Callejon menni akarna. 2000 percet játszott a szzonban, ami nagyon nem kevés. És szerintem tisztában van a saját tudásával, gondolom nem arra számított, hogy majd itt kezdő játékos lesz. Azt még elhiszem, hiogy ha a klub közli vele, hogy lépned kell, akkor megy, de hogy önként akarna menni...azt nehezen.

Albiol és Coentrao viszont érthető.

kakáért megint egy zacskó szotyit akarnak majd adni Gallianiék...Bár, meggondolandó! De azért ha 5-10 milliót valahogy lehetne kapni érte...
Callejón tuti, hogy nem akar menni önszántából. Viszont tudja, hogy egy új edzőnél nem sok sót fog meg enni. Ezért akarhat távozni, mert jövőre nem, hogy 2000 percet, még 500-at sem lenne pályán. Nem ide való, vigyék. Jesé meg jöjjön a helyére.

Albiol-nak eddig is megfelelt a kiegészítő szerep, ha meg nem akkor mért hosszabbított. Fizessenek és mehet...Európa és Világbajnok. 15M alatt nem szabad tárgyalni. Ha kell, kell...ha nem, nem. Távozása esetén ---> Garay, Marquinhos, I.Martínez. Ennyi pénzből el lehet őket hozni.

Coentrao nagy rejtély számomra. Meg, hogy mi az, hogy itt nem szeretik és éreztetik vele. Sajnos őt nem fogjuk tudni minőségben pótolni. Valószínű Nacho lenne a helyettese aki tök átlag.


MU hivatalos Twitter oldala bejelentette CR érkezését...valami hasonló dolog mint José esetében. Ott is hamarabb nyomták ki mint kellett volna... :hmmm: :kivagyhe:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 5., szerda 12:59

CS0ki írta:Mondjuk nehezen tudom elképzelni, hogy Callejon menni akarna. 2000 percet játszott a szzonban, ami nagyon nem kevés. És szerintem tisztában van a saját tudásával, gondolom nem arra számított, hogy majd itt kezdő játékos lesz. Azt még elhiszem, hiogy ha a klub közli vele, hogy lépned kell, akkor megy, de hogy önként akarna menni...azt nehezen.

Albiol és Coentrao viszont érthető.

kakáért megint egy zacskó szotyit akarnak majd adni Gallianiék...Bár, meggondolandó! :roll: De azért ha 5-10 milliót valahogy lehetne kapni érte...
Lehet sok a 2000 perc, de nem mindenki elégedik meg azzal, hogy valahol epizód szereplő legyen, hanem szeretne húzóember lenni és minél többet adni egy csapatnak... Én se üldögélnék szívesen, mert nem jó érzés az, hogy tudom, hogy nem mernek komolyan számolni velem...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. június 5., szerda 12:57

senkinek sem kell
Pedig szerintem ennyire nem rossz.
Mondjuk én kifejezetten kedvelem Őt, úgyhogy nem vagyok objektív. De ha nem akar menni, akkor itt is tartanám. Elöl univerzális játékos, elsősorban mondjuk csatárként számítanék rá. Gyors, jól indul be viszonylag, és a befejezéseivel sem szokott baj lenni. Sokkal inkább Ő, mint Morata pl.
Amúgy is fegyelmezett, visszazár, csupaszív játékos. Nem egy világmegváltó, de cserének szerintem teljesen rendben van. Nagy meccseken nyilván nem rá kell számítani, de a bajnokik nagy részén beszállhat.

Ráadásul nem hinném, hogy nagy pénzt kapnánk érte, ha menne is.


Albiolt meg amúgy nagyon gyengének érzem, viszont 4. számú középhátvédnek pont jó. Mondjuk annyiban javítanám magam, hogy bár sok hibája volt az utóbbi időben, viszont ami nálam plusz pont, az az, hogy már sokszor igyekszik megjátszani a labdát, nem arra lövi el, amerre áll. És a passzai sem rosszak, tehát embert talál sokszor. Múltkor meg olyan indítást tolt, hogy csak lestem. :lol:

Különben mindig normális volt, nem sírt, tette a dolgát. Tehát ha elég neki, és többet szeretne játszani, akkor elengedném. Persze normális áron, 10 milliót szerintem simán ér, ahol stabilan számítanak rá, ott valószínűleg jobban is teljesítene.

A probléma az, hogy akkor kellene hozni valakit, akit az Ő ára nem nagyon fedezne a mai viszonyok mellett. Vagy megint csak előtérbe kerül Nacho, aki a védelem jolly jokere lehet. Tudom, hogy sokan lenézik, de szerintem nem olyan gyenge arc. Stabil közepes, se több, se kevesebb. Alapesetben nem is nagyon kellene játszania, szóval én megbékélnék vele.
Főleg ha Coentrao marad Marcelo mögött.

kakáért megint egy zacskó szotyit akarnak majd adni Gallianiék...Bár, meggondolandó! :roll: De azért ha 5-10 milliót valahogy lehetne kapni érte...
Ha 10 millát letennének, akkor kérdés nélkül elfogadnám (ezek szerint Te is).
max. még puhatolóznék Amerikában, persze ha a brazil bevállalná. De a nyilatkozatai alapján Ő aztán érzi magában az erőt, úgyhogy szerintem Európában akar még maradni.
A PSG, Monaco szintű csapatok kiestek, már látja mindenki, hogy egy hulladék az ember, nem fognak fizetni érte, neki meg főleg nem biztosítanak álomfizut.
Szóval érzésem szerint az egyetlen alternatíva a korábbi szerelem, a Milan.
Utálnám a dolgot, hogy hülyére vettek minket, most meg visszadobjuk 6-od áron, de ezt már le kell nyelni, és minimalizálni a "veszteséget". A felszabaduló fizuja is fontos. Hiába termeli a marketingbevételeket, manapság már nem hinném, hogy ez fedezi a fizetését.
Amúgy se foglalja a helyet a keretben, sportszakmai szempontból abszolút semmiféle haszna nincs már.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealMadridFanatic 2013. június 5., szerda 13:00-kor.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. június 5., szerda 12:53

legendary írta:Neki ez az ideális közege, amikor van területe futni, megverni az emberét, egyáltalán nem a nyíltan támadó csapat. Konkrétan nem is emlékszek, hogy CR játszott-e valaha ilyenben.
Kulonbseg van a kozott, hogy a kozeppalyan megszerezzuk a labdat majd gyorsan tamadjuk a kaput es a kozott, hogy beallunk a 16-osunkra bekkelni es felrugjuk az egy szal CR-nek, o majd oldja meg valahogy. Ronaldonak az utobbi nem tetszett, amikor az ellenfel a 16-osunkhoz szogezett minket, sorba jottek a durva szerelesek, a kontraink sok esetben nem voltak hatasosak.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. június 5., szerda 12:51

Mondjuk nehezen tudom elképzelni, hogy Callejon menni akarna. 2000 percet játszott a szzonban, ami nagyon nem kevés. És szerintem tisztában van a saját tudásával, gondolom nem arra számított, hogy majd itt kezdő játékos lesz. Azt még elhiszem, hiogy ha a klub közli vele, hogy lépned kell, akkor megy, de hogy önként akarna menni...azt nehezen.

Albiol és Coentrao viszont érthető.

kakáért megint egy zacskó szotyit akarnak majd adni Gallianiék...Bár, meggondolandó! :roll: De azért ha 5-10 milliót valahogy lehetne kapni érte...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 5., szerda 12:49

MATAT visszakell hozni!!!!!!!!!!!!!!!!!! Véleményetek???
Matat a valenciabol kellett volna visszahozni,de ésszerű pénzért még most sem volna késő.
Másrészről viszont,én nem akarom elhinni hogy Mou ne számítana rá.Úgyhogy sztm marad ő szépen Londonban.

A MU fanok meg csak szeretnék hogy Ronaldo visszamenjen.Max majd a kövi BL szezonban a portugál megkínálja őket egy szaros szendviccsel... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. június 5., szerda 12:43

Remy írta:Most C. Ronaldo visszatérését írta meg a MU hivatalos Twitter-oldala

Nem hiszem el, hogy a sok pletyka ellenére nem tudnak kiállni a média elé Perezék, hogy mégis mi a helyzet.
Hülyeség.

A Twitteres dolog tegnap terjedt el, direkt megnéztem a hivatalos oldalt, semmi ilyen hír nem volt rajta, egy sima photoshop eredménye volt az egész.

A UnitedContinued meg a United MEZÉRE vonatkozó kampány, amit ma mutatnak be hivatalosan. Annyira szánalmas ez a Sportszelep, hozzá képest a The Sun hiteles forrás...

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 5., szerda 12:42

Igazi nyomorék, alattomos sunyi majom ez a murinnyó.
Pont Ronadloval kezd baszakodni, aki számtalanszor mentette meg a seggét. Nélküle most nem lenne elunico a neve, meg nem kellene a bl elődöntőkkel sem vernie a mellét... :vivo:
Love football, hate antifa.

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. június 5., szerda 12:39

Tayo írta: a legtöbb játékosunk olyan köztük CR is hogy egy nyíltan támadó, kombinatív csapatban sokkal jobban érzi magát. Benzema, Özil szintén ebbe a kategóriába tartozik. Mou egy olyan rendszert akart ráerőltetni rájuk is ami bevált egy Internél, egy Chelseanél , viszont itt egyértelmű hogy a legtöbb játékosunk alkalmatlan arra hogy a saját térfelén teperjen, és nyomozza labdát. Sorolni lehet ezeket a meccseket amit azért buktunk el mert a számunkra kedvező eredmény miatt visszaálltunk bekkelni és persze szoptuk is befele a gólokat. Ez egyértelműen José hibája volt, ha a csapat erényeire alapozta volna meg a taktikát akkor ő ezzel a kerettel bőven BL győztes lett volna.

Ronaldo nagyon eredményes volt ebben a rendszerben ez igaz, de nem mondanám hogy ez feküdt neki. Rengeteg olyan jelenet volt amikor visszaálltunk egészen a saját térfelünkig, Cé pedig csapkodott a levegőben hogy toljátok már fentebb az egészet basszátokmeg mert simán visszaszerezhetnénk a labdát az ellenfél térfelén.
De pontosan ez feküdt neki, ahogy a MU is hasonlót játszott anno, amikor ott volt.

Neki ez az ideális közege, amikor van területe futni, megverni az emberét, egyáltalán nem a nyíltan támadó csapat. Konkrétan nem is emlékszek, hogy CR játszott-e valaha ilyenben.

Mourinho elmondta, hogy pont egy olyan játékstílust akart kialakítani, ahol CR képességei a legjobban kijönnek, ami neki a legjobban fekszik. Ez pont ez a stílus volt. Nyilván előfordult, hogy alkalomadtán érezte, hogy nem működik, hogy jobb lenne mást játszani, de neki ez a közege.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 5., szerda 12:35

Most C. Ronaldo visszatérését írta meg a MU hivatalos Twitter-oldala

Nem hiszem el, hogy a sok pletyka ellenére nem tudnak kiállni a média elé Perezék, hogy mégis mi a helyzet.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: haszi » 2013. június 5., szerda 12:17

Callejónt a Real Madrid már több csereüzletbe is megpróbálta belevenni sikertelenül.
Csóri Callejón :lol: senkinek sem kell :(

Pedig egyáltalán nem ezt vártam tőle... Vagyis a tavalyi szezonja szerintem nagyon jóra sikerült, de minél többet játszatta Mou csereként egyre jobban szűnni kezdett benne az a tűz, ami még az első szezonjában hajtotta :ike:

Avatar
Cr7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cr7 » 2013. június 5., szerda 12:17

A spanyol lapértesülés szerint, a Chelsea rég-új trénere, a portugál José Mourinho nem számol két spanyol játékosával, Fernando Torressel és Juan Matával.

A Marca úgy értesült, hogy a középpályás és a csatár is távozhat a nyári átigazolási szezonban a londoni klubtól, persze csak abban az esetben, ha megfelelő ajánlat érkezik a játékosokért.


MATAT visszakell hozni!!!!!!!!!!!!!!!!!! Véleményetek???

horesz93
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:42
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, KTE

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: horesz93 » 2013. június 5., szerda 12:16

A Marca szerint Coentrao, Albiol és Callejón is jelezték a klub felé, hogy a nyáron távoznának. A klub viszont egyik játékost sem hajlandó eladni, ha nem kapnak megfelelő ajánlatot. Callejónt a Real Madrid már több csereüzletbe is megpróbálta belevenni sikertelenül.
Örülnék ha Coentrao maradna a csapatnál,így Marcelonak nem kellene végig játszani az egész szezont.Fontosabb meccseken még mindig Coentraot játszatnám mert védekezésben stabilabb...
----------------Courtois/Lunin
Carvajal/Vazquez---Militao/Nacho---Alaba/Rüdiger---Mendy/Miguel
------Casemiro/ Tchouaméni
Valverde/Modric-----Kroos/Camavinga
Rodrigo/Asensio----Vinicius/Hazard
------Benzema/RdT

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 5., szerda 12:14

A Corriere dello Sport szerint a Milan tervei között szerepel ismét, hogy Kakát leigazolják. Adriano Galliani tárgyalásokat fog kezdeményezni a brazil játékos ügyének érdekében, azonban a tavalyinál jobb ajánlattal kell előállniuk, ha komolyak a szándékaik.
Hát ez elég bukta gyanús.
Ha legalább lenne valami értelmes játékosuk cserébe aki érdekelne minket, de nincs...

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 5., szerda 12:07

Zidane írta:Cserébe meg kapják Mariát, meg némi kp-t.
kp-t mint pénzt, vagy mint középpályást? Mert Khedirát is vihetik :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. június 5., szerda 12:00

Plusz Thiago Silva és Lucas is élteti Ancelottit és marasztalnák
Akkor jöhet vele Lucas, tárt karokkal várjuk.
Cserébe meg kapják Mariát, meg némi kp-t.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. június 5., szerda 11:59

perez megmondta, hogya héten nem lesz edző, úgyhogy igazolás sem, szóval nagyon szép nyár elé nézünk. ettől már csaka jövő év lesz szebb.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 225 regisztrált és 0 vendég