Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 5., szerda 10:00

Boateng 15ért ajándék lenne. Nyugodtan be lehetne dobni kp-ra. Gyorsabb, robbanékonyabb bármelyik mostani kezdőnknél, technikailag magasan veri Khedirát, és védekezésben is tudna annyit hozni. Nem azt mondom h nincsenek nála jobb opciók, de 15 millióért...
Ha maradunk a jelenlegi rendszernél, akkor egy Boateng-Gündogan páros mindenben jobb lenne a Khedira-Xabi-nál. Ha 3 kp lesz akkor meg méginkább elfér ott. Az meg h mostanában támadókp-t játszik...naés? Khedira is :lol:


Özil meg megint bent van az álomcsapatba, ilyet... :kivagyhe: :mrgreen: :-)


Céronaldo meg hosszabítson csak szépen. Legalább ha el is megy 2 év múlva, nem ingyen. Ennyit igazán megtehetne.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 5., szerda 9:36

magyarul casillas hazudik mint a vízfolyás.
szánalmas.
Egyébként tegnap az egyik spanyol lap már úgy hozta le a dolgot.
-Hogy van a hátad?
-Már jobb.

Kicsit máshogy hangzik, mint az, hogy mindig is jó volt a háta. Sosem tudjuk meg :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 5., szerda 9:32

magyarul casillas hazudik mint a vízfolyás.
szánalmas.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 5., szerda 9:24

Na, Pelé azt mondta Neymar jobb lehet, mint Messi. Innentől kezdve nem idegeskedek :lol:

Van valami Punta Pelotás interjú Mourinhoval Céről. Ha valami spanyolos leirná 2 mondatbana tartalmát megköszönném.

Történjen már valami! :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 5., szerda 9:18

Lehet, hogy nem eladó Higu, de nem lehet ideláncolni. Perez csak az árát veri fel ezzel - legalábbis próbálja kapósabbá tenni.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1380
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. június 5., szerda 9:03

Lehetséges lenne, hogy Zidane legyen az edző. Megvan a szükséges papírja hozzá, és igazi madridista, azonban nem állítom, hogy nem lenne egy kicsit kockázatos.
Egyetértek. Korai lenne, viszont a nyakam teszem rá, hogy egyszer leül a padra.
Cristiano a Real Madriddal meg fogja nyerni a Tizediket, és úgy gondolom, hogy innen vonul vissza.
Azért Perez papa jellemét ismerve, amit ő kigondol és amit elhatároz, az előbb, vagy utóbb úgy is lesz. Az innen való visszavonulás, lehet, hogy picit erősnek hat, tudatában az elmúlt napok összeesküvés-elméleteinek. Azzal lehet, hogy mellélőtt a Presi, de hogy Ronci itt lesz még egy pár évig ez fix.


Most akkor Higu sem eladó?
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 5., szerda 8:58

Véleményem szerint Cristiano hosszabbítani fog, majd legkésőbb két év múlva eladjuk. Valamiért ezt érzem. Kicsit részletesebben:
Van annyira egoista (jó értelemben), hogy meg akarja verni a nem túl magas fiút, mert k*rvára unja már, hogy bármit csinál, ő az aktuális rossz zsaru.
Jön az új projekt, lehetőség szerint minőségileg megerősödik a keret és minden adott lesz, hogy ismét lenyomjuk a katalánokat.
Természetesen nem lesz egyszerű, mert erősödnek, de amíg egy Tito az edző, addig... :shutup:
Ha nem hosszabbítana, akkor a fennállna az a lehetőség, amit páran írtak, hogy Pérez odaszabna neki rendesen, netán el is adná és akkor a világ úgy könyvelné el, hogy aki nem tudta lenyomni az argentint. Ezt szerintem nem akarja, itt jön képben az egészséges egoizmus, amit persze sokan arroganciának könyvelnek el.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 5., szerda 8:54

madridronie írta: Perez 1 hónapon belül tető alá akarja hozni a szerződéshosszabbítást és végre pontot tenni az ügy végére, amire állítólag belső információk alapján jó eséllyel pályázik!
a következő 2 hétben csak annyit szeretnék, hogy:
- legyen egy edző
- Jesé legyen hivatalos
- CR hosszabbítson
- Higu menjen el
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 5., szerda 8:48

Ezzel a résszel csak részben értek egyet.
Egyrészt rá van kihegyezve a támadójátékunk, a taktikánk. Így természetes, hogy meghatározza egy-egy meccs és így a szezon képét, kimenetelét. Ha több lábon állna a csapat (amit sokan szeretnénk, szerintem Te is), akkor ez valószínűleg kevésbé lenne igaz. Akkor is lenne olyan meccs, ahol Ő teremtené meg a különbséget, de kevesebb.
OK, elfogadom ez is igaz!
Real Madrid and Cristiano Ronaldo have an agreement to renew his contract

While reports in Portugal link CR7 with a move away from Real Madrid after his contract expires in 2015, sources from inside the team claim there is already an agreement for his renewal: three more seasons at 16 million euros per year after taxes.

Source: Cadena Cope

http://www.goal.com/en-us/rumours/last/24?ICID=HP_FT_1

Akko most mégsem megy el?!:)))) Káosz a köbön
Lehet benne valami; az El Confidencial és Punto Pelota szerint is jóval közelebb áll a szerződéshosszabbításhoz, mint előtte bármikor! Előbbiek szerint a múlt héten végül megtört a jég Florentino papa és Crisitiano között, aminek következtében jelentős előrelépés történt az ügyben (2018-ig írna alá és nettó 15 helyett végül 16 millát tehetne zsebre) és a portugál klasszis is hajlik a hosszabbításra; míg a PP állítása szerint Perez 1 hónapon belül tető alá akarja hozni a szerződéshosszabbítást és végre pontot tenni az ügy végére, amire állítólag belső információk alapján jó eséllyel pályázik!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 5., szerda 7:59

legendary írta:Középpályásnak, buta, mint a faék. Se helyezkedni, se szerelni, se passzolni nem tud.
cart írta:védekezni annyit tud kb, mint Özil. Khedira szint.
ja egy khedira 2.0

az ember mindenben jobb mint khedira, szerintem.
szerintem van esze a a játékhoz is.
oroszisti írta:Oh God why ??? Késő van már ehhez nincs kedvem ebbe bele menni .
Én nagyon örülnék neki , aki szerinte meg nincs agya a játékhoz ... Egy baj van vele hogy ő sem a legfegyelmezettebb játékos , szerintem ezért is válnának meg tőle + szar volt a szezonja is . De szerintem bizonyított elég ha csak megnézzük a barca elleni meccseit. 15 millióért meg bőven megér egy próbát , sőt ennyiért ingyen van
BBeno írta:a Milan 15 milliót vár Boatengért. egy normális csapat rácsapna a lehetőségre mert 15 nem pénz érte. ha nem jön be akkor is min ennyiért tovább lehetne adni de mi valszeg még csak nem is hallottunk erről a lehetőségről így maradhatunk a realitásoknál. a mai sajtótájékoztatónál. :lol: :lol:
+1.
tudom hogy boateng mostanában 433ban fent játszik baloval meg sharawyval. de én úgy emlékszem hogy régebben sokkal hátrébb tolta, ezért el tudnám képzelni a gyémánt felállásban:
-----------------------vkp------------------------
----------boateng------------modric-----------
---x--------------------------------------céer-
-------------------------x-------------------------

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2013. június 5., szerda 7:44

Szerintem az hogy Ronaldo mekkora pénzt kaphat azt bent az irodákban nagyon is tudják. Ott átlátják hogy mennyit pénzt hogy a klubnak és hogy mekkora népszerűségnek örvend valójában. Ha azt vesszük hogy 50%-ék részesedés illeti a klubot Ronaldo szponzori szerződéseiből akkor már szerintem nagyon mások ezek a számok..... nem hiába szeretné azt hogy ez a százalék megváltozzon. Nem akarok hülyeséget mondani valaki biztos jobban tudja nálam.... de olvastam olyat hogy kinek mekkora a marketing értéke a még profi focisták közt.....Beckham volt az első (itt még aktív volt...) és utána jött Ronaldo aztán Messi. Ha jól emlékszem akkor 20 millió körül van Ronaldonak az egyéves szponzori támogatása ebből a pénzből a felét a klubnak kell "adnia" és akkor még ott van az a pénz amit a klub a mezeladásokból kap (szerintem ez sem lehet kis pénz.. és szerintem nyugodtan lehet számolni éves szinten 5 millió euroval) ebben az esetben már Ronaldo hozz magával 15 millió eurot. Akkor még ha azt hozzá vesszük hogy vannak barátságos meccsek amikért nekünk fizetnek (és itt nem Khedirákat és Arbeloakat szeretnének nézegetni..) akkor ismét változik ez a szám. Szóval Ronaldo-n majdhogynem keressünk annyit mint amennyi a fizetése. Persze ezt meg lehet közelíteni a másik oldalról is mert eddig ez a klubnak csak profit volt most pedig ezt a profitot el fogja veszíteni. Ha jól emlékszem akkor Perez is azt mondta hogy Ronaldo és Kaká 400 millió euro pluszt hozott eddig. Ezért szerintem egyiktől sem fogunk megválni.

Zidane szerepe pedig nagyon egyszerű lesz ebben a kérdésben. Ronaldot meg kell győznie arról hogy a Real ismét a legjobbak között lesz és hogy címeket fognak szerezni. Fel fogja vázolni neki hogy milyen lesz a jövő csapata és hogy ki lesz az edző, milyen szerepet szeretnének adni neki és hogy mindenben támogatni fogják ezenkivül hogy egyéni cimekre is esélyes lehet még.

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2013. június 5., szerda 5:56

Real Madrid and Cristiano Ronaldo have an agreement to renew his contract

While reports in Portugal link CR7 with a move away from Real Madrid after his contract expires in 2015, sources from inside the team claim there is already an agreement for his renewal: three more seasons at 16 million euros per year after taxes.

Source: Cadena Cope
http://www.goal.com/en-us/rumours/last/24?ICID=HP_FT_1

Akko most mégsem megy el?!:)))) Káosz a köbön

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2013. június 5., szerda 5:54

Realista24 írta:
Egyszerűen nem hiszem, hogy ilyen alattomosan távozna CR. Sztem annál profibb Ő. Gyalázatos lenne a részéről, és nem tenné meg azokkal a Madridistákkal akik évekig imádták őt. Egyszerűen szégyen lenne számára ha igaz lenne.
Annó a klub és a játékos kötöttek egy szerződést, amit ki kíván tölteni, legrosszabb esetben nem akarj újítani, hát tényleg gyalázatos. :-)
Abból az aspektusból gyalázatos, hogy ha 60 millió aláíráspénzért már most tudja, hogy nem ír alá nálunk. Akkor tényleg adjuk el csak pénzért és ne ingyen menjen.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. június 5., szerda 1:39

madridronie írta:
Ronaldo
nincs olyan címe a csapatnak, amit gyakorlatilag ne ő húzott volna be, vagy ne határozott volna meg ő döntően és leginkább
Ezzel a résszel csak részben értek egyet.
Egyrészt rá van kihegyezve a támadójátékunk, a taktikánk. Így természetes, hogy meghatározza egy-egy meccs és így a szezon képét, kimenetelét. Ha több lábon állna a csapat (amit sokan szeretnénk, szerintem Te is), akkor ez valószínűleg kevésbé lenne igaz. Akkor is lenne olyan meccs, ahol Ő teremtené meg a különbséget, de kevesebb.
Másrészt láttuk, hogy mit "művel" a csapat Alonso nélkül. Öregecske, lassúcska, de még mindig Ő az ész a pályán. Itt az ideje a helyettesét megkeresni és beépíteni, de jelen helyzetben -ahogy Gerard mondta- Ronaldo nyeri meg a meccseket, Alonso a bajnokságot.

Szerintem Pérez mindenképpen hosszabbítani akar Vele. Azzal nem számol, hogy majd egyszer eladjuk, tehát ebből már nem lesz bevétele a klubnak. Ki kell sakkozni, hogy mennyi az az összeg (gondolom a 15-16 millió lehet az), amennyiért még "ingyen játszik". És ha nem túl megterhelő a klubnak, akkor azt a +1-2 milliót rátenni, ugyanennyit igazán engedhetne, és akkor mindenki boldog.
Boateng
Nem igazán tudom, hogy hogyan játszik, meg hogy milyen játékos. De a Milanra mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy hülyék gyülekezete. Amilyeneket seftelni szoktak... Mikor legutoljára igazoltunk tőlük, nem jártunk túl jól. Az Ibrahimovic, Thiago Silva duó meg nem fillérekért kelt el. Nekem gyanús, hogy "csak" 15 millióért megválnának Tőle. :hmmm:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. június 5., szerda 1:23

a Milan 15 milliót vár Boatengért. egy normális csapat rácsapna a lehetőségre mert 15 nem pénz érte. ha nem jön be akkor is min ennyiért tovább lehetne adni de mi valszeg még csak nem is hallottunk erről a lehetőségről így maradhatunk a realitásoknál. a mai sajtótájékoztatónál. :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. június 5., szerda 0:35

legendary írta:
Középpályásnak, buta, mint a faék. Se helyezkedni, se szerelni, se passzolni nem tud.
cart írta:Hová lenne jó Boateng a középpályán? Boateng támadó középpályás. 4-3-3-ban meg főleg használhatatlan, védekezni annyit tud kb, mint Özil. Khedira szint.
Oh God why ??? :( Késő van már ehhez nincs kedvem ebbe bele menni .
Én nagyon örülnék neki , aki szerinte meg nincs agya a játékhoz ... Egy baj van vele hogy ő sem a legfegyelmezettebb játékos , szerintem ezért is válnának meg tőle + szar volt a szezonja is . De szerintem bizonyított elég ha csak megnézzük a barca elleni meccseit. 15 millióért meg bőven megér egy próbát , sőt ennyiért ingyen van :sly:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 5., szerda 0:08

Hová lenne jó Boateng a középpályán? Boateng támadó középpályás. 4-3-3-ban meg főleg használhatatlan, védekezni annyit tud kb, mint Özil. Khedira szint.

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. június 5., szerda 0:07

Galacticos írta:ma olvastam -már nem tom hogy hol :D - hogy a milan megválna boatengtől egy jó ajánlat esetén.
ha ez igaz, akkor hoznám a kp-ra. 20-25milliónál nem hiszem hogy többe fájna annyit meg szerintem ér. erőszakos, erős, nagyon jól lő, összjátékban is hasznos, nagyon jó a fizikuma simán eltudnám képzelni a kp-n. 4-3-3ba jó lenne a kp-n modric mellett.
A Milan pont 4-3-3-ban áll fel, és sose alkalmazzák Boatenget a középpályán, csak a 3 támadó egyikének.

Középpályásnak, buta, mint a faék. Se helyezkedni, se szerelni, se passzolni nem tud.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 4., kedd 23:54

Sierra írta:Hát ja, csak kb annyi agya van, mint Di Maríának.
Lenne legalább sakkpartnere az argentinnak. :lol:

Én már várok egy CR sajtótájékoztatót, valamikor ki kell állnia, ha tisztázni akarja magát. Ha nem, az már rég rossz ilyen helyzetben.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 4., kedd 23:48

Lehet, hogy hülyeség,de majd akik okosabbak azok kijavítanak,szóval.....ronaldo hosszabbítása lehet nem is annyira fontos a klubnak,csak azt mutatják,mert ez lenne a normális.
Ronaldo bére így is nagyon magas,az új adókkal meg (a hosszabbítás új szerződésnek minősül így megy rá a nagy adó) annyira magas lenne,hogy az is lehet hogy már nem éri meg ezt tető alá hozni.

Miért nem?
Mert 2 év múlva CR 30 éves,addigra a mezek is kevésbé fogynak(idén még volt olyan hír,hogy naponta kellett újra tölteni a bernabeu féle boltot miatta, ami óriási bevételre mutathat globálisan nézve világviszonylatban) , 30 évesen mennyiért lehetne eladni ha el szeretnénk? 20-30 milla? 30 nál biztos nem több.......ha hosszabbít akkor 2-3 évvel fog még hosszabbítani,ami évente kb 10.000.000 ba kerül a madridnak a régi fizetésén túl(emelés és plusz adó). Ez 30.000.000 plusz még és ez nem jön vissza már......ha nem hosszabbítunk akkor meg 2 év elmegy ingyen.....az kb egál.......és egy 30 éves játékos,azért már kockázatos.


:hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 223 regisztrált és 0 vendég