Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 4., kedd 16:57

Galacticos írta: de HA nem: akkor idén nyáron el kell adni. jövőre 40-50milliónál többet nem kapunk érte, utána meg ingyen mehet. ha eg most eladnánk szerintem 100-120 milliót is kaphatnánk.
Csak annyit mondj meg, hogy azzal a 100-120 millával mégis mit csinálnánk? Most is van egy rakás pénz, ha játékos kéne.. nem hiába rohangálunk Bale után. De ha valaki nem akar jönni, + a klub sem engedi, akkor lehet nekünk 3 milliárd eurónk is átigazolásokra, akkor sem fog jönni.

Ez még mindig nem FIFA...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. június 4., kedd 16:56

http://www.goal.com/en-india/news/2292/ ... ID=HP_BN_6

Lehet minket is érint. PSG transfer tervek. Itt azt irják, hogy Verratti távozik Carlóval Realba ... aztán lehet csak a régi pletyka felújitott verzioja ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. június 4., kedd 16:54

hát azért én eltudom azt képzelni hogy bántja ha többet fizettek volna neymarért mint érte
amúgy ha pl 1-2 év múlva elmegy véletlen cr akkor ti láttok esélyt hogy helyette addigra meg lesz bale ? nem egy ronaldo de azért nem kis minőséget kévisel

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. június 4., kedd 16:52

madridronie írta:
A Bola dice que no se siente bien tratado por la directiva
En Portugal aseguran que Cristiano no renovará
A portugal A Bola is lehozta, hogy Cristiano nem akar hosszabbítani, de kitöltené a 2015-ig szóló szerződését! Hozzátéve, hogy egy új gazdag csapat egy ilyen forgatókönyv mellett 60 millás aláírási pénzt biztosítana számára! Hmmm Mendes szagot érzek :hmmm: :cens: ; pár hónappal ezelőtt pontosan egy ilyen forgatókönyvet ajánlgatott a védencének és a végén könnyen előfordulhat, hogy nem potyára!
Én is. Elmondhatatlanul rühellem azt az embert. Egy utolsó cig :cens: .

Nem csodálkoznék, ha egyszer csúnyán megütné a bokáját. Persze ő csak a játékos érdekét védi. Hát persze. :roll:


Simán el tudom képzelni azt az utópiát, egy 10 év múlva, hogy a topligák egy orosz és arab multimillárdosok monopolyja lesz. Ehhez a két főbohóc - akit szintén nagyon a szívemen viselek - Blatter&Platini Co. kiválóan asszisztál.

Rég átigazolási limitnek és fizetési sapkának és videóbírónak kéne már lenni a fociban.
De ezek csak álmok.
Csak ne hogy a fent felvázolt "vízió" meg valóság legyen......

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 4., kedd 16:50

szerintem a cr-es hír kamu.
hol érdekli cr-t hogy mennyit akart adni neymarért perez? megfogja hosszabbítani a szerződését, szinte biztos vagyok benne.
de HA nem: akkor idén nyáron el kell adni. jövőre 40-50milliónál többet nem kapunk érte, utána meg ingyen mehet. ha eg most eladnánk szerintem 100-120 milliót is kaphatnánk.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. június 4., kedd 16:33

Nowitzki írta:Sziasztok!
Erről mit tudtok?
http://www.givemesport.com/349096-jose- ... m-defender
semmi közünk hozzá :D

max lesz pénzük megvenni Coentraót 30millióért, ami nem lenne rossz üzlet

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. június 4., kedd 16:21

4 éve pöttyet más volt a helyzet. Drenthék meg Faubertek rohangáltak a csapatban, ki kellett takarítani az egészet úgy, ahogy volt. Most végre ott tartunk, hogy abszolút vállalhatatlan játékosunk már nincs. A játékosok nagy része Perez szerzeménye, és a szintet is többé-kevésbé megütik. Pénz meg megint nincs egy nagy bevásárláshoz. Az a szomorú helyzet, hogy egy eladott játékos helyére 2x annyiért tudunk új játékost venni, így nagyon sokba fájna egy komoly nagytakarítás. 60-70 milla lehet, de az nem elég egy nagy bevásárláshoz.
Nagy pénz akkor sem volt, ezért lettek hitelek felvéve. Kérdéses, hoigy Perez mit akar hosszú távon. Ha csak 4 évvel számol, akkor sok ideje azért nincs nagyot alkotni. Ha összeránt egy csapatot, akkor annak is kell 1-2 év, hogy kiforrjon, BL-hez meg még úgy is kell szerencse is, ha akarja a tizediket, akkor lépnie kell.
Az oké, hogy nem Drenthék vannak, de ha megvalósulnak az írt eladások, lesz bőven lyuk a csapatban. Nem 300 milliós vásárlásról beszélek persze, kb arról, amit te is írtál. Bale+Suarez meg némi pénz a középpályára. Csak én ebből nem hiszek Bale-ben, ezért mondom, hogy az eladásokból jó eséllyel 100 köré mehetünk talán, akkor hozzácsaphat egy 50est max, és van 150-ünk igazolni. Abból a csatár 50-60 milla lesz, mellé jöhet Isco meg 2 középpályás.
Biztos vagyok benne, hogy ki fogjuk fizetni a 60-70 millát is adott esetben, ha a helyzet úgy hozza.
60-70 simán kifizetnénk, még 80at is, csak szerintem ez se lenne elég rá. Ezért mondom, hogy nem jön. Korábban már írtam érveket mellé, nagyjából annyi, hogy ő nemfog bedurcizni, Bale kell a Spursnek a BL-hez, ami 30 milliót is jelenthet, amit kvázi velünk fizettetne meg eladása esetén, most született gyereke, nem is olyan idős, hogy oka legyen nagyon pattogni, az a bizonyos PL arca dolog, Spursnek nincs szüksége pénzre, stb. Még egy évet magukhoz fogják kötni.

Avatar
csibi
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 8:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csibi » 2013. június 4., kedd 16:16

marchisionak ügynöke sincs, annyira zebrafan, hogy onnan akar visszavonulni is. ronaldo meg hosszabbítani fog. érzem. hülye lenne nem észre venni, hogy körülötte forog egész madrid.

nekem már ajándék higuain távozása, még ha khedira is kezen fogva menne vele... hmmm
egy okos vkp meg vérbeli csatár

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 4., kedd 16:14

mohaola írta:háttérben egy dúsgazdag klub áll, akik beígértek neki egy 60 millió eurós aláírási pénzt mikor szabadon igazolható lesz.
Úgy látszik, ez lesz az új divat az átigazolási piacon. :roll:

Di Maria nem biztos, hogy távozik, de ha mégis, akkor vagy Bale-lel helyettesítjük, vagy senkivel, és marad Jesé, Özil, Callejón arra a posztra.
Merci Zizou!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. június 4., kedd 16:10

RealRaúl77 írta:
és majd 1-2 év múlva egy lucast és bale-t a kiöregedő és elvágyódó céronaldo helyére
És addig maradjon Mária a szélre? :hmmm:
Bale + csatar + kozeppalyara 2 ember. ennyi penzunk nincs. Jelenleg NEM Di Maria a legnagyobb problemank. En inkabb szeretnem, hogy jojjon Suarez es meg ket normalis ember a kozeppalyara, mint hogy Bale jojjon es a kozeppalyank ne erosodjon.
lucifer írta: Szóval kiadásilag :

Bale=60 M
Suarez=30M+Callejon
Silva=25M+Kaká
Gündogan= 25-28M
Bale=75-80 M
Suares=35M+Callejon
Silvat nem hiszem, h meg lehet szerezni. foleg nem 25-ert. Kaka meg senkinek se kell a nagy fizuja miatt
Gundogan=35 M

Avatar
Takesz
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:34
Kedvenc játékosaid: sergio, zidane, cristiano, karim, marcelo, dani, luka, marco
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Takesz » 2013. június 4., kedd 16:04

Nagyot fogok csalodni,ha a penz miatt megy el.
13

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. június 4., kedd 16:03

Most már Portugáliában is az a hír járja hogy Ronaldo nem újítja meg szerződését és 2015-ben elmegy, háttérben egy dúsgazdag klub áll, akik beígértek neki egy 60 millió eurós aláírási pénzt mikor szabadon igazolható lesz.
szerk:madridrone megelőzött

Ha tényleg igazak ezek a hírek akkor most kéne a PSG-vel üzletelni , bevonni Lucas-t és Verratti-t is a bizniszbe plusz némi lóvé és jók is lennénk.

A La Gazetta dello Sport szerint érdekel minket Marchisio, aki távozhat meglepetésként a Juventus-ból, ára 30 millió euró körül mozog, amiből fedeznék Higuaín vagy Jovetic megvásárlását.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mohaola 2013. június 4., kedd 16:08-kor.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 4., kedd 16:02

A Bola dice que no se siente bien tratado por la directiva
En Portugal aseguran que Cristiano no renovará
A portugal A Bola is lehozta, hogy Cristiano nem akar hosszabbítani, de kitöltené a 2015-ig szóló szerződését! Hozzátéve, hogy egy új gazdag csapat egy ilyen forgatókönyv mellett 60 millás aláírási pénzt biztosítana számára! Hmmm Mendes szagot érzek :hmmm: :cens: ; pár hónappal ezelőtt pontosan egy ilyen forgatókönyvet ajánlgatott a védencének és a végén könnyen előfordulhat, hogy nem potyára!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. június 4., kedd 16:04-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. június 4., kedd 15:54

lucifer írta:Pepe és Albiol is játszott már vkp szerepkört,(csak Pepének nehogy elguruljon a gyógyszerre) esetleg kupa meccseken vagy nyári felkészülés alkalmával ki lehetne őket is próbálni
Pepe-t már láttuk ott, vészmegoldásnak jó, de maradjon csak hátul. Albiolt meg az eredeti helyén is csak igenritkán szeretném látni, nemhogy még a kp-n....
és majd 1-2 év múlva egy lucast és bale-t a kiöregedő és elvágyódó céronaldo helyére
És addig maradjon Mária a szélre? :hmmm:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Nowitzki
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. június 4., kedd 15:29
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nowitzki » 2013. június 4., kedd 15:47

Sziasztok!
Erről mit tudtok?
http://www.givemesport.com/349096-jose- ... m-defender

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 4., kedd 15:47

ha hozunk egy suarezt higuájn helyére, illetve 2 minőségi kp-st most (ez összesen 4 igazolás nyárra ) és majd 1-2 év múlva egy lucast és bale-t a kiöregedő és elvágyódó céronaldo helyére, akkor én nem fogok panaszkodni.

idén nyárra még akkor suarez + a 2 kp-s a kívánságom. neveket nem mondok, akikre vágynék nem jönnek.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. június 4., kedd 15:46

lucifer írta: Más: Nem tudja valaki mi van most Garayal? Megvette tőlünk a Benfica teljesen? Esetleg még egy Albiol-Garay cserét eltudnék képzelni,illetve a Getaféba is ment egy Real tehetség a nevére már nem emlékszem, ő vele mi van?
Garay játékjogának a felét vette meg a Benfica. Ha tovább adják akkor a bevétel fele a miénk.
Sarabia veszett ügy.

Avatar
lucifer
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, Ronaldo, Laudrup, Özil, Zidane, Kaká, Casillas, Ramos, Guti, Varane, Benzema, Roberto Carlos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Magyarország, Németország, Brazilia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lucifer » 2013. június 4., kedd 15:43

Most miért kell ennyire megijedni hogy Perez nem mondott semmit? Mondjuk azt sajnálom hogy az öreg Jupp nem érkezik,de hát majd lesz valami.
Nem értem különben mi ez az ugrálás Navas után? Nem kell ő nekünk,sőt örüljetek hogy a Citybe ment én Perez helyébe egyből lecsapnék Silvára, tennék a City elé egy 25m+Kaká szerződést. Ezzel mindenki jól jár, Kaká is mert a City megadná neki a pénzét,mi is mert hasznos szélsőt vásárolnánk.

Aztán jöhet a kkp. Gündogannak nem arról volt szó hogy van egy szerződési záradéka? valami 25-28 m vagy én emlékszem rosszul? Tudjátok mikor kéne várni a Dortmundra egy évet meg egy nagy ló..... :D
Én vkp-nak Gustavót vagy Sandrot hoznám a Spursból vagy senkit, mivel Vidal és Yaya nem mozdíthatók.
Apropó bár nem 100%-os megoldás de a válogatottban Pepe és Albiol is játszott már vkp szerepkört,(csak Pepének nehogy elguruljon a gyógyszerre) esetleg kupa meccseken vagy nyári felkészülés alkalmával ki lehetne őket is próbálni,mivel Carvajal már úgyis megkapja a jobbszélső pozíciót így valószínűleg (főleg ha Ancelotti jön aki mindig a Milanba akarta vinni Ramost)gyanítható a Ramos-Varane kettős középen

Mióta az As és a Marca felkapta Suarez nevét innentől szerintem egyértelmű hogy ő lesz a befutó,és ő mozdítható a legkisebb árkategóriában egy 30 m+Callejón talán elég lehet a Poolnak. Nem rossz játékos ő csak a viselkedésén kéne változtatnia.

Mint várható Bale érkezése is szerintem csak idő kérdése pusztán.

Szóval kiadásilag :

Bale=60 M
Suarez=30M+Callejon
Silva=25M+Kaká
Gündogan= 25-28M

Más: Nem tudja valaki mi van most Garayal? Megvette tőlünk a Benfica teljesen? Esetleg még egy Albiol-Garay cserét eltudnék képzelni,illetve a Getaféba is ment egy Real tehetség a nevére már nem emlékszem, ő vele mi van?
Kép
Kép
Kép

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. június 4., kedd 15:42

Mondjuk itt nem látom az összefüggést. Ahogy írod, négy éve sem volt ellenfele Pereznek, mégsem mondanám, hogy nem rendezett nagybevásárlást...Akkor fog rendezni, ha úgy érzi, hogy kell, és megvan a kellő pénzügyi háttér hozzá.
4 éve pöttyet más volt a helyzet. Drenthék meg Faubertek rohangáltak a csapatban, ki kellett takarítani az egészet úgy, ahogy volt. Most végre ott tartunk, hogy abszolút vállalhatatlan játékosunk már nincs. A játékosok nagy része Perez szerzeménye, és a szintet is többé-kevésbé megütik. Pénz meg megint nincs egy nagy bevásárláshoz. Az a szomorú helyzet, hogy egy eladott játékos helyére 2x annyiért tudunk új játékost venni, így nagyon sokba fájna egy komoly nagytakarítás. 60-70 milla lehet, de az nem elég egy nagy bevásárláshoz.
Érdekes, én 5%-ot sem adok rá. Biztos vagyok benne, hogy nem fog érkezni idén. Í
Neymar leigazolása után nekünk is kell egy nagy halat igazolni. Ráadásul a jobbszélső poszt igencsak hiányos nálunk. Bale akkor nem fog jönni, ha Ancelotti mond nemet. Biztos vagyok benne, hogy ki fogjuk fizetni a 60-70 millát is adott esetben, ha a helyzet úgy hozza.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. június 4., kedd 15:26

Én nem hiszem, hogy idén nagy bevásárlás lesz, nincs Pereznek oka rá. 4 éve sem volt ellenfele Pereznek, várható volt, hogy most sem lesz, ráadásul a stadion projekt is beindult.
Mondjuk itt nem látom az összefüggést. Ahogy írod, négy éve sem volt ellenfele Pereznek, mégsem mondanám, hogy nem rendezett nagybevásárlást...Akkor fog rendezni, ha úgy érzi, hogy kell, és megvan a kellő pénzügyi háttér hozzá.
Mint ahogy 100% Bale leigazolása
Érdekes, én 5%-ot sem adok rá. Biztos vagyok benne, hogy nem fog érkezni idén. Így viszont jelentős pénzmennyiség megmarad, persze nem feltétlenül kell azt mind elkölteni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég