Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 12:14

Most már nem kell Higuaín az Arsenalnak? Inkább Suarez? Végén tényleg itt marad.
lehet, hogy csak kacsa.
ha jól tudom higany lenyilatkozta, hogy véget ért a madridi karrierje, szóval ha rajtunk maradna, itt lenne egy motiválatlan, gólképtelen támadunk.
én 16-ért is elpasszolnám, bár a mai világban egy albán másodosztályú 150 centis kapusért is többet kérnek :roll:

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 8., hétfő 12:10

http://www.transfermarkt.co.uk/en/liver ... 28090.html

Most már nem kell Higuaín az Arsenalnak? Inkább Suarez? Végén tényleg itt marad.
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 8., hétfő 12:09

Viszont annak örülök, hogy legalább a szurkolók is belátták, hogy a Herceg és a tizenhetes nagyon kevés ide.

ba :cens: hatjuk, ha Ancelotti is annyira komázni fogja, mint José. Ha neki is az lesz a fontos, hogy mnnyit gürizik akkor nyert ugye van a tunisznak. amivel nem is lenne gond, ha technikailag is ezen a szinten járna... :kivagyhe:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 12:05

Modricnak, Alonso vagy Illarramendi helyett kell a kezdőben lenni. :)
én is így értem, de ez az egész tulajdonképpen özil kárára menne, mert akkor neki már nem jutna hely a kezdőben.
tehát illaramendi-?-modric hármast képzelek el, előttük iscót és cr-t, majd benzemát.
Viszont annak örülök, hogy legalább a szurkolók is belátták, hogy a Herceg és a tizenhetes nagyon kevés ide. :agree:
attól még lehet, hogy ancelotti szívébe is belopja magát ami tunéziai hercegünk

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 8., hétfő 12:03

na, kezd megjönni a spanyolok esze, bár ez az alonso-illara páros szerintem kevés lesz, mert egyik sem egy szélvész gyors valaki, ha jól tudom.
elől özilnek nem biztos, hogy kezdőbe szánnék helyet, sokkal inkább modricot játszatnám.
Modricnak, Alonso vagy Illarramendi helyett kell a kezdőben lenni. :)

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. július 8., hétfő 12:01

A Real Madrid spanyol szurkolói nem elégednek meg az új spanyol fiatalok puszta leigazolásának tényével, az as.com szavazásán kiderült, már a szezon elejétől kezdve őket akarják látni kezdőként a csapatban. Az öt új spanyol játékos közül Isco, Illarramendi és Carvajal élvezi a legnagyobb bizalmat a 48.000 internetes szavazó között, akiket Di María, Khedira és Arbeloa helyén látnának hétről hétre. A többi poszton nem született meglepő eredmény, így a szavazók a Casillas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Alonso, Illarra, Özil, Isco, Cristiano; Benzema kezdőcsapattal állna rajthoz a szezon elején.
Ezek a spanyol sogik elég érdekesen gondolkodnak. Minek játszatnák egyszerre Xabit és Illarrát? Ott csak meddő mezőnyjáték lenne, sok kis alibi passzal, meg ilyenek. Vagy ha már ezt a szűrőpárost akarják, akkor viszont Özil helyett Modricot kell játszatni tkp poszton, kicsit visszábbhúzódva, hogy ahogy megvan a labda Szőr Xabiéknak, akkor egyből adják a kis horvátnak, aki majd leosztja szépen a támadóknak.
Én valahogy így raknám ki a kezdőt a középpályától felfele, mert ugye a védelem egyértelmű:

--------Xabi---------Illarra---------
-------------Modric-----------------
Isco----------------------------CR
------------Benzema-------------

Ugye ennek feltétele, hogy Illarramendi tényleg jöjjön. Ha viszont nem, akkor Modric mehet vissza Xabi mellé, és akkor Özilnek is van helye:

--------Xabi-------------
----------------Modric---
Isco-----Özil----------CR
---------Benzema-------

Viszont annak örülök, hogy legalább a szurkolók is belátták, hogy a Herceg és a tizenhetes nagyon kevés ide. :agree:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 11:57

A Real Madrid spanyol szurkolói nem elégednek meg az új spanyol fiatalok puszta leigazolásának tényével, az as.com szavazásán kiderült, már a szezon elejétől kezdve őket akarják látni a kezdőként a csapatban. Az öt új spanyol játékos közül Isco, Illarramendi és Carvajal élvezi a legnagyobb bizalmat a 48.000 internetes szavazó között, akiket Di María, Khedira és Arbeloa helyén látnának hétről hétre. A többi poszton nem született meglepő eredmény, így a szavazók a Casillas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Alonso, Illarra, Özil, Isco, Cristiano; Benzema kezdőcsapattal állna rajthoz a szezon elején.
na, kezd megjönni a spanyolok esze, bár ez az alonso-illara páros szerintem kevés lesz, mert egyik sem egy szélvész gyors valaki, ha jól tudom.
elől özilnek nem biztos, hogy kezdőbe szánnék helyet, sokkal inkább modricot játszatnám.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 11:54

igen, benzemának még ezt az évet meg kell adni bizonyításra, viszont ha idén sem teljesít, én megválnék tőle. bár továbbra is tartom, hogy szélsőként (kb Cr-poszt) sokkal többre vinné.
veled egyetemben én is cavanit és lewandoskit részesíteném előnyben surazzel szemben, viszont drágák, és előbbi valószínűleg a PSG-t, utóbbi szinte biztos, hogy a Bayernt választja (választotta?)

viszont ha lesz egy jó benzemánk, szerintem akkor sem elég még a támadósor, mert ha higu elmegy, csak egy morata marad majd cserének

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 8., hétfő 11:51

Balo nekem se kellene, de Suáreznek szerintem nagyon feküdne a liga és a sok ocsmányság ellenére is úgy gondolom, hogy neki komoly pályafutása lehetne nálunk, de én sem ragaszkodnék hozzá mindenáron. Nálam Lewa és Cavani lenne opció, de nem ilyen árakon. Az lenne a legszebb, ha Benzema végre visszatérne a helyes útra...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 11:47

de az egynél több tehát sok. Elfogadom. :mrgreen: Próbálok nyilvánvalóbb lenni: Suárez ezek ellenére is hasznosabb, mint Balotelli és nem azt mondom, hogy ő a Szentlélek, mert nem az, de nézd meg, hogy Balotellit hányszor állították ki fontos meccseken, mert egy agyatlan idióta...
a harapást példának írtam, azt egy szóval sem mondtam, hogy többször fordult elő. azt, hogy sokszor él nem megengedett vagy oda nem illő eszközökkel, azt az ocsmány stílusára, a pattogására, dobálására, belépőire értettem.
de nézd meg, hogy Balotellit hányszor állították ki fontos meccseken, mert egy agyatlan idióta...
ezzel nem is vitatkoztam, viszont szerintem balotelli jóval nagyobb focista lesz (ha megjön az esze) mint luis.

de továbbra is tartom, a real madridnak nincsen szüksége két (egyre se) ilyen lókötőre.
én még pepét is nehezen tudom elnézni, mert egyszerűen undorító számomra, amit csinált, és még néha most is csinál. lehet tőlem valaki akármilyen jó játékos, ha egy paraszt a pályán (az azon kívüli ténykedések annyira nem érdekelnek, kivéve ha valaki állatkinzó vagy nőt erőszakoló)
Szerintünk elég jól teljesített ahhoz hogy lehetőséget kapjon.
Igen, szerintem is. De ha a lehetőség nem jön, a remény is kezd elveszni.
lehet, ebből vette le. de az, hogy elismeri, hogy elég jó teljesítményt nyújtott szerinte (amit a számok is igazolnak) az közel nem beképzeltség.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. július 8., hétfő 11:45

oroszisti írta:
Jeseben egyáltalán nem csípem azt,hogy már most olyan nagy a szája mint az ólajtó
Volta év közben egy nyilatkozata , ahol kifakadt , hogy nem érti miért nincs a kezdőben , pedig mindent meg tesz , ott lenne a helye :roll: Ez nekem is igencsak unszimpatikus volt.
Ilyet -tudtommal- nem mondott. Vagy akkor kérek szépen linket hozzá.
Amit év közben nyilatkozott, és sokan emlegetitek, ott a riporter azt kérdezte, hogy szerinte van-e esélye bemutatkozni a felnőtt csapatban (nem kezdőnek lennie!), amire azt mondta, hogy Ő mindent megtesz, de mivel sosem hívják, így az Ő reménye is egyre csökken, persze nem adja fel.
Még mindig nem látom, hogy miért mondjátok azt, hogy nagyképű?! :kivagyhe:

Rákerestem odaátról (bocs, de máshogy nem tudom ezt igazolni):
Mit gondol, miért nem került még fel?
Nem értem. Folyamatosan keményen dolgozom, de nem tudom. A csapatomra és magamra gondolok, ez az elsődleges feladatom. Továbbra is mindent bele fogok adni, remélem a klub is látja, hogy keményen dolgozom, biztos vagyok benne, hogy ők is tudják, és figyelnek majd.

Szerintünk elég jól teljesített ahhoz hogy lehetőséget kapjon.
Igen, szerintem is. De ha a lehetőség nem jön, a remény is kezd elveszni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 8., hétfő 11:43

Victor írta:
Suáreznek meg volt egy rasszista botránya... Ami kb a vicc. Elég csak Terry esetével összehasonlítani a dolgot... Szar FA. A harapás meg kétlem, hogy még egyszer előfordulna. Az meg, hogy színészkedik meg piócaként tapad eszközöket nem válogatva az ellenfélre az meg... Előny és nem hátrány.
felsoroltál szerintem 3 gusztustalan dolgot. nem tudom, hogy mi abban az előny, hogy nevetségesen dobálja magát, ahelyett, hogy harcolna összeesésig, egy kis lökéstől is fetreng órákig, sunyin bánik az ellenféllel, sokszor nem megengedett és nem odaillő eszközökkel (pl harapás)
Sokszor. :D Életében, ha jól tudom kétszer harapott, de az egynél több tehát sok. Elfogadom. :mrgreen: Próbálok nyilvánvalóbb lenni: Suárez ezek ellenére is hasznosabb, mint Balotelli és nem azt mondom, hogy ő a Szentlélek, mert nem az, de nézd meg, hogy Balotellit hányszor állították ki fontos meccseken, mert egy agyatlan idióta...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 11:31

Suáreznek meg volt egy rasszista botránya... Ami kb a vicc. Elég csak Terry esetével összehasonlítani a dolgot... Szar FA. A harapás meg kétlem, hogy még egyszer előfordulna. Az meg, hogy színészkedik meg piócaként tapad eszközöket nem válogatva az ellenfélre az meg... Előny és nem hátrány.
felsoroltál szerintem 3 gusztustalan dolgot. nem tudom, hogy mi abban az előny, hogy nevetségesen dobálja magát, ahelyett, hogy harcolna összeesésig, egy kis lökéstől is fetreng órákig, sunyin bánik az ellenféllel, sokszor nem megengedett és nem odaillő eszközökkel (pl harapás)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 8., hétfő 11:26

dannen írta:azért az érdekes, hogy suarez jöjjön nyugodtan, mert tiszta lappal indulna mindenkinél, meg biztos megjavulna, egy ilyen nagy csapatban fegyelmezné magát stb, de balotelli meg akkor suttyó , hogy ne jöjjön :roll:
Mondjuk a legjobb példa, mikor Mourinho a kazan ellen fegyelmezni próbálta... Sokszor kiállítják meg minden és teljesen más probléma ő, mint Suárez. Egyszerűen gyerek fejben. Totál felelőtlen a viselkedése a pályán és ki is fejezi a nem tetszését... Suáreznek meg volt egy rasszista botránya... Ami kb a vicc. Elég csak Terry esetével összehasonlítani a dolgot... Szar FA. A harapás meg kétlem, hogy még egyszer előfordulna. Az meg, hogy színészkedik meg piócaként tapad eszközöket nem válogatva az ellenfélre az meg... Előny és nem hátrány.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 11:21

azért az érdekes, hogy suarez jöjjön nyugodtan, mert tiszta lappal indulna mindenkinél, meg biztos megjavulna, egy ilyen nagy csapatban fegyelmezné magát stb, de balotelli meg akkor suttyó , hogy ne jöjjön :roll:
ha emlékszel, én suarez ellen is két kézzel kapálóztam. annyian taposták a földbe mostanába a real madrid hírnevet, annyian alázták meg az elmúlt években viselkedésükkel ezt a habfehér mezt, hogy én nem akarok ennyire elítélt, bunkó játékost látni a csapatban.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. július 8., hétfő 11:15

Press írta:
Jeseben egyáltalán nem csípem azt,hogy már most olyan nagy a szája mint az ólajtó
??
Én nem találtam tőle egyetlen nyilatkozatot sem, azon a cikken kívül, amiben annyit mond, hogy "még nem tudja mi történik a jövőben". Ebben a mondatban szerintem nem jön át sem nagyképűség sem a hőzöngés, amit írtok sokan. Nem tudom miért jött elő ez, tény, hogy kicsit alázatosabb is lehetne, de ne essünk már át a ló túloldalára.. :roll:
Volta év közben egy nyilatkozata , ahol kifakadt , hogy nem érti miért nincs a kezdőben , pedig mindent meg tesz , ott lenne a helye :roll: Ez nekem is igencsak unszimpatikus volt.
dannen írta:azért az érdekes, hogy suarez jöjjön nyugodtan, mert tiszta lappal indulna mindenkinél, meg biztos megjavulna, egy ilyen nagy csapatban fegyelmezné magát stb, de balotelli meg akkor suttyó , hogy ne jöjjön :roll:
Mondjuk ha jönne , tiszte lappal indulna , de nem szeretném . Hihetetlen technikai képességei vannak , viszont azért sokkal durvább mint Suarez :D Pár év múlva ha megkomolyodik (ez egyáltalán nem biztos) jöhet.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. július 8., hétfő 11:11

Egy kis cikk az utóbbi 10 év költekezéseiről...laza 1 milliárd eurót eltoltunk játékosokra... :ozil: (hol a headbang emotikon)
http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... ID=HP_BN_4

Mondjuk nekem legjobban a 2009-2010-es költekezés fáj, Kaka, Di Maria, Khedira (bár ő legalább nem került sokba), Higuaint már akkor el kellett volna adni...és mondjuk jött volna egy Pirlo, Drogba, De Rossi(vagy akár valaki más btb arc) pakk (na meg jobbhátvéd, Benzema sem érte meg az árát mondjuk, de most egyelőre őt nem keverem ide, ahogy Riberyt sem mert őt sajnos nem tudtuk elhozni, pedig kicsit jó lett volna), akkor idén kb. a 12-ik BL címre hajtanánk.

Erre most ne reagáljatok please, hogy kit kellett volna hozni vagy mire jutottunk volna, nyilván sosem derül ki, a lényeg hogy a Barcán kívül alig volt ellenfél Európában az utóbbi 4-5 évben, simán kellett volna hozni 1-2 BL győzelmet...

1 milliárd euro (ok, nettó 600 millió, az se rossz summa). :ike:

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 8., hétfő 11:05

Cr7 írta:A Corriere Dello Sport szerint Carlo Ancelotti, a Real Madrid új vezetőedzője megkérte a blancók elöljáróit: tegyenek meg mindent annak érdekében, hogy Mario Balotelli még a nyáron hófehérbe öltözzön.


:lol: pont ő kell nekünk.. viselkedni nem tudó, padozást, más sztárokat nem tűrő bohóc. Akkor már inkább a Fáraót akarja Ancelotti, ha már a milanból kell választani. Amúgy szerintem Ibrahimovicra még lehet esély :D Nem mint ha akarnám...
Jeseben egyáltalán nem csípem azt,hogy már most olyan nagy a szája mint az ólajtó
??
Én nem találtam tőle egyetlen nyilatkozatot sem, azon a cikken kívül, amiben annyit mond, hogy "még nem tudja mi történik a jövőben". Ebben a mondatban szerintem nem jön át sem nagyképűség sem a hőzöngés, amit írtok sokan. Nem tudom miért jött elő ez, tény, hogy kicsit alázatosabb is lehetne, de ne essünk már át a ló túloldalára.. :roll:
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. július 8., hétfő 10:55

Remélem mi is megszívatjuk az angolokat,mint ők tették azt mondjuk tavaly,a huzavonával.
Amúgy meg Jeseben egyáltalán nem csípem azt,hogy már most olyan nagy a szája mint az ólajtó.Mire fel?Bizonyított is valamit mondjuk az első osztályban? :(
Szóval nem szimpatikus a gyerek.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. július 8., hétfő 10:55

Ajj, megint keződik ez a ki hányas számú mezt fogja kapni mizéria. Mégis miért van ennek bármilyen jelentősége is??

Ahányszor ezzel kapcsolatban írtok a fórumra mindég meghal egy kiscica, jegyezzétek meg jól!! :'(


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 114 regisztrált és 0 vendég