Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. június 5., szerda 20:51

A Cadena Cope szerint a Real Madrid vezetősége megállapodott Cristiano Ronaldóval, aki 2018-ig a spanyol klub játékosa marad.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. június 5., szerda 20:46

Ez igen... ez aztán a bizonyítvány magadról aranyapám :lol:
:goat:

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 5., szerda 20:43

Tarack írta:
Csabi írta:csatold már a fel a nyakörvet srác, te itt vendég vagy. a következő leghalványabb provokációnál repülsz a fenébe véglegessel.
Anyádra teszem a nyakörvet te fasznyelegető csíra!!!!!!! Milyen véglegessel te ökör? Holnap megint itt leszek egy másik néven! :lol:
Ez milyen megnyilvánulás?
Attól, hogy nem adod az arcod és a neved a szavaidhoz, még nem kell a kulturáltságodról is lemondanod!

Avatar
Tarack
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. május 10., péntek 15:08
Kedvenc játékosaid: Burucs György, Fülöp Laci
Kedvenc csapatod: Kunágotai TE

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tarack » 2013. június 5., szerda 20:37

Csabi írta:csatold már a fel a nyakörvet srác, te itt vendég vagy. a következő leghalványabb provokációnál repülsz a fenébe véglegessel.
Anyádra teszem a nyakörvet te fasznyelegető csíra!!!!!!! Milyen véglegessel te ökör? Holnap megint itt leszek egy másik néven! :lol:

Avatar
Tarack
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. május 10., péntek 15:08
Kedvenc játékosaid: Burucs György, Fülöp Laci
Kedvenc csapatod: Kunágotai TE

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tarack » 2013. június 5., szerda 20:29

Én kivettem belőle a kritikát... Amùgy én is unom, hogy mióta elment csak a szùrkálást tolja...
Szerintem tök8, hogy mit ír ki. Főleg, ha tisztában vagy vele, hogy barca drukker... Nem szùrkálódni akartam csak az ilyen hsz-ek után van 2 oldal flamewar meg az 1-2 hét pihi...


Köszönöm! :salute: :salute: :salute: Már kezdtem azt hinni hogy csak nekem szúrja a szemem az ilyesfajta utólagos okoskodás és önfényezés.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. június 5., szerda 20:25

csatold már a fel a nyakörvet srác, te itt vendég vagy. a következő leghalványabb provokációnál repülsz a fenébe véglegessel.

Avatar
Tarack
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. május 10., péntek 15:08
Kedvenc játékosaid: Burucs György, Fülöp Laci
Kedvenc csapatod: Kunágotai TE

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tarack » 2013. június 5., szerda 20:17

Úszómester írta:hol van a kritika része

„Cristiano Ronaldo és én három fantasztikus szezont töltöttünk együtt, de egy alapvető problémám volt vele. Ha taktikai megfontolásból kritikával illettem, nem viselte valami jól. Talán azt hiszi, már nincs hova fejlődnie, nincs szüksége edzői tanácsokra.”


és amúgy a kedvenc csapatok közé miért nem írod be a barcá-t? amióta itt vagy csak a madridot oltod stb
Mert amúgy a Barca csak a 4. kedvenc csapatom és nem gondoltam hogy az írásaim alapján bárki rájön erre.
De gratulálok neked sikerült! :salute:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. június 5., szerda 20:16

Ha BVB drukker lennék, más lenne a helyzet...
Hogyne.
Én mondjuk valamilyen szinten elítélem, de megértem miért csinálta. Jobban írja le az a dolgot, hogy ha a helyében lettem volna, akkor nem így csináltam volna. Mindegy. Történelem.


A többiben látok rációt. Értem az érveket amiket felhoztál, sőt ez valós veszély is lehet, viszont (sajnos) most szerintem annyira jó szellemiségű, felfogású, a csapat érdekeit mindenek fölé helyező vezetőség van (ez szigorúan Bayern szemszögből, pl. a Dortmund drukkerek gondolom nem díjazzák annyira a most folyó klubpolitikát...), hogy jó ideig ütőképes tud majd maradni a Bayern.
Persze most lehet jóllaknak kicsit, triplázás, akár 6 kupás szezon, de a német mentalitás nem ilyen. Maximalisták, csinálják a dolgukat, mint a gép. Pár "idegen" test elkényelmesedhet, de összességében nem lesz ez jellemző szerintem. Ráadásul olyan szempontból jogos pl. Götze leigazolása (de Lewandowski is ilyen lehet), hogy azon felül, hogy extra motivációt jelentenek az azonos posztokon szereplő játékosoknak, új impulzust visznek a csapatba, és bennük tuti maxon ég a győzni akarás. Főleg az Ő szemszögükből elbukott BL döntő után.
Ha minden évben kicsit frissítik a keretet, miközben a német "mag" megmarad, akkor szerintem sikeresek lesznek.

Ezt most Guardiola tudja elrontani. Ha nagyon a "saját képére" akarja formálni a csapatot. De annál szerintem intelligensebb Ő, nem fog radikális változásokat eszközölni. (Én úgy hiszem, hogy pontosan ezért ment a Bayernhez, megint belenyúl a jóba, és aratja a babérokat... De ez már egy másik történet.)
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. június 5., szerda 20:14

Matt009 írta:Mourinhoról is ez volt a vélemény...

ő rombolósabb középpályát épített mindenhol. Meg már az internél is ezt a 4-2-3-1et nyomatt ami változott néha, de tulajdonképpen a realnál is ezt nyomatta. Modric pedig olyan tökéletes lenne 4-3-3ban ami szinte szemet szúr.

És ha jól emlékszem Josénál sehol nem volt domináns rész a középpálya míg Ancelotti a Milannal nagyon erre épített.

Más, van valaki más is akinek szemet szúrt, hogy a Real rendszeresen laposan adja be a szögleteket a rövidre? Tapasztalataim szerint az ilyen beadások használhatatlanok, mégis Özil is megpróbálja 3-4szer így egy meccsen, Guti is ezt próbálta sokszor, az egyetlen kivétel Modric. Miért csinálják ezt, hiszen a pályát át tudják lőni azért ilyen szinten :roll: . És itt nem a rövidre szálló beadásokra gondolok hanem amikor térdmagasságban érkezik a labda a kapu előterébe.
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. június 5., szerda 20:02

RealMadridFanatic írta:
Képben vagy.
Szedd le a fejem. :roll:

Elnéztem, utána láttam, hogy rosszul emlékeztem. Valamiért az volt bennem, hogy kisebb csapat neveltje.


Van 1-2 olyan játékos, akinek tényleg számít a klubhűség (lehet Reus is ilyen).
Ezek nagyon szépen hangzanak, hogy onnan akar visszavonulni, csak aki profi játékosnak áll, azoknál általában megvan ez egészséges győzelmi vágy.
Most a Bayern folytatja a stratégiáját, jól lerabolja az országon belüli közvetlen riválist. Azt látnia kell Reus-nak is, hogy ha folytatódik ez a tendencia, és mondjuk lelép Lewandowski meg esetleg Gündogan is, vagy akár Hummels (utóbbiakra persze idén kevesebb az esély), akkor sok sót nem fog megenni a Dortmunddal. Így meg talán valahogy rá lehetne bírni a váltásra.

Ott van a másik madár, Götze. Aki bár bajor, ugyanúgy a Dortmundban lett elismert játékos, végigjárta a szamárlétrát, aztán szépen, csendben átsurrant a legnagyobb riválishoz. Lehet futballprostinak nevezni, de a (valószínűsíthető) sikert választotta az eszmék helyett.
Nem azt mondom, hogy ez a követendő, de valahol megértem.
Udvariasabb lett volna esetleg más országba igazolnia, de Ő így döntött.

Előbb-utóbb Reus-nál is eljöhet a pillanat, hogy úgy lássa jónak, ha továbbáll. Előbb lehet akkor, ha tényleg szétkapják a Dortmundot. Vagy az, hogy a Bayern jelen állás szerint még egy ideig egy (?) lépéssel előttük fog járni.
Én sem ítélem el Götzét, amit írtál nagyon logikus. Ha BVB drukker lennék, más lenne a helyzet...

Amire én reagálni akarok az az, hogy a BM bundáslerablós taktikája akár vissza is üthet. Jövőre persze simán bajnokok lesznek, és a BL-ben is brillirozni fognak, új edző, stb... De aztán, ha nem lesz ellenfél No.-ban, akkor leülhet a BM és könnyen megint Európa után loholhatnak, mint ami a 2000-es évek közepén volt BL csoportköri kieséssel tarkítva... Persze a gazdasági fölény miatt könnyű ezt megcsinálni, és így könnyű jó csapatot fenntartani, csak az a kérdés, hogy megéri-e ez hosszútávon?

Ez a BM (Martinezt leszámítva) semmivel sem jobb, mint a tavalyi BM, de azért lettek ilyen erősek, harapósak, mert a BVB két bajnoki címet happolt el előlük. Szükség volt a sikerekre, és az addig jól lakott banda ismét éhes lett. Az utolsó láncszem leigazolásával meg végigverték Európát. Szóval lehet, hogy kellene a BM-nek is egy erős rivális, aki ellen fel kell venni a kesztyűt..., izé akarom mondani a bőrrucit. :mrgreen:
Na remek, ő nem hagyja majd, hogy a középpályán ennyire gyenge maradjon.
Mourinhoról is ez volt a vélemény...

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. június 5., szerda 20:01

El Unico írta:Állítólag Ancelotti órákon belül a Real Madrid edzője lesz! Marca.com
nem. csak ma ül ELMÉLETILEG asztalhoz a sejkkel és mondja meg hogy bontsa fel a szerződését.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 5., szerda 20:01

Úszómester írta:hol van a kritika része
és amúgy a kedvenc csapatok közé miért nem írod be a barcá-t? amióta itt vagy csak a madridot oltod stb
Én kivettem belőle a kritikát... Amùgy én is unom, hogy mióta elment csak a szùrkálást tolja...
Szerintem tök8, hogy mit ír ki. Főleg, ha tisztában vagy vele, hogy barca drukker... Nem szùrkálódni akartam csak az ilyen hsz-ek után van 2 oldal flamewar meg az 1-2 hét pihi...
El Unico írta:Állítólag Ancelotti órákon belül a Real Madrid edzője lesz! Marca.com
Várjuk várjuk :D

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. június 5., szerda 19:59

El Unico írta:Állítólag Ancelotti órákon belül a Real Madrid edzője lesz! Marca.com
Na remek, ő nem hagyja majd, hogy a középpályán ennyire gyenge maradjon. És ha vele Verratti is jönni fog akkor még egy kis cseresznye is lesz a torta tetején.
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. június 5., szerda 19:54

Állítólag Ancelotti órákon belül a Real Madrid edzője lesz! Marca.com
:goat:

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. június 5., szerda 19:51

hol van a kritika része
és amúgy a kedvenc csapatok közé miért nem írod be a barcá-t? amióta itt vagy csak a madridot oltod stb

Avatar
Tarack
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. május 10., péntek 15:08
Kedvenc játékosaid: Burucs György, Fülöp Laci
Kedvenc csapatod: Kunágotai TE

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tarack » 2013. június 5., szerda 19:48

Mourinho:„Velem ellentétben talán pályafutása legjobb évein van túl. Úgy gondolom, egy jól működő taktikai hadrendet építettem fel az ő képességeire kihegyezve, ennek köszönhetően tudott szinte mindent kihozni magából" – jegyezte meg Mourinho Ronaldo – elmúlt két évben produkált – félelmetes góltermelési mutatóira utalva.

Nem sokáig várt a világlegjobbedzője a kritikával!! :-) Szimpatikus mint mindig........... :angry:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. június 5., szerda 19:35

Képben vagy.
Szedd le a fejem. :roll:

Elnéztem, utána láttam, hogy rosszul emlékeztem. Valamiért az volt bennem, hogy kisebb csapat neveltje.


Van 1-2 olyan játékos, akinek tényleg számít a klubhűség (lehet Reus is ilyen).
Ezek nagyon szépen hangzanak, hogy onnan akar visszavonulni, csak aki profi játékosnak áll, azoknál általában megvan ez egészséges győzelmi vágy.
Most a Bayern folytatja a stratégiáját, jól lerabolja az országon belüli közvetlen riválist. Azt látnia kell Reus-nak is, hogy ha folytatódik ez a tendencia, és mondjuk lelép Lewandowski meg esetleg Gündogan is, vagy akár Hummels (utóbbiakra persze idén kevesebb az esély), akkor sok sót nem fog megenni a Dortmunddal. Így meg talán valahogy rá lehetne bírni a váltásra.

Ott van a másik madár, Götze. Aki bár bajor, ugyanúgy a Dortmundban lett elismert játékos, végigjárta a szamárlétrát, aztán szépen, csendben átsurrant a legnagyobb riválishoz. Lehet futballprostinak nevezni, de a (valószínűsíthető) sikert választotta az eszmék helyett.
Nem azt mondom, hogy ez a követendő, de valahol megértem.
Udvariasabb lett volna esetleg más országba igazolnia, de Ő így döntött.

Előbb-utóbb Reus-nál is eljöhet a pillanat, hogy úgy lássa jónak, ha továbbáll. Előbb lehet akkor, ha tényleg szétkapják a Dortmundot. Vagy az, hogy a Bayern jelen állás szerint még egy ideig egy (?) lépéssel előttük fog járni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. június 5., szerda 19:26

IkerCasillas írta:
Chris írta:Röhögnék, ha az lenne, hogy Higuaínról letesz a Juve aztán, meg majd augusztus 30 körül 18-ért elviszi valaki. Ahogy ezek az eladások szoktak lenni ez a realitás. Teljesen jó üzlet a Realtól vásárolni, nem tudom miért nem kattannak ránk a kisebb csapatok...
De lehet, hogy kicsengetik érte a 25 milliót. :-)
Azért akármekkora balf :cens: sz, európai szinten nem nevesincs senki.
A probléma az, hogy a Juvénak nincs sok pénze igazolni, és 2x meggondolják, kit vesznek meg. Ha Tevez olcsóbb, akkor Carlitost veszik meg.

A többi elitcsapatnak meg van legalább 1 kezdőszintű csatára. Egyedül az Arsenal az, akiknek nincs kezdőszintű csatáruk, ők még sanszosak lehetnek Higu leigazolására. Kérdés, hogy Wengerhez nem túl fiatal-e Pipita... :mrgreen:

Más komoly csapatnak nem igazán kell most kilences. Innentől kezdve vagy a Juve lesz a végállomás 22-25 milláért, vagy esetleg az Arsenal ugyanennyiért, vagy a nyakunkon marad. Sajnos nagyon egyértelmű, hogy mi csatárt akarunk igazolni, és az új csatár Pipita helyére jön.
Ha lenne egy csapat, amelyiknek van pénze, és mindenképpen csatárra lenne szükségük, akkor ez 30+ millió lehetne, vagy akár a 40-et súrolná.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. június 5., szerda 19:21

Hawer írta:
kösz szépen!
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2013. június 5., szerda 19:16

Chris írta:Röhögnék, ha az lenne, hogy Higuaínról letesz a Juve aztán, meg majd augusztus 30 körül 18-ért elviszi valaki. Ahogy ezek az eladások szoktak lenni ez a realitás. Teljesen jó üzlet a Realtól vásárolni, nem tudom miért nem kattannak ránk a kisebb csapatok...
De lehet, hogy kicsengetik érte a 25 milliót. :-)
Azért akármekkora balf :cens: sz, európai szinten nem nevesincs senki.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 116 regisztrált és 0 vendég