Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 4., kedd 23:48

Lehet, hogy hülyeség,de majd akik okosabbak azok kijavítanak,szóval.....ronaldo hosszabbítása lehet nem is annyira fontos a klubnak,csak azt mutatják,mert ez lenne a normális.
Ronaldo bére így is nagyon magas,az új adókkal meg (a hosszabbítás új szerződésnek minősül így megy rá a nagy adó) annyira magas lenne,hogy az is lehet hogy már nem éri meg ezt tető alá hozni.

Miért nem?
Mert 2 év múlva CR 30 éves,addigra a mezek is kevésbé fogynak(idén még volt olyan hír,hogy naponta kellett újra tölteni a bernabeu féle boltot miatta, ami óriási bevételre mutathat globálisan nézve világviszonylatban) , 30 évesen mennyiért lehetne eladni ha el szeretnénk? 20-30 milla? 30 nál biztos nem több.......ha hosszabbít akkor 2-3 évvel fog még hosszabbítani,ami évente kb 10.000.000 ba kerül a madridnak a régi fizetésén túl(emelés és plusz adó). Ez 30.000.000 plusz még és ez nem jön vissza már......ha nem hosszabbítunk akkor meg 2 év elmegy ingyen.....az kb egál.......és egy 30 éves játékos,azért már kockázatos.


:hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. június 4., kedd 23:46

Galacticos írta:ma olvastam -már nem tom hogy hol :D - hogy a milan megválna boatengtől egy jó ajánlat esetén.
ha ez igaz, akkor hoznám a kp-ra. 20-25milliónál nem hiszem hogy többe fájna annyit meg szerintem ér. erőszakos, erős, nagyon jól lő, összjátékban is hasznos, nagyon jó a fizikuma simán eltudnám képzelni a kp-n. 4-3-3ba jó lenne a kp-n modric mellett.
Hát ja, csak kb annyi agya van, mint Di Maríának. :D

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 4., kedd 23:45

Galacticos írta:ma olvastam -már nem tom hogy hol :D - hogy a milan megválna boatengtől egy jó ajánlat esetén.
ha ez igaz, akkor hoznám a kp-ra. 20-25milliónál nem hiszem hogy többe fájna annyit meg szerintem ér. erőszakos, erős, nagyon jól lő, összjátékban is hasznos, nagyon jó a fizikuma simán eltudnám képzelni a kp-n. 4-3-3ba jó lenne a kp-n modric mellett.
állítólag 15-öt várnak érte, szerintem ennyiért megérné
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 4., kedd 23:43

ma olvastam -már nem tom hogy hol :D - hogy a milan megválna boatengtől egy jó ajánlat esetén.
ha ez igaz, akkor hoznám a kp-ra. 20-25milliónál nem hiszem hogy többe fájna annyit meg szerintem ér. erőszakos, erős, nagyon jól lő, összjátékban is hasznos, nagyon jó a fizikuma simán eltudnám képzelni a kp-n. 4-3-3ba jó lenne a kp-n modric mellett.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 4., kedd 23:31

a ronaldos hírekre reagálva, amennyiben nem szeretne hosszabbítani, idén nyáron eladnám. de még azon is elgondolkodnék, hogyha hosszabbítana, milyen árig mennék el. gondoljunk bele egy 16-18 millió eurós nettó fizetésnek milyen terhei lennének a büdzsére 5 éven keresztül.
Az El Economista szerint egyébként a klub nettó 15 millát ajánl neki, míg Cristiano és az ügynöke nettó 20 millát szeretne! Nem tudom, szerintem továbbra sem "csak" ezen múlik ............
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 4., kedd 23:26

revolver írta: mi történik ha már nem megy neki így?
kockáztatni mindig kell. Amúgy meg a HA túloldalát is figyelembe kell ilyenkor venni, mert nem csak az egyik lehetőségre van esély.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: revolver » 2013. június 4., kedd 23:18

a ronaldos hírekre reagálva, amennyiben nem szeretne hosszabbítani, idén nyáron eladnám. de még azon is elgondolkodnék, hogyha hosszabbítana, milyen árig mennék el. gondoljunk bele egy 16-18 millió eurós nettó fizetésnek milyen terhei lennének a büdzsére 5 éven keresztül. elhiszem, hogy marketing és hasonlókból rengeteg pénz jön be, de azok a fizetésével párhuzamosan nem emelkednének. és ott van az a lehetőség, mi történik ha már nem megy neki így? lesz még egy ilyen 40 gól feletti szezonja és utána egy sérülés esetén lelassul ( sőt nem is kell hozzá sérülés, törvényszerű lesz a teljesítmény csökkenés) és csak egy borzasztó teher lesz. fizetési igényei miatt nem lehetne eladni, itt hasznosan nem tudna lenni ( hasonlóan a mostani kakához, jó igaz azért az ő helyzete más, de remélem érhető) és csak egy megkerülhetetlen probléma lenne. ha olyan fontos lenne neki ez a klub, akkor elfogadna egy kisebb béremeléssel járó mostanihoz hasonló szerződést is és kész. ellenben ha most menne 100 millió euró nagyságrendű összegért, az egy hatalmas előnyt jelentene az ez évi és jövő évi erősítekhez.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 4., kedd 23:16

Leírod, hogy mindenki más csak magával foglalkozott kivéve ő, miközben az a téma, hogy nem nyert egyéni címet, nem jobb messinél, hátrányban van az egyéni versenyben, stb...
Tudtam és éreztem, hogy megjegyzed majd ezt; utólag szerkeszteni és javítani is akartam egy szóval, de már sajnos nem lehetett! :D na most --->
A csapattársak (csapat) segítségével is eleve hátrányból indul mindenféle egyéni versenyben, személyes célkitűzésben és csapat szinten egyaránt Leóka ellenében, hát még a segítségük nélkül (lsd. idén, ahol mindenki csak magával foglalkozott és csak a saját sebeit nyalogatta; egy embert kivéve)!
Amire célozni akartam ezzel, hogy míg az ő személyes célkitűzései, sikerei és ambíciója egyúttal kis túlzással a csapat sikereit is jelentették az elmúlt 2-3 évben ez fordítva már nem igen állja meg a helyét (nincs olyan címe a csapatnak, amit gyakorlatilag ne ő húzott volna be, vagy ne határozott volna meg ő döntően és leginkább)! Az igazán nagy robbantáshoz (BL.) egyedül ő sem elég és szükség van/lenne a többiekre is!
Ha ő nem magával, hanem a real madriddal foglalkozik, akkor hogy jönnek elő ezek? Ha neki a madrid a fontos, akkor aláírja a következő szerződését, és segít a csapatnak, ahogy tud, leszarva az egyéni dolgokat.
Így indult, azóta eltelt 4 év (meg minden ami mögötte van)! :roll: Az elmúlt évek alapján és amennyit ez idő alatt is változott még előnyére után azt mondani, hogy nem a csapat alá rendelte magát ....... :coffee: Kevés dolgok egyike, amiben nem értek veled egyet, vagy nem egészen értjük meg egymást; mind1, nincs ezzel semmi baj! :Đ
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. június 4., kedd 23:21-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. június 4., kedd 22:44

Perez elmondta, hogy a jövő Madridjának két alappillére lesz, Zidane és Ronaldo, Zidane fog az átigazolásokért felelni, Ronaldo megfizethetetlen és hiszi, hogy innen vonul vissza, felelt az As és a Bola hírekre reagálva, szeretnék Xabi Alonso szerződését meghosszabbítani, Jesé egy gyöngyszem és van jövője a felnőtt csapatban, valamint kizárta Valdani visszatérését a klubhoz.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. június 4., kedd 22:26

Személyes vélemény, nem kell vele egyetérteni; de én azt mondom idén az egyetlen, akinek a hozzáállását, munkáját, teljesítményét megint csak nem érheti egy szó sem! Ha pedig az elmúlt 4 évet nézzük, akkor még árnyaltabb a kép, mert rajta kívül a csapatból senki más nem hozott ilyen konstans, állandó jó formát (az egyes játékosok szigorúan csak magukhoz képest) még csak megközelítőleg sem, mint ő az itt eltöltött mind a 4 évében! :ike: :roll: :-* Az Atma elleni rúgás, kiállítás ennek a fantasztikusan elszabott idénynek az eredménye, amiben szépen kicsúcsosodott az egész évben felgyülemlett frusztráció!
Nem a formáról vagy a teljesítményről van szó, csak ezt írva:
Csoda Barca (Messivel az élen), egyéni rekordok ide vagy oda; az itt eltöltött 4 évéből 2 gyakorlatilag kuka; csapatszinten 2+1 trófea, míg egyénileg egy Aranycipő és más semmi! Arról nem is beszélve, hogy az az "eredményes" 2 év is inkább és első sorban neki köszönhető, mint sem a csapattársaknak ....! A csapattársak (csapat) segítségével is eleve hátrányból indul mindenféle egyéni versenyben, személyes célkitűzésben Leóka ellenében, hát még a segítségük nélkül (lsd. idén, ahol mindenki csak magával foglalkozott és csak a saját sebeit nyalogatta; egy embert kivéve)! :-* Ezt egy idő után minden normál ember megunná, nem hogy egy maximalista és örökké sikeréhes (valamilyen szinten egoista) vérprofi! Jöhetne a kérdés, hogy akkor miért nem most vált??? Szerintem nagyon egyszerű; a szóba jöhető célállomásokhoz (MU, PSG) képest egyelőre (és talán jövőre) még biztosabb és jobb opciónak tűnik itt maradni, mint sem most váltani --> egyébként pár hónappal ezelőtt hasonlót vázolt fel és tanácsolt neki Mendes is!
Leírod, hogy mindenki más csak magával foglalkozott kivéve ő, miközben az a téma, hogy nem nyert egyéni címet, nem jobb messinél, hátrányban van az egyéni versenyben, stb... Ha ő nem magával, hanem a real madriddal foglalkozik, akkor hogy jönnek elő ezek? Ha neki a madrid a fontos, akkor aláírja a következő szerződését, és segít a csapatnak, ahogy tud, leszarva az egyéni dolgokat. Természetesen én megértem azt, ha ő nem így van ezzel, hanem nagyon fontos, hogy egyéni címekkel is lássák el, meg éljenezzék meg kapjon 5 millióval többet, meg nem tudom még mit. Csak ne emeljük már ki a többiek közül, hogy bezzeg CR-t nem saját maga érdekli...
Állítólag Perez elmondta, hogy nem lesz edző ezen a héten bejelentve, sőt nem zárta ki, hogy Zidane lesz/lenne az edző jövőre.
Helyes. Bár nem hiszem, hogy beveszi a PSG a szöveget... :shifty:
A Marca szerint Mou nem számol Torres-szel és Matával, megfelelő ajánlat esetén távozhatnak.
Ennyire megutálta a spanyolokat? :D Egyébként szerintem kamu, főleg Mata...a chelsea szurkolók imádják, legjobb játékosnak választották. Még Mou sem engedheti meg magának, hogy így nyisson...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 4., kedd 22:25

Szerintem meg már a héten bejelentik Ancelottit. Perez hosszù távra tervez és annó már hazta volna Carlót. Valószinű, hogy azik után, hogy Ancelotti kiverte a dilit majd ott marad :roll: . Eddig annyi volt a kérdés, hogy Yupp vagy Carló, de mostmár nem kérdés, hogy Anxelotti jön. Capelloval meg nem járnak ők sem rosszul. Igazából vele mi sem jártunk volna rosszul. Nem is igazán értem, hogy nem jött szóba a neve :kivagyhe: . Tény, hogy Ancelottinak örülök, de fura, hogy hamarabb jött szóba 1 AVB mint Capello :roll:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. június 4., kedd 22:15

Matt009 írta:
nusser írta:lehet ezért megfogtok kövezni, de én Capellon is elgondolkodnék...szerintem marha jó edző, és ha olyan kerete van, ahol vannak játszó focisták akkor szép focit játszat. + nála a küzdés és motiváció elsődleges.

Jó persze, azok után hogy kétszer lett bajnok és kétszer zavarták el nem hiszem, hogy jönne
Én nem kövezlek meg. Nem a szívem csücske Capello, de nem rossz edző. Legalább hátul stabilak lennénk, előre meg... eh... hát nem leszünk jobbak Carloval sem.

Két év, 2 bajnoki cím. A 96/97-es csapata kifejezetten tetszett, a 06/07-es csapata meg finoman szólva sem volt zsenikkel teletűzdelve,mégis bajnok lett egy nem akármilyen tavaszt produkálva. A Fenomén érdemi karrierjének akkor már vége volt. Én sem hiszem amúgy, hogy harmadjára is visszajönne oda, ahol kétszer is csak egy évet volt, de mondjuk egyik alkalommal sem Perez volt a főnök. De mindegy amúgy, Ancelotti lesz ebből, aki szintén nem egy rossz választás.

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. június 4., kedd 22:10

Perez maga sem tudja mit akar. Összeszedhetné már magát. :vivo: :-@

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. június 4., kedd 22:06

Állítólag Perez elmondta, hogy nem lesz edző ezen a héten bejelentve, sőt nem zárta ki, hogy Zidane lesz/lenne az edző jövőre.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. június 4., kedd 22:04

nusser írta:lehet ezért megfogtok kövezni, de én Capellon is elgondolkodnék...szerintem marha jó edző, és ha olyan kerete van, ahol vannak játszó focisták akkor szép focit játszat. + nála a küzdés és motiváció elsődleges.

Jó persze, azok után hogy kétszer lett bajnok és kétszer zavarták el nem hiszem, hogy jönne
Én nem kövezlek meg. Nem a szívem csücske Capello, de nem rossz edző. Legalább hátul stabilak lennénk, előre meg... eh... hát nem leszünk jobbak Carloval sem.

nusser
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2013. június 4., kedd 12:02
Kedvenc játékosaid: Redondo, Raúl, Guti
Kedvenc csapatod: szerinted?1PCJ1

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nusser » 2013. június 4., kedd 22:01

lehet ezért megfogtok kövezni, de én Capellon is elgondolkodnék...szerintem marha jó edző, és ha olyan kerete van, ahol vannak játszó focisták akkor szép focit játszat. + nála a küzdés és motiváció elsődleges.

Jó persze, azok után hogy kétszer lett bajnok és kétszer zavarták el nem hiszem, hogy jönne

Avatar
Takesz
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:34
Kedvenc játékosaid: sergio, zidane, cristiano, karim, marcelo, dani, luka, marco
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Takesz » 2013. június 4., kedd 21:54

Addig, amíg CR a csapatban van, addig nem is lesz más vezéregyéniség.
Nekik sem vezeregyenisegnek kene lenni,mar eleg lenne az ha kicsit jobban odatennek magukat,nem lennenek tatottszajuak es helyzetben bevernék,mint lo a lonak...
13

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. június 4., kedd 21:47

madridronie írta:
Természetesen van igazság abban, amit mondasz; és valóban nem létszükséglet a BL. címhez Top 2-es játékos, de ... 1) hátrányt biztos nem jelent, 2) a fenti csapatokban is voltak, vannak húzóemberek, klasszisok vezérek; akik meccseket döntöttek el (jelen pillanatban nálunk rajta kívül hányat tudsz mondani???), 3) arra látok jelenleg a legkisebb esélyt (főleg a mostani szezon után szállt el ez az illúzióm), hogy mi csapatként leszünk rövid időn belül nagyon erősek, mert ahhoz előbb tényleg CSAPAT kell, amíg ennek a szikráját, halvány jelét nem látom (illetve a kézzelfogható alternatívákat), addig egyszerűen nem tudok egyetérteni azokkal, akik most lazán eladósorba tennék a csapat (elmúlt 8-10 évének) legnagyobb értékét! :roll: Miközben a legnagyobb riválisaink évről-évre klasszisokkal, a legnagyobb tehetségekkel erősödnek megtartva az aktuális ászaikat is, mi úgy néz ki az értékeinket sem vagyunk képesek megtartani, azért ez sok mindent elárul ......
Addig, amíg CR a csapatban van, addig nem is lesz más vezéregyéniség. A támadószekcióban legalábbis biztosan nem.

CR egyéniségéből adódóan elnyom mindenkit, rá épül a taktika, ő van a középpontban, nincsen "beugró", csak másodhegedűsök. Benzema egy más csapatban lazán vezér lenne, de itt semmi szinte, Özil szintén. Messi amúgy ugyanez, egy addig világklasszis (2010 körül egyértelműen Top5-ös csatár volt) David Villát nullázott le szinte maga mellett, illetve egy hatalmas tehetség Alexis Sánchezt.

Addig, amíg CR a Realban van, addig ne várjál nagybetűs csapatot, addig Ronaldóra fog épülni a játék, nem lesz más vezér, kiemelkedő húzóember. Lesz CR meg a csicskái. Ez nem új keletű, ugyanezt láthattuk a MU-ban és a válogatottban is. CR mindenkit elnyomott, az ő képességeinek érvényesüléséhez az kellett, hogy a többiek vállaljanak sokkal több robotolást, melózást, "szűnjön meg az egyéniségük". Hogy az isteni CR azt csinálhassa, amit akar.

Ha CR távozna, akkor lehetne ez egy CSAPAT. Addig ez lesz, ami látható volt az elmúlt 4 évben. Jöhet bárki más, ez a játékstílus addig nem fog változni, amíg CR itt van.

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2013. június 4., kedd 21:41

Úgy látszik, hogy megnyílhat az út Ancelotti előtt Madridba, ugyanis Capello szívesen átvenné a PSG trenírozását, ha a párizsi klub vezetői is úgy gondolják.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. június 4., kedd 21:36

matát simán visszahoznám én is. özil helyére.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 115 regisztrált és 0 vendég