Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Cr7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cr7 » 2013. június 5., szerda 12:17

A spanyol lapértesülés szerint, a Chelsea rég-új trénere, a portugál José Mourinho nem számol két spanyol játékosával, Fernando Torressel és Juan Matával.

A Marca úgy értesült, hogy a középpályás és a csatár is távozhat a nyári átigazolási szezonban a londoni klubtól, persze csak abban az esetben, ha megfelelő ajánlat érkezik a játékosokért.


MATAT visszakell hozni!!!!!!!!!!!!!!!!!! Véleményetek???

horesz93
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:42
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, KTE

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: horesz93 » 2013. június 5., szerda 12:16

A Marca szerint Coentrao, Albiol és Callejón is jelezték a klub felé, hogy a nyáron távoznának. A klub viszont egyik játékost sem hajlandó eladni, ha nem kapnak megfelelő ajánlatot. Callejónt a Real Madrid már több csereüzletbe is megpróbálta belevenni sikertelenül.
Örülnék ha Coentrao maradna a csapatnál,így Marcelonak nem kellene végig játszani az egész szezont.Fontosabb meccseken még mindig Coentraot játszatnám mert védekezésben stabilabb...
----------------Courtois/Lunin
Carvajal/Vazquez---Militao/Nacho---Alaba/Rüdiger---Mendy/Miguel
------Casemiro/ Tchouaméni
Valverde/Modric-----Kroos/Camavinga
Rodrigo/Asensio----Vinicius/Hazard
------Benzema/RdT

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 5., szerda 12:14

A Corriere dello Sport szerint a Milan tervei között szerepel ismét, hogy Kakát leigazolják. Adriano Galliani tárgyalásokat fog kezdeményezni a brazil játékos ügyének érdekében, azonban a tavalyinál jobb ajánlattal kell előállniuk, ha komolyak a szándékaik.
Hát ez elég bukta gyanús.
Ha legalább lenne valami értelmes játékosuk cserébe aki érdekelne minket, de nincs...

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 5., szerda 12:07

Zidane írta:Cserébe meg kapják Mariát, meg némi kp-t.
kp-t mint pénzt, vagy mint középpályást? Mert Khedirát is vihetik :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. június 5., szerda 12:00

Plusz Thiago Silva és Lucas is élteti Ancelottit és marasztalnák
Akkor jöhet vele Lucas, tárt karokkal várjuk.
Cserébe meg kapják Mariát, meg némi kp-t.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. június 5., szerda 11:59

perez megmondta, hogya héten nem lesz edző, úgyhogy igazolás sem, szóval nagyon szép nyár elé nézünk. ettől már csaka jövő év lesz szebb.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 5., szerda 11:55

Olyan sok hír, pletyka, nyilatkozat volt már Ancelottival kapcsolatban, hogy el nem tudom képzelni h ne itt kössön ki. És akkor remélem hoz magával legalább 1 játékost is.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. június 5., szerda 11:52

Ancelotti a Marca szerint már beíratta egy madridi suliba a lányát.

Plusz Thiago Silva és Lucas is élteti Ancelottit és marasztalnák. Ez is egy újabb bizonyíték arról hogy milyen jó kapcsolatot alakít ki az olasz a játékosaival.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. június 5., szerda 11:50

a the sun a forrás, hagyjuk is.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. június 5., szerda 11:46

Angol források szerint az A Bola és az AS híreinek hatására – amik arról szóltak, hogy Cristiano nem akar hosszabbítani – a Manchester United komolyan fontolóra vette a játékos visszavásárlását. A lap szerint a United 75 millió eurót és egy játékost adna a portugálért cserébe. A Real Madrid elnöke azonban minden interjúban kiemeli, hogy Cristiano nem eladó.
ebből rúni lesz... :hmmm:

80 millió font+játékos.(ki?)
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. június 5., szerda 11:44

és vannak akik hisznek abban hogy casillas gordított neki hátat.....
mind a kettő egy hatalmas csalódás emberileg. casillas is ugyanannyira sáros mint ő.

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. június 5., szerda 11:42

Szerintem meg CR-nek, pont, hogy ez a "kontrázós szar" fekszik leginkább...
a legtöbb játékosunk olyan köztük CR is hogy egy nyíltan támadó, kombinatív csapatban sokkal jobban érzi magát. Benzema, Özil szintén ebbe a kategóriába tartozik. Mou egy olyan rendszert akart ráerőltetni rájuk is ami bevált egy Internél, egy Chelseanél , viszont itt egyértelmű hogy a legtöbb játékosunk alkalmatlan arra hogy a saját térfelén teperjen, és nyomozza labdát. Sorolni lehet ezeket a meccseket amit azért buktunk el mert a számunkra kedvező eredmény miatt visszaálltunk bekkelni és persze szoptuk is befele a gólokat. Ez egyértelműen José hibája volt, ha a csapat erényeire alapozta volna meg a taktikát akkor ő ezzel a kerettel bőven BL győztes lett volna.

Ronaldo nagyon eredményes volt ebben a rendszerben ez igaz, de nem mondanám hogy ez feküdt neki. Rengeteg olyan jelenet volt amikor visszaálltunk egészen a saját térfelünkig, Cé pedig csapkodott a levegőben hogy toljátok már fentebb az egészet basszátokmeg mert simán visszaszerezhetnénk a labdát az ellenfél térfelén.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 5., szerda 11:42

Amúgy az a vicces, hogy itt sokan meg vannak áldva, hogy ő mindent megtett meg, hogy nála a club volt ez első, de most minden nyilatkozatban elmondja, hogy alig várta, hogy visszajöjjön meg, hogy mikor Londonba érkezett majdnem elérzékenyült stb...
Ja meg, hogy 2 klub volt hozzá igazán közel az Inter és a Chelsea! Akkor miről beszélünk? :roll:
Maradjunk annyiba, hogy magasról beleszart már idén az egészbe a special one vagy mi az :cens: ....

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. június 5., szerda 11:41

na kóstolgatja már cr-t is :lol:

és vannak akik hisznek abban hogy casillas gordított neki hátat..... :lol: :lol: :lol: :roll:
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. június 5., szerda 11:40

Boateng nekem se kéne...Az mindig gyanús, ha a Milán ad el játékost, de Boateng is teljesen átszokott a támadó rész környékére, nekünk meg nem oda kéne ember. Meg igazából nem is hozták szóba velünk. :-)
Egyébként még azt nem értem, hogy Canalaes, hogy tud megint ott lenni az U-21-es keretben, mikor 22 éves elmúlt...
Nacho meg 23 is elmúlt. :-) Azért van ott variálás bőven, asszem a kijutási selejtezős kort veszik figyelembe, tehát aki, akkor befért a csapatba, az mehet később a "döntőre" is.Szóval szerintem a 1990 január 1 után született játékosok vehetnek ezen most részt.
céronaldonak nem az volt akkor a baja, hogy védekeznie kell, hanem hogy murinnyó jött a szokásos bekkelős, visszaállós szarral, ahelyett, hogy feljebb toltuk volna az egészet és letámadjuk őket. és mindenki védekezik csapatként.
Szerintem meg nem feltétlnül csak a védekezésről volt itt szó, hanem általános taktikai dolgok. Merrefelé mozogjon, hogy zárjon vissza, mikor lépjen be a kapu elé, mikor mozogjon szélre, ilyesmik.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. június 5., szerda 11:37

http://www.goal.com/en/news/12/spain/20 ... ID=HP_BN_1
Na ezt a José interjút vártam. Továbbra sem nyugszik az ürge.
a lénye hogy ő olyan jól bírja. :lol: :lol: már baszottul elegem van, hogy minden nap jártatja a pofáját ahelyett hogy a kis szaros csapatával foglalkozna.

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: haszi » 2013. június 5., szerda 11:35

Acewill írta:Kár, hogy semmilyen TV nem adja :/
Nem értem minek a f :cens: sznak nem tudja leadni az eurosport, pedig régebb úgy emlékszem adták a korosztályos bajnokságokat... :roll:
Acewill írta:Egyébként még azt nem értem, hogy Canalaes, hogy tud megint ott lenni az U-21-es keretben, mikor 22 éves elmúlt...
Ha jól tudom, úgy van a szabályzatban talán, hogy aki a selejtező meccsek kezdetekor még nem több, mint 21 éves, az játszhat a tornán (Canales pedig tavaly még 21 volt) De lehet ha most hülyeséget mondtam :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 5., szerda 11:33

CR-nek minden fekszik konkrétan csak a védekezés annyira nem, de komolyabb meccseken besegített még, ha nem is elvetemült módon... Én még mindig azon az elven vagyok, hogy ha jön 1 olyan edző aki példát statuál és felnézhetnek rá akkor CR-nek és mindenki másnak nagymértékben javul majd a hozzáállása, mert José bekkelését szerintem senki sem csipázta és ez látszott is :roll: .
Jöjjön Ancelotti és vágjunk bele a lecsóba :workout: :box:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 5., szerda 11:32

legendary írta:
hehe írta: céronaldonak nem az volt akkor a baja, hogy védekeznie kell, hanem hogy murinnyó jött a szokásos bekkelős, visszaállós szarral, ahelyett, hogy feljebb toltuk volna az egészet és letámadjuk őket. és mindenki védekezik csapatként.
Szerintem meg CR-nek, pont, hogy ez a "kontrázós szar" fekszik leginkább...

Sőt, egyértelmű.
ez is tiszta sor, én ezt többször leírtam, hogy ha játékstílust és felfogást váltunk, akkor kaká eleve kuka, céronaldonak meg jóval nehezebb lesz a szűkebb területeken lefutkorászni a védőket.

de ettől még azon az ominózus konkrét meccsen, amiről sztem a sajtó meg murinnyó beszél, az volt a gondja cének, hogy a sok idióta húzódik visszafele ahelyett, hogy odabasztunk volna nekik a saját kapujuk előtt. integetett, hogy gyertek előrébb, aztán már csapkodott, persze, hogy murinnyónak nem tetszett, mert nem ez volt a taktika, viszont ez nem is a real madrid, ez egy hányás.
Kép
Kép
Kép

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. június 5., szerda 11:25

hehe írta: céronaldonak nem az volt akkor a baja, hogy védekeznie kell, hanem hogy murinnyó jött a szokásos bekkelős, visszaállós szarral, ahelyett, hogy feljebb toltuk volna az egészet és letámadjuk őket. és mindenki védekezik csapatként.
Szerintem meg CR-nek, pont, hogy ez a "kontrázós szar" fekszik leginkább...

Sőt, egyértelmű.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 155 regisztrált és 0 vendég