Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 9., kedd 14:58

R.M.C.F írta:Illarra meg azért alapember egy bl-be jutó csapatban. Lehet ez az ok,de az igaz hogy az ár drága.....én főleg így hogy most szarakodnak és variálnak sarkon is fordulnék.....és agyő.
Mennék más alternatíva után.....aztán majd lesz ahogy lesz. Az biztos hogy kp-ást még fogunk igazolni,az 100%,de még azt sem zárom ki,hogy kettőt.
Milyen mas alternativara gondoltal? (Vidal, Pogba, Verratti, Gundogan nem hozhato)
Az UEFA ma nyilvánosságra hozta az Év játékosa-díj jelöltjeit. A listán egy Real Madrid játékos van, ő pedig nem más, mint Cristiano Ronaldo. A portugál klasszis mellett több Bayern játékos is ott van a listán: Schweinsteiger, Müller, Ribery, Robben, egy manchesteri: Van Persie, a walesi Gareth Bale, a dortmundi Lewandowski, valamint Messi, és a PSG játékosa, Ibrahimovic is megtalálható. A díjat augusztus 29-én adják majd át, a Bajnokok Ligája csoportkörének sorsolásakor.
Sok ertelme nincs, ugyis messi nyeri..

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. július 9., kedd 14:53

R.M.C.F írta:Verratti jobb mint Illarra? Nem nagyon láttam őket,de biztos vannak akik többet.....ők megmondhatnák. Az olaszt 1x láttam,akkor sem győzött meg,ügyes azt nem kétlem,de azért ne essünk mindjárt hasra .......Illarra meg azért alapember egy bl-be jutó csapatban. Lehet ez az ok,de az igaz hogy az ár drága.....én főleg így hogy most szarakodnak és variálnak sarkon is fordulnék.....és agyő.
Mennék más alternatíva után.....aztán majd lesz ahogy lesz. Az biztos hogy kp-ást még fogunk igazolni,az 100%,de még azt sem zárom ki,hogy kettőt.
Verratti magasabb szinten játszott már tavaly is, holott 2 évvel fiatalabb, mint Illarramendi. A baszk csapata bejutott ugyan idén a BL-be, de az olasz már tavaly is ott volt. Méghozzá elég meggyôzô játékkal.
Nekem kicsit olyan érzésem van (igaz Illarrat csak 2-3 meccsen láttam), hogy Verratti a mélységi irányítók modernebb, feljavított, aktualizált verziója. Technikás és jól lát a pályán - ez a másik srácra is igaz - de emellett sokkal agresszívebb a játékstílusa és jelentôsen gyorsabb. Ez vagy egy új vonulat kezdete, vagy egy baromira egyedi játékos születése.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 9., kedd 14:52

Verrattira én a barca elleni bl meccsen figyeltem fel a visszavágón. Nekem tetszett a játéka, letámadták mégsem jött zavarba, nagyon jól ki tudta hozni a labdát, abszolút technikás jó kis játékos, védekezésben is otthon van. Ja és novemberben lesz 21, miközben Illara már 23-at töltött idén márciusban.

Én az olaszt szívesebben látnám, de semmi esélye ennek a transzfernek.
Love football, hate antifa.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. július 9., kedd 14:50

Sztem jelenleg mindenképp Illara jobb, mint Veratti
viszont az olaszban több a potenciál
és egyik sem vkp, inkább középső középpályások, pont mint Alonso eredetileg...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 9., kedd 14:45

Verratti jobb mint Illarra? Nem nagyon láttam őket,de biztos vannak akik többet.....ők megmondhatnák. Az olaszt 1x láttam,akkor sem győzött meg,ügyes azt nem kétlem,de azért ne essünk mindjárt hasra .......Illarra meg azért alapember egy bl-be jutó csapatban. Lehet ez az ok,de az igaz hogy az ár drága.....én főleg így hogy most szarakodnak és variálnak sarkon is fordulnék.....és agyő.
Mennék más alternatíva után.....aztán majd lesz ahogy lesz. Az biztos hogy kp-ást még fogunk igazolni,az 100%,de még azt sem zárom ki,hogy kettőt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. július 9., kedd 14:29

CS0ki írta:Rohadjak meg, de én még mindig nem értem miért fizetnénk ki ennyit... 30 millió rengeteg pénz, és ez a sárc még ali bizonyított valamit a legfelső szinten, elmúlt 23 éves, mégis "csak" egy védekezőbb középpályás, akikért azért nem szokás annyit fizetni. A legjobb fiatalnak választott Isco, aki a BL-ben alkotott nagyokat, még csak 21 éves, támadó, és ő került 30 millióba! Szerintem hatalmas palimadarak vagyunk, hogy kipengetünk egy ilyen összeget, pedig láthatóan kifogunk...Komolyan nem értem! :( És ezt a gyereket sok szempontból nem is érzem fejlődőképesnek, gyorsabb nem lesz, erősebb nem lesz...Passzolghat jobbra-balra, néhány hosszú indítás, de nem léátom miben léphetnénk vele előre, amiért indoklolt lenne a vételár.
Elhiszem, hogy kell a spanyol fiatal a szurkolóknak, de idén pont van már annyi, hogy ne kelljen kényszerből hozni valakit ezért. Mert nem tudom elképzelni, hogy ha nem spanyol lenne a gyerek, egyáltalán szóba kerülne.
Azért ennyi, mert ennyi a kivásárlási ára. De ezt Te is tudod. Amúgy Verrattiért is 25 milliót ajánlottunk. Olyan nagy különbség az az 5 millió? Pláne úgy, hogy Verrattit nem engedik, és ez egy kivásárlási ár?
Isco más tészta, a Málagának pénzre volt (van?) szüksége. Gyorsan. És Isco kijelentette, hogy nem megy a Citybe, csakis ide. Innentől kezdve a Málagának nem volt akkora mozgástere. (Higuaín? :roll: )
Nem vagyunk palimadarak, mert valaki KELL Alonso mögé/helyett, mert Ő most tér vissza sérüléséből, jövőre elvileg elmegy. Verrattit nem tudtuk hozni, ahogy Gündogant sem. Illaramendit tudjuk, más tehetségről vagy mozdítható top játékosról nem tudok, az edzői stáb lát benne fantáziát, még ha itt többen nem is, és kell is valaki arra a posztra, szóval jön.
Az hogy spanyol és fiatal csak grátisz, nem ezért jön. Ahogy Verratti és Gündogan sem ezért jött volna.
pheco írta:
CS0ki írta:...
Ezt nagyon adom. Egyébként szerintem Xabi utódját látják benne és amiatt akarják mindenképpen hozni. Pedig ennyi pénzből Gündogan simán jöhetne, aki azért többet bizonyított és szerintem sokkal jobb játékos.
Gündogan semmi pénzből nem jönne ki. Miért olyan nehéz megérteni, hogy a Dortmund nem adja el, és a szerződésében nincs kivásárlási záradék (vagy túl magas)? Lewandowski szerződése jövőre lejár, most tudnának belőle utoljára pénzt csinálni, menni is akar, de inkább maguknál tartják még egy évet (büntetésből). Komolyan gondolod, hogy ezek tükrében elengednék Gündogant, amikor a pénzre nincs most szükségük?
RealMadridFanatic írta:Eleve nem erőltetném már ezt a Xabi posztot, kicsit luxusnak érzem. Sokkal univerzálisabb emberek kellenek a középpálya közepére, úgy érzem ma ez elvárás már ilyen szinten. Az ilyen mélyen, kötötten játszó játékos nagyon korlátozza a felállást.
Ezt már többször is írtad, és elfogadom a véleményed, de nem értek egyet. :)

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 9., kedd 13:58

Gábe írta: Bale: Nem régiben AVB-nek meglett ígérve, hogy Bale marad. (más különben ő lett volna a PSG edzője) Szóljatok ha tévedek, de én így tudom. Továbbá Bale és társai mutatták be az új mezt így http://www.marca.com/2013/07/09/futbol/ ... 48833.html szinte kizárt, hogy idén ide jöjjön.
ezen a képen mintha CRt látnám, és nem Balet :D beszarás a csávó, hogy mennyire utánozza ... ugyanaz a beállás, ugyanaz a komoly pofa és ugyanaz a séró :D :mrgreen:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 9., kedd 13:56

Én is egyetértenék, de! :D nem fogok. Alonso és Illarra(aki szerintem annyira nem lassú, mint szőr Xabi) is remekül működhet, ha nem Khedira rambózik mellettük. Pirlo sem gyors, de meg van mellette a tökéletes egyensúly és jól működik a középpálya a Juveba, ahol tényleg a sóvárgásaink támogatják illetve a válogatottban is, ahol azért közel sem Vidal és Pogba szaladgál a jobbján. Ráadásul Ancelotti is ért a középpálya összerakásához, mivel rendre ilyen emberekkel dolgozott. Azt amúgy én se vitatom, hogy Illarra drága, de ez van, mi mindig csak perkálunk. Aztán lehet őt is letudjuk alkudni, ahogy Iscon is nyertünk pár milliót és kapunk egy elfogadhatóbb árat és gondolom ezért nem is hivatalos még, mert a kivásárlási árat nem nagyon művészet letenni (lsd Götze). Egy 20 plusz pár millió bónuszos igazolás már nem is lenne szerintem vészes.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 9., kedd 13:15

Illarramendivel kapcsolatban nekem is nagy kétségeim vannak, CS0ki is sokszor rávilágított már a kétkedés okaira. Ennyit nem ér a srác, akárhogyan nézem. És az a fránya sebesség... Tudom, hogy nem csak ez szempont egy középpályásnál, de nekem nagyon fontos, hogy ott mozgékony arcok legyenek, fel tudják venni a meginduló támadókat, amennyire ez lehetséges. Ami mondjuk mellette szól, hogy ha valóban szeretnénk mi tartani a labdát, középpályán fölénybe kerülni, akkor ahhoz nem kell mindenkinek full dinamikusnak lenni, a labdabiztosság és a kreativitás pedig megvan a srácban. Viszont továbbra is aggaszt a védekezés része a dolognak, Őt is és Alonsot is kevésnek érezném, mert addig, amíg visszaállunk területet védeni, addig nincs nagy baj, Khedira is erre használható, de ha dominálunk, és megnő ellenünk a kontrák a száma, akkor fontos lenne szerintem egy dinamikus, ütközni képes játékos a társak mögé a középpályán.
Sem Alonso, sem Illarra nem lenne nálam alapember, inkább egy Kondogbia-féle figura (mondjuk Ő is túl darabosnak néz ki, de legalább 8 méteresek a lábai...), előtte Modric-csal és még valakivel (a Vidal, Gündogan, Pogba vonulatból). Így azért talán a védekezés stabilabb lenne, és a másik két középpályással, illetve az elől lévőkkel biztosítva lenne a kreativitás és a megfelelő sebesség is támadásban.
Szóval harmadik embernek sem tudnám nagyon elképzelni, mert ott már fontosabb, hogy legyen egy-egy jó ritmusváltás, amit pl. Modric nagyon tud.

Eleve nem erőltetném már ezt a Xabi posztot, kicsit luxusnak érzem. Sokkal univerzálisabb emberek kellenek a középpálya közepére, úgy érzem ma ez elvárás már ilyen szinten. Az ilyen mélyen, kötötten játszó játékos nagyon korlátozza a felállást.
+1, nagyon adom
pont ezt próbáltam meg én is elmagyarázni egy pár nappal ezelőtt, csak nem sikerült ilyen jól :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 9., kedd 13:08

Az igazság az, hogy én jövőre sem gondolom, hogy hozzuk Bale-t.
Én meg 99%-ra biztosra veszem, hogy jövőre hozzuk; Neymar után Perez róla már nem mond le, ebben egészen biztos vagyok! Ráadásul egy full univerzális játékosról beszélünk; akinek az érkezésével Coentrao és Di María helye is meg lenne váltva a csapatban!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 9., kedd 13:05

Isco, Carvajal és a hamarosan hivatalos Illarramendi szerződtetése után már csak egy igazolás hiányzik a vezetőség szerint, hogy a csapat készen álljon a következő szezonra. Carlo Gareth Bale-t vagy egy vérbeli “9-est” szeretne. A csatárok esetében a legnagyobb problémát a lehetőségek korlátozott száma okozza: Suárez, Rooney, Agüero és Ibrahimovic neve szerepel Pérez listáján de tudja, hogy leigazolásuk meglehetősen nehéz. Ennek tükrében még mindig a wales-i szélső az első számú célpont.
Rooney: Moyes kijelentette, marad.
Agüero: A City nem fogja eladni a harmadik csatárát Tevez és Balottelli után.
marad Suárez és Ibra, ha csatárt akarunk igazolni.

Bale: Nem régiben AVB-nek meglett ígérve, hogy Bale marad. (más különben ő lett volna a PSG edzője) Szóljatok ha tévedek, de én így tudom. Továbbá Bale és társai mutatták be az új mezt így http://www.marca.com/2013/07/09/futbol/ ... 48833.html szinte kizárt, hogy idén ide jöjjön.
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 9., kedd 12:54

Isco, Carvajal és a hamarosan hivatalos Illarramendi szerződtetése után már csak egy igazolás hiányzik a vezetőség szerint, hogy a csapat készen álljon a következő szezonra. Carlo Gareth Bale-t vagy egy vérbeli “9-est” szeretne. A csatárok esetében a legnagyobb problémát a lehetőségek korlátozott száma okozza: Suárez, Rooney, Agüero és Ibrahimovic neve szerepel Pérez listáján de tudja, hogy leigazolásuk meglehetősen nehéz. Ennek tükrében még mindig a wales-i szélső az első számú célpont.
Rooney: Moyes kijelentette, marad.
Agüero: A City nem fogja eladni a harmadik csatárát Tevez és Balottelli után.
marad Suárez és Ibra, ha csatárt akarunk igazolni.

Bale: Nem régiben AVB-nek meglett ígérve, hogy Bale marad. (más különben ő lett volna a PSG edzője) Szóljatok ha tévedek, de én így tudom.
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 9., kedd 12:31

Az igazság az, hogy én jövőre sem gondolom, hogy hozzuk Bale-t. Talán 1 kicsi esélyt látok rá, mert azzal, hogy hoztuk Isco-t egyértelművé vált, hogy más irányba indult el az egész vezetőség... Amennyiben ragaszkodnak a gyors szélekhez és jövőre DM kezdő lesz a jobboson akkor jönni fog, csak akkor nem tudom hova teszünk ennyi középpályást :kivagyhe: ...
Másik, hogy ki tudja milyen szezont fut jövőre Jesé és lehet, hogy ez is meghatározza a jövő évi igazolásokat főleg a Bale sagát...

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. július 9., kedd 12:16

Illarramendivel kapcsolatban nekem is nagy kétségeim vannak, CS0ki is sokszor rávilágított már a kétkedés okaira. Ennyit nem ér a srác, akárhogyan nézem. És az a fránya sebesség... Tudom, hogy nem csak ez szempont egy középpályásnál, de nekem nagyon fontos, hogy ott mozgékony arcok legyenek, fel tudják venni a meginduló támadókat, amennyire ez lehetséges. Ami mondjuk mellette szól, hogy ha valóban szeretnénk mi tartani a labdát, középpályán fölénybe kerülni, akkor ahhoz nem kell mindenkinek full dinamikusnak lenni, a labdabiztosság és a kreativitás pedig megvan a srácban. Viszont továbbra is aggaszt a védekezés része a dolognak, Őt is és Alonsot is kevésnek érezném, mert addig, amíg visszaállunk területet védeni, addig nincs nagy baj, Khedira is erre használható, de ha dominálunk, és megnő ellenünk a kontrák a száma, akkor fontos lenne szerintem egy dinamikus, ütközni képes játékos a társak mögé a középpályán.
Sem Alonso, sem Illarra nem lenne nálam alapember, inkább egy Kondogbia-féle figura (mondjuk Ő is túl darabosnak néz ki, de legalább 8 méteresek a lábai...), előtte Modric-csal és még valakivel (a Vidal, Gündogan, Pogba vonulatból). Így azért talán a védekezés stabilabb lenne, és a másik két középpályással, illetve az elől lévőkkel biztosítva lenne a kreativitás és a megfelelő sebesség is támadásban.
Szóval harmadik embernek sem tudnám nagyon elképzelni, mert ott már fontosabb, hogy legyen egy-egy jó ritmusváltás, amit pl. Modric nagyon tud.

Eleve nem erőltetném már ezt a Xabi posztot, kicsit luxusnak érzem. Sokkal univerzálisabb emberek kellenek a középpálya közepére, úgy érzem ma ez elvárás már ilyen szinten. Az ilyen mélyen, kötötten játszó játékos nagyon korlátozza a felállást.


Higuaín meg menni fog, szinte biztos vagyok benne. Miután ezt kijelentette, ráadásul már tavaly is távozni akart, nem hiszem, hogy van visszaút. Ne is legyen. Nagyon kevés Ő a Realhoz.
Ancelottiék is csak azért eshettek gondolkozóba, mert nincs viszonylag olcsón hozható, megfelelő alternatíva Benzema mögé. A fiatalokban bízunk duma meg jól hangzik, de azért egy Moratával nekivágni mondjuk egy Bayern ellen a BL elődöntőben elég meredek lenne. Mondjuk Higuaínnal meg aztán végképp veszett fejsze nyele...
Mindegy, menni fog Ő szerintem. Max. húzódik a dolog. Perez kicsit próbálja Higuaín nyilatkozatának negatív hatásait csorbítani. Meg Bale kiesésével valószínűleg tényleg nem dőlnek a kardjukba, ha marad esetleg, mert nem létszükség az eladásából befolyt összeg.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. július 9., kedd 12:12

Kondogbia kicsit más poszt mint Illara
ő egyértelműen vkp
mind a 2-t kéne hozni
kb 2 év múlva sztem "ütne" egy Kondogbia Illara Modric középpálya :)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 9., kedd 12:06

higuaín el lesz adva, mert nem lehet itt kezdő csatár. a gond akkor lesz ha az arsenal is vesz majd valakit, akkor aztán ő lesz a szarban nyakig, mert vagy itt marad a lelátón egy évig, vagy elmegy majd egy gyengébb csapathoz.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 9., kedd 12:03

Cobra11 írta:Ráadásul az ára és ehhez képest a valódi tudása vicc kategória.
Ezt gondold át 1 kicsit... Fiatal, Alonso klónnak van kikiáltva, U21-es EB-n meghatározó szerepe volt a válogatottban + a Real Sociedadban is ami a 4. helyen végzett... Nem kevés a 30 milla,de mivel, ha jól tudom 2018-ig szól a szerződése ki kell fizetni a kivásárlási árát. Legjobb esetben opciókkal lehetett volna törni az árán, de ki tudja mi lesz a transzfer vége :roll:
niden6 írta:Most mi ez a Pérez nyilatkozat, hogy nem szeretné, ha Higu menne?

Higu kijelentette, hogy távozni akar...
Én ezt 1 jelzésnek veszem a vezetőségtől, hogy nekik nem eget rengető, hogy eladják. Csak ez ott lett eltoszva, hogy Pipita bevágta a sajtónak, hogy váltani akar :vivo: ...

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. július 9., kedd 11:55

Csabi írta:ő meg nem szeretné. mi nem világos? :hmmm:
Sok minden. Hogy pl. múltkor miért ment Londonba.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 9., kedd 11:53

ő meg nem szeretné. mi nem világos? :hmmm:

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. július 9., kedd 11:52

Most mi ez a Pérez nyilatkozat, hogy nem szeretné, ha Higu menne?

Higu kijelentette, hogy távozni akar...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég