Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. június 11., szombat 11:41

Pad'em írta:
poronty írta: Ha jól emlékszem 2 meccsen kezdett Tóbiás, de az jól látható volt, hogy nem tud védekezni. Fenn van szerintem jutubon "vs" videó mind a két meccséről.
Köszi, meg is lestem. Védekezni valóban nem tud, 3-adosztályú támadók forgatják össze-vissza. Viszont előre nem rossz, beadásai faszábbak mint Vazquezé :mrgreen:

Ha érdekel még valakit - Tóbiás vs Costa Brava
https://youtu.be/vB80l62adXE
Szeretnem jelezni, hogy anno marcelo hogy kezdte.
Vedekezni, helyezkedni, esszel mozogni meg lehet tanítani, ha elorefele megvan a kello gogyi es kreativitas az emberben.
Meg a vegen leakasztunk egy uj danialvest :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. június 11., szombat 11:04

poronty írta: Ha jól emlékszem 2 meccsen kezdett Tóbiás, de az jól látható volt, hogy nem tud védekezni. Fenn van szerintem jutubon "vs" videó mind a két meccséről.
Köszi, meg is lestem. Védekezni valóban nem tud, 3-adosztályú támadók forgatják össze-vissza. Viszont előre nem rossz, beadásai faszábbak mint Vazquezé :mrgreen:

Ha érdekel még valakit - Tóbiás vs Costa Brava
https://youtu.be/vB80l62adXE
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. június 11., szombat 11:01

ANDS írta:
h3x0r írta:
Hakimi, Donnarumma, Mbappe
Donnarummanak amúgy meg lehet köszönni a továbbjutást, Navas kitette volna szögletre).
Donnarumma azért is ment oda, mert egy pénzéhes geci és épp volt mindegyik csapatnak egy topkapusa, csak a PSG volt olyan hülye, hogy odahozzon egy másikat.

Még mindig azon röhögök, hogy 17 meccsel megkapta az év kapusa díjat a ligában.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

poronty
Hozzászólások: 2720
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2022. június 11., szombat 10:44

Ha jól emlékszem 2 meccsen kezdett Tóbiás, de az jól látható volt, hogy nem tud védekezni. Fenn van szerintem jutubon "vs" videó mind a két meccséről.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. június 11., szombat 10:41

flori írta:
Pad'em írta:

Továbbra is :D

Korán van még amúgy, előszezont követően változhatnak a dolgok. Tóbiás mondjuk jól megszívja, ha Vininek tényleg nem lesz passportja januárig, így nem nagyon tud majd játszani az első csapatban.
Castilla játékosként fel tud majd játszani, úgy nem érvényes a korlátozás. Bár ahogy láttam a perceit, nem volt valami nagy impact a gyerek. :D
Nem láttam róla semmit, játszott egyáltalán a Castillában? :D
Nem úgy van amúgy, hogy a meccskeretbe nem kerülhet be 3-nál több EUn kivüli? Szóval max akkor lehetne keretben ha nincs épp vmelyik brazil.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2022. június 11., szombat 10:10

Pad'em írta:
R. Carlos írta:
Tchouaméni jöhetne már amúgy... A jobb hátvéd igazolással kapcsolatban van valami vagy továbbra is a Carvajal/Lucas (Odriozola) sorban bízunk?
Továbbra is :D

Korán van még amúgy, előszezont követően változhatnak a dolgok. Tóbiás mondjuk jól megszívja, ha Vininek tényleg nem lesz passportja januárig, így nem nagyon tud majd játszani az első csapatban.
Castilla játékosként fel tud majd játszani, úgy nem érvényes a korlátozás. Bár ahogy láttam a perceit, nem volt valami nagy impact a gyerek. :D
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. június 11., szombat 10:01

R. Carlos írta:
Tchouaméni jöhetne már amúgy... A jobb hátvéd igazolással kapcsolatban van valami vagy továbbra is a Carvajal/Lucas (Odriozola) sorban bízunk?
Továbbra is :D

Korán van még amúgy, előszezont követően változhatnak a dolgok. Tóbiás mondjuk jól megszívja, ha Vininek tényleg nem lesz passportja januárig, így nem nagyon tud majd játszani az első csapatban.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. június 11., szombat 8:24

Hát hova sietsz? Messze van még az a szeptember 1-e.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2022. június 11., szombat 7:25

Zsobo írta: Egyébként Anthony neve hogy-hogy nem kerult meg szoba nalunk? 60 millaert szeretne az MU? Annyiert nem kockázatos, brazil, 2 egyeneset rug a labdaba, akkor ellehet engedni kesobb többért. Spanyol ligaban mit muvelhetne..
Sztem nm lenne rossz opció, Rodrygo meg mehetne kolcsonbe, vagy asensio el.
Rodrygo egyébként szerintem el tudná érni szintet, amit Vinícius. A baj az, hogy ugyanaz a pozíció a kettő brazil, a jobboson meg nem hozza azt amit ott.

Asensiot már régen el kellett volna adni, érthetetlen számomra, hogy miért ragaszkodnak annyira hozzá az edzők. Kiegészítőnek oké, de azért a szerepért is jár a szája, többre értékeli magát. Ebben a szezonban kihozták belőle a maximumot ő is mehetne most már. Ha nem is annyira, de lejárt neki is az ideje mint a Bale-Isco-Marcelo triónak.

Gnabryval nem tudom mi a baja a csapatnak, de ő lenne szerintem a megfelelő, felreppent Saka neve is valamelyik nap, de elhessegették, mert Rodrygoból akarnak jobb szélsőt csinálni... Remélem valahogyan orvosolják a támadó triót, Valverde nem opció, inkább egy sorral visszább lenne ő jó, Rodrygo sem az teljesen, Asensio meg végképp nem.

Tchouaméni jöhetne már amúgy... A jobb hátvéd igazolással kapcsolatban van valami vagy továbbra is a Carvajal/Lucas (Odriozola) sorban bízunk?
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Zsobo
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2022. február 11., péntek 11:07
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsobo » 2022. június 11., szombat 3:17

Egyébként Anthony neve hogy-hogy nem kerult meg szoba nalunk? 60 millaert szeretne az MU? Annyiert nem kockázatos, brazil, 2 egyeneset rug a labdaba, akkor ellehet engedni kesobb többért. Spanyol ligaban mit muvelhetne..
Sztem nm lenne rossz opció, Rodrygo meg mehetne kolcsonbe, vagy asensio el.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2022. június 11., szombat 1:13

🚨🇫🇷 Ferland Mendy is no longer untouchable after the arrival of Rudiger. If a big offer arrives Real Madrid will consider selling him.
@diarioas

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. június 10., péntek 22:21

rashidm írta:
chronic írta: Ha 3 hónapja azt mondja nekem valaki,hogy a bajnokság mellett megnyerjük a bl-t ezzel a csapattal, ahogy az egyik legnagyobb sztár Vinidzsí, akkor kiröhögöm.

Ha 3 hónapja azt mondja nekem valaki,hogy Mbappé és Haaland között a földre csüccsenünk és Hazard-ot várjuk nyári igazolásként, akkor kiröhögöm.

Érdekes kettősség ez, nyilván nem cserélném el a bl címünket az Mbappe-Haaland kettősre sem, de akkor is elbasztuk ezt csúnyán.
Én ezzel úgy vagyok, hogy valami miatt így kellett lennie. Majd találunk mast.

Neymar is siratva volt itt aztán a golfozó történelmet írt a brazil meg 1 jó szezont hozott 10 év alatt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. június 10., péntek 22:07

Dembele még meglehet :)

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2022. június 10., péntek 22:07

Nemrég az egyik Realos FB oldalon volt egy olyan, hogy adják el Asensiot és a helyére hozzák fel a Castillából Arribast. Aki amúgy 36 Castilla meccsen 15 gól és 8 gólpasszig jutott. Padra tökéletes lenne. Ballábas amúgy.
De amíg nem megy ki a CKM, addig gondolom Valverde is fog még bőven játszani jobb szélsőt, hiába nem ott a legjobb. A szükség és a középpálya túltelítettsége törvényt bont.

ugyanitt:
Official Real Madrid pre-season tour:
• 23/07 vs FC Barcelona (Las Vegas)
• 26/07 vs Club America (San Francisco)
• 30/07 vs Juventus (Los Angeles)


Real Madrid’s plan for Rafa Marin was to promote him to the first team, but Rüdiger’s signing has changed that. Rafa now has high chances to leave on loan and follow the "Carvajal's route".
Real considers Rafa Marin as one of the most important talents for the long term of the club. At the moment, RB Leipzig are interested in him [MARCA].
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára _Bushido_ 2022. június 10., péntek 22:08-kor.

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2022. június 10., péntek 21:18

chronic írta: Ha 3 hónapja azt mondja nekem valaki,hogy a bajnokság mellett megnyerjük a bl-t ezzel a csapattal, ahogy az egyik legnagyobb sztár Vinidzsí, akkor kiröhögöm.

Ha 3 hónapja azt mondja nekem valaki,hogy Mbappé és Haaland között a földre csüccsenünk és Hazard-ot várjuk nyári igazolásként, akkor kiröhögöm.

Érdekes kettősség ez, nyilván nem cserélném el a bl címünket az Mbappe-Haaland kettősre sem, de akkor is elbasztuk ezt csúnyán.
Én ezzel úgy vagyok, hogy valami miatt így kellett lennie. Majd találunk mast.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2243
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2022. június 10., péntek 20:30

Ha 3 hónapja azt mondja nekem valaki,hogy a bajnokság mellett megnyerjük a bl-t ezzel a csapattal, ahogy az egyik legnagyobb sztár Vinidzsí, akkor kiröhögöm.

Ha 3 hónapja azt mondja nekem valaki,hogy Mbappé és Haaland között a földre csüccsenünk és Hazard-ot várjuk nyári igazolásként, akkor kiröhögöm.

Érdekes kettősség ez, nyilván nem cserélném el a bl címünket az Mbappe-Haaland kettősre sem, de akkor is elbasztuk ezt csúnyán.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. június 10., péntek 20:17

F***m a tehetségtelen apjába, játszhatott volna valami értelmes csapatban is..

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. június 10., péntek 19:29

ezt a haalandot is engedjétek már el, 5évig biztos nem jön el addig is ki tudja mi lesz vele :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. június 10., péntek 19:25

Nem is baj, mert rengeteg buzi odaveszett akkor, nem kar ertuk :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. június 10., péntek 18:55

BRÉKING: A végtelen mélységbe zuhant a Haaland-szerelvény

:kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég