Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
markmadrid
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. február 1., csütörtök 15:01

CS0ki írta:Láttam egy rövid ideig ezt a Malcom gyereket is a Bordeaux-ból, nem tűnt rossznak annyi alapján. Mondjuk lehet csak a rendszeres madrid meccs nézés miatt van, hogy minden kicsit gyorsabb lábú gyereket már jónak látok...

Én is láttam pár meccsét és kifejezetten tehetséges a srác. Nincs nagy hype körülötte, mondjuk az Arsenal már próbálkozott 50 millió fonttal.... Kicsit Robinho-s a srác csak a másik oldalról. Nagyon jó bal lába van és iszonyat agilis,gyors. Viszont kötve hiszem,hogy Madridban szóba jön :/

Braziloknál megint szép kis sor kezd lassan kialakulna akikben van potenciál.
Neymar,Firmino,Jesus,Malcom,Douglas Costa valamint Richarlisont lesz majd érdemes figyelni.
Minap belefutottam egy Watford meccsbe amint sziporkázott a srác. Nyáron jött a Watfordba Silva kérésére.
És eddig 5 gól 5 gólpassz valamint pazar játék amivel szolgál a srác. 20 éves még csak és fél év alatt meg 10 szerezte az árát.

M1Ö
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 1., csütörtök 14:57

CS0ki írta:Láttam egy rövid ideig ezt a Malcom gyereket is a Bordeaux-ból, nem tűnt rossznak annyi alapján.
Jó lövője van, az biztos. Csak sanszos, hogy nyáron ő is angliába megy, mert a fél pl őt akarja.
kodo írta:De ha ez így létrejön akkor többet nem jövök én sem.
Az összeg is sok, de azt el lehetne fogadni a mai piacon. De ha Kovacicot beáldozzák érte, akkor lélekben én is feladom. :lol: De nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen létre jöjjön. Az Inter hatalmasat nyerne vele. Kovacicból focista lett nálunk, visszakapják, a 100 millióból meg tudnák pótolni Icardit. Mindjuk Immobile-vel vagy Belotti-val. Egyik sem rosszabb az argentínnál.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. február 1., csütörtök 14:56

wZoLee7 írta:Azért az internél is tudják, ha 100-at kapnak érte plusz még "hazatér" Kova is, akkor a szurkolok is elégedettek lesznek meg egy rohadt nagy üzletet is kötnek, mi meg feliratkoznánk a legnagyobb idióták listájára akiket megint sikerült jól megszivatni a piacon, épp ezért kétlem, hogy ez igaz lenne. Azért a Real Madridnál csak nem annyira vakok, hogy ne lássák ezt
Szerintem már így is több szót pazaroltunk erre a pletykára mint kéne, de még annyi amit a végére is odabiggyesztettem, hogy nem életszerű 106 millát plusz Kovát adni egy olyan játékosért akit 110 millió euró körüli összegért ki lehet vásárolni, és egyből vele tárgyalni.

Viszont ha a kettő közül akar igazolni Perez, akkor inkább 110et dobjunk ki rá, mint hogy Levy lehúzzon 200 körül Kane-ért, akinél sincs semmivel több garancia arra, hogy beválik majd.
Kroos - 25M €
Casemiro - 6M €
Fede - 5M €

lestat
Kedvenc játékosaid: Beckham,Zidane,C.Ronaldo,Modric,Ramos

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. február 1., csütörtök 14:54

sebydani írta:Az egész Lyont le kell rabolni, mindenestől. Nagyon jó állomány van most náluk.

Főleg Fekir.
Persze ide tuti nem hozzuk nem is lenne most hova helye. De drukkolok neki hogy valami masik top klubba elkerüljön. Plusz hogy a bolond dösamp kivigye.

Amugy igen lehetne ott is szemezgetni. Meg még jó pár francia csapattól. Zizou kicsit haza is figyelgethetne :shifty:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera ► Dynasty.
Zinedine Zidane
92:48 :sziv:

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. február 1., csütörtök 14:53

kodo írta:Az megvolt, hogy tegnapelőtt felröppent egy olyan hír, hogy nyáron 106 millió + Kovacic játékjogáért érkezik Icardi?

Bár ha választani én előbb hoznám 100ért őt, mint 200ért Kane-t, de egyiket se tartom megoldásnak hosszútávra. De ha ez így létrejön akkor többet nem jövök én sem. :mrgreen:
Bár eléggé hápog, ha 110 milla a kivásárlási ára.
Azért az internél is tudják, ha 100-at kapnak érte plusz még "hazatér" Kova is, akkor a szurkolok is elégedettek lesznek meg egy rohadt nagy üzletet is kötnek, mi meg feliratkoznánk a legnagyobb idióták listájára akiket megint sikerült jól megszivatni a piacon, épp ezért kétlem, hogy ez igaz lenne. Azért a Real Madridnál csak nem annyira vakok, hogy ne lássák ezt

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. február 1., csütörtök 14:48

Az megvolt, hogy tegnapelőtt felröppent egy olyan hír, hogy nyáron 106 millió + Kovacic játékjogáért érkezik Icardi?

Bár ha választani én előbb hoznám 100ért őt, mint 200ért Kane-t, de egyiket se tartom megoldásnak hosszútávra. De ha ez így létrejön akkor többet nem jövök én sem. :mrgreen:
Bár eléggé hápog, ha 110 milla a kivásárlási ára.
Kroos - 25M €
Casemiro - 6M €
Fede - 5M €

CS0ki

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. február 1., csütörtök 14:46

Láttam egy rövid ideig ezt a Malcom gyereket is a Bordeaux-ból, nem tűnt rossznak annyi alapján. Mondjuk lehet csak a rendszeres madrid meccs nézés miatt van, hogy minden kicsit gyorsabb lábú gyereket már jónak látok...

M1Ö

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 1., csütörtök 14:43

numberone1 írta:Mit szolnatok Gelson Martinshoz o is szelso tamado.
Ügyes játékos, az biztos, de ha di María-ra azt mondják, hogy buta játékos, akkor ez rá hatványozottan igaz.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

numberone1
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2018. február 1., csütörtök 14:42

sebydani írta:Az egész Lyont le kell rabolni, mindenestől. Nagyon jó állomány van most náluk.
Vagy meg kell tenni fiok csapatnak. :D
Casillas-Cafu,Hierro,Desally,RC-Davids,Redondo,Seedorf-Ronaldinho,Ronaldo,Zidane

Curtois-Carvajal,Varane,Ramos,Reguilón-Valverde,Kroos,Beek-Mbappe,Benzema,Hazard
2016-2017: 33. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute:

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Hazard, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. február 1., csütörtök 14:37

Az egész Lyont le kell rabolni, mindenestől. Nagyon jó állomány van most náluk.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

numberone1
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2018. február 1., csütörtök 14:35

Mit szolnatok Gelson Martinshoz o is szelso tamado. Gyors, jolcselezo, jo mindket labbal, a Sportingbol konnyebb lehetne elhozni, mint mas hasonlo kategoriat a MU-bol v Chelseabol.
Balhatvednek Marci moge/melle a Lyonos Ferland Mendy. Jo fizikumu, gyors, jol cselezo, kombinativ jatekban jo, a gyengebbik labat sem tamaszkodasra hasznalja.
Casillas-Cafu,Hierro,Desally,RC-Davids,Redondo,Seedorf-Ronaldinho,Ronaldo,Zidane

Curtois-Carvajal,Varane,Ramos,Reguilón-Valverde,Kroos,Beek-Mbappe,Benzema,Hazard
2016-2017: 33. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute:

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. február 1., csütörtök 14:33

M1Ö írta:lehet csemegézni

50 tehetség az UEFA összeállításában.
Az a Sallai mit tett, hogy odakerult?

Gouiri nem lenne rossz. :hmmm:
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

BarçaNorbi
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2018. február 1., csütörtök 14:33

markmadrid írta:Mit gondoltok Salah-ról?
Két részre osztható a történet.
Az egyik, hogy a Coutinho transzfer után nehezebb lesz tőlük kulcsjatekost igazolni.
A másik, hogy attól függetlenül, hogy idén nagyot megy, nem hinném, hogy az önéletrajza kielégítő ahhoz, hogy ő legyen a nyári atigazolasi időszak arca nálatok.

poronty
Kedvenc játékosaid: Varane, Zidane, M. Laudrup, Redondo

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. február 1., csütörtök 14:31

Frenkie de Jong, Coric, Upamecano hármasból bármelyiket szívesen látnám a jövőben, ha megfelelően fejlődnek. Frenkie de Jongot leginkább.
A: Courtois, Hakimi, Varane, Militao, Mendy, Camavinga, Valverde, Ödegaard, Hazard, Sancho, Mbappé (4-3-3)

B: Lunin, Carvajal, Nacho, Konaté, Reguilón, Tonali, Soumaré, VdB, Vini, Cherki, Jovic (4-2-3-1)

M1Ö

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 1., csütörtök 14:28

lehet csemegézni

50 tehetség az UEFA összeállításában.

markmadrid
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. február 1., csütörtök 14:17

Mit gondoltok Salah-ról?

Idén szerintem komoly szintet lépett. Romában kissé egyszerű volt a játéka ,viszont idén zseniális szerintem a tag. Iszonyat gyors de majdnem olyan technikás, fineszes. Persze nem lenne könnyű elhozni most a Poolból de még csak 25 éves. Amúgy én Hazardot preferálnám a nyáron. Alig van olyan emberünk aki képes megverni 2-3 embert. Talán Marcelo Isco... A többi mind statikus. Hazardal szerintem nagyot húzna a Real. 100-120 millióba kerülne.

M1Ö

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 1., csütörtök 14:10

donor írta:Én ezt nem értem Heatmap alapján szélen ért legtöbbet labdába, én is ott láttam, mint régen, hogy inkább szélről indult többször, te is megemlíted, hogy "feltűnt szélen is" erre mégsem volt szélen, hanem inkább középen. Ki érti ezt?
Mert nincs kötött posztja, de ő minden, csak nem szélső. Ha ugyanaz a szerepe lenne, mint amikor a csúcson volt, mára tényleg teljesen használhatatlan lenne. Minden meccsen ez van. A Valencia ellen is úgy került 2x ziccerbe, hogy középre húzódott. Arról nem is beszélve, hogy látom magam előtt, ahogy belép a 11es pont köré és kéri a beadásokat.

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. február 1., csütörtök 14:08

Szélen nem tud azon a színvonalon játszani már amit elvár tőle az ember. Sebesség, cselek mind megkopott. Középen tudja amit kell, ha elkapja a formát. Úgy vettem észre, kezd éledezni.
Kroos - 25M €
Casemiro - 6M €
Fede - 5M €

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. február 1., csütörtök 14:03

M1Ö írta:
donor írta:Te láttad a Valencia elleni meccset?
Nem
Én ezt nem értem :( Heatmap alapján szélen ért legtöbbet labdába, én is ott láttam, mint régen, hogy inkább szélről indult többször, te is megemlíted, hogy "feltűnt szélen is" erre mégsem volt szélen, hanem inkább középen. Ki érti ezt? :hmmm:
Vinicius-Joao Felix-Mbappe
--Kroos---Valverde---Odegaard
Regu-Ramos-Varane-Hakimi
---------------Keylor

M1Ö

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 1., csütörtök 13:53

donor írta:Te láttad a Valencia elleni meccset?
Nem

Vissza: “Labdarúgás”