Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Raiola melyik játékosát igazolnád le, ha csak egyet lehet?

A szavazás 2020. április 23., csütörtök 13:14-kor befejeződött.

De Ligt
3
3%
Haaland
72
73%
Pogba
7
7%
Egyiket sem
17
17%

Szavazatok száma: 99

M1Ö
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 7., kedd 13:13

KAG írta:Remélhetőleg ez a mi játékosainkat is tüzelni fogja és elteszünk nekik 3-4 gólt, ahogy illik.
Ez oké, nem is ezzel van baj. Legalábbis nekem nem, meg ahogy olvasom a fórumnak sem. Mert meg lehet őket verni, csak nem mindegy, hogy tegyük fel szerdán el kell utazni Vigoba és 120%-ot nyújtani, vagy Valdebebasban lötyögsz edzésen és készülsz a hétvégi meccsre? Na ez a rohadt nagy szívás.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

KAG
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. február 7., kedd 12:35

Realista24 írta:Egyébként ne essenek ki. A bajnokságban kerüljenek középmezőnybe hogy amire velünk játszanak, ne legyen esélyük se kiesni se nemzetközi porondot elérni. Akkor talan nem veszik annyira komolyan. Bár ilyen előzmények
Utan nehezen idom elképzelni.

Remélhetőleg ez a mi játékosainkat is tüzelni fogja és elteszünk nekik 3-4 gólt, ahogy illik. :vivo:
ZIDANE

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 7., kedd 11:25

Egyébként ne essenek ki. A bajnokságban kerüljenek középmezőnybe hogy amire velünk játszanak, ne legyen esélyük se kiesni se nemzetközi porondot elérni. Akkor talan nem veszik annyira komolyan. Bár ilyen előzmények
Utan nehezen idom elképzelni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ericco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. február 7., kedd 10:47

p.csabi1 írta:Én nem értem, miért nem zárták le azt a szektor részt,aztán 30 szurkolónak csak találtak volna helyet a stadionban.
Vicc továbbra is az eset szerintem.
Meg lehetett volna oldani, de a Celta nem akarta megoldani. Ez ilyen egyszerű. És nem is lehet őket ezért elővenni sem, mert egy részről megérthető, más részről jogos is, ha a tetőszekrezettel gondok voltak. Ez van. Adódott előttük egy lehetőség pihenni a kupavisszavágó előtt, ki is használták.
Merci Zizou!

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 7., kedd 10:37

Realista24 írta:
BlancoMark írta: A kupabol meg kieshetnek, bar remelem nem fognak mert nekik meg akar lehet is eselyuk megfogni a Barcat mint ahogy azt szamtalanszor tettek az utobbi evekben.
Mekkora állat vagyok. Bocs Kerlon :lol: :fpalm:
Semmi gond, tudjuk mekkora állat vagy. :| :lol: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

p.csabi1

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2017. február 7., kedd 10:32

Én nem értem, miért nem zárták le azt a szektor részt,aztán 30 szurkolónak csak találtak volna helyet a stadionban.
Vicc továbbra is az eset szerintem.

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 7., kedd 10:25

BlancoMark írta: A kupabol meg kieshetnek, bar remelem nem fognak mert nekik meg akar lehet is eselyuk megfogni a Barcat mint ahogy azt szamtalanszor tettek az utobbi evekben.
Mekkora állat vagyok. Bocs Kerlon :lol: :fpalm:
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. február 7., kedd 10:24

kupára gondolt szerintem.
GARETH:coffee:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

BlancoMark

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. február 7., kedd 10:23

Realista24 írta:
Kerlon írta:Remélem kiesnek, májusban meg kapnak egy 5-öst.
A 10. helyről valószínű ki fognak esni. :)
A kupabol meg kieshetnek, bar remelem nem fognak mert nekik meg akar lehet is eselyuk megfogni a Barcat mint ahogy azt szamtalanszor tettek az utobbi evekben.

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 7., kedd 10:19

Kerlon írta:Remélem kiesnek, májusban meg kapnak egy 5-öst.
A 10. helyről valószínű ki fognak esni. :)
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 7., kedd 10:14

Remélem kiesnek, májusban meg kapnak egy 5-öst.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 7., kedd 9:50

KAG írta:
MARCA | A Celta Vigo visszatérítette a Real Madridnak a jegyek árát. A többi jegy felhasználható lesz az újraegyeztetett meccsnapon.

Ez így oké, de mi van azokkal, akik direkt a meccsre mentek ki, külföldről és foglaltak repjegyet,szállást,stb...
Hatalmas parasztság ez, minden szempontból :roll:
Ha jól olvastam 30 főről van szó egyébként. De igen, mindenképpen szívás, ha voltak ilyenek. Mi anno Sevillába mentünk Betis ellen, aztán közölték, hogy ja, nincs vendégszektor felújítás miatt, nem kapnak jegyet a Real drukkerek. Gondolhatod mennyire levert a víz minket is, aztán nagy nehezen sikerült venni jegyet hazai szektorba.

Pedig megtehették volna, hogy kineveznek egy szektort, ahova a Realosok mehetnek, mégsem tették meg. És a Betis Real szimpatizáns csapat.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

KAG
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. február 7., kedd 9:47

MARCA | A Celta Vigo visszatérítette a Real Madridnak a jegyek árát. A többi jegy felhasználható lesz az újraegyeztetett meccsnapon.

Ez így oké, de mi van azokkal, akik direkt a meccsre mentek ki, külföldről és foglaltak repjegyet,szállást,stb...
Hatalmas parasztság ez, minden szempontból :roll:
ZIDANE

Navamiro

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2017. február 6., hétfő 22:59

MARCA | Toni Kroos eltiltott lesz az Osasuna ellen. Így a Napoli elleni mérkőzésig összesen 17 nap pihenője lesz.
Tehát az eltiltás nem a Celta elleni meccsre szól így? Mert az elmaradt? Ez így elég nevetséges szabály. A Celta elleni meccs volt a következő forduló, így ellenük kellene letöltenie az eltiltását.

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 6., hétfő 17:58

ikarus93 írta:
Realista24 írta:Auba ex ügynöke azt mondja, hogy Zidane több alkalommal is elmondta Auba familynek, hogy nem kell neki a fiúk, mert nem elég karakteres, hogy Karimot pótolja, valamint neki állandóan játszania kell és CR és Bale mellett ez lehetetlen.
Aubameyang nyilatkozatából azt vettem ki, hogy vagy most nyáron lép le a Realba ha Perez is akarja vagy ha nem akkor marad végleg a Dortmundba.

Bár én a helyébe maradnék a Dortmundba, Tuchel nyáron hátul rendet tesz ott lehetnek a top4be is akár.

Mert elől a Reus-Auba-Dembelé hármas az MSN és a BBC után a legjobb támadó hármas lehet ha Dembelé szintet lép.
En pont azt olvastam hogy a Real az alma de sok pl csapat akarja. Ebből Anglia lesz sztem.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

G. V.tinho
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2017. február 6., hétfő 17:46

Realista24 írta:
Remy írta:Totál szar, bár a mi kezünkben van a döntés, hogy az uccsó héten még van-e tétje a bajnoki meccsnek, vagy sem. Ha nem lesz, felküldjük a Castillát, max kikapunk, és le van szarva.
Az a baj, hogy az utolsó héten, egy hét alatt lesz három meccsünk, az 9 pont. Nagyon necces lesz.
ráadásul nagyon nem lett volna mindegy, hogy esetleg a Clasicon előnyben, mekkora előnyben fogadhattuk volna katalánékat, és nyugodtan játszattunk volna... eh.... :angry:

ikarus93
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. február 6., hétfő 17:44

Realista24 írta:Auba ex ügynöke azt mondja, hogy Zidane több alkalommal is elmondta Auba familynek, hogy nem kell neki a fiúk, mert nem elég karakteres, hogy Karimot pótolja, valamint neki állandóan játszania kell és CR és Bale mellett ez lehetetlen.
Aubameyang nyilatkozatából azt vettem ki, hogy vagy most nyáron lép le a Realba ha Perez is akarja vagy ha nem akkor marad végleg a Dortmundba.

Bár én a helyébe maradnék a Dortmundba, Tuchel nyáron hátul rendet tesz ott lehetnek a top4be is akár.

Mert elől a Reus-Auba-Dembelé hármas az MSN és a BBC után a legjobb támadó hármas lehet ha Dembelé szintet lép.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ikarus93 2017. február 6., hétfő 17:48-kor.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 6., hétfő 17:39

Remy írta:Totál szar, bár a mi kezünkben van a döntés, hogy az uccsó héten még van-e tétje a bajnoki meccsnek, vagy sem. Ha nem lesz, felküldjük a Castillát, max kikapunk, és le van szarva.
Az a baj, hogy az utolsó héten, egy hét alatt lesz három meccsünk, az 9 pont. Nagyon necces lesz.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. február 6., hétfő 17:34

Totál szar, bár a mi kezünkben van a döntés, hogy az uccsó héten még van-e tétje a bajnoki meccsnek, vagy sem. Ha nem lesz, felküldjük a Castillát, max kikapunk, és le van szarva.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

RealAsensio
Kedvenc játékosaid: CR

HozzászólásSzerző: RealAsensio » 2017. február 6., hétfő 17:31

Nagyon szarul jött ez ki nekünk, tuti fix hogy ezzel beszopjuk. Egész héten erre a meccsre készültünk, a Celta már lejátszott a héten egy kupameccset, nekünk így kiesett 2 hét meccs nélkül... cserébe majd beteszik a pótlást egy olyan hétre, amikor erőltetett menet lesz, netán BL döntőért vagy elődöntőért játszunk majd... még jobb, ha utolsó héten 3 meccset nyomunk, az lesz az igazán szép. :angry: :roll:

A Celta ennek az egésznek az óriási nyertese, rákészülhetnek az Alavésre plusz megúszták a Real Madridot, alapesetben spóroltak volna az energiával és B csapattal kiszoptak volna szépen...
:goat:

Vissza: “Labdarúgás”