Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. május 29., szerda 8:51

mindenesetre egy évtizedes csapatkapitánynak illene tudnia. de az ő dolga. ha menni akar menjen, de hozza a 100 milliót, ahogy cr is tette.
#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. május 29., szerda 8:36

Csabi írta: nekem nagyon nem szimpatikus ramos viselkedése. ő a csapatkapitány itt van 14 éve vagy mennyi. úgy látszik ő sem érti, hogy a klub nagyobb mindenkinél. mondjuk esze soha nem volt, ez tény. motivációs szövegeket kimásolni internetről, ahhoz értett.

ha meg kínába akar menni haknizni a pénzért, egy real madridból, akkor meg tőlem mehet is nyugodtan.
Nem vagyok benne biztos, hogy ez csak Ramosra igaz (meg CR-re volt ráhúzva annó)...
Vinicius-Joao Felix-Mbappe
--Kroos---Valverde---Odegaard
Regu-Ramos-Varane-Hakimi
---------------Keylor

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. május 29., szerda 8:27

Már az is furcsa volt, hogy Ramos kihagyta az utolsó 5-6 meccset (most nem tudom fejből hányat), de meg voltam győződve már akkor is, hogy nem volt sérült. Most ebben még inkább biztos vagyok, ez a sztori nem a tegnap kezdődőtt!

Csabi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. május 29., szerda 8:22

nekem nagyon nem szimpatikus ramos viselkedése. ő a csapatkapitány itt van 14 éve vagy mennyi. úgy látszik ő sem érti, hogy a klub nagyobb mindenkinél. mondjuk esze soha nem volt, ez tény. motivációs szövegeket kimásolni internetről, ahhoz értett.

ha meg kínába akar menni haknizni a pénzért, egy real madridból, akkor meg tőlem mehet is nyugodtan.
#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

Berti

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. május 29., szerda 8:16

Most ez a Carvajal interjú is.. :ozil:
Lehet most tényleg többről van szó mint egy fizuemelés-saga
Ha menne Sergio, akkor ugyebár Marcelora kerülne a karszalag, aki szerintem egyre kevesebbett fog kezdőként játszani és max 1-2 évet lesz itt, szóval ez nem igazán lenne oké.
Utána ugyebár Benzi meg Varane jön, akik nem túl vezéralkatok, inkább csendben végzik a dolgukat. Klubfilozofia szerint utánuk Casemiro jönne :lol: inkább bele sem megyek.

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 29., szerda 7:49

hat ez az idei ramos es az idei luka nekem sem hianyozna. ha uj csapatot epitunk akkor foleg benne van hogy menjenek. de marcinak is tudnek integetni ha menne. az o teljesítménye mindét alulmulja mar 2 eve.
GARETH:coffee:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 29., szerda 7:34

BBeno írta: casena ser serint ramos és perez találkozásán ramos szóvá tette hogy elzavarta roncit és még pótolni sem volt képes amire csúnyán ráfizettek.

imádom mikor 4 szem közti beszélgetésekről írnak :lol: biztos elhangzottak ilyenek
Bár nem tudom, hogy ők Perezzel most milyen viszonyban állnak, mivel elég sok összezörrenésről lehetett hallani, de a legtöbből az jött le, hogy Sergio inkább csak Perezre mutogat.

Itt viszont feltenném neki a kérdést, hogyha gólt nem tudtunk szerezni, akkor mégis miért kaptunk ennyit? Mert idén nem csak annyi volt a bajunk, hogy kiesett CR, hanem régnem látott mélységben volt minden. Több gólt kaptunk és több a vereségünk, mint egy Getafenek.

Biztos nem leszek népszerű, de ha ennyire menni akarnak a nagy öregek, akkor menjenek. Menjen Luka az Interbe, menjen Ramos Kínába mi meg építsük újjá az egészet. Lehet itt mondani, hogy de ezt nem viselné el a csapat stb... Hát idén itt volt mindkettő és mi volt? Semmiközünk nem volt a szezonhoz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 29., szerda 6:21

casena ser serint ramos és perez találkozásán ramos szóvá tette hogy elzavarta roncit és még pótolni sem volt képes amire csúnyán ráfizettek.

imádom mikor 4 szem közti beszélgetésekről írnak :lol: biztos elhangzottak ilyenek

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

VAR<3

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 29., szerda 6:19

minden pénzt amit ramosért kapunk deligtbe kell fektetni.

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

VAR<3

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. május 29., szerda 3:48

100+15 millió font lesz Hazard ára Sun szerint. Este EL döntő, szerintem esélyes, hogy a héten jön bejelentés.

Ez a Ramos story :( Nem mehet el a kapitányunk, 100 millióért sem basszameg. Ezt el kell sikálniuk a csapat érdekében. Ramosról egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy lécelni akarna.
00': Iker; Salgado, Helguera, Hierro, Robert Carlos; Makelele, Guti, Zidane, Figo, Raúl, Ronaldo
10': Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric, Isco, Benzema, C. Ronaldo

Faust
El director de fotografía
Kedvenc játékosaid: Raúl, Alonso, Ramos

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. május 29., szerda 0:53

Tudom, hogy meg hosszu a nyar es el kell adni a lapokat, de tokon lovom magam ha Marcelo a nyakunkon marad de Ramos elmegy. :lol:

Csabi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. május 28., kedd 23:26

a jelek szerint perez és ramos között 0 egyetértés van a folytatásról. az elnök tisztázta, hogy ingyen nem mehet, nyugodtan felejtse el, de ha hoz egy 100 millió közeli ajánlatot, akkor nem tartja vissza.
#fuckthehaters

Jim
Kedvenc játékosaid: Zidane

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. május 28., kedd 19:12

wZoLee7 írta: mert tökéletesen tisztában ven Marcelo jelenlegi képességeivel és korlátaival.
nem biztos
sajnos neki is vannak kedvencei, aki mellett mást nem játszat
pl Casemiro is túl sokat kezdett nála...
pár játékost főleg spanyolokat számomra indokolatlanul selejtez Zizu a nyáron
míg megbukott, vagy megöregedett játékosokra egyértelműen számít
(pl Isco, Marcelo aki maradjon, de ne kezdőnek)
nem tudom, mi lesz így ebből :hmmm:

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. május 28., kedd 17:30

ateeemadrid írta:
Pad'em írta: A szurkolókat hiába győzte meg, ha Zidane-t nem. Egy év kölcsön amúgy szerintem nagyon jót tenne neki. Carvajal-nál is bevált. Aztán mire kimegy Marci meg Carvajal, ott lesz Regu, Odri, Hakimi meg mondjuk Mendy.
Úgy mondjuk nehéz meggyőzni az edződet, ha nulla játéklehetőséget kapsz, úgy hogy egy kiégett, fix emberhátrányt jelentő játékos játszik a posztodon a neve miatt. Ha szomorú, ha nem, Marcelot elkéne engedni, akkor lenne esetleg létjogosultsága Mendy leigazolásának.
Abszolút így van, de úgy néz ki Zidane mégse akarja teljesen elengedni. Regu meg nem hiszem, hogy nála kiszoríthatja Marcit, ezért kéne hozni valakit aki talán igen. Plusz még Reguilón is jól járhat ha kölcsönben tapasztalatot gyűjt. Aztán reméljük ez a Mendy nem lesz egy feka Theo.
00': Iker; Salgado, Helguera, Hierro, Robert Carlos; Makelele, Guti, Zidane, Figo, Raúl, Ronaldo
10': Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric, Isco, Benzema, C. Ronaldo

ateeemadrid

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. május 28., kedd 16:45

Pad'em írta: A szurkolókat hiába győzte meg, ha Zidane-t nem. Egy év kölcsön amúgy szerintem nagyon jót tenne neki. Carvajal-nál is bevált. Aztán mire kimegy Marci meg Carvajal, ott lesz Regu, Odri, Hakimi meg mondjuk Mendy.
Úgy mondjuk nehéz meggyőzni az edződet, ha nulla játéklehetőséget kapsz, úgy hogy egy kiégett, fix emberhátrányt jelentő játékos játszik a posztodon a neve miatt. Ha szomorú, ha nem, Marcelot elkéne engedni, akkor lenne esetleg létjogosultsága Mendy leigazolásának.

RaúlCF
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Zidane, Guti, Ronaldinho, Modric

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. május 28., kedd 16:44

ha Mendy kell neki akkor vegye meg. viszont azzal egy jó időre letette a voksot a bhv mellett mert akkor nem csere lesz. nekem csak ez nem tetszik hogy Mendy nem akkora bhv akire így letenném a voksot mert amit hozott egy olajozott Lyonban azt Regu is hozta egy béka segge alatt teljesítő Realban. ha ennyit költenek erre a posztra ennyi erővel már Alabát is bepróbálhatják és ugyanúgy megvan a kezdő. mindegy is, ha beválik király senki nem fogja utálni csak mindenkinek más az elképzelése. beleszólásunk nincs csak véleményünk.
a jövő:

-------------------Courtois
Hakimi---Varane---De Ligt---Reguilon
--------------------Rabiot
------------Aouar--------Havertz
---Sancho---------------------------Félix
--------------------Mbappé

p.csabi1

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. május 28., kedd 16:42

Azért Ramosék se kutyák.
Megjelenik a famalliával,hogy őt elkéne engedni Kínába. :lol:
Hát beszarok...

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. május 28., kedd 16:36

A szurkolókat hiába győzte meg, ha Zidane-t nem. Egy év kölcsön amúgy szerintem nagyon jót tenne neki. Carvajal-nál is bevált. Aztán mire kimegy Marci meg Carvajal, ott lesz Regu, Odri, Hakimi meg mondjuk Mendy.

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. május 28., kedd 16:33

ateeemadrid írta: Reguilon amúgy miért nem győzött meg titeket, hogy hosszabb távon simán lehetne akár kezdő is? Amit egy ilyen botrányszar szezonban hozott, 1. szezonjában, az több, mint biztató. Simán benne van szerintem, hogy egy Carvajal szint lesz belőle. Mendyt szerintem is akkor lenne értelme elhozni, ha valami ultrabrutál talent lenne, így semmi értelmét nem látom. Hakimi meg lehet jhv, de a Dortmundban balhátvédként hozott le egy nagyszerű szezont, jobboldalon meg már megvagyunk. Egy centet nem pazarolnék balhátvéd posztra, max Marcelo távozása esetén.
Hát itt főként az lehet a dologban, h ZZ jobbnak érzi a franciát mint Regut, és Hakimi csak jövőre jönne, azt meg nem akarja megkockáztatni h a kis spanyol és Marcelo legyen a két játékos arra a posztra, mert tökéletesen tisztában ven Marcelo jelenlegi képességeivel és korlátaival. A legokosabb tagadhatatlanul egy Hakimi-Ragu dou lenne már idén nyáron, nálam is

ateeemadrid

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. május 28., kedd 16:17

Reguilon amúgy miért nem győzött meg titeket, hogy hosszabb távon simán lehetne akár kezdő is? Amit egy ilyen botrányszar szezonban hozott, 1. szezonjában, az több, mint biztató. Simán benne van szerintem, hogy egy Carvajal szint lesz belőle. Mendyt szerintem is akkor lenne értelme elhozni, ha valami ultrabrutál talent lenne, így semmi értelmét nem látom. Hakimi meg lehet jhv, de a Dortmundban balhátvédként hozott le egy nagyszerű szezont, jobboldalon meg már megvagyunk. Egy centet nem pazarolnék balhátvéd posztra, max Marcelo távozása esetén.

Vissza: “Labdarúgás”