Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Jammin
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 8:27
Kedvenc játékosaid: Mcmanaman, Zidane, Raul
Kedvenc csapatod: rm.
Tartózkodási hely: BP-BAZ

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Jammin » 2014. április 7., hétfő 16:22

Mindenféle provokáció nélkül kérdezem, hogy mivolt benne az elcsalás? Ha nekünk csalnának akkor még jogos 11-est sem kaptatok volna, nemhogy egy jogtalant. A 2. 11-esünk nem lehet kérdés hogy jogos volt, az elsőnél nyilván rájátszott Neymar, de Ramos megfogta a vállát és a bokáját is kirúgta. Unalmas már, hogy állandóan bíróztok, és nem tudjátok elfogadni a vereséget. Én inkább lennék dühös a játékosaimra, hogy ilyen buta hibákat vétettek.
Meg gondolom Neymar nem is lesről indult az eset előtt. Jaaa, de!
Végül is csak egy piros lap+11es, bár, ha egy csapat minden második meccsen megkapja ezeket, akkor nem is tűnik olyan nagy ajándéknak!

kiki.
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014. január 28., kedd 17:00
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kiki. » 2014. április 7., hétfő 14:31

Csabi írta:engem a sevilla elleni vereseg nem idegesit, mert a foci ilyen, benne van hogy rosszul jatszunk es kikapunk. engem az elcsalt klaszikko basz fel meg mindig.

Mindenféle provokáció nélkül kérdezem, hogy mivolt benne az elcsalás? Ha nekünk csalnának akkor még jogos 11-est sem kaptatok volna, nemhogy egy jogtalant. A 2. 11-esünk nem lehet kérdés hogy jogos volt, az elsőnél nyilván rájátszott Neymar, de Ramos megfogta a vállát és a bokáját is kirúgta. Unalmas már, hogy állandóan bíróztok, és nem tudjátok elfogadni a vereséget. Én inkább lennék dühös a játékosaimra, hogy ilyen buta hibákat vétettek.

Még egyszer kérdezem, ha nekünk csaltak, miért kaptatok jogtalan 11-est?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 7., hétfő 14:05

Ha a játékpercek statisztikáját böngésszük, ugyanis kitűnik, hogy a matracosok hat ldabrúgója a La Liga hat legtöbbet foglalkoztatott játékosa: Courtois (4.140), Gabi (4.111), Juanfran (4.095), Godín, Miranda és Koke (3.780 - mind a három) is több játékperccel rendelkeznek ebben a szezonban, mint a raglista hetedik madridi Pepe.
A top 10-es lista úgy jön össze, hogy a nyolcadik Iñigo Martínez, a kilencedik Cristiano Ronaldo mellé még egy atléticós, Diego Costa (3.600) is feliratkozik.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. április 6., vasárnap 21:33

Hiaba tippelgetunk lehet itt meg barmi..a barca nem jatszik meggyozoen az utobbi meccseken..siman bujhat meccset..en inkabb azert latok kevesebb eselyt hogy odaerhetunk mert ott van meg a kis Madrid ..ha meg azok buknak akkor meg a barca fog bajnok lenni..sehogy sem jo ez..valahol orulok is hogy nyert az atletico meg nem is..egyszerre kene bukniuk amire meg kevesebb az esely..az sem lenne jo ha a barca elre allna..bizom a csapatban de ez mar nem lesz meg..kicsi a sansz de hinni kell..azt a sevillai 3pontot vissza kene hozzni egyszerre mind a 2on..

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Acho » 2014. április 6., vasárnap 20:12

nmate írta:
Csabi írta:engem az elcsalt klaszikko basz fel meg mindig.
Manapság már ez is "benne van". De amúgy ott benne voltunk mi is vastagon. :-(
benne, a kiállítás idejére simán meglehetett volna a meccs, de azért nehéz orkánnal szemben vizelni, na...
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. április 6., vasárnap 20:10

de persze a Zuhanyhíradóban Kovács Zoli (exUTE focista, most asszem Diósgyőr sportigazgató) megmagyarázta hogy a Barca jobb volt. de azért hozzátették hogyha Ramost nem állítják ki akkor nem biztos hogy megnyerik. meg hogy milyen élvezet volt nézni messi játékát, és hogy itt bizonyította be messi hogy jobb CR-nél a Klasszikusok! :lol: :lol: :lol: Nem is tudom hogy is volt? CR lőtt 6-7 klasszikuson egymás után gólt, meg az ő góljával/góljaival nyertünk, míg messi sehol sem volt! de persze Kovács Zoli megmondta a frankót! :lol:
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 6., vasárnap 19:38

Csabi írta:engem az elcsalt klaszikko basz fel meg mindig.
Manapság már ez is "benne van". De amúgy ott benne voltunk mi is vastagon. :-(

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. április 6., vasárnap 19:32

engem a sevilla elleni vereseg nem idegesit, mert a foci ilyen, benne van hogy rosszul jatszunk es kikapunk. engem az elcsalt klaszikko basz fel meg mindig.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. április 6., vasárnap 18:42

Én a Barcelonára tippeltem...szerintem innen már nem fognak botlani...nem is annyira vészes a sorsolásuk...utolsó fordulóban meg szerintem megverik az Atletico-t vagy "így" vagy "úgy". Viszont az eddigi történéseket figyelembe véve a Matracosok érdemelnék meg leginkább a Ligát....övék a legkiegyensúlyozottabb csapat.
Én innen már mindent a Kupára+BL-re tolnék fel...ott legalább valamennyire a kezünkben van a sorsunk. Remélem a sors kegyes lesz hozzánk és egy kupát nyerünk azért.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. április 6., vasárnap 18:38

Most bosszant igazán a Sevilla elleni vereség, mert ha azt hoztuk volna (meg természetesen a többi meccset is), akkor még mindig vezetnénk a Barca előtt, és a az Atléticoval is csak pontegyenlőség lenne, nem -3 pont.
Rohadt életbe, hogy így elbaszták azt a meccset (is). :-@ :vivo:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. április 6., vasárnap 17:59

Ahogy valaki írta korábban, ha nem pont előnnyel fordulunk az utolsó fordulóra, akkor vége.Kízártnak tartom ,hogy ezek ketten majd összehoznak egy olyan meccset aminek köszönhetően mi leszünk a bajnokok...Akkor már inkább elveszíti az egyik. Azt viszont nem tartom elképzelhetetlennek ,hogy addigra legyen annyi botlás,hogy végül nyerjünk, bár tényleg kevés esély van rá...Ahogy egyre közelebb a cél egyre nagyobb lesz a nyomás is, fognak botlani még ez tuti, kérdés ,hogy mennyit.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Acho » 2014. április 6., vasárnap 15:54

Az eléggé idegbeteg végjáték lenne...
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. április 6., vasárnap 15:52

CS0ki írta:Idén meg sajnos a barca kezében van a dolog. Még egy döntetlen is belefér nekik, csak a végén hazai pályán verni kell az Atleticot.
Azért az nem lenne semmi, ha mi hoznánk az összes meccsünket, a Barca X-elne a Villarreallal, míg az AtMa minden meccsét hozná, csak az utolsó fordulóban kapnának ki a katalánoktól. Mindhárom csapat ugyanannyi ponttal állna,csak 1.Barca, 2.AtMa, 3.Real Madrid lenne a sorrend. :'(
Volt már egyáltalán hasonló helyzet?

// AtMára nyomtam.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 6., vasárnap 15:29

Realista24 írta:Chelsea :) Kerdes Mourinho mit akar. Esetleg a MU. De elvetemült ötletként a Barca is felmerült nálam. Tenyleg, edzőt cserelhetnek?
Gondolom úgy igen hogy mondjuk Tataval köt egy szerződést az atma,vagyis kötne,Choloval meg a barca,de hogy 1v1-be átmenne az egyik ide a másik meg oda,hogy maradjanak ugyan azok a paraméterek csak most fordítva,azt nem hiszem. :)
Nyilván ha felbontják a szerződésüket,akkor oda mehet mindkettő ahová akar.Ha helyet cserélnének akkor úgy...:)
(Elég kusza de nem fog ma az agyam :) )
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. április 6., vasárnap 15:17

Szerintem a probléma nem elsősorban az igazolásokkal lesz, hanem a csapat együtt tartásában. 2-3 ember elmegy a kezdőből, és visszazuhannak a középmezőnybe. Nekik szerintem a legnagyobb erősítés az lenne, ha a csapat kezdője együtt maradna. Ez akkor fog megtörténni, ha bajnokok lesznek. Máskülönben szerintem az első távozó csak idő kérdése és utána jön a lavina.
2-3 embertől nem zuhanna vissza a középmezőnybe. Nagyon nem. Egy ember távozásától zuhannának meg nagyon, és az Simeone. Ő viszont nem hinném, hogy lépne, pláne nem a válogatottba. Ennek a faszinak hetente kétszer a partvonal mellett kell ugrálnia, nem a nézőtérről nézegetne a lehetséges válogatott játékosokat.

Tavaly elment Falcao, aztán idén még jobbak lettek. Nyilván Diego Costa illetve Courtois hiányozna nekik, főleg az utóbbi. De Siemone pontosan tudja, hogy milyen játékosok kellenek neki, és azok nem a 40 milliós kategóriába tartoznak.
Ugyanakkor persze nem biztos, hogy jövőre is hozzák a mostani eredményeket, ha mindenki maradna, és még igazolnának is, akkor is lehet, hogy visszaesnének, mert idén azért eléggé adott nekik a gép.
De szerintem jövőre is ott lesznek az első háromban.

Idén meg sajnos a barca kezében van a dolog. Még egy döntetlen is belefér nekik, csak a végén hazai pályán verni kell az Atleticot.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. április 6., vasárnap 15:07

előző körben is barcára tettem a voksom, most is rájuk tettem, de, azért remélem van valamennyi igazság a Földön és valahogy behúzzuk, ennyi bírói segítséggel épphogy bajnokságot nyerni, hát nem tudom, nekem nem jönne be, de hát, ezért is nem vagyok barca drukker, de azt továbbra sem értem mások, hogy lehetnek
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 6., vasárnap 14:59

Chelsea :) Kerdes Mourinho mit akar. Esetleg a MU. De elvetemült ötletként a Barca is felmerült nálam. Tenyleg, edzőt cserelhetnek?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 6., vasárnap 14:46

én argentín kapitányként..máshol most nem nagyon
Vagy Levy elhívja a spurshöz... :lol: :lol:
(Marad ő ahol van)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 6., vasárnap 14:34

DavieS írta:
Realista24 írta:nálam a kérdés az, hogy Simeonéval mi lesz.
Hol tudnád elképzelni Simeonét a nyártól? :hmmm: :hmmm:
én argentín kapitányként..máshol most nem nagyon
Nem illik.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: DavieS » 2014. április 6., vasárnap 14:33

Realista24 írta:nálam a kérdés az, hogy Simeonéval mi lesz.
Hol tudnád elképzelni Simeonét a nyártól? :hmmm: :hmmm:

nem várok nagy változásokat a kispadoknál idén, tavaly nagy volt a mozgolodás, sztem most nyugis lesz.
92:48

#2 #8 #12 #19 #23


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 154 regisztrált és 0 vendég