Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Aroninho
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 22:35
Kedvenc játékosaid: Rafael Van der Vaart, Bastian Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Real Madrid >> MU, ETO, Roma

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Aroninho » 2014. április 21., hétfő 21:38

Kicsit el vagyok csúszva mostanában, de miért nem játszottunk a hétvégén?
A kupameccs és a BL is szerdán van, szombaton simán mehetett volna ettől még egy meccs, nem?
Valahogy nagyon elkerülte a figyelmem az, hogy miért maradt el, csak azt tudtam, hogy nem játszunk.
Köszi :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 20., vasárnap 22:40

Szpíker megint képben van, a Real csak holnap játszik a Valladolid ellen. :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8473
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. április 20., vasárnap 21:37

jó kis meccs ez a Barca- Bilbao, érdemes nézni, hajt mind a két csapat. :)
Aduriz kapufát ollózott, rá 2 percre meg Alexis ajtó-ablak ziccert kapufára rúgott.... :lol:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. április 20., vasárnap 20:41

Én is örülök a Rayónak, az edzőjük is szimpatikusan nyilatkozott a csapatról korábban (közös meccsek előtt is, a bajnokság helyzetéről is), megfordultak korábbi madridi nevelések is a csapatnál, jelenleg Bueno is stabilan a kezdőcsapat tagja, több gólt is szerzett idén...sok sikert nekik!
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 20., vasárnap 18:10

manapság nem kár értük, mehetne mondjuk még az Osasuna is. A Rayo meg hihetetlen, hogy honnét jött fel, mondjuk látszott rajtuk, hogy inkább csak szerencsétlenek és, hogy a védelmükön múlik minden. Azért 70+ kapott góllal simán benn fognak maradni. :D
Én örülök hogy a Darazsak benaradnak.Nagyszivű emberek élnek ott a vayecasba,nem is gazdag kerület,megérdemlik hogy a csapatuk a la ligaba nyomja...persze a csapat is meg tett mindent ami az erejükből tellett,tehát nem érdemtelen a bennmaradás...(ha úgy lesz)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. április 20., vasárnap 17:52

'shutterisland írta:úgy néz ki, hogy végleg elbúcsúzhatunk a betistől.
manapság nem kár értük, mehetne mondjuk még az Osasuna is. A Rayo meg hihetetlen, hogy honnét jött fel, mondjuk látszott rajtuk, hogy inkább csak szerencsétlenek és, hogy a védelmükön múlik minden. Azért 70+ kapott góllal simán benn fognak maradni. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. április 20., vasárnap 17:30

úgy néz ki, hogy végleg elbúcsúzhatunk a betistől.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 20., vasárnap 11:45

sajnos ezt befogja húzni az atletico, és figyelembe véve a keret minőségét, a küzdeni akarásukat, és azt, hogy lehozták hullámvölgy nélkül a szezont, azt kell mondjam meg is érdemlik.
Sztm meg behúzza a Real.Nekünk azért könnyebb ellenfeleink vannak már.A valencia ellen fog betlizni az atma,mondom ezt úgy,hogy tegnap bűn rossz volt a turia parti company....de minden meccs más.Èrzem a zsigereimben hogy nem lesz az atma bajnok...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. április 20., vasárnap 11:27

Ès a barca nem fogja elengedni azt a meccset.
az lehet, csak hogy ennél a barca számára jóval fontosabb meccseken is rendre sikerült meglepniük őket. úgyhogy még ha nem is pucsítanának be a katalánok, akkor is simán benne van egy atletico győzelem, elvégre idén szerintem egyértelműen jobbak náluk, elég az egymás elleni meccsekből kiindulni.

sajnos ezt befogja húzni az atletico, és figyelembe véve a keret minőségét, a küzdeni akarásukat, és azt, hogy lehozták hullámvölgy nélkül a szezont, azt kell mondjam meg is érdemlik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 20., vasárnap 11:22

hunmadridista írta:Szerintem is az Atletico nyeri a bajnokságot...a BL-ből szerintem kiejti őket Mourinho, de a bajnokságot vért pisálva is behúzzák majd...azt hiszem már csak 3 vagy 4 meccset kell nyerniük a Barca sorfalig...
Én még mindig azt érzem hogy nem.Nagyon mennek az igaz,de sokszor voltak szerencsések is a szezonban.Az a sok 1-0,0-1 is ezt támasztja alá.Ès a barca nem fogja elengedni azt a meccset.Még ha sokan így is érzik.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: matador » 2014. április 20., vasárnap 10:47

BBeno írta:arra alapozva nyugodtan belefér nekik egy botlás a barcáig, hogy szerintük sem fog bajnokot csinálni a barca a realból ergo megveretik magukat a nou campban. ha esetleg marad egy csepp becsület a katalánokban --ami nem hiszek-- akkor haza pályán kötelességük megverni az atma-t és akkor bajnokok leszünk. de persze sok van még addig.
Azért azt is szívesen megnézem ahogy a Barca bepucsít annak az Atleticonak, amelyik tönkre tette a szezonukat. Ha tényleg férfiből vannak - bár a jelek nem erre utalnak- akkor ez azért becsületileg tud frusztrációt okozni, aminek a következő évekre számunkra kedvező hatása lehet.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 20., vasárnap 9:03

'shutterisland írta: hatalmas harc lesz a feljutásért, 1-2 kivételtől eltekintve gyakorlatilag az összes csapat pályázik még az első 6 helyre, amely ugye a végén adja a két egyenes ágon + egy rájátszásban feljutó csapatot.

nem tudom, hogy van e idén ennél kiegyensúlyozottabb, izgalmasabb bajnokság.
[/color]
Nagyon remélem, hogy az Eibar feljut, mert még soha nem szerepeltek az első osztályban. Mindig örülök az újoncoknak. Depo alap, a rájátszásból meg remélem a Las Palmas vagy a Recre jut fel.

Bár még nem lefutott, de remélem a Sporting marad a seggén. Ami még durva, hogy sem a Zaragoza, sem a Mallorca nem tud feljutni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. április 20., vasárnap 1:52

ugyan nem az első, hanem a másodosztály, de durva, amit leművelnek a csapatok.
tabella

konkrétan az éllovas és a sereghajtó között 25 pont a differencia, ez az első osztályban kb az atletico és 4. helyezett bilbao közötti különbség. :mrgreen:
a még rájátszást érő hely és a kiesőzóna között (6. és 19. hely) pedig kemény 11 pont a különbség. :)

egyébként a depor ha holnap nyer, nagy valószínűséggel jön is vissza az első osztályba, ugyanis 7 fordulóval a vége előtt 9 pont előnye lenne a már biztos feljutást jelentő helyre.
nekik örülnék, egy jó depor mindig kell.

hatalmas harc lesz a feljutásért, 1-2 kivételtől eltekintve gyakorlatilag az összes csapat pályázik még az első 6 helyre, amely ugye a végén adja a két egyenes ágon + egy rájátszásban feljutó csapatot.

nem tudom, hogy van e idén ennél kiegyensúlyozottabb, izgalmasabb bajnokság.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. április 19., szombat 20:51

Szerintem is az Atletico nyeri a bajnokságot...a BL-ből szerintem kiejti őket Mourinho, de a bajnokságot vért pisálva is behúzzák majd...azt hiszem már csak 3 vagy 4 meccset kell nyerniük a Barca sorfalig...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 19., szombat 13:53

El tudnám viselni, ha igazam lenne a triplázásban :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. április 19., szombat 13:50

R.M.C.F írta:
Realista24 írta:Én a Chelsea elleni párharcban bízok, hogy az sokat kivehet belőlük. Mourinho az utolsó esélyünk :lol: :lol:
Egy szenvedős meccs első körben, aztán egy hosszabbításos, büntetőpárbajos visszavágó. Ez megalapozhatná a buktákat.

igen. Én is ezt gondolom.
Pár napja én is ezt irtam, hogy abban bizok, hogy letöri a szarvukat a Chelsea + pár sérülés és simán benne van. A végén a nagy nyomástól pedig botlanak a bajnokságban. Elmondom mi lesz! Szana szertendő széjjel rúgják egymást a Chelseavel. Kiesnek és lesz egy csomó sérült leharcolt játékosuk erre mi behúzzuk a bajnokságot a végére. :D Majd megyünk döntőzni a BL-ben a Chelseavel akik szintén tele lesznek sérültekkel és eltiltottal. Behúzzuk a BL-t Mou pedig majd sir, hogy igy könnyű mikor neki egy csomó játékosa hiányzott... Aztán jön Realista, hogy megmondta, hogy triplázunk :lol: :lol:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 19., szombat 13:38

Realista24 írta:Én a Chelsea elleni párharcban bízok, hogy az sokat kivehet belőlük. Mourinho az utolsó esélyünk :lol: :lol:
Egy szenvedős meccs első körben, aztán egy hosszabbításos, büntetőpárbajos visszavágó. Ez megalapozhatná a buktákat.

igen. Én is ezt gondolom.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. április 19., szombat 13:06

arra alapozva nyugodtan belefér nekik egy botlás a barcáig, hogy szerintük sem fog bajnokot csinálni a barca a realból ergo megveretik magukat a nou campban. ha esetleg marad egy csepp becsület a katalánokban --ami nem hiszek-- akkor haza pályán kötelességük megverni az atma-t és akkor bajnokok leszünk. de persze sok van még addig.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 19., szombat 13:05

revolver írta:
De ha a felvetésem helytálló, akkor két év múlva Costa és Courtois Simeone kezei alatt lesznek, csak éppen Londonban.
És szerinted hova megy Mourinho? MU, esetleg PSG vagy portugál válogatott? Nem tudom elképzelni, hogy elmenne onnan.
A MU kivételével igen, ezeket tudom elképzelni. És hiába adja elő Mourinho, nem csak ő dönt a sorsáról, Abrapapa egyszer már elkergette, nem okoz gondot neki megtenni újra, ha úgy adódik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. április 19., szombat 13:04

De ha a felvetésem helytálló, akkor két év múlva Costa és Courtois Simeone kezei alatt lesznek, csak éppen Londonban.
És szerinted hova megy Mourinho? MU, esetleg PSG vagy portugál válogatott? Nem tudom elképzelni, hogy elmenne onnan.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 209 regisztrált és 0 vendég