Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. március 23., vasárnap 18:43

ha valami csoda folytán úgy maradna, legalább olyat kellene tennetek, amit köbö soha, a barcelonának szurkolni az utolsó fordulóban. :lol:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 23., vasárnap 18:38

Na már 2-0-ra megy az Atletico...nem nagyon akar kipukkadni az a matrac...nagyon nem. Ha ma ne adj Isten kikapnánk...akkor újra az Atletico vezetné a tabellát...nem lenne jó, na. Tudom még sok van hátra és mindenki arról beszél, hogy az Atleti ki fog pukkadni...ez már szerintem egyáltalán nem olyan biztos. Számolni kell velük nagyon is.

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Acho » 2014. március 23., vasárnap 17:57

Szerintem az tökéletes lenne, ha az atma x-elne, mi pedig természetesen nyernénk. Azzal lenne szép kis előny a városi riválissal szemben is (5 pont), a katalánokkal szemben meg még nagyobb (7 pont), és frusztrálhatná őket a harmadik hely. :)
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. március 23., vasárnap 17:47

ne bukjon megtettem hogy nyernek :D
nekem az jobban tetszene ha az Atma-nak is nagyobb előnye lenne a Barcaval szemben holnap...egy idő után olyan lenne a dolog mint tavaly, amikor már nem azt lestük hogy a barca fogható-e, hanem hogy meglehet-e szerezni még a 2. helyet

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. március 23., vasárnap 17:36

dannen írta:legszebb az lenne, ha bukna ma az atletico :D
Szerintem egy Real Madrid győzelem is nagyon szép lenne. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. március 23., vasárnap 17:00

Ha elfáradtak, ha nem, ma a fél kezdőjük pihent. Figueiras, Moreno, Marin, Reyes, Rakitic és Gameiro vagy csereként állt be, vagy sehogy. Reyes még a padon sem volt.

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. március 23., vasárnap 16:49

nyert a sevilla és a statok alapján elég nyögvenyelősen, remélem kellően elfáradnak a szerdai meccsre

longhair
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2014. március 20., csütörtök 21:06

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: longhair » 2014. március 21., péntek 22:50

hunmadridista írta:A hétvégi Klasszikus sok dolgot átrendezhet és átírhat, addig nem is vonnék le messzemenő következtetéseket a továbbiakról...egy esetleges vereség minket még vissza is vethet...egy győzelem pedig sokáig repíthet...én mégis X szagot érzek :hmmm:
Csalódott lennék, ha nem húznánk be valahogy a meccset. Értem én, hogy fel tudják magukat szívni 1-1 rangadóra, de perpill jobbnak érzem a Realt és ennek ki kell jönnie. Maximális koncentrációt várok el mindenkitől. Akkor lehetünk bajban, ha a helyzeteinket nem értékesítjük megfelelő százalékban. Egyszerűen ez most egy meccslabda a bajnokságra nézve. És ezt azért is gondolom így, mert az Atleticónak nagyon húzós a programja. Bilbao, Barca, Villareal, Barca, Getafe egymás után és még előtte lesz nekik egy Betis is idegenben amit annyira nem érzek fixnek, hiába tök utolsók. Valami égi csoda kellene ahhoz, hogy ne hullajtsanak pontokat a bajnokságban.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 21., péntek 21:36

A hétvégi Klasszikus sok dolgot átrendezhet és átírhat, addig nem is vonnék le messzemenő következtetéseket a továbbiakról...egy esetleges vereség minket még vissza is vethet...egy győzelem pedig sokáig repíthet...én mégis X szagot érzek :hmmm:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 21., péntek 21:01

nagyobb összeget tennék rá, hogy az AtMa a Bilbao, dupla Barca időszakban mindent el fog bukni kis túlzással
Nem illik.

longhair
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2014. március 20., csütörtök 21:06

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: longhair » 2014. március 21., péntek 20:57

Ha most hétvégén kiváló vagy elfogadható eredményt érünk el, akkor a sorsolást elnézve szerintem jók vagyunk!
A következő két hétben sok minden eldőlhet, főleg a bajnoki cím sorsa és így egyben az, hogy mennyire szentelhetünk külön figyelmet a BL-nek. Ezt az 5 meccset 200%-on kell lepörgetni, pláne, hogy elnézve a sorsolást, simán el tudom képzelni, hogy az AtMa véglegesen leszakad tőlünk, és a Barca is jelentős hátrányt szedhet össze ha megverjük őket vasárnap. Talán a Rayo ellen lesz lehetőség pihizni, de ott is csínján, nem lenne szép pont velük szemben pontokat bukni.
A Barcára nézve a Real és az Espanyol jelenthet veszélyt, míg a matracosoknak ott van egy Betis, Bilbao meg Villareal (pont a két Barca meccs közt). Szóval nálam a a menetrend érdemi része a san sebastiani kirándulással zárul.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára longhair 2014. március 21., péntek 21:01-kor.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 21., péntek 20:45

madridronie írta:Na akkor íme a még hátralévő szereposztás:
Hát lesznek itt szép sorozatok, Atléticónak a Bilbao-Barça-Villarreal-Barça, nekünk a kupadöntő és az utána következő pár meccs, amennyiben kiejtjük az AtMát... Nektek könnyebb dolgotok lesz, ahogy nézem, a két Dortmund-meccs közötti San Sebastián-i kirándulás mondjuk necces lehet, de Rayo, Almería, Valladolid (?), Osasuna, egy gyenge Valencia, Celta, Espanyol...

Nagyon el kellene hozni a három pontot a Bernabéuból, mert különben elég esélyes, hogy elúszik a bajnokság.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. március 21., péntek 20:35

Na akkor íme a még hátralévő szereposztás:

--------Real Madrid-------------------------------------Barcelona----------------------------At. Madrid---------

------------(o) Barca-----------------------------------------(i) Real--------------------------------------(i) Betis---------------
------------(i) Sevilla----------------------------------------(o)Celta------------------------------------(o) Granada-----------
------------(o) Rayo------------------------------------------(i) Espanyol--------------------------------(i) Bilbao--------------
------------(o) Dortmund-----------------------------------(o) AtMa------------------------------------(i) Barca---------------
------------(i) Sociedad------------------------------------(o) Betis------------------------------------(o) Villarreal-----------
------------(i) Dortmund-----------------------------------(i) AtMa-------------------------------------(o) Barca--------------
------------(o) Almería--------------------------------------(i) Granada----------------------------------(i) Getafe-------------
------------(s) Barca-----------------------------------------(s) Real----------------------------------------------------------------
------------(i) Valladolid (elvileg halasztva)-------------(o) Bilbao (elvileg halasztva)------------(o) Elche---------------
------------(?) Bl. elődöntő (odavágó)--------------------(?) Bl. elődöntő (odavágó)---------------(?) Bl. elődöntő (odavágó)
------------(o) Osasuna--------------------------------------(i) Villarreal---------------------------------(i) Valencia-----------
------------(?) Bl. elődöntő (visszavágó)-----------------(?) Bl. elődöntő (visszavágó)------------(?) Bl. elődöntő (visszavágó)
------------(o) Valencia-------------------------------------(o) Getafe----------------------------------(i) Levante-----------
------------(i) Celta------------------------------------------(i) Elche-------------------------------------(o) Malaga------------
------------(o) Espanyol-------------------------------------(o) AtMa------------------------------------(i) Barca---------------

Ha most hétvégén kiváló vagy elfogadható eredményt érünk el, akkor a sorsolást elnézve szerintem jók vagyunk! :mrgreen: B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. március 20., csütörtök 14:08

Szerintem:
a) gólkirályi cím kifejezésből
b) de legalábbis az európai aranycipő szavakból egyértelmű volt
hogy a bajnokságban lévő gólokra értettem amit legelőször írtam.
c) + ez a spanyol bajnokság topic (ahol a spanyol bajnokság a téma, nem a BL, nem a kupa).
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 18., kedd 20:52

Csabi írta:akkor ez megint egy jó hülye vitaindító téma volt, mert
a, nem tetted hozzá, hogy a bajnokságban
b, nem csak a bajnokság létezik
Csak a szokásos :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. március 18., kedd 16:40

akkor ez megint egy jó hülye vitaindító téma volt, mert
a, nem tetted hozzá, hogy a bajnokságban
b, nem csak a bajnokság létezik

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. március 18., kedd 12:14

h3x0r írta:Ronaldo az utolso 5 meccsen (bajnoki+bl+kupa)
én csak bajnokikra gondoltam, mert ott jön fel messi, nem a BL-ben és nem a kupában.

messinél meg csak azért írtam 7-et, mert előtte nem tudtam, hogy mennyit hagyott ki konkrétan vagy mennyit játszott végig. de 7 akkor CR legutóbbi 7 bajnokin 3-at lőtt (legutóbbi 3 bajnokin 3at - ebben van a 3 eltiltott meccs). de ha az eltiltás miatt megtoldjuk 3 meccsel akkor 8.

Benznél meg legutóbbi 10 meccsen sztem nem 7, hanem 6.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 18., kedd 11:22

Anis írta:Az utóbbi meccseken CR nagyon belassult a góllövés tekintve. Szerintem jót tenne egy gólkirályi cím, ami akár eu aranycipő is lehetne. Ha minden igaz a legutóbbi 10 meccsen csak 5 gólt lőtt (Benz 6-ot), míg messi a legutóbbi 7-en 10-et, Costa pedig legutóbbi 11-en 3-at.
Tevedsz.
Ronaldo az utolso 5 meccsen (bajnoki+bl+kupa) 7 golt lott es 2 assistot adott. Az azt megelozo 5 meccsen viszont csak 1 gol es 1 assist. Az utobbi idoben pont hogy kezd visszaterni a jo formaja.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. március 18., kedd 10:56

ezt nem kérdezned kellett volna, hanem írni egyenesen befelé. :mrgreen:

karim: 7 g.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 18., kedd 10:54

van még kérdés? :mrgreen:
Karim? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 158 regisztrált és 0 vendég