Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11197
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. április 13., vasárnap 0:39

Az Atletico fog még botlani ebben biztos vagyok, a kérdés ,hogy mennyit...2 botlásra van szükségünk DE !!!! nagyon fontos ,hogy ez a 2 botlás az utolsó forduló előtt következzen be...

Ha nem pont előnnyel fordulunk az utolsó körbe, nem leszünk bajnokok.Lehet matekozni de a Barca-Atleti meccsen olyan eredmény fog születni ami nekünk rossz, egyik csapat se fog minket bajnokká avatni egy x-el, sőt a Barca addigra már partiban se lesz szerintem(sőt ,ha partiban lennének sem hiszem hogy elbírnák verni az Atletico-t).

Mind1 nekünk hozni kell a meccseinket és kész, két hét múlva fogadjuk az Osasuna-t B-csapattal(remélem) ott nyerni kell.Azután kedden lecseng az elődöntő visszavágója, és függetlenül ,hogy ott leszünk-e a BL döntőben vagy nem lehet majd az utolsó 4 meccsre koncentrálni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. április 13., vasárnap 0:27

Hát ez így remek. :) Ideális lenne, ha mi hoznánk minden meccsünket, az atletico meg buka egyet! (oké, bukjon négyet, de már egy is jó kiindulási alap. Abban az esetben már a barcánál is lenne tétje az utolsó meccsnek, hiszen a mi eredményenktől függően még bajnokok is lehetünk. És egy döntetlen vagy hazai győzelemmel is bajnokok lennénk. :)

De sok van még addig, barca is bénázik, Atletico meg ki tudja hibázik-e. :hmmm:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. április 13., vasárnap 0:23

Ha a Barca az utolsó fordulóra kiszáll a buliból, akkor tuti leadják a pontokat. Kutyát se fogja érdekelni... Viszont én bízom még az Atletico botlásokban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 13., vasárnap 0:17

Az AM érdekes és szerencsés csapat,amit a jók mondhatnak el magukról. Idén és tavaly is több olyan meccsük volt,ahol nem voltak jobbak....de be tudták húzni valahogy,na.....ezeken múlhat. Egyszerűen hihetetlenek. Volt vagy 5 meccsük amin az ellenfél jobb volt,de nem tudott valamiért győzni.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. április 13., vasárnap 0:12

Anthony írta:Messze még a vége. De ha a az utolsó fordulóban a 3 pont fog kelleni az Atleticonak, akkor holtbiztos, hogy megverik a Barcát.

Nagyon a matracosoknak áll a liga szerintem. Valencia, Levante meglesz nekik idegenben is. És akkor az utolsó fordulóban akár ki is kaphatnak.
Pedig hidd el nekem, hogy minimum a Valencia ellen buknak, de lesz még ott x... A lényeg, hogy mi ne bukjunk!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 13., vasárnap 0:05

.és őszintén szólva az eddigi teljesítményük alapján ők érdemelnék meg leginkább az aranyat.
Akkor mégsem a tv jogdijak elosztása a fő probléma? Vagy pepe tyúkszeme esetleg?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1459
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. április 12., szombat 23:57

Nagyon kíváncsi leszek holnap az Atleticora...ha nyernek akkor kezükben a bajnokság...és őszintén szólva az eddigi teljesítményük alapján ők érdemelnék meg leginkább az aranyat...embertelen amit idén véghezvisznek. Minket a Barcelona mai botlása ellenére sem tartom már esélyesnek az aranyra...nem hiszem, hogy hiba nélkül hoznánk le a hátralévő fordulókat egy kupa döntővel+2 BL elődöntővel a lábunkban...

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: DavieS » 2014. április 12., szombat 23:56

a fiókcsapatunk is csinálhatna vmi finomságot holnap, nekik is rezeg a léc..

egy iksszel ki is egyezhetünk. :mrgreen:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. április 12., szombat 23:54

Messze még a vége. De ha a az utolsó fordulóban a 3 pont fog kelleni az Atleticonak, akkor holtbiztos, hogy megverik a Barcát.

Nagyon a matracosoknak áll a liga szerintem. Valencia, Levante meglesz nekik idegenben is. És akkor az utolsó fordulóban akár ki is kaphatnak.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 12., szombat 23:52

Realista24 írta:sport tvnél három pont előnyünk van a barcával szemben :lol: :lol:
Hegyi látná,a mentő vinné el.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 12., szombat 23:51

sport tvnél három pont előnyünk van a barcával szemben :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 12., szombat 23:16

Realista24:
Amikor azt irtam,xavi,iniesta és messi viszi őket,akkor legyintettek. Na......xavi kiment,majd jön a bodegas.....aztán az istenfija,
Mi lesz utána? Piké megoldja? Vagy neymi? MAjd ha piros hó esik.áá
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. április 12., szombat 23:12

könnyen lehet, hogy nem akarjuk leadni a meccset, hanem egyszerűen csak nem bírjuk majd megint megverni őket, ahogy eddig 5-ből egyszer sem sikerült. :lol:

ha az atletico úgy jön a nou camp-ba, hogy x-el bajnok, akkor gépfegyverrel fognak kimenni a gyepre.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 12., szombat 23:01

'shutterisland írta:egyébként néhány sorral lejjebb leírtam, úgy, hogy még a bl meccseik is ott vannak.

amúgy betyár kemény a sorsolásuk a két chelsea meccsel együtt, ha az összes meccseteket nyeritek, szerintem ti lesztek a bajnokok.
bár sok múlhat azon is, hogy esetlegesen, ha úgy alakul, a 3. helyet bevállalva leadjuk e az utolsó fordulót a matracosoknak.
Nem tudom minek örülnék jobban. Ha bepucsítanátok az Atmának, vagy ha bajnokok lennénk? A kérdés persze költői, mert bajnok akarok lenni, de felrakná az idényetekre a pontot, ha lehajolnátok a szappanért, csak azért mert.... :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 12., szombat 22:59

'shutterisland írta:egyébként néhány sorral lejjebb leírtam, úgy, hogy még a bl meccseik is ott vannak.

amúgy betyár kemény a sorsolásuk a két chelsea meccsel együtt, ha az összes meccseteket nyeritek, szerintem ti lesztek a bajnokok.
bár sok múlhat azon is, hogy esetlegesen, ha úgy alakul, a 3. helyet bevállalva leadjuk e az utolsó fordulót a matracosoknak.

Nem fogjuk. A sok sérülés miatt már most komoly problémák vannak,egy almeria még elmegy,de más ellen,cserélni,variálni,taktikázni nem tudsz.....alig vagyunk....ez sitt. Ez ennyi volt, innen nincsen tovább. Egy minőségi cserénk van,varane. Más jelenleg nincsen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. április 12., szombat 22:55

egyébként néhány sorral lejjebb leírtam, úgy, hogy még a bl meccseik is ott vannak.

amúgy betyár kemény a sorsolásuk a két chelsea meccsel együtt, ha az összes meccseteket nyeritek, szerintem ti lesztek a bajnokok.
bár sok múlhat azon is, hogy esetlegesen, ha úgy alakul, a 3. helyet bevállalva leadjuk e az utolsó fordulót a matracosoknak.

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2014. április 12., szombat 22:52

Köszönöm. :)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11197
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. április 12., szombat 22:50

Victorioo írta:Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni, hogy hol tudom megnézni az atletico hátralévő ellenfeleit? :)

http://www.marca.com/2014/03/31/en/mult ... 66787.html

itt még számolgatni is tudsz :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2014. április 12., szombat 22:49

Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni, hogy hol tudom megnézni az atletico hátralévő ellenfeleit? :)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. április 11., péntek 15:33

következő bajnokin benyát se játszatnám. pihenjen ő is rá a kupadöntőre alonsóval. mehet a lopez, nacho, varane, ramos, coentrao, illarra, modric, di maria, isco, bale, morata.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 230 regisztrált és 0 vendég