Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 6., vasárnap 13:39

Matt009 írta: Szerintem a probléma nem elsősorban az igazolásokkal lesz, hanem a csapat együtt tartásában. 2-3 ember elmegy a kezdőből, és visszazuhannak a középmezőnybe. Nekik szerintem a legnagyobb erősítés az lenne, ha a csapat kezdője együtt maradna. Ez akkor fog megtörténni, ha bajnokok lesznek. Máskülönben szerintem az első távozó csak idő kérdése és utána jön a lavina.

A bajnokságnak valóban jót tenne, ha az Atma erős maradna, de erre azért nem sok esély van.
Dortmund-szindróma lehet, egyébként fura, hogy a komoly sérüléshullámok is kerülik őket, pedig terhelés az van, bár inkább ellenük sérülnek az emberek. Jövőre visszaesést várok, aztán lehet úgy jön be ez a tipp is, mint hogy majd tavasszal kipukkannak :D
Nem illik.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 6., vasárnap 13:36

pheco írta:Atletico anyagilag, hogy áll? Nyáron tudnak majd erősíteni és értelmes játékosokat igazolni? Bármennyire is rühellem őket, remélem nem esnek nagyon vissza jövőre, mert nem akarok újra 2 csapatos bajnokságot.
Szerintem a probléma nem elsősorban az igazolásokkal lesz, hanem a csapat együtt tartásában. 2-3 ember elmegy a kezdőből, és visszazuhannak a középmezőnybe. Nekik szerintem a legnagyobb erősítés az lenne, ha a csapat kezdője együtt maradna. Ez akkor fog megtörténni, ha bajnokok lesznek. Máskülönben szerintem az első távozó csak idő kérdése és utána jön a lavina.

A bajnokságnak valóban jót tenne, ha az Atma erős maradna, de erre azért nem sok esély van.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. április 6., vasárnap 13:28

tubatibi írta:Azért nem semmi, hogy évek óta milyen csatárokat talál az Atletico...

Torres, Agüero, Falcao, Diego Costa....kíváncsi vagyok ki lesz a következő. :hmmm:

Oliver Torrest is nagy tehetségnek mondják.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 6., vasárnap 13:27

tubatibi írta:Azért nem semmi, hogy évek óta milyen csatárokat talál az Atletico...

Torres, Agüero, Falcao, Diego Costa....kíváncsi vagyok ki lesz a következő. :hmmm:
Rudolf pont illene ebbe a sorba
Nem illik.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 6., vasárnap 13:26

pheco írta:Atletico anyagilag, hogy áll? Nyáron tudnak majd erősíteni és értelmes játékosokat igazolni? Bármennyire is rühellem őket, remélem nem esnek nagyon vissza jövőre, mert nem akarok újra 2 csapatos bajnokságot.
Kérdés, hogy mi lesz a kulcsemberekkel? Costa, Courtois simán lehetnek chelsea játékosok ősztől, és akkor a két legfontosabb emberük oda. Illetve mi lesz Simeone sorsa..egy rosszul sikerült vb szereplés után szöv.kap.ként sem elképzelhetetlen, más top klubban most nem tudom elképzelni. Én is örülnék, ha maradnának a jelenlegi szintjükön, mi meg remélhetőleg lépni fogunk egyet, az úgy jó is :D
Nem illik.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. április 6., vasárnap 13:25

Azért nem semmi, hogy évek óta milyen csatárokat talál az Atletico...

Torres, Agüero, Falcao, Diego Costa....kíváncsi vagyok ki lesz a következő. :hmmm:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. április 6., vasárnap 13:22

Atletico anyagilag, hogy áll? Nyáron tudnak majd erősíteni és értelmes játékosokat igazolni? Bármennyire is rühellem őket, remélem nem esnek nagyon vissza jövőre, mert nem akarok újra 2 csapatos bajnokságot.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 6., vasárnap 13:14

Világbotrány meccs lesz, azt garantálom. Ha ott még születhet olyan eredmény, ami nekünk bajnoki címet okozhat, akkor az utolsó percekben le fogják rendezni, hogy ne szülessen olyan. Vagy ők vagy a bírók. De igazából mindkét szurkolótábor eret vágna magukon, ha az ő döntetlenjükkel mi nyerjük a bajnokságot. Az a meccs el fog dőlni. Vagy a Barca vagy az Atma javára, és aki nyer, az lesz a bajnok. 
Igen,ilyesmi miatt írtam én is hogy az a meccs érdekes lehet....
Ennek ellenére magunkra nyomtam,mert a fociba tényleg soha,semmire nem mehetünk biztosra.És ha csak 2.,vagy uram bocsá 3.-ok leszünk,akkor is azt kell mondjam,nem volt ez rossz.Nem azért mert egyébként egy Real Madrid számára ez nagy dolog,hanem mert végig harcban voltunk,vagyunk a ligáért...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2014. április 6., vasárnap 13:13

egyébként most ennyivel le lett tudva az(azaz semmivel), hogy busquets Pepe fején egyensúlyozott?
ellenünk eljárás indul nyilatkozatok miatt ő meg megússza minden gond nélkül?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 6., vasárnap 13:07

Matt009 írta: Viszont azért annyit hadd tegyek hozzá, hogy a játékfelfogásuk, a labdabirtoklás és a konstans 90 percen át tartó presszió eredménye ez a sok büntető. Lehet, hogy 1-2 bíró nekik fúj, és Neymar esetében jó lenne, ha nem kapna meg 1-2 jogos tizenegyest, akkor talán kevesebbet színészkedne, de ettől függetlenül megteremtik azokat a szitukat, amelyekkel az ellenfelet hibára kényszerítik és ennek az eredménye a sok tizenegyes. Sajnos a legtöbb jogos. Ha mi is ilyen pressziót alkalmaznánk, akkor mi is kapnánk ennyi tizit, vagy mi el sem esnénk, hanem gólt rúgnánk belőle direktbe.
Hát azért ez egy nehéz dolog. Messi esetében, aláírom, baromi nehéz szabályosan szerelni (noha közel sem lehetetlen) ugyanakkor a többiek, szabályosan keresik a kontaktot, elesnek, rájátszanak, gondolok itt a szélsővédőkre, Neymar, Alexis és Iniesta is elég gyakran. A védők is sík hülyék egyébként, egy Iniestat minek felrúgni, hagyjad kapura, úgy is visszafordul. De hogyha valaki unatkozik, és megnézi az utóbbi évek kulcsmeccseit, és összeszámolja a tévedéseket az aktuális ellenféllel szemben, irtó magas és nonszensz szám fog kijönni, amit nehezen magyaráz, hogy Xavi meg Busquets 33 méterre passzolgat ellenük. Van összefüggés persze a mentális és fizikai fáradtság illetve a védő fél hibalehetőségei közt, de nem ekkora. Egyszerűen látták a katalánok, hogy megkapják a fújásokat, azóta meg rátettek még pár lapáttal, mi bajuk lehet. Sárgát nem igen kapnak színészkedésért, pontot nem vonnak le, nem seggelik el őket, szóval miért ne.
Nem illik.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. április 6., vasárnap 13:06

Matt009 írta:Világbotrány meccs lesz, azt garantálom. Ha ott még születhet olyan eredmény, ami nekünk bajnoki címet okozhat, akkor az utolsó percekben le fogják rendezni, hogy ne szülessen olyan. Vagy ők vagy a bírók. De igazából mindkét szurkolótábor eret vágna magukon, ha az ő döntetlenjükkel mi nyerjük a bajnokságot. Az a meccs el fog dőlni. Vagy a Barca vagy az Atma javára, és aki nyer, az lesz a bajnok.
Nagyon Barca győzelem szaga van annak a meccsnek. Bármennyire is reménykedek és bízunk az ikszben, amilyen hátszelük van a katalánoknak behúzzák a meccset, ahogyan a bajnokságot is...

Magunkra szavaztam, hiszek a gyermeteg csodákban, hogy nevető harmadikként happoljuk el a trófeát, de amikor már nem a saját kezünkben van a sikerünk kulcsa, hanem az ellenfél kezében, abból nem sokszor jöhet ki az ember győztesként. Most is ez van, világi szerencse kell az idei bajnoki elsőségünkhöz. Mert már nem rajtunk áll vagy bukik, hanem rajtuk.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: DavieS » 2014. április 6., vasárnap 13:03

gránátvörösékre tettem, amilt ezek a klasszikuson makkoltak, és azóta folyamatosan, olyan nincs, a következő meccseiken is hasonlóra számítok. ha a végén a katalán-matracos meccs dönt, akkor meg jön egy ennél is nagyobb isteni beavatkozás( :x :x )és ott is a bajnoki cím.
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 6., vasárnap 13:00

morientes írta:Nos itt már nem csak a saját kezünkbe van a sorsunk,ahogy Mou szokta volt mondani,nem kell tervezgetni,csak mindig a következő meccsre koncentrálni.Aztán bízni benne hogy a riválisok majd buknak.Ami azért benne van a pakliba.Az utolsó fordulóban a barca-atma elég érdekes lehet...
Világbotrány meccs lesz, azt garantálom. Ha ott még születhet olyan eredmény, ami nekünk bajnoki címet okozhat, akkor az utolsó percekben le fogják rendezni, hogy ne szülessen olyan. Vagy ők vagy a bírók. De igazából mindkét szurkolótábor eret vágna magukon, ha az ő döntetlenjükkel mi nyerjük a bajnokságot. Az a meccs el fog dőlni. Vagy a Barca vagy az Atma javára, és aki nyer, az lesz a bajnok.
ránk szavaztam.. nem fogok reális lenni már csak azért sem..egy ilyen szánalmas helyzetet mint azt hogy a barca 3 meccs alatt 5!!!! 11est kapjon amikkel megnyerik a meccset..betis ellen is..ellenünk is...espanyol ellen is..a pofám leszakad hogy ezek után még büszkén emelik fel a fejüket ha bajnokok lesznek..attól függetlenül hogy jogos vagy sem a 11es..
Abszolút egyetértek, kicsit nevetséges ez a sok tizenegyes már, és mindig a legjobbkor. Viszont azért annyit hadd tegyek hozzá, hogy a játékfelfogásuk, a labdabirtoklás és a konstans 90 percen át tartó presszió eredménye ez a sok büntető. Lehet, hogy 1-2 bíró nekik fúj, és Neymar esetében jó lenne, ha nem kapna meg 1-2 jogos tizenegyest, akkor talán kevesebbet színészkedne, de ettől függetlenül megteremtik azokat a szitukat, amelyekkel az ellenfelet hibára kényszerítik és ennek az eredménye a sok tizenegyes. Sajnos a legtöbb jogos. Ha mi is ilyen pressziót alkalmaznánk, akkor mi is kapnánk ennyi tizit, vagy mi el sem esnénk, hanem gólt rúgnánk belőle direktbe.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 6., vasárnap 12:51

Nos itt már nem csak a saját kezünkbe van a sorsunk,ahogy Mou szokta volt mondani,nem kell tervezgetni,csak mindig a következő meccsre koncentrálni.Aztán bízni benne hogy a riválisok majd buknak.Ami azért benne van a pakliba.Az utolsó fordulóban a barca-atma elég érdekes lehet...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. április 6., vasárnap 12:43

Az idei bajnokság kísértetiesen hasonlít arra a bajnoki szezonra,amikor Capelloval küzdöttünk a 30. címért. Akkor a Sevilla és a Barcelona volt előttünk,majd nevető harmadikként befutottunk az első helyre. Idén az Atletico a 3. nagy,de vajon idén is képesek leszünk befutni az első helyre? :)
:goat:

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2014. április 6., vasárnap 12:40

ránk szavaztam.. nem fogok reális lenni már csak azért sem..egy ilyen szánalmas helyzetet mint azt hogy a barca 3 meccs alatt 5!!!! 11est kapjon amikkel megnyerik a meccset..betis ellen is..ellenünk is...espanyol ellen is..a pofám leszakad hogy ezek után még büszkén emelik fel a fejüket ha bajnokok lesznek..attól függetlenül hogy jogos vagy sem a 11es..nem rottyantanám tele a gatyámat miután a 2. büntetőt is belövöm azon a meccsen amivel be is húzzuk azt..hogy mennyire kerülget a hányinger...

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. április 6., vasárnap 12:16

Egyébként tényleg ha nem mi akkor az atletico. Férgek, patkányok, favágók de felvállalják, nem ferdítésekre, hazugságokra és álszentségre épül a klub, úgyhogy még mindig sokkal kevésbé utálom a matracosokat mint ezt a katalán színészegyletet. Ilyen költségvetéssel ebben a bajnokságban sikereket elérni az megsüvegelendő teljesítmény, és nem akármilyen munkát tett bele ebbe Simeone, szóval itt azért meg lehet emelni a kalapot előtte.
Love football, hate antifa.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. április 6., vasárnap 12:07

adom amit írsz tubatiborc. nekem is ez a véleményem a helyzetről és a következő másfél hónapról.

de..
.ezek a srácok küzdöttek a legvégéig, sajnos a többi csapat jobb volt.
az a baj, h nem.
az atletico a jobb egyelőre.
a bar.. akarom mondani a bírók csapata tudjuk miért van ott. ott nem a csapat jobb nálunk.. de ezt tudjuk. hány 11esnél járnak ebben a szezonban? minden szirszart belevéve? bl, bajnokság, kupa? saccperkábé 15? lehet nem is mondtam sokat. nem néztem utána, valaki erősítsen meg.

szóval a lényeg, h ha mi nem, akkor nyerjen az atletico, leszarom.. de egy ilyen csapat, mint ezek.. ne.

egyébként látom van szavazás, mondjuk én nem fogok. már csak azért is szarul érezném magam egész nap, ha dobnék bármilyen szavazáson rájuk egy voksot.

de a szavazás témánál maradva,mehetne sztem majd egy ilyen: "hány darab büntetőt ítélnek a barcelonának a copadelrey fináléban és az atletico elleni utolsó bajnokin eggyütt?"
nálam a 2-3 játszik.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. április 6., vasárnap 11:49

A Barcelonára nyomtam. Biztos vagyok benne, hogy az Atletico botlani 1-2 meccsen és nagy valószínűséggel a Barcelona elleni meccsen is.

Ezenkívül mi a rangadókon 1 pontot szereztünk, elszúrtuk a Barcelona elleni meccset, utána a Sevilla elleni vereség megpecsételte a sorsunkat.

Igazából nekem tökmindegy, hogy a 2. vagy a 3. helyen végzünk, lényegtelen számomra. Legalább tegyék oda magukat a hátralévő 6 mérkőzésen, vegyünk revansot a kupadöntőben a barcán és vért izzadva basszunk oda mindenkinek a BL-ben. A többi nemszámít. :)

Van 7 mérkőzésünk spanyol honban a kupadöntővel együtt, csapassuk neki, húzzuk be mind a 7-et.
A BL-ben meg minimum van még 3 meccsünk, aztán még 1 lenne. Ott van 4.

Összesen lenne 11 mérkőzésünk. Mindet bekell húzni, nincs több botlás. 11 döntő van mostmár. Nincs mellébeszélés, nincs bírózás. Mi vagyunk, a Real Madrid. Küzdeni, hajtani az utolsó erőnkig. Meghalni a mezért, csapatként.
Ezt, ha látom, hogy a srácok küzdenek egymásért, nem rinyálnak, hajtanak, odateszik magukat, jelent nekik valamit a mez, akkor nem érdekel, ha 0 kupás szezonunk van, büszke leszek a csapatra, hogy igen....ezek a srácok küzdöttek a legvégéig, sajnos a többi csapat jobb volt.
Hiszek a csapatban, hogy idén meglehet a 10. Akarni kell, küzdeni és odabaszni mindenkinek, hogy nesztek...visszakell kerüljünk Európa trónjára, a Real Madrid....a világ valaha volt legnagyobb CSAPATA, nekünk kell először címet védjünk a BL-ben, nem a Bayern-nek....

Minden rangadón csalódtunk, kikaptunk, döntetlen...most, mutassátok meg miért kerestek milliárdokat, mutassátok meg nekünk, hogy tudtok küzdeni az utolsó lehelletig, kérlek...mi szurkolók nagyon régóta várunk, hogy a fehér meztől újra rettegjen mindenki és senki ne akarjon velünk összekerülni.

HALA MADRID!!!!!!!!!! :agree:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. április 6., vasárnap 11:31

A Barçára tettem, leginkább optimizmusból, mert szinte lehetetlennek tartom, hogy mostantól hiba nélkül végigtoljuk a szezon hátralévő részét, már ami a bajnokságot illeti. Granada, Getafe, Elche, ez a három meccs hozható, viszonylag könnyedén reményeim szerint, viszont megyünk még a Villarrealhoz, illetve fogadjuk a Bilbaót, ami két pokoli nehéz találkozó lesz - és akkor az utolsó fordulóbeli Barça-Atléticóról még nem is volt szó...

Ti szerintem hozni fogjátok a hátralévő meccseket (bár a Valladolid titeket is megtréfálhatna :lol: ), úgyhogy minden egyes pontvesztés az életünkbe kerülhet.

Az Atleti sorsolása sem könnyű, de már annyira nem reménykedek abban, hogy elhullanak valahol. Az utóbbi időben is szinte minden mérkőzésük előtt titkon bíztam benne, hogy na, majd most pontot, pontokat veszítenek, de valahogyan mindig behúzzák a három pontot. Elképesztő... A bajnoki címet egyébként megérdemelnék, ez kétségtelen, hihetetlen, hogy jóval alacsonyabb költségvetéssel, kevésbé mély kerettel is képesek tartani a lépést a két naggyal, továbbá a bajnokság szempontjából is jó lenne egy Atlético-siker, hiszen így végre megszakadna a két nagy dominanciája. A másik oldalról viszont baromi antipatikus nekem az egész csapat, pár kivétellel (pl. Koke), úgyhogy remélem, nem jön össze nekik a végső győzelem...

Ja, és egy érdekes stat, amely Morata klasszisát bizonyítja:
Fewest minutes needed per Liga goal this season: Morata 52 - Messi 79 - Ronaldo 85 - Ibai Gomez 86 - Costa 103.
#legend :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 131 regisztrált és 0 vendég