Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. március 27., csütörtök 1:21

Meg a Barca is bukik 1 szer ez tuti..az atletico meg 2 szer is most megint mar sokan temetik a csapatot mert kikapott egy olyan meccsen amin koze nem volt a Sevillanak 85percig bekkeltek ..erre rendezkedtek be ..bejott nekik
.ugy birom az ilyet-:))) mulkor meg a Barcelona oldalon olvasgattam hogy tuti nem leszunk bajnokok..takarodj Tata ..lam lam most meg a barca innen mar nem bukhatja el a legjobb csapat..ez mind mind arra utal hogy eszmeletlen sok focihoz nem sokat erto divat szurkoloi van odaat ..elnezest a normalis barca szurkoloktol de naluk van a legtobb!! Ez a csata meg kozel sem dolt el most atkerult a nyomas az Atletico meg a Barcara ..meg ez egy kegyetlen idegi csata lesz!!! Aki sportolt tudja minden aron gyozni kell!! Ez megbenitja a labakat!! Ugyanannyi eselye van igy is a Realnak mint a masik 2 nek..szoval meg nem hinnem hogy pezsgot kene bontani mert a real kikapott le van maradva kemeny 2-3pontal picit lekerult roluk a nyomas ami meg jol is johet a vegen.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. március 27., csütörtök 1:14

h3x0r írta:Ki nyeri az idei spanyol bajnokságot?
(A szavazás 16 márc. 2014, 10:16-kor befejeződött.)
Atletico - 4
Barca - 12
Real - 120

Kivancsi lennek az utobbi ket meccs eredmenyeit nezve ezek a szamok mennyiben valtoztak. :-(
Mentsük el a végeredményt, jön a véghajrá, nézzük az újat...Tudom, nagyot fordult a világ más bajnokságokban is a hasonló szavazásokat nézve, de itt pár nap leforgása alatt. :/
Mindig optimista voltam, de ha ebből a gödörből összejön a bajnokság, akkor minden tiszteletem a takarító lábnyomáig. Pedig milyen jó ízűen hallgattam volna, hogy mindkét rivális ellen rosszabb volt az egymás elleni, nem érdemeltük meg, bronzot nekünk... :shutup:
Prométheusz írta:
Bullet T írta:Nem tudom,hogy vagytok vele, de en nem tudnam megemeszteni ha az Atletico lenne a bajnok... Barcat is utalom rendesen, de akkor mar inkabb megint ok legyenek...legalabb Madrid urai maradjunk....
bárki, csak ne a katalánok..
:agree:
'shutterisland írta:a kiesés elől menekülő getaféhoz
Korábban már írtam bővebben az idei teljesítményükről, talán október végén győztek utoljára, ha nincs a sikeresnek mondható bajnoki rajt, akkor már elkönyveltük volna a búcsút. Menet közben becsúszott néhány döntetlen a középcsapatok ellen, hatalmas szenzáció lenne egy pontrablás, vagy egy győzelem az esetükben. Ha ma győznek a Villarreal ellen, akkor ismét kiszámolom a szériájukat, én nem bízom bennük.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. március 27., csütörtök 1:10

h3x0r írta:Ki nyeri az idei spanyol bajnokságot?
(A szavazás 16 márc. 2014, 10:16-kor befejeződött.)
Atletico - 4
Barca - 12
Real - 120

Kivancsi lennek az utobbi ket meccs eredmenyeit nezve ezek a szamok mennyiben valtoztak. :-(
szombaton még 7 pontos előny volt a téma... meg lehet nézni csütörtökön kicsit éjfél után hol tartunk.... :coffee:
komédia.... fejekben hatalmas nagy a gáz a játékosoknál...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 27., csütörtök 1:06

hunmadridista írta:
Ti szerintem innen már nagyon nem fogtok bukni...Espanyolt kitömitek hétvégén, míg az Atletico X-elni fog.
Messi megint belelendült ez is sokat számít.
Mi meg még bukni fogunk Sociedadban is...a többi meccset talán valahogy be tudjuk húzni...bár a mai teljesítmény után én már ebben sem hiszek...
Ja, holnap reggel 8-kor remélem át is veszi a barca a bajnoki trófeát. Mi meg kikapunk az összes hátralevő meccsen. :salute:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 27., csütörtök 1:03

'shutterisland írta: nagy esélyt kaptunk a kezünkbe, de szombaton katalán derbi, játszunk még a villarreallal és a bilbaoval, plusz 2-3 kiesés elől menekülő csapattal, nem beszélve az utolsó fordulóról, ki tudja, mennyire lesz az még éles meccs.
nagyon húzós lesz ez a sorozat.
elvileg belefér az x egyszer, de az is csak akkor, ha a végére lemarad az atletico.[/color]
Ti szerintem innen már nagyon nem fogtok bukni...Espanyolt kitömitek hétvégén, míg az Atletico X-elni fog.
Messi megint belelendült ez is sokat számít.
Mi meg még bukni fogunk Sociedadban is...a többi meccset talán valahogy be tudjuk húzni...bár a mai teljesítmény után én már ebben sem hiszek...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. március 27., csütörtök 1:02

dannen írta:azért a barca-nak se lesz könnyű az az oda-vissza BL, meg fognak ők is szenvedni és fáradni fognak. még bőven benne van mindenkiben a botlás, szerintem semmi sem dőlt el. simán benne van, hogy az utolsó fordulóig nyitott lesz, én most még nyugodt vagyok. viszont még egy botlás tőlünk egyenlő a cidával.
Egyetértek, várjuk ki a végét, abban viszont nagyon reménykedem , hogy ha Ancelotti válasz út elé érkezik ,hogy liga vagy bl okos lesz és a bl-t választja, nem akarom ,hogy a Sociedad meccs miatt esetleg elvérezzünk dortmundban...Azért egy rossz hét miatt még nem úszott a szezon, május végén lehet értékelni.

De fejben valóban iszonyat gyenge társaság...de bármikor átszakadhat a gát ahogy a Bayernnél is átszakadt tavaly, szóval hátha...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 27., csütörtök 0:55

Ki nyeri az idei spanyol bajnokságot?
(A szavazás 16 márc. 2014, 10:16-kor befejeződött.)
Atletico - 4
Barca - 12
Real - 120

Kivancsi lennek az utobbi ket meccs eredmenyeit nezve ezek a szamok mennyiben valtoztak. :-(

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. március 27., csütörtök 0:49

Sierra írta:Viszont mostanában már tényleg csak épphogy hozzák a meccseiket.
De hozzák, az már mindegy, hogy nyögvenyelősen vagy alázva, gálával. HA innentől minden meccsüket is csak alig hozzák, akkor is bajnokok. De kétlem, hogy ne bukjanak legalább egyszer. Nagy meglepetés lenne ha bajnokok lennének. Kezdődik az izgalmas része az egésznek.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. március 27., csütörtök 0:47

'shutterisland írta:nem elég a nehéz sorsolás, velünk is kétszer játszanak a bl-ben közben, ez egy bayernnek is kemény falat lenne így együtt, csodaszámba menne, hogy ha le tudnák hozni.

mondjuk az is igaz, hogy hetek óta várjuk, hogy majd szétesnek, aztán mégis bedarálják a meccseket.
Hát ja, azért ők nem az a csapat, akik minden évben ezt nyomják, tuti nem fogják bírni. Főleg ilyen noname arcokkal a csapatban. De az durva lesz tényleg. :D Két barca ellni BL meccs, aztán még csupa idegenbeli "rangadó"... szép lesz, kötsög atlético.
Viszont mostanában már tényleg csak épphogy hozzák a meccseiket.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. március 27., csütörtök 0:43

Alapvetően mindhárom csapattól vártam még legalább 1 bukást. Nos, nekünk ez megvan, ráadásul egy vereség formájában...

Hétvégén ki kell imádkozni az Espanyol meg Bilbao győzelmet a Real mellett, aztán hátha nem szopjuk be mindkét fronton a Dortmund - Sociedad - Dortmund sorozatnál...

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. március 27., csütörtök 0:43

szinte teljesen kizártnak tartom, hogy costáék örüljenek a végén.
ez vagy barca vagy real lesz szerintem továbbra is.

nem elég a nehéz sorsolás, velünk is kétszer játszanak a bl-ben közben, ez egy bayernnek is kemény falat lenne így együtt, csodaszámba menne, hogy ha le tudnák hozni.

mondjuk az is igaz, hogy hetek óta várjuk, hogy majd szétesnek, aztán mégis bedarálják a meccseket.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. március 27., csütörtök 0:39

'shutterisland írta:mennek többek között a bilbaohoz, a valenciához, a kiesés elől menekülő getaféhoz, fogadják a villarrealt és a malagát, plusz még a nou campban is van egy jelenésük az utolsó fordulóban ugye.
Uhh, azért ez így nem lesz semmi. :D
De szinte biztos, hogy nem fogják mindegyik meccset hozni ezek közül. Ma is éppen hogy nyertek, igaz nem tudom hogy játszottak.

Azonban azt mondom, még mindig nincs veszve semmi.
Mondjuk ahhoz hozni kéne a meccseket, és bízni a riválisok idegenbeli meccseiben, hátha botlanak. Tényleg bármi megtörténhet még. :)

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. március 27., csütörtök 0:39

'shutterisland írta:hát ha bajnok lesz az atletico, akkor le a kalappal.
mennek többek között a bilbaohoz, a valenciához, a kiesés elől menekülő getaféhoz, fogadják a villarrealt és a malagát, plusz még a nou campban is van egy jelenésük az utolsó fordulóban ugye.

nagy esélyt kaptunk a kezünkbe, de szombaton katalán derbi, játszunk még a villarreallal és a bilbaoval, plusz 2-3 kiesés elől menekülő csapattal, nem beszélve az utolsó fordulóról, ki tudja, mennyire lesz az még éles meccs.
nagyon húzós lesz ez a sorozat.
elvileg belefér az x egyszer, de az is csak akkor, ha a végére lemarad az atletico.
úgy hívják, hogy mallenco. az összes bírótok az esélyetek. állandóan.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. március 27., csütörtök 0:37

Bullet T írta:Nem tudom,hogy vagytok vele, de en nem tudnam megemeszteni ha az Atletico lenne a bajnok... Barcat is utalom rendesen, de akkor mar inkabb megint ok legyenek...legalabb Madrid urai maradjunk....
bárki, csak ne a katalánok..
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. március 27., csütörtök 0:35

hát ha bajnok lesz az atletico, akkor le a kalappal.
mennek többek között a bilbaohoz, a valenciához, a kiesés elől menekülő getaféhoz, fogadják a villarrealt és a malagát, plusz még a nou campban is van egy jelenésük az utolsó fordulóban ugye.

nagy esélyt kaptunk a kezünkbe, de szombaton katalán derbi, játszunk még a villarreallal és a bilbaoval, plusz 2-3 kiesés elől menekülő csapattal, nem beszélve az utolsó fordulóról, ki tudja, mennyire lesz az még éles meccs.
nagyon húzós lesz ez a sorozat.
elvileg belefér az x egyszer, de az is csak akkor, ha a végére lemarad az atletico.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 27., csütörtök 0:32

Bullet T írta:Nem tudom,hogy vagytok vele, de en nem tudnam megemeszteni ha az Atletico lenne a bajnok... Barcat is utalom rendesen, de akkor mar inkabb megint ok legyenek...legalabb Madrid urai maradjunk....
Inkább a barca? Hát pedig inkább az a szerencsétlen Atletico legyen, akik 20 évente nyernek 1-et... barca jönne fel a címeket tekintve, kurvára nem lenne jó, ha ők nyernének.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. március 27., csütörtök 0:32

hunmadridista írta:Pedig az Atletico az eddigi teljesítménye alapján nagyon megérdemelné. A legkiegyensúlyozottabb teljesítményt eddig ők nyújtják. Viszont nagy hátrányuk, hogy az utolsó fordulóban Barcelonában játszanak.
+1! Megérdemelnék, mert ha még a következő 8 fordulót is sikeresen teljesítik, akkor valóban megérdemlik. Ettől függetlenül rohadtul nekem sem tetszene, ha ők ünnepelnének. Arra a Barca elleni meccsre meg olyan nagy ikszet érzek, nem tudom miért. Mindkét csapat ha addigra nem amortizálódnak le élet-halál harcot fognak vívni, pláne az Atletcio lsd. ellenünk.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. március 27., csütörtök 0:30

Bullet T írta:Nem tudom,hogy vagytok vele, de en nem tudnam megemeszteni ha az Atletico lenne a bajnok... Barcat is utalom rendesen, de akkor mar inkabb megint ok legyenek...legalabb Madrid urai maradjunk....
Ha ők döntenék el egymás között, akkor jobb lenne esetleg egy harmadik hely, nem bajnokok, de pl. előttünk végeznek...Inkább Atlético, MI, Barcelona.

Szerk.: vagy mindegy, rossz belegondolni.
Ha egy héttel ezelőtt valaki azt mondja nekem, hogy ez lesz a helyzet, szerintem nem veszem emberszámba a véleményét. :( :-@
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 27., csütörtök 0:27

Bullet T írta:Nem tudom,hogy vagytok vele, de en nem tudnam megemeszteni ha az Atletico lenne a bajnok... Barcat is utalom rendesen, de akkor mar inkabb megint ok legyenek...legalabb Madrid urai maradjunk....
Pedig az Atletico az eddigi teljesítménye alapján nagyon megérdemelné. A legkiegyensúlyozottabb teljesítményt eddig ők nyújtják. Viszont nagy hátrányuk, hogy az utolsó fordulóban Barcelonában játszanak.

Avatar
Bullet T
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. június 10., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Bullet T » 2014. március 27., csütörtök 0:13

Nem tudom,hogy vagytok vele, de en nem tudnam megemeszteni ha az Atletico lenne a bajnok... Barcat is utalom rendesen, de akkor mar inkabb megint ok legyenek...legalabb Madrid urai maradjunk....


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 119 regisztrált és 0 vendég