Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. március 24., hétfő 8:15

ilyet sem írtam még és valószínűleg nem is fogok, de már előre sajnálom az atleticot az utolsó fordulóban, ha esetleg az egy bajnoki döntő lesz és köztük fog eldőlni azon a meccsen a bajnoki cím.

olyan tolást fog kapni a barca a játékvezetőktől, hogy az a bizonyos chelsea elleni bl meccs kutyafasza lesz hozzáképest. ott a 11es olyan garantáltan lesz befújva, hogy azt elmondani nem lehet. szóval küzd az atletico, saját tudásukhoz mérten mindent kiadnak magukból és ha eljutnak majd odaáig, hogy az utolsó fordulóban (mi már nem mondjuk) és ők bajnokok lehetnek akkor meg is érdemelnék. de mondom az lenne a legjobb, ha előre felkészülnek, mert h ott messi legalább három 11est is lőhet majd az hótziher.

szóval tényleg sajnálni fogom őket, mondom ha mi már nem leszünk versenyben, akkor lesz ez. vagy, ha versenyben leszünk a barcával. de akkor meg nem az atleticot fogom sajnálni.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. március 24., hétfő 0:07

Tádám írta:Amúgy az a szép, hogy nekünk is egy Iscónk maradt egész szezonra a padra, jó tudom, meg Morata és Illarra... de azért ilyenkor látszik, hogy erős a keret, de nem elég hosszú ez a pad.
nem lenne itt probléma, ha nem esnének ki emberek fél+ évre (Jesé, Khedira) illetve hónapokra (Xabi, Arbeloa, Coentrao is volt asszem). Mert így DM hátrébb van (ami persze nem sült el rosszul), de így leszűkült a lehetőségek tárháza.

Bale-CR-Benz alap előre, marad Morata és esetleg Isco, de köv meccsen asszem DM sem lesz, szóval oda is kellene Isco.

a baj inkább azzal lenne, hogy több olyan játékos is van a keretben akiket nem nagyon lehet használni nagyobb meccseken (Illarra, Case, Morata - bár Mou alatt játszott jól Clasicon).

Atma még mindig ott van, élen van! BL is lesz nekik, pont a Barca ellen. reméljük max azt, hogy leamortizálják egymást és kifáradnak. x éve 1x volt hogy a Villarreal (asszem) volt az aki nagyon sokáig ment a két naggyal és 2.nak be is jött.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. március 23., vasárnap 23:56

ez kurva gyorsan a hátuk mögé kell dobni, és tovább folytatni a megkezdett jó szériát, mert ha fejben összetörnek akkor sevillában is szopó lesz.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 23., vasárnap 23:55

Kemény meccs lesz ez a Sevilla elleni is, nem tartom kizártnak, hogy a mostani vereség vissza veti majd a játékosokat...főleg, hogy a Sevilla valószínűleg érezni fogja a vérszagot és nekünk jönnek. Küzdős, hajtós, sok szabálytalansággal tarkított meccs lehet.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Tádám » 2014. március 23., vasárnap 23:50

MyStiQ írta:Várj még azzal hunmadridista. :)

Oké, hogy úgy tűnik, hogy túlélik ezt a fázist, de most jön nekik a szezon legkomolyabb erőpróbája: Granada (o) - Bilbao (i) - Barca (BL) - Villarreal (o) - Barca (BL) - Getafe (i). Mindez 3 naponta. 14-16 játékossal ezt nehéz lesz végigvinni. Ha ezt a bajnoki sorozatot megússzák pontveszteség nélkül, akkor megemelem előttük a kalapom.

Amúgy az a szép, hogy nekünk is egy Iscónk maradt egész szezonra a padra, jó tudom, meg Morata és Illarra... de azért ilyenkor látszik, hogy erős a keret, de nem elég hosszú ez a pad.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: DavieS » 2014. március 23., vasárnap 23:46

revolver írta:Kemény lesz a pad a Sevilla ellen. Casillas, Coentrao, Illarra, Casemiro, Morata
varane játszik majd ramos helyett - ami talán nem is hátrány :mrgreen: - dima helyett meg isco, teljesen korrekt lesz a kezdő.

illarra meg jön majd, a többiek időthúzni.
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. március 23., vasárnap 23:36

Kemény lesz a pad a Sevilla ellen. Casillas, Coentrao, Illarra, Casemiro, Morata :mrgreen:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 23., vasárnap 19:04

MyStiQ írta:Várj még azzal hunmadridista. :)
Igen, csak eddig mindig azzal takaróztunk, hogy "na majd most tuti kipukkadnak" és ez megy november óta és lám...azóta is tapadnak, ma akár még előzhetnek is...továbbra sem írnám le őket...tudom valószínűleg nem lesznek bajnokok, de Simeone nagyon masszív és harcos csapatot pakolt össze...a végéig ott lesznek...szerintem.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. március 23., vasárnap 18:46

Várj még azzal hunmadridista. :)

Oké, hogy úgy tűnik, hogy túlélik ezt a fázist, de most jön nekik a szezon legkomolyabb erőpróbája: Granada (o) - Bilbao (i) - Barca (BL) - Villarreal (o) - Barca (BL) - Getafe (i). Mindez 3 naponta. 14-16 játékossal ezt nehéz lesz végigvinni. Ha ezt a bajnoki sorozatot megússzák pontveszteség nélkül, akkor megemelem előttük a kalapom.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8514
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. március 23., vasárnap 18:43

ha valami csoda folytán úgy maradna, legalább olyat kellene tennetek, amit köbö soha, a barcelonának szurkolni az utolsó fordulóban. :lol:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 23., vasárnap 18:38

Na már 2-0-ra megy az Atletico...nem nagyon akar kipukkadni az a matrac...nagyon nem. Ha ma ne adj Isten kikapnánk...akkor újra az Atletico vezetné a tabellát...nem lenne jó, na. Tudom még sok van hátra és mindenki arról beszél, hogy az Atleti ki fog pukkadni...ez már szerintem egyáltalán nem olyan biztos. Számolni kell velük nagyon is.

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Acho » 2014. március 23., vasárnap 17:57

Szerintem az tökéletes lenne, ha az atma x-elne, mi pedig természetesen nyernénk. Azzal lenne szép kis előny a városi riválissal szemben is (5 pont), a katalánokkal szemben meg még nagyobb (7 pont), és frusztrálhatná őket a harmadik hely. :)
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. március 23., vasárnap 17:47

ne bukjon megtettem hogy nyernek :D
nekem az jobban tetszene ha az Atma-nak is nagyobb előnye lenne a Barcaval szemben holnap...egy idő után olyan lenne a dolog mint tavaly, amikor már nem azt lestük hogy a barca fogható-e, hanem hogy meglehet-e szerezni még a 2. helyet

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. március 23., vasárnap 17:36

dannen írta:legszebb az lenne, ha bukna ma az atletico :D
Szerintem egy Real Madrid győzelem is nagyon szép lenne. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. március 23., vasárnap 17:00

Ha elfáradtak, ha nem, ma a fél kezdőjük pihent. Figueiras, Moreno, Marin, Reyes, Rakitic és Gameiro vagy csereként állt be, vagy sehogy. Reyes még a padon sem volt.

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. március 23., vasárnap 16:49

nyert a sevilla és a statok alapján elég nyögvenyelősen, remélem kellően elfáradnak a szerdai meccsre

longhair
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2014. március 20., csütörtök 21:06

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: longhair » 2014. március 21., péntek 22:50

hunmadridista írta:A hétvégi Klasszikus sok dolgot átrendezhet és átírhat, addig nem is vonnék le messzemenő következtetéseket a továbbiakról...egy esetleges vereség minket még vissza is vethet...egy győzelem pedig sokáig repíthet...én mégis X szagot érzek :hmmm:
Csalódott lennék, ha nem húznánk be valahogy a meccset. Értem én, hogy fel tudják magukat szívni 1-1 rangadóra, de perpill jobbnak érzem a Realt és ennek ki kell jönnie. Maximális koncentrációt várok el mindenkitől. Akkor lehetünk bajban, ha a helyzeteinket nem értékesítjük megfelelő százalékban. Egyszerűen ez most egy meccslabda a bajnokságra nézve. És ezt azért is gondolom így, mert az Atleticónak nagyon húzós a programja. Bilbao, Barca, Villareal, Barca, Getafe egymás után és még előtte lesz nekik egy Betis is idegenben amit annyira nem érzek fixnek, hiába tök utolsók. Valami égi csoda kellene ahhoz, hogy ne hullajtsanak pontokat a bajnokságban.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 21., péntek 21:36

A hétvégi Klasszikus sok dolgot átrendezhet és átírhat, addig nem is vonnék le messzemenő következtetéseket a továbbiakról...egy esetleges vereség minket még vissza is vethet...egy győzelem pedig sokáig repíthet...én mégis X szagot érzek :hmmm:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 21., péntek 21:01

nagyobb összeget tennék rá, hogy az AtMa a Bilbao, dupla Barca időszakban mindent el fog bukni kis túlzással
Nem illik.

longhair
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2014. március 20., csütörtök 21:06

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: longhair » 2014. március 21., péntek 20:57

Ha most hétvégén kiváló vagy elfogadható eredményt érünk el, akkor a sorsolást elnézve szerintem jók vagyunk!
A következő két hétben sok minden eldőlhet, főleg a bajnoki cím sorsa és így egyben az, hogy mennyire szentelhetünk külön figyelmet a BL-nek. Ezt az 5 meccset 200%-on kell lepörgetni, pláne, hogy elnézve a sorsolást, simán el tudom képzelni, hogy az AtMa véglegesen leszakad tőlünk, és a Barca is jelentős hátrányt szedhet össze ha megverjük őket vasárnap. Talán a Rayo ellen lesz lehetőség pihizni, de ott is csínján, nem lenne szép pont velük szemben pontokat bukni.
A Barcára nézve a Real és az Espanyol jelenthet veszélyt, míg a matracosoknak ott van egy Betis, Bilbao meg Villareal (pont a két Barca meccs közt). Szóval nálam a a menetrend érdemi része a san sebastiani kirándulással zárul.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára longhair 2014. március 21., péntek 21:01-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 145 regisztrált és 0 vendég