Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Bullet T
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. június 10., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Bullet T » 2014. március 27., csütörtök 0:13

Nem tudom,hogy vagytok vele, de en nem tudnam megemeszteni ha az Atletico lenne a bajnok... Barcat is utalom rendesen, de akkor mar inkabb megint ok legyenek...legalabb Madrid urai maradjunk....

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. március 26., szerda 20:08

neymarrrrrrrr :D

csak úgy inzagisan 3 méterről :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 26., szerda 20:01

Remy írta:Két forgatókönyvet tudok mára elképzelni. Vagy idegből bezúzzuk őket, és lesz kb 0-4, vagy kikapunk. A legnagyobb kérdés, hogy Carlo mennyire tudta helyrerakni a csapatot fejben.
Szerintem meg kőkemény, szoros meccs lesz, amit most mi húzunk be épphogy. Majd a bírók segítenek... :lol:
Nem illik.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1459
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 26., szerda 19:34

Sevilla ellen idegenben legtöbbször jó iramú, izgalmas meccseket szoktunk játszani. A mai szerintem egy sok gólos meccs lesz...remélhetőleg a mi javunkra...ellenkező esetben kiszállunk a játékból.

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kyller » 2014. március 26., szerda 15:12

Remy írta:Két forgatókönyvet tudok mára elképzelni. Vagy idegből bezúzzuk őket, és lesz kb 0-4, vagy kikapunk. A legnagyobb kérdés, hogy Carlo mennyire tudta helyrerakni a csapatot fejben.

Kemény meccs lesz. Jó lenne, ha az elején betalálnánk, az nagyon sokat segítene a játékosoknak.
Vagy játszunk egy szar 0-0-át...

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: gkovi » 2014. március 26., szerda 14:53

Szerintem, ha netán a Sevilla szerzi az első gólt, akkor teljesen össze fogunk zuhanni.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 26., szerda 14:26

Két forgatókönyvet tudok mára elképzelni. Vagy idegből bezúzzuk őket, és lesz kb 0-4, vagy kikapunk. A legnagyobb kérdés, hogy Carlo mennyire tudta helyrerakni a csapatot fejben.

Kemény meccs lesz. Jó lenne, ha az elején betalálnánk, az nagyon sokat segítene a játékosoknak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11204
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. március 26., szerda 14:16

Kifejezetten "félek" a mai meccstől, nem azért mert jobb a Sevilla, csak nagyon kevés ez a 3 nap átváltani a Classicó után...Óriási vizsga a mai lélektani szempontból, a barca előttünk játszik így vezetni fogják a bajnokságot amikor mi pályára lépünk ez egy + nyomás, ha nem lenne elég az elveszített Classico ami megvan toldva egy nagyon nehéz pályával Di Maria és Ramos nélkül...Ha ez a meccs meg lesz már csak 1 nagy lépés lesz hátra a bajnokságból...Nagyon várom már a meccset ,remélem bú felejtőnek jó lesz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 24., hétfő 19:52

hunmadridista írta: A Dortmundi meccs nem lesz annyira sima, mint azt sokan jósolják. Nagyon fel fogják szívni magukat, a sok sérültjük ellenére is. Hazai pályán mindenesetre nyerni kell majd, hogy meglegyen.
A Sevillának, valamint a Sociedadnak pedig nemhiszem, hogy rúgunk majd 5-öt, nehéz meccsek lesznek azok is, ennek ellenére hozható mind.
Bár szerintem a sorsunk a kövi 4 fordulóban eldől...
Szerintem meg a dortmund ellen sima lesz a dolog, a bajnokságban viszont most vért pisálós, szar játékos meccsek lesznek, amelyeket be kell húzni, nincs mese. De a rutin az ilyen meccsekkel kapcsolatban már megvan.
Nem illik.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1459
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 24., hétfő 19:43

ateeemadrid írta: hát egy gyengélkedő dortmund elleni BL negyeddöntő nem kéne, hogy befolyásolja a bajnokságot.
meg kell verni a Sevillát és a Sociedadot idegenben. ez a 2 nehéz meccsünk lesz összesen, nehogymár ezekre ne lehessen összeszedni magunkat.
rúgni kell mind2 csapatnak 5öt, úgy hogy 100%on pörgünk, a többi meccs meg félgőzzel is meglesz.

egyértelműen mi vagyunk a legjobb helyzetben, élni kell vele. ennyire egyszerű.
A Dortmundi meccs nem lesz annyira sima, mint azt sokan jósolják. Nagyon fel fogják szívni magukat, a sok sérültjük ellenére is. Hazai pályán mindenesetre nyerni kell majd, hogy meglegyen.
A Sevillának, valamint a Sociedadnak pedig nemhiszem, hogy rúgunk majd 5-öt, nehéz meccsek lesznek azok is, ennek ellenére hozható mind.
Bár szerintem a sorsunk a kövi 4 fordulóban eldől...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 24., hétfő 19:26

Csabi írta:Ne aggodj, Ronaldo mar sok vizet nem zavar, elmeszelik ot par meccsre, majd az utolso fordulokban visszater.
Csak akkor arra is fel lehet készülni, hogy ugrik az aranycipő is meg a Pichichi... :coffee:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4462
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. március 24., hétfő 18:51

hunmadridista írta:Szerintem fogunk mi még pontokat veszíteni...nagyon nehéz lenne végigtolni a maradék 9 meccset hiba nélkül, főleg BL-el, meg kupadöntővel karöltve...
Az Atletico is szerintem fog pontokat hullajtani...a Barcában már nem érzem a pontvesztést, főleg, hogy nekik a legkönnyebb a sorsolásuk a 3 nagy közül és a tegnapi győzelem valószínűleg óriási löketet adhatott nekik. Ennek ellenére valószínűleg az utolsó 3 fordulóban dől el a Liga sorsa...remélhetőleg nem az utolsóban, mert ott lesz a Barca-Atletico...
hát egy gyengélkedő dortmund elleni BL negyeddöntő nem kéne, hogy befolyásolja a bajnokságot.
meg kell verni a Sevillát és a Sociedadot idegenben. ez a 2 nehéz meccsünk lesz összesen, nehogymár ezekre ne lehessen összeszedni magunkat.
rúgni kell mind2 csapatnak 5öt, úgy hogy 100%on pörgünk, a többi meccs meg félgőzzel is meglesz.

egyértelműen mi vagyunk a legjobb helyzetben, élni kell vele. ennyire egyszerű.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1459
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 24., hétfő 18:46

Szerintem fogunk mi még pontokat veszíteni...nagyon nehéz lenne végigtolni a maradék 9 meccset hiba nélkül, főleg BL-el, meg kupadöntővel karöltve...
Az Atletico is szerintem fog pontokat hullajtani...a Barcában már nem érzem a pontvesztést, főleg, hogy nekik a legkönnyebb a sorsolásuk a 3 nagy közül és a tegnapi győzelem valószínűleg óriási löketet adhatott nekik. Ennek ellenére valószínűleg az utolsó 3 fordulóban dől el a Liga sorsa...remélhetőleg nem az utolsóban, mert ott lesz a Barca-Atletico...

Avatar
kimber
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:44
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Zidane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kimber » 2014. március 24., hétfő 17:10

Nem kell aggódnunk, szinte csak saját magunknak köszönhetően bukhatjuk el a bajnokságot. Hozni kell minden meccset, és ezzel a kerettel illene is, még ha nehéz is lesz, amiben biztos vagyok, de nem lehetetlen. A Barca hiába érzi a lehetőséget, de ha mi nem bukunk egy meccset sem, akkor hiába lihegnek a nyakunkban, max. ösztönözhetnek, belehajszolhatnak a győzelembe. Az Atletico egy ponttal előttünk, de nekik lesz a legnehezebb dolguk, elég egy döntetlenecske tőlük, és máris előzünk. Tehát semmi sincs veszve, innen szép nyerni, csak hozni kell a kötelezőt, és türelmesen várni az Atletico pontvesztésére. Ha mi minden meccset megnyerünk, és mégis az Atletico lesz a bajnok meg fogják érdemelni, ahogy mi is, ha innen bukunk, és emiatt oda a bajnokság.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. március 24., hétfő 16:22

Ne aggodj, Ronaldo mar sok vizet nem zavar, elmeszelik ot par meccsre, majd az utolso fordulokban visszater.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 24., hétfő 13:57

Victor írta:továbbra is tartom, hogy meglehet még a bajnokság, bár nagyon hibáznunk nem szabad.
ami szerintem necces lesz, az a most következő sevillai kiruccanás, majd egy kötelező rayo elleni hazai meccs utáni párharc a sociedad otthonában, esetleg a valladolid elleni találkozó szintén idegenben. hazai meccseket (rayo, almeria, osasuna, valencia, espanyol) mindenképp hozni kell, de szerintem a vízválasztó a sevilla elleni és a sociedad elleni meccs lesz.

ne felejtsük el, a barca és az atletico egymás ellen játszik a bl-ben, lefáraszthatják egymást, plusz a barca megy az espanyolhoz és a villarrealhoz is, ami azért nem lesz egyszerű nekik, az atletico pedig pályára lép a bilbao, a getafe, a valencia és a levante otthonában is, ahol biztos vagyok, hogy pontokat fognak hullajtani, szóval nem reménytelen a helyzetünk.

aki nem olvasná a facebookunkat, itt a teljes hátralévő meccsek sora a három bajnokesélyes szemszögéből
Egyetértek, nálam ti vagytok a fő esélyesek továbbra is, a felvázolt könnyebb sorsolás miatt (bár ki tudja, mikor jön egy botlás egy olyan csapat ellen, akit alapesetben simán vernétek), pláne, hogy mi még az Atléticóval is összefutunk majd a végén...

Ráadásul szerintem a tegnapi vereség is ösztönző, motiváló hatással lehet Ronaldóékra.

Érdekes hetek elé nézünk, az biztos.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. március 24., hétfő 13:14

továbbra is tartom, hogy meglehet még a bajnokság, bár nagyon hibáznunk nem szabad.
ami szerintem necces lesz, az a most következő sevillai kiruccanás, majd egy kötelező rayo elleni hazai meccs utáni párharc a sociedad otthonában, esetleg a valladolid elleni találkozó szintén idegenben. hazai meccseket (rayo, almeria, osasuna, valencia, espanyol) mindenképp hozni kell, de szerintem a vízválasztó a sevilla elleni és a sociedad elleni meccs lesz.

ne felejtsük el, a barca és az atletico egymás ellen játszik a bl-ben, lefáraszthatják egymást, plusz a barca megy az espanyolhoz és a villarrealhoz is, ami azért nem lesz egyszerű nekik, az atletico pedig pályára lép a bilbao, a getafe, a valencia és a levante otthonában is, ahol biztos vagyok, hogy pontokat fognak hullajtani, szóval nem reménytelen a helyzetünk.

aki nem olvasná a facebookunkat, itt a teljes hátralévő meccsek sora a három bajnokesélyes szemszögéből

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. március 24., hétfő 12:51

Nem jött jól ez a vereség, egy döntetlen azért sokkal jobb lett volna! :-(

A Sevilla pont elkapta a fonalat, 5 meccset nyertek zsinorban...de mindegy, nekünk verni kell őket, szerintem meg is lesz. Ramos úgyis mindig kretén ott, nem olyan nagy baj, hogy nem fog játszani. Isconak parádéznia kell, nincs mese.

Aztán hétvégén lehet bízni az espanyolban, de nincs kizárva, hogy tényleg nyerni kéne mind a 9 meccset nekünk, hogy bajnokok legyünk. Barcelona eléggé felpörgött, Valladolid szerü teljesítményt nem nagyon lehet már várni, megérezték a lehetőséget sajnos.

Atletico jól bírja, de nehéz a sorsolása, ott a BL is, legalább két meccsen fog pontokat veszíteni szerintem az utolsó fordulóig. :hmmm:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1459
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 24., hétfő 11:04

tubatibi írta:Egymás elleni eredmény, ezért nemjó nekünk a pontegyenlőség.
Egymás elleni eredmény miatt sajnos a Barca és az Atletico is előnyben van velünk szemben...

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. március 24., hétfő 10:28

Egymás elleni eredmény, ezért nemjó nekünk a pontegyenlőség.
"If you don't like your destiny, don't accept it."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég