Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. április 18., szerda 11:44

egyértelműen jó. úgy játszaná végig a 180 percet mint aki vért ivott. duplát robotol mint szinte bárki. nem azt kell figyelembe venni hogy agyban nulla, hanem hogy focizni tud.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018. április 18., szerda 10:47

Kettejük közül Vidal az idősebb. :)
Ez is a legjobbkor jött, sőt Alaba is lement a félidőben tegnap, remélem ő is kidőlt...
Gyanítom Jupp berakta volna Vidalt Martinez mellé a stabilitás érdekében. Így kb fix, hogy Martinez Thiago lesz középen. Kérdés, hogy James vagy Robben kerül-e be.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 17., kedd 20:35

Nem tudom eldönteni,hogy ez jó vagy rossz hír.Elég fgy ember,viszont tud robotolni sokat,javi kartinez meg már öreg.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 17., kedd 17:39

Realista24 írta:BREAKING: Bayern Munich confirm Arturo Vidal has been ruled out for the remainder of the season after undergoing knee surgery
Nalunk meg benzema es bela se lesz :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62616
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 17., kedd 17:11

BREAKING: Bayern Munich confirm Arturo Vidal has been ruled out for the remainder of the season after undergoing knee surgery
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 17., kedd 13:34

kifejezetten irritáló és pökhendi cikk, ami megint csak annyit magyaráz, hogy mert mi vagyunk a Real Madrid és amúgy sem ILLIK.

baromságot írni, viszont már kötelező manapság
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62616
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 17., kedd 13:17

dzsi91 írta:Ez már egy fokkal korrektebb cikk, bevallják,hogy a tizi adható aztán habognak,hogy de akkor is ilyet nem illik.

Ezen a buffon piroson meg háborogni, nem is értem.

"Mert ha nem is látta az odavágót, és annak sem volt tudatában, mekkorát küzd a Juventus, és csak a nyomás miatt ítélte is meg a büntetőt, akkor sincs mentsége Buffon kiállítására. Teljesen mindegy, mit mondott neki, és mennyire reagált hevesen, azt vélhetően tudta, hogy ha a Juve kiesik, ez Buffon utolsó nemzetközi kupameccse.

Arról nem is beszélve, hogy így elvette Buffontól azt a lehetőséget is – ami azért a világ valaha volt legjobb kapusának képességeit nézve nem elhanyagolható tényező -, hogy ezredszer is hőssé válva kivédje a büntetőt, és életben tartsa a Juventust."

Hogy lenne már mind1 mit mondott neki? kit nem állítanak ki ha elkezdi orenáré mód szidni a bírót, hát még ha belemászik az arcába.Mi a rákot érdekeljen egy semleges bírót,hogy ez buffon utolsó meccse? Én megértem,hogy buffon minden szarnak elmondta olivert, én is ezt tettem volna ha jogos ha nem, de mégis miért ne kellett volna engem vagy buffont ezért kiállítani? Nem oliver vette el az utolsó reményeket a juvétól hanem buffon, mert ha akkora szentlélek lenne mint azt hangoztatják akkor mérlegelt volna kapitányként,hogy oké kivédem a tizit és kiejtjük őket.Nem tette és nem is hányom a szemére, emberből van.De ezen háborogni rohadt szánalmas ha már a tizit beismerjük,hogy az volt...
Nekem ez veri ki az álmosságot a szememből
– ami azért a világ valaha volt legjobb kapusának képességeit nézve nem elhanyagolható tényező
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. április 17., kedd 13:15

Különben is, azt a tizit 5 Buffon se fogja meg.


:goat:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 17., kedd 13:04

Ez már egy fokkal korrektebb cikk, bevallják,hogy a tizi adható aztán habognak,hogy de akkor is ilyet nem illik.

Ezen a buffon piroson meg háborogni, nem is értem.

"Mert ha nem is látta az odavágót, és annak sem volt tudatában, mekkorát küzd a Juventus, és csak a nyomás miatt ítélte is meg a büntetőt, akkor sincs mentsége Buffon kiállítására. Teljesen mindegy, mit mondott neki, és mennyire reagált hevesen, azt vélhetően tudta, hogy ha a Juve kiesik, ez Buffon utolsó nemzetközi kupameccse.

Arról nem is beszélve, hogy így elvette Buffontól azt a lehetőséget is – ami azért a világ valaha volt legjobb kapusának képességeit nézve nem elhanyagolható tényező -, hogy ezredszer is hőssé válva kivédje a büntetőt, és életben tartsa a Juventust."

Hogy lenne már mind1 mit mondott neki? kit nem állítanak ki ha elkezdi orenáré mód szidni a bírót, hát még ha belemászik az arcába.Mi a rákot érdekeljen egy semleges bírót,hogy ez buffon utolsó meccse? Én megértem,hogy buffon minden szarnak elmondta olivert, én is ezt tettem volna ha jogos ha nem, de mégis miért ne kellett volna engem vagy buffont ezért kiállítani? Nem oliver vette el az utolsó reményeket a juvétól hanem buffon, mert ha akkora szentlélek lenne mint azt hangoztatják akkor mérlegelt volna kapitányként,hogy oké kivédem a tizit és kiejtjük őket.Nem tette és nem is hányom a szemére, emberből van.De ezen háborogni rohadt szánalmas ha már a tizit beismerjük,hogy az volt...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ferni
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2018. április 17., kedd 12:32

http://bianconeri.taccs.hu/2018/04/12/s ... re-8241645

Juvés cikk a tizenegyesről, picit maguk felé hajlik a kezük, de teljesen korrekt módon foglalják össze amúgy, érdemes elolvasni.

Kedvenc részem:
Azt még Benatia is beismerte, hogy hozzáért Morienteshez, az pedig szimpla hitvita innentől kezdve, hogy ezért esett-e el (nem), vagy csak büntetőt akart kiharcolni, ha már szarul vette át a labdát (igen). Egy dolgot azonban hozzátehetünk: berber középhátvédünk sprintben érkezik a tetthelyre, olyat pedig a tevéket hátulról becserkészésben nagy rutinnal rendelkező tuaregek sem tudnak, hogy gyors mozgás közben finoman lökdösnek. Más szóval: ha Benatia hátulról szabálytalankodott volna, Mijatovicot nagyjából a földdel teszi egyenlővé, ezzel szemben ő a labdára indult, és azt is pöckölte el. Hogy mennyire nem egyértelmű a döntést, azt megmutatja a játékvezető habozása az ítélet meghozatala előtt:

:lol: :lol: :lol:

Mondjuk Vazquez még a labdát se vette át, mert előtte lökte már Benatia, meg a labdához se ért hozzá a marokkói, de mindegy, cikket olvassátok el. :D

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. április 17., kedd 7:38

Kercsó írta:
Tádám írta: én valahogy úgy érzem, hogy ezt erre írták "válaszként":

http://madridom.hu/?p=119067
Ezt olvastam még akkor, azt hittem ez úgy ánblokk a sok károgásra volt reakció. :)

haters gonna hate

Részemről igen, a sok károgásra volt reakció, tőlük meg gondolom a károgásra adott reakciómra a reakció. :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. április 17., kedd 7:19

Komolyabb a beefháború mint 2pac és biggie között.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. április 16., hétfő 22:33

Tádám írta: én valahogy úgy érzem, hogy ezt erre írták "válaszként":

http://madridom.hu/?p=119067
Ezt olvastam még akkor, azt hittem ez úgy ánblokk a sok károgásra volt reakció. :)

haters gonna hate
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. április 16., hétfő 22:11

Hát, Ádám a tiéd jobb lett
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. április 16., hétfő 22:04

Kercsó írta:
mia san mia írta:
misafeco írta:
Bocs skacok, de nem tudok elmenni szó nélkül az egyik pannonbajoros cikk mellett.
ezt ti tényleg még mai napig toljátok? Sőt uszítjátok a népet is vele? :kivagyhe:

:fpalm:

ha már volt téma, akkor bocs a read only üzemmódért

én valahogy úgy érzem, hogy ezt erre írták "válaszként":

http://madridom.hu/?p=119067
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018. április 16., hétfő 22:04

Kercsó írta:
Bocs skacok, de nem tudok elmenni szó nélkül az egyik pannonbajoros cikk mellett.
ezt ti tényleg még mai napig toljátok? Sőt uszítjátok a népet is vele? :kivagyhe:

:fpalm:

ha már volt téma, akkor bocs a read only üzemmódért
Én reagáltam rá már korábban itt is és a pannonbajoron is. Kb. az volt a reakció a hozzászólásomra a fórumon, hogy mehetek átvenni a madridomos platinum tagsági kártyát.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. április 16., hétfő 22:02

mia san mia írta:
misafeco írta:
Bocs skacok, de nem tudok elmenni szó nélkül az egyik pannonbajoros cikk mellett.
ezt ti tényleg még mai napig toljátok? Sőt uszítjátok a népet is vele? :kivagyhe:

:fpalm:

ha már volt téma, akkor bocs a read only üzemmódért
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 16., hétfő 20:47

Epic

Meglenne hozzá a hangom egésznap énekelném :D bár így is volt már rá példa de közelsem volt hasonló fogadtatás itthon :lol:

Kár,hogy van ízlésem,ha barszás lennék azt a církuszi indulót még az én hangom is bírná :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 16., hétfő 20:44

0:20-nál orrba benyúl epic :mrgreen:
kitisztitja hogy menjen a magas is :mrgreen:

nem bántom na, valakinek a legfontosabb dolog ez az életében
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. április 16., hétfő 20:27

ezt most csak itt hagyom, nekem bejött nagyon B-)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég