Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62852
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 31., hétfő 22:20

Jegyárak érdekességképpen
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 3488_n.jpg
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. március 31., hétfő 22:17

Drake írta:Costa nem tudta befejezni a mai edzést,mert fájdalmat érzett a bal térdében.Simeone szerint nagy esély van arra,hogy nem lép pályára a Camp Nou-ban.
nem lepne meg. barca meccs előtt mindig van vezéráldozat. :)
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. március 31., hétfő 22:09

Úgy látom van aki bizonyos fokig megfeledkezik arról az alaptézisről, miszerint tiszteld az ellenfelet. :)

Ami pedig a Schalke BVB összehasonlítást illeti. Lehet, hogy a bajnokságban nincs nagy különbség, de a BVB nem fogja megtenni azt a szívességet, hogy felemelt kézzel menjen ki a pályára. Itt nem Kell fog ülni a padon, hanem egy vérengző Klopp aki lehet még kecskét is öl a meccs előtt az öltözőben. Egy fanatikus őrült/zseni.

Ami a párharcokat illeti: Kezdem a Real - BVB-vel. A Dortmund védelme nem áll a helyzet magaslatán azonban ahogy többen írtátok is, a középpályán Alonsoékat körbe fogják kétszer futni. A párharc kulcsa a helyzetkihasználás lesz. Mert egyik védelem sem a legjobb, de mindkét oldalon komoly a támadópotenciál. Ebben Ti erősebbek vagytok, ezért érzem döntőnek, hogy mennyire tud hatékonyan futballozni majd a Madrid. Szoros párharcot várok.
Ha a szerda meccsre tippet kellene mondanom akkor 3-1-et vagy 2-1-et mondanék.

PSG - Chelsea: Erről fogalmam sincs. Képet kapunk majd a Párizs valódi erejéről. Mou idegenben nem fogja erőltetni a dolgot, de van egy olyan érzésem, hogy betonvédelem ide vagyoda, ezzel a támadósorral nem fog tudni mit kezdeni az angol védelem. Múlt héten még a Chelsea felé hajlottam, mostanra inkább a PSG továbbjutását érzem, de teljesen 50-50 ez a párharc nálam.

Barca - Atletico: Ezzel kapcsolatban két fő kérdés merült fel bennem.
Hogyan tolerálja majd a játékvezető a Madrid stílusát, illetve mi az Atleti szándéka. Feladhatják vajon a párharcot egy esetleges bajnoki cím reményében, vagy ki akarnak tartani két fronton. Persze alapból az elsőt kizárná az ember, de sosem lehet tudni. Az első meccsen foggal körömmel bekkelő Atletico-t várok. A Barca védelme eléggé gólképes, ezért szerintem az első meccs után teljesen nyílt marad a párharc.

MU- Bayern. Egy feltüzelt Unitedet várok, de ha a csapat megfelelően koncentrál és képes dominálni a meccset akkor meg fogja alapozni a továbbjutást. RvP kiesése nem jött túl jól, hiányozni fog onnan. Ez a MU talán a leggyengébb csapat a talpon maradottak közül, de egy BL negyeddöntőben nincs könnyű ellenfél és nincs igazi papírforma. Domináns játékot szeretnék, de azt hiszem a meccs elején itt is komoly gondjaink lesznek. Képesnek érzem a MU-t hogy komolyan meglepjenek minket. Bár azt gondolom a szezon ezen szakaszában nem lesz már sem mentális sem koncentrációs probléma. Innentől kezdve egy dolog lebeg a csapat szeme előtt az pedig a címvédés.

Ha tippeket kellene írnom:
Real - BVB 3-1 1-2
PSG - Chelsea 2-1 2-2
Barca - Atletico 1-0 1-1
MU - Bayern 0-2 1-2

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. március 31., hétfő 22:04

Costa nem tudta befejezni a mai edzést,mert fájdalmat érzett a bal térdében.Simeone szerint nagy esély van arra,hogy nem lép pályára a Camp Nou-ban.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 31., hétfő 21:31

ikarus93 írta:PSG-Chelsea szerintem nagyon jó kis meccs lesz,remélem a PSG továbbjut, viszont a minék se lesz gyenge. Nem tudom eldönteni melyiket nézzem, lehet egyszerre mind2-t kéne :lol:
felvételről a barca-atmat
Nem illik.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. március 31., hétfő 21:27

ikarus93 írta:PSG-Chelsea szerintem nagyon jó kis meccs lesz,remélem a PSG továbbjut, viszont a minék se lesz gyenge. Nem tudom eldönteni melyiket nézzem, lehet egyszerre mind2-t kéne :lol:


Hátttttt... milyen szurkoló is vagy? :hmmm: :D
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. március 31., hétfő 20:16

PSG-Chelsea szerintem nagyon jó kis meccs lesz,remélem a PSG továbbjut, viszont a minék se lesz gyenge. Nem tudom eldönteni melyiket nézzem, lehet egyszerre mind2-t kéne :lol:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. március 31., hétfő 19:08

Bayernek sem biztos , hogy sima meccse lesz , össze kaphatja magát a Muted otthon és ha jó napot fognak ki megnehezítheti a címvédő dolgát .. minden párharc szoros lesz, nagy meccsek lesznek!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 31., hétfő 18:44

morientes írta: És a bayern isverhető.Bármilyen hihetetlen és megfoghatatlan.Mert Ancelotti sokkal nagyobb taktikus,sokkal jobb edző mint Pep,és mert nàlunk játszik a világ legjobb játékosa.Nem aut mondom hogy akkor leverjük őket mint a szart,hanem azt hogy kicsit se kell feltett kézzel kimenni ellenük,ha esetleg a sors úgy hozná....
Ja, ennyi. A BM a legjobb jelenleg, de kiemelkedőnek nem mondanám. A bajnokságukból nem szabad kiindulni, a BL-ben pedig 1 nagy eredményük volt idén, a City idegenbeli megverése. Az Arsenal legyőzését nem tartom akkora dolognak. Nyomás alatt nem láttuk még mit tudnak, jó taktikával, sportformával és hozzáállással verhetők. Nem jobbak mint a "csúcsbarca" és azok sem dupláztak, vagy aláztak a bl-ben.
Nem illik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 31., hétfő 18:02

morientes írta:
megszeppenés, hogy ezek még se olyan sz@rok mint gondoltuk...
Senki sem mondta hogy szarok,de ez a Real Madrid jobb,minden Egojaval együtt,ha egy ilyen középszerű csapat,(mert az),is gondot jelent,akkor tényleg nincs értelme miről beszélni....
Totál igy gondolom én magam is... Túl sok a hiányzó ahoz, hogy olyan eredményük szülessen az első meccsen, hogy az nekik kedvező legyen a visszavágón. Idegenbe lehet, hogy nehezebb lesz vagy necces lesz, de itthon úgy, hogy Lewa sincs kötelező nyerni és nem ilyen 2-0-át szeretnék látni, mert ha egy a schalkét odavertünk mint a büdös sz@rt, ami a bajnokságba egy aprócska fokkal rosszab csapat akkor nehogy már becsináljunk... Itthon el kell dönteni, hogy idegenbe kedvük se legyen játszani. Ennyi! Tessék egy kis önbizalmat szedni a hétvégi bajnokira, mert azon a meccsen is nagyon sok múlik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. március 31., hétfő 17:56

megszeppenés, hogy ezek még se olyan sz@rok mint gondoltuk...
Senki sem mondta hogy szarok,de ez a Real Madrid jobb,minden Egojaval együtt,ha egy ilyen középszerű csapat,(mert az),is gondot jelent,akkor tényleg nincs értelme miről beszélni....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 31., hétfő 17:25

Sokan meg fognak itt lepődni a Dortmundi meccsek alatt...ezek kib@szott szívósak lesznek, valamint megpróbálnak minket szétfutni majd, ami ez az Alonso vezette középpálya ellen telitalálat lesz...
Remélem a csapatot nem altatja el a hétvégi 5-0, mert az kb. egy edzőmeccs szintjén mozgott. De már látom előre a sétálgatást, meg a nagy mellényt pár játékosnál, utána meg majd jön a megszeppenés, hogy ezek még se olyan sz@rok mint gondoltuk...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. március 31., hétfő 15:42

Egyébként emlékeztetnék mindenkit, hogy a nyáron itt a fórumozók 80-90%-a nem várt az idei évtől semmit, mert, hogy Carlóék első éve (én sem), most viszont felvagyunk háborodv, hog -3 pontra vagyunk az első helytől stb stb. Jogos végülis, de nem kell sokat várni egy épülő csapattól, mert ősszel még nagyban épült, míg a Barca, Atleti stb már készen voltak.
Hát erről beszéltem én is,pont tegnap,mikor olvastam az elégedetlen hozzászólásokat.Nem győzöm hangsúlyozni,hogy még mindig lehetünk bajnokok,még állunk a BL-be,és játszunk a spanyol kupáért....
Ez a csapat egyáltalán nem rossz,a classico meg a sevilla meccsből következtetni,azok után ahogy hasított a csapat,hülyeség...
És a bayern isverhető.Bármilyen hihetetlen és megfoghatatlan.Mert Ancelotti sokkal nagyobb taktikus,sokkal jobb edző mint Pep,és mert nàlunk játszik a világ legjobb játékosa.Nem aut mondom hogy akkor leverjük őket mint a szart,hanem azt hogy kicsit se kell feltett kézzel kimenni ellenük,ha esetleg a sors úgy hozná....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. március 31., hétfő 15:35

GT37 írta:de egy jó Bale-Ronaldo párossal meg lehetne fogni őket talá
Ha le nem veszik megint őket a pályáról. Ha jól emlékszem, a Barca előtt is mondogatták, hogy a Bale- Cr párossal sima ügy lesz és tessék, nem sokat mutattak.
Bízom a csapatban és Carloban, hogy sikerül annyira feltüzelni magunkat, hogy kiállunk és sikerül továbbjutni. Nem lesz egyszerű, az első meccs könnyebbnek mondható, mint a visszavágó. Jó lesz ez, csak keményen kell oda tenni magunkat. Klopp nem fogja ajándékba adni a továbbjutást az tuti.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 31., hétfő 15:28

Szerintem is simán kiejtitek a Dortmundot, szépen gyengültek sajnos a tavalyi szezon óta, hiába nyilatkozta Klopp ennek az ellenkezőjét. Nem olyan mély és minőségi már a keret, sok a sérült is, nincsenek már annyira egyben szerintem, mint tavaly. Ettől függetlenül Klopp kiváló motivátor, és abban biztos vagyok, hogy fel fogják szívni magukat erre a két meccsre, 110%-ot fognak nyújtani, de most valószínűleg ez sem lesz elég. (Hacsak nem teljesít a Real bőven maga alatt mindkét mérkőzésen, de erre nem sok esélyt látok.)

Ami a végső győzelemre való esélyeket illeti, a Bayern nálam is kiemelkedik a mezőnyből, utána a Barça, a Real és a Chelsea nagyjából fej-fej mellett halad. Viszont valamiért most úgy érzem, hogy a londoniakat vernétek, bár a Mourinho-féle taktika nagyon nem ízlene a Realnak (ahogy senki másnak sem amúgy), de egy jó Bale-Ronaldo párossal meg lehetne fogni őket talán. (Igaz, nekik előbb a PSG-t kell elverniük, ami szintén nem lesz könnyű.)

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: szilamer » 2014. március 31., hétfő 15:08

Én optimista vagyok, szerintem sima lesz. És nem feltétlen az eredmény lesz sima (értsd 3-0+) hanem maga a játék. Mert kinézem, hogy Benzema kihagyja a helyzeteket majd nyerünk 1-0-ra vagy 2-re.

Egyébként emlékeztetnék mindenkit, hogy a nyáron itt a fórumozók 80-90%-a nem várt az idei évtől semmit, mert, hogy Carlóék első éve (én sem), most viszont felvagyunk háborodv, hog -3 pontra vagyunk az első helytől stb stb. Jogos végülis, de nem kell sokat várni egy épülő csapattól, mert ősszel még nagyban épült, míg a Barca, Atleti stb már készen voltak.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. március 31., hétfő 14:51

kényszerben berakja mellé illarramendit aki vicc mekkora alibi. 
Hát ahhoz képest hogy nyáron teljesen el voltál ájulva tòle fiatal...:D Na mindegy nem ez a lényeg.
Én azt mondom hogy ez a dortmund közel sem olyan erős mint a tavalyi.S bár vertek dortmundba egy négyest,még is kevésen múlt hogy madridba nem fordítottuk meg.Ha Özil meg Pipita ziccere bemegy....na de a fociba nincs ha....
Ezt a dortmundot,ha nem verjük meg oda-vissza,ezzel a társasággal,akkor Perez kezdheti szanaszét zavarni az egész díszes társaságot,pszt jöhet a castilla,mert akkor azok majd megoldják a szezonból ami még hátravan...
Azért neharagudjon már meg a világ,de a világ két legdrágább játékosa itt játszik,nem beszélve a világ és európa bajnokokról,brazil meg argentin,spanyol meg francia válogatottakról,ha ezekkel nem verünk meg egy gyengèlkedő dortmundot,ahol már nincs Götze,nem lesz Lewa,Gündogannal meg a jó isten tudja mi van,akkor elmehetünk a büdös picsába...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. március 31., hétfő 14:33

Matt009 írta: Hadd ne részletezzem megint. A BM, Chelsea, Barca trióból 2-t meg kell verni úgy, hogy mi vagyunk a gyengébbek (Chelsea ellen talán nem, de a Mou féle taktika ellen lófaszt sem érünk), ez nem fog menni. Gyenge Balelel, gyenge Alonsoval, gyenge Pepe-Ramos párossal, használható cserejátékos nélkül nem nekünk áll a zászló. Nagy szerencse kellene ehhez. Nem lehetetlen, mert van bennünk annyi erő, és kis formajavulással meglehet, de jelenleg az a realitás, hogy csak a 4.-ek vagyunk az esélyesek sorában.
Ha nálunk ki vannak emelve a gyenge emberek, akkor a többi csapatban is ki lehet emelni. Barca: gyenge Alves, gyenge Piqué-Masch páros, gyenge Neymar.. A Chelseanél a fél csapatot ki lehet emelni, ha Hazardot leveszik a pályáról már halottak. A Bayern egyedül, aki csapatként úgy muzsikál, hogy ott nem igazán lehet gyenge pontot kiemelni, talán a két középső védő.. Szerintem egyedül a Bayern lenne az egyértelmű favorit ellenünk, de ők sem verhetetlenek.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 31., hétfő 14:18

Én sem érzem a BL-t.
Bayern nagyon kimagaslik és nem azért, mert jobb játékosok vannak ott, vagy jobb edző, vagy zöldebb a fű, hanem mert előrébb járnak, jobb, nyugisabb volt előszezonjuk, Pep fél évet készült a csapatra kb. és most kurva könnyen kijöhet megint nekik a lépés. Ha mi is türelmesek leszünk és nem üldözünk Baleeket 100 milláért egész nyáron (igen, hagyni kellett volna a 'csába), akkor sima liba lenne nekünk is.
Lényeg, hogy ennek ellenére nem kell a késünkbe dőlni, mert egyrészt nem állunk közel sem olyan rosszul, mint itt páran lefestik, másrészt ez Carloék első éve és a borzalmas nyárhoz képest szerintem nagyon jól fejlődünk.

...és még nem is említettem a közhelyt, hogy a BL-ben bármi lehet.

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2014. március 31., hétfő 14:11

Lese tagadhatnátok, hogy magyar RM szurkolók vagytok. Mindenki kibaszott gyászhuszár :cens:
[FIFA WORLD]


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 134 regisztrált és 0 vendég