Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 12., szombat 17:06

ziro4vr írta:
morientes írta: De én Robbent viszont nem tartom jobbnak,ez a befelehúzok oszt lövök,ezt má csak a hülye nem tudja levédekezni...
Hát a vicc, hogy a sok hülye tényleg nem tudja :lol: :lol:
Hát a legtöbbször mi van...behuz a centrum feé,a védő rajta,tol rajta még egyet,na még egyet,a védő szorítja kifelé,Robben tol még egyet,de már tudja hogy lőni kellene,aztán elrúgja,legtöbbször a holdba...
Míg Bale tol rajt kettőt és már abban az ütemben lövi....és az esetek 90%-ban eltalálja a kaput...ez a különbség.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 12., szombat 17:01

morientes írta: De én Robbent viszont nem tartom jobbnak,ez a befelehúzok oszt lövök,ezt má csak a hülye nem tudja levédekezni...
Hát a vicc, hogy a sok hülye tényleg nem tudja :lol: :lol:
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 12., szombat 16:59

ikarus93 írta:Ribery szerintem van olyan jó játékos mint Ronaldo. Nem a gólokat kell nézni, hanem a munkát amit belenyomnak egy meccsbe, simán partyba van a francia a portugállal.
Csak szeretne az lenni :D Szerintem is kicsit túl lett fújva,ha a bayern nem nyer BL-t,szóse lett volna bármiféle aranylabda várományosról :D
De én Robbent viszont nem tartom jobbnak,ez a befelehúzok oszt lövök,ezt má csak a hülye nem tudja levédekezni...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. április 12., szombat 15:59

No egy újabb európai klasszikus.
Én talán Titeket szerettelek volna a sorsolás előtt. Azon a logikán végigmenve, hogy inkább két meccsen kellene találkozni, mert egy meccsen bármi megtörténhet. Ergo számomra idén a Real tűnik a legkomolyabb riválisnak.
Kedvező, hogy idegenben kezdünk. Viszont tartok tőle, hogy Pep megint óvatos taktikát választ.
A pálya közepén képesek lehetünk dominálni. Rafinha szerintem nem lesz a kezdő közelében. Azt hiszem összeáll a Martinez Basti belső kettős. Legalábbis az első meccsen mindenképpen. (Hacsak valamilyen külső tényező közbe nem szól)

Nagyon várom már a párharcot. Ha esélyeket kellene mondani én 55-45-öt mondanék a magunk javára. De ebben a szurkolói mivoltom is komoly szerepet játszik. :)

A másik párharcban elképzelni nem tudom mi lesz. Ugyanannyira 50-50-nek érzem mint a PSG Chelseat.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4479
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. április 12., szombat 15:39

ikarus93 írta:Ribery szerintem van olyan jó játékos mint Ronaldo. Nem a gólokat kell nézni, hanem a munkát amit belenyomnak egy meccsbe, simán partyba van a francia a portugállal.
szerintem meg a játék minden elemében jobb CR. :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 12., szombat 15:38

ikarus93 írta:Ribery szerintem van olyan jó játékos mint Ronaldo. Nem a gólokat kell nézni, hanem a munkát amit belenyomnak egy meccsbe, simán partyba van a francia a portugállal.
dehogy van. túl van fújva a francia én azt mondom. ha a korábbi lúzerségét kivesszük én robbent is jobban tartom nála
Nem illik.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. április 12., szombat 15:35

Ribery szerintem van olyan jó játékos mint Ronaldo. Nem a gólokat kell nézni, hanem a munkát amit belenyomnak egy meccsbe, simán partyba van a francia a portugállal.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. április 12., szombat 15:14

Matt009 írta:
Még egyszer ennyire szerencsétlenek nem leszünk!!!!!!!
Ott nem szerencsétlenek voltunk, hanem balfaszok. A védelmünk leszerepelt. A bíró ténykedése hozzájárult a vereséghez, de az a meccs nem csak a bíró miatt ment félre. Naív az, aki azt hiszi, hogy a védelmünk kibírja majd a BM nyomását.

Ez a BM jobb nálunk. 65-35 az esélyek oda. Ezzel szembe kell néznünk. Mind a csapat ereje, mint a jelenlegi sérüléshullám erősen ellenünk dolgozik. A realitás nem az, hogy mi megyünk tovább.
Miben jobbak??max fejben meg egysegesebbek..jatekosanyagban nemigen..egysegben rejlik az erejuk ..olyan keves eselyt adsz a csapatnak? Azert az enyhe tulzas! a gyenge Munitedet csak nagy fordulat utan tudtak felvallra fektettni ..sokat ront az eselyeken a Dortmundi meccs!!alairom ott leszerepelt a csapat!ajandekoztunk 2golt az ellenfelnek..biztos vagyok benne hogy kielemezik azt a meccset es jobban odafigyelnek majd..es Bizok Ancelottiban nem egy akarki ul a kispadunkon..6szor nagyobb tapaszzalata vab mint Pepnek akit nagyra tartok felreertes ne essek..jatekosanyagban meg jobbak vagyunk..nem hinnem hogy be kene tojni az osztrak alabatol..vagy a vandor 6csapatot megjart Robbentol,Ribery a legjobb jatekosuk..Ronaldo cipofuzojet nem kothetne be..szorgos iparosok vannak naluk ..es egyseget alkotnak es mentalisan egy eros garda lett beloluk..2eve meg a legnagyobb luzer csapat volt ..meg lehet oldani..nem kell ennyire leoltani a csapatot..messze nem olyan felelmetes csapat mint a Pep Barca volt! Nyilt meccs lesz! Ha ugy jatszunk mint a Barca ellen..a hibakat kikuszobolve..hatul stabilabban ..lehet a nagy bayern is 3al megy haza a zsakba!!kerdes mennyire teszik ki a szivuket a palyara a mieink..

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 12., szombat 15:08

morientes írta: Én 50/50-re adom,a tavalyi bayernal szemben óvatosabban fogalmaztam volna.De ezekből mintha kiveszett volna a dinamika,sok a felesleges passz,(az nem baj ha járatja egy csapat a labdát,de ez úgy túlzás ahogy a barcanal volt),az öreg Jupp csapata nekem meggyőzőbb volt.
Náalm 60/40 nekik, de ahogy már írtam, ez miattunk annyi, nem miattuk. A tavalyi Bayern egyértelműen jobb volt szerintem, az a felállás/taktika ideális volt a játékosok számára, a mostani inkább Guardiola számára ideális. Ugyanakkor nálunk sérülések, mentális hiányosságok vannak, ehhez jön, hogy náluk lesz a visszavágó, illetve hogyha gond van, egyszerűen nincs emberünk a padon..de jó is lenne egy Jesé, aki ha beszáll, tudjuk róla hogy nem habozik, bevágja ha kell. Ellenben náluk van bőven variációs lehetőség.

Ők a védelmük közepén verhetőek, mi meg a szélén talán, bár belül is akadtak gondok. DM-en nagy lesz a nyomás, hátul is, a kopasz feszülőspólóst ott hagyni Coentraoval hát nem tudom..
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 12., szombat 14:11

Ez a BM jobb nálunk. 65-35 az esélyek oda. Ezzel szembe kell néznünk. Mind a csapat ereje, mint a jelenlegi sérüléshullám erősen ellenünk dolgozik. A realitás nem az, hogy mi megyünk tovább.
Én 50/50-re adom,a tavalyi bayernal szemben óvatosabban fogalmaztam volna.De ezekből mintha kiveszett volna a dinamika,sok a felesleges passz,(az nem baj ha járatja egy csapat a labdát,de ez úgy túlzás ahogy a barcanal volt),az öreg Jupp csapata nekem meggyőzőbb volt.
Kerlon írta...
Egyetértek.Magam is hasonlóképpen gondolom a dolgot.Aztán ha ne aggy isten Ronaldo nem lenne harcképes,nehogy megint a Xabi-Illarra duoval álljon föl,szélen DM-el,mert akkor ki se menjenek a gyepre....fölösleges időpocsékolás volna.Akkor inkább játszassa Iscot szélen,DM meg Xabival,Modrical középen...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 12., szombat 13:17

Még egyszer ennyire szerencsétlenek nem leszünk!!!!!!!
Ott nem szerencsétlenek voltunk, hanem balfaszok. A védelmünk leszerepelt. A bíró ténykedése hozzájárult a vereséghez, de az a meccs nem csak a bíró miatt ment félre. Naív az, aki azt hiszi, hogy a védelmünk kibírja majd a BM nyomását.

Ez a BM jobb nálunk. 65-35 az esélyek oda. Ezzel szembe kell néznünk. Mind a csapat ereje, mint a jelenlegi sérüléshullám erősen ellenünk dolgozik. A realitás nem az, hogy mi megyünk tovább.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. április 12., szombat 13:08

Kerlon írta:
morientes írta:Akartam megkaptam...:D Talán a szezon legfontosabb meccse lehet,azaz két meccse,remélem Robaldo OK lesz mind a két mérkőzésre,és DM jól megoldja a kp-n.Modric is kulcsember lehet,és a walesi sárkányben is remélem benne lesz 1-2 gól.Nem félek a meccstől.Ha mindenki a tudása leglajavát tudja nyújtani,akkor nincs is mitől félni.
A taktika...le kell porolni Mou barca elkeni taktikáját,nincs mese,gyorsba átjátszani a kp-t vagy Modric,vagy mélységből Alonso által.Csak Ramosék ne kezdjenek neki ívelgetni mert akkor megette a fene :D

-----------Casillas------------
--Carcajal--Pepe--Ramos--F.Coentrao
--------X.Alonso--Modric--Di Maria---
-------Bale----Benzema-- C.Ronaldo-----
lenne a kezdőm.(kicsit tolódott a felállítás de remélem értelmezhető :))
-----------Casillas------------
--Carcajal--Pepe--Ramos--F.Coentrao
---------Modric--Alonso----Di Maria---
--Bale
----------Benzema-- -C.Ronaldo-----
Gondolom hasonlóra gondolsz te is és hajaz a 442-re, főleg védekezésben. Di Maria segít Coentraonak, mert CR baszik védekezni, Bale visszalép Alabaval, hogy Carvajalnak csak Riberyvel kelljen küzdenie. Modric-Alonso felveszi a két fellépő középpályást, CR vagy Benzema meg zavarja a visszalépő emberüket(Schweinit) és a két belső védőt. Remélem Thomas Müller fog kezdeni, mert fejjel gyengébb, mint Mandzukic, így a fej párbajokat Ramos és Pepe megnyerik szerintem simán. Amúgy szerintem ez a Bayern sokkal gyengébb, mint a Pep-Barca, ott Messi volt a kulcs, ő vett le rendre egy-két embert, ő szolgált ki, ő fejezett be, főleg a nagy meccseken számított sokat, na ez a Bayernbe nincs meg. Ezért se félek tőlük annyira. A Manchester ellen is várta mindenki a sok gólos vereségeket, aztán még se lett belőle semmi se. Az Arsenal ellen úgy szintén nem volt túl meggyőző a bajor csapat... Nem kell itt magunk alá szarni, egyedül az aggaszt, hogy kevés a változási lehetőségünk és, hogy Ancelotti a rangadókon túltaktikázta eddig magát. Úgy kell, mint a Barca elleni hazain. Még egyszer ennyire szerencsétlenek nem leszünk!!!!!!!
Ott Messi es Iniesta is villogott ,jol jatszottak elkaptak a fonalat el kell ismerni..Bayernek nincs olyan kepessegu jatekosai mint Messi vagy Iniesta..nehez ezt igy elkepzelni vagy eldonteni..de az a jatek velemenyem szerint is eleg lehet, mert ott mentek mint a meszes!! Egymas utan jottek a helyzetek! Hat valami ilyesmi elannal kene a bayern ellen is! ahogy egy hazai csapathoz illik..odaszegezni a kapujukhoz oket..es folyamatosan nyomast helyezni rajuk..persze hatul stabilan biztositani..ugy erzem itt lesz tuz a csapatban! Ilyen meccseken Ronaldo is hatramegy vedekezni besegiteni..hogy mire lesz eleg majd elvalik..de en nem feltem a csapatot egy cseppet sem.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 12., szombat 12:57

madridronie írta:
¡Qué reacción de la prensa al conocer el rival del Madrid!
A spanyol újságírók sem leplezték érzésüket/véleményüket a sorsoláskor! :mrgreen: Óriási, ahogy az egyik tag a Bayernt hallva hogy "kiakad" és felpattan! :lol: :lol: :lol: Nem kérdés, hogy ők is Chelseat akartak (ment is a szuggerálás, de hiába :Đ ) ...

Blőd aki azt gondolja hogy a chelsea annyira gyenge,egy nagy fenét,talán a legnehezebben verhetőek. De bármi megtörténhet.....velünk is.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. április 12., szombat 12:26

morientes írta:Akartam megkaptam...:D Talán a szezon legfontosabb meccse lehet,azaz két meccse,remélem Robaldo OK lesz mind a két mérkőzésre,és DM jól megoldja a kp-n.Modric is kulcsember lehet,és a walesi sárkányben is remélem benne lesz 1-2 gól.Nem félek a meccstől.Ha mindenki a tudása leglajavát tudja nyújtani,akkor nincs is mitől félni.
A taktika...le kell porolni Mou barca elkeni taktikáját,nincs mese,gyorsba átjátszani a kp-t vagy Modric,vagy mélységből Alonso által.Csak Ramosék ne kezdjenek neki ívelgetni mert akkor megette a fene :D

-----------Casillas------------
--Carcajal--Pepe--Ramos--F.Coentrao
--------X.Alonso--Modric--Di Maria---
-------Bale----Benzema-- C.Ronaldo-----
lenne a kezdőm.(kicsit tolódott a felállítás de remélem értelmezhető :))
-----------Casillas------------
--Carcajal--Pepe--Ramos--F.Coentrao
---------Modric--Alonso----Di Maria---
--Bale
----------Benzema-- -C.Ronaldo-----
Gondolom hasonlóra gondolsz te is és hajaz a 442-re, főleg védekezésben. Di Maria segít Coentraonak, mert CR baszik védekezni, Bale visszalép Alabaval, hogy Carvajalnak csak Riberyvel kelljen küzdenie. Modric-Alonso felveszi a két fellépő középpályást, CR vagy Benzema meg zavarja a visszalépő emberüket(Schweinit) és a két belső védőt. Remélem Thomas Müller fog kezdeni, mert fejjel gyengébb, mint Mandzukic, így a fej párbajokat Ramos és Pepe megnyerik szerintem simán. Amúgy szerintem ez a Bayern sokkal gyengébb, mint a Pep-Barca, ott Messi volt a kulcs, ő vett le rendre egy-két embert, ő szolgált ki, ő fejezett be, főleg a nagy meccseken számított sokat, na ez a Bayernbe nincs meg. Ezért se félek tőlük annyira. A Manchester ellen is várta mindenki a sok gólos vereségeket, aztán még se lett belőle semmi se. Az Arsenal ellen úgy szintén nem volt túl meggyőző a bajor csapat... Nem kell itt magunk alá szarni, egyedül az aggaszt, hogy kevés a változási lehetőségünk és, hogy Ancelotti a rangadókon túltaktikázta eddig magát. Úgy kell, mint a Barca elleni hazain. Még egyszer ennyire szerencsétlenek nem leszünk!!!!!!!
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 12., szombat 12:11

Akartam megkaptam...:D Talán a szezon legfontosabb meccse lehet,azaz két meccse,remélem Robaldo OK lesz mind a két mérkőzésre,és DM jól megoldja a kp-n.Modric is kulcsember lehet,és a walesi sárkányben is remélem benne lesz 1-2 gól.Nem félek a meccstől.Ha mindenki a tudása leglajavát tudja nyújtani,akkor nincs is mitől félni.
A taktika...le kell porolni Mou barca elkeni taktikáját,nincs mese,gyorsba átjátszani a kp-t vagy Modric,vagy mélységből Alonso által.Csak Ramosék ne kezdjenek neki ívelgetni mert akkor megette a fene :D

-----------Casillas------------
--Carcajal--Pepe--Ramos--F.Coentrao
--------X.Alonso--Modric--Di Maria---
-------Bale----Benzema-- C.Ronaldo-----
lenne a kezdőm.(kicsit tolódott a felállítás de remélem értelmezhető :))
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. április 12., szombat 12:02

Pár napja Simione lenyilatkozta, hogy nem mindig a legjobb csapat nyer, hanem az aki harcol... Ez idén látszik is nálunk és ez dicséretes is. Én megmondom őszintén abban bízok, hogy majd most kijön az, hogy mennyire és mit is akarnak a srácok. Azért a BM ellen a visszavágón sem fogunk tinglitanglizni. Ez nem lesz egy 3-0-ás hazai meccs. Revansot is lehet venni plusz egy olyan csapat ellen játszuk amit alapjaiba nem nézünk le. Ilyenkor egy ilyen csapatnak kapcsolni kell, és én ebben bízok, de ez az első meccsen ki is fog jönni, hogy mit is szeretnénk. A másik pedig, hogy bízok magában a sorsban is. Ugyanis amikor 2 éve kiestünk akkor hazai pályán estünk ki. Szép lenne Münchenben tovább menni a bajorokon. :) Tudom, hogy idén egy kezünk bőven elég lenne ahhoz, hogy megszámoljuk hány meccsen akart a csapat, de itt és egy ilyen csapat ellen nem létezik, hogy ne legyen küzdés...

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. április 12., szombat 10:55

¡Qué reacción de la prensa al conocer el rival del Madrid!
A spanyol újságírók sem leplezték érzésüket/véleményüket a sorsoláskor! :mrgreen: Óriási, ahogy az egyik tag a Bayernt hallva hogy "kiakad" és felpattan! :lol: :lol: :lol: Nem kérdés, hogy ők is Chelseat akartak (ment is a szuggerálás, de hiába :Đ ) ...
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. április 12., szombat 10:16

Ramioli írta:En sokakkal ellentetben akik nem varnak csodat,en csodat varok!!!de legalabbis azt hogy a beluket rakjak ki a gyepre!!ha ugy sem jon ossze de latom hogy megprobaltak mar boldog leszek!! Utana szurkolok Mou vagy Simeonenak !!mert nincs olyan csapat akinel jobban gyulolnem az Fc Bayern munchent!! Mar a Rumenigge korszak ota utalom amikor meg ott jatszott!! Nem is ertem hogy lehet Magyarkent annak a fereg klubnak szoritani!! Robbent meg a loszaju Muller fejet szeretnem latni ahogy fekszenek a fuvon osszetorve!! Olyan jo volt 2eve is!! ;)nagyon szep latvany volt! Gnom Ribery aki verig van sertve hogy o nem kaphatott arany labdat!! !


Azért ne menjünk le a hungarokatalán, vagy hungarobajor szintre.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. április 12., szombat 6:25

En sokakkal ellentetben akik nem varnak csodat,en csodat varok!!!de legalabbis azt hogy a beluket rakjak ki a gyepre!!ha ugy sem jon ossze de latom hogy megprobaltak mar boldog leszek!! Utana szurkolok Mou vagy Simeonenak !!mert nincs olyan csapat akinel jobban gyulolnem az Fc Bayern munchent!! Mar a Rumenigge korszak ota utalom amikor meg ott jatszott!! Nem is ertem hogy lehet Magyarkent annak a fereg klubnak szoritani!! Robbent meg a loszaju Muller fejet szeretnem latni ahogy fekszenek a fuvon osszetorve!! Olyan jo volt 2eve is!! ;)nagyon szep latvany volt! Gnom Ribery aki verig van sertve hogy o nem kaphatott arany labdat!! !

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. április 12., szombat 2:03

Szerintem idén sem lesz címvédés... ha nem mi,akkor majd Mourinho elintézi. (Vagy Simeone,de erre kevés esélyt látok).
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 139 regisztrált és 0 vendég