Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csababarca » 2013. december 16., hétfő 15:50

Donát írta: Mi játszunk BL-t klasszikus lőtt, ti nem. Nem elég nagy különbség? Mi az Athléticohoz megyünk ti a Sociedadhoz, nem érzed a Különbséget? Ha nem tudod, akkor hiába magyarázom...
Plusz ezt csak én gondolom, de a korábbi tapasztalatok alapján a kedd-szerda, szombat vasárnap elosztásnál is mi húzzuk majd a rövidebbet. De persze ez még nem tuti. (deaz)

Schalkeval játszatok hazai bl visszavágót, plusz utána azért lesz pár nap a pihenésre.
Idgenben a Sociedad sem sokkal kellemesebb,mint az AtMa. Nem egy almeria szint a sociedad sem,pláne nem idegenben.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. december 16., hétfő 15:44

dzsi91 írta:https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hph ... 7315_n.jpg

:lol: :lol: :lol: :lol:

Annyira éreztem ,hogy a Barca a City-t kapja....jó lesz ez,Bayern-nek sem lesz azért sétagalopp, mi meg pihenhetünk.Szerintem az 1ik FCB ki fog esni a 16 között, kétlem ,hogy mind2 angol lefeküdne.Mindenesetre továbbra is tartom, hogy a Barca semmit nem javult/tanult a tavalyi hibák ellenére, így európában cumi lesz a vége, ha nem most akkor majd később.

De ne aggódjon senki, a házamat tenném rá ,hogy a 8 között José papa és a Chelsea fog várni minket. :mrgreen: UEFA-ék ezt nem hagyják ki, mekkora dráma a szpesölvan hazatééééér.... :D
Szpesolvan otthon van :)
De pikans lenne az igaz.
Szerintem a Barca nagyon meg fog szenvedni a Cityvel,akar ki is eshet. Arsenal tovabbmegy lazan ( :mrgreen: )
Schalle idealis ellenfel. Legalabb nem kell hidegbe menni. Megha a Zenit konnyebb is lenne.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. december 16., hétfő 15:38

Ronaldo legalább termelhet pár gólt, Schalke tipikusan az a csapat, akinek lő 3-4 gólt a két meccsen. Utána jöhet a negyeddöntőben az Atletico és darabokra kell szedni a szarháziakat :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2013. december 16., hétfő 15:38

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hph ... 7315_n.jpg

:lol: :lol: :lol: :lol:

Annyira éreztem ,hogy a Barca a City-t kapja....jó lesz ez,Bayern-nek sem lesz azért sétagalopp, mi meg pihenhetünk.Szerintem az 1ik FCB ki fog esni a 16 között, kétlem ,hogy mind2 angol lefeküdne.Mindenesetre továbbra is tartom, hogy a Barca semmit nem javult/tanult a tavalyi hibák ellenére, így európában cumi lesz a vége, ha nem most akkor majd később.

De ne aggódjon senki, a házamat tenném rá ,hogy a 8 között José papa és a Chelsea fog várni minket. :mrgreen: UEFA-ék ezt nem hagyják ki, mekkora dráma a szpesölvan hazatééééér.... :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. december 16., hétfő 15:35

Tökéletes sorsolás nekünk.
Sima győzelmet várok ez nem is kérdés,Perezék meg tegyenek meg mindent,hogy módosítsák a bajnoki időpontokat.Ha kell akkor játszon egy nappal hamarabb a csapat.
Wengernek a fejét megnéztem volna. :lol: Így elcseszni egy csoport első helyet.
Két erős kiesik majd és ez nagyon jó nekünk. :agree:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 16., hétfő 15:20

Ez volt már?Beszartam rajta. :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. december 16., hétfő 15:19

csababarca írta:
Donát írta:
(a bajnokik csak a hétvégét jelölik, mind vasárnapra mutat, de a közel jövőben módosulhatnak, valószínűleg fog is néhány mérkőzés)
Van aki még meglepődik a menetrenden? :lol: :lol: :lol: Azért ez évek óta gyanús, ebben igaza volt Mou-nak.

Mondjuk ez nagyjából ugyanaz, ti az AtMahoz mentek idegenbe, mi a Sociedadhoz, egyik sem egyszerű, a két bl meccs meg nekünk a nehezebb, ez tény, klasszikus meg madridban lesz. Többi meg kötelező.
Most ebben nem tudom mi a nehezebb nektek :hmmm:

Malaga-Shalke meccs között két nap van, ott a Malaga meccs egy nappal előbb lesz.
Mi játszunk BL-t klasszikus lőtt, ti nem. Nem elég nagy különbség? Mi az Athléticohoz megyünk ti a Sociedadhoz, nem érzed a Különbséget? Ha nem tudod, akkor hiába magyarázom...
Plusz ezt csak én gondolom, de a korábbi tapasztalatok alapján a kedd-szerda, szombat vasárnap elosztásnál is mi húzzuk majd a rövidebbet. De persze ez még nem tuti. (deaz)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. december 16., hétfő 15:17

csababarca írta:Most ebben nem tudom mi a nehezebb nektek :hmmm:
Szerintem arra gondolt, hogy mindig Classicó környékén vannak a húzósabb bajnoki meccsek... Szerintem... :kivagyhe:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 16., hétfő 15:17

Hát röhöghettek, de ebben az Atleticoban meg van eddig minden. 2 meccsen meg bárki ellen jók lehetnek, de szerintem a végső szakaszban elfogynak majd.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csababarca » 2013. december 16., hétfő 15:13

Donát írta:
(a bajnokik csak a hétvégét jelölik, mind vasárnapra mutat, de a közel jövőben módosulhatnak, valószínűleg fog is néhány mérkőzés)
Van aki még meglepődik a menetrenden? :lol: :lol: :lol: Azért ez évek óta gyanús, ebben igaza volt Mou-nak.

Mondjuk ez nagyjából ugyanaz, ti az AtMahoz mentek idegenbe, mi a Sociedadhoz, egyik sem egyszerű, a két bl meccs meg nekünk a nehezebb, ez tény, klasszikus meg madridban lesz. Többi meg kötelező.
Most ebben nem tudom mi a nehezebb nektek :hmmm:

Malaga-Shalke meccs között két nap van, ott a Malaga meccs egy nappal előbb lesz.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. december 16., hétfő 15:09

arni26 írta::) siralmas hogy a leggyengébb csapatért imátkoztatok!remélem télen kapunk egy csatárt, aztán nem kell ilyeneken fent akadni hogy ki lenne a legjobb!mindenkit el kell verni
Régen én is így gondoltam, de amikor a Chelsea behúzta a BL-t kicsit átgondoltam az egészet... A másik meg, hogy ha a bajnokságban, kupában is ott akarunk lenni, nem éppen jó az állandó megterhelés... :coffee:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. december 16., hétfő 15:08

Csudálatos a sorsolás, álomszerűek a párosítások. A miénk sima liba, a rajtunk kívüli 4 legerősebb (a PSG-t leszámítva) egymásnak megy. Ez remélem azt jelzi, hogy a sors nekünk akarja adni idén a 10.-et.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. december 16., hétfő 15:02

(inkább így, mert nem engedi szóközökkel széthúzni. az előzőt töröljétek, légyszi'!)

RM:
02.23. Elche (o)
02.26. Schalke (i)
03.02. Athletico Madrid (i)

03.16. Malaga (i)
03.18. Schalke (o)
03.23. Barca (o)


Barca:
02.16. Rayo (o)
02.18. City (i)
02.23. Real Sociedad (i)

03.09. Valladolid (i)
03.12. City (o)
03.16. Osasuna (o)
03.23. Classico

(a bajnokik csak a hétvégét jelölik, mind vasárnapra mutat, de a közel jövőben módosulhatnak, valószínűleg fog is néhány mérkőzés)
Van aki még meglepődik a menetrenden? :lol: :lol: :lol: Azért ez évek óta gyanús, ebben igaza volt Mou-nak.

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gkovi » 2013. december 16., hétfő 15:00

Az UEFA próbasorsolásán:
FC BARCELONA - MANCHESTER CITY
REAL MADRID -SCHALKE 04
BAYERN - ARSENAL
PSG - BAYER LEVERKUSEN

Azért érdekes, hogy a nagy csapatokat ugyanúgy sorsolták ki megint.

arni26
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013. június 30., vasárnap 16:35

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: arni26 » 2013. december 16., hétfő 14:57

:) siralmas hogy a leggyengébb csapatért imátkoztatok!remélem télen kapunk egy csatárt, aztán nem kell ilyeneken fent akadni hogy ki lenne a legjobb!mindenkit el kell verni

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. december 16., hétfő 14:53

Én azért még mindig top4-be gondolom magunkat is és a Barcát is... Az, hogy nincs meg a tizedik csak magunknak köszönhetjük, mert mindig akkor volt csak küzdés amikor már égett a ház... :roll: Nálam a top4 a Real,Barca,Bayern, de ez nem sorrend csak szimplán a top3, de mivel top4-ről beszélünk így én a Cityt írom ide, mert amilyen döcögőse kezdtek olyan jó formában vannak mostanság, és a nagyobb csapatok ellen sem remegtek meg mostanság + a keret is magáért beszél, és egyre szebb focit játsszanak. A napokban beszélgettem egy 60 év körüli emberkével akivel mixeket szoktunk csinálni (nagy Milanos), de akkor mondtam neki, hogy ezt a 4 csapatot várom majd a legjobb 4-be. Így azért más lesz a történet, mert vagy a Barca vagy a City búcsúzik, de még az Arsenal is okozhat meglepetést, de az tényleg nagy meglepetés lenne. Így viszont nekünk is nagyobb esélyünk van, mert ki fog hullani pár nívósabb csapat a negyeddöntőre. Ott kapnánk egy MU-t, ha nem esik ki ( :mrgreen: ) és fél lábbal a döntőben vagyunk... Szívem szerint a Bayern ellen döntőznék, mert, ha nyerünk akkor lenne mit törleszteni :box:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. december 16., hétfő 14:36

szerintem meg kiesik a Barca, a Bayern, a Chelsea és az Atma is... :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. december 16., hétfő 14:27

Remy írta: Bayern, Real, Arsenal, PSG (Dortmund, City is előrébb van szerintem)
szerintem még korán van az iváshoz :D

itt csak a Bayernben vagyok biztos. A barca akár most is kieshet, de elmehet a döntőig is.
Viszont ha kellene mondani egy legjobb 4-et európában, akkor Bayern, Barca, Real, Dortmund...tavaszra viszont felérhet a City, AtMa, PSG trió is

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. december 16., hétfő 14:20

Na igen, egy Atletico Madrid BL győzelem után jobb lenne, ha lebontaná a vezetőség a stadiont. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. december 16., hétfő 14:18

akár még Atma Bl győzelem is ....
Akkor többet nem jövök :lol: :lol:

Remy,
nem azt kérdeztem, hogy a Barca ellen miért lenne esélyük, hanem hogy miért nekik van nagyobb esélyük a top4-re a katalánokkal szemben?

Egyébként az érveid szerintem gyengék, nem ilyen egyszerű a foci.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 147 regisztrált és 0 vendég