Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
31
30%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
25
24%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
6%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
39
38%
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8487
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. március 21., péntek 12:42

én a barca szurkolók helyében egyáltalán nem örülnék az Atleticonak.
én személy szerint nem nekik örülök, hanem a real-bayern-chelsea-psg négyes elkerülésének.
legjobban a dortmundot szerettem volna, de az atletico is jó, még ha nyilván ők is nehéz ellenfelek.
itt már nem nagyon van könnyű. :)

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. március 21., péntek 12:40

Jó lett ez, a tartalékos BVB-t itthon le kell rendezni. A Barca meg abszolút nem volt makkos, az a párharc szoros lesz.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 21., péntek 12:38

Anthony írta:Annyira mondjuk nem kell örömködni...
Mondj jobbat! MU? Nincs kedvem nézni megint, hogy CR lelkizve játszik idegenben. Itt a revans ideje >:]
Anthony írta: Viszont továbbmentek a halálcsoportból,
Ja... Éppen nem estek ki. Napolyval küzdöttek nagyot akit kiejtett a Porto. :lol: :lol:
Anthony írta:(whoscored statisztikái szerint éppen az 5. helyen állnak).
Ez aztén indok :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 21., péntek 12:36

Azt azert tegyuk hozza hogy

Atletico: Bilbao(i), Barca(i), Villarreal(o), Barca(o), Getafe(i)
Barca: Espanyol(i), Atletico(o), Betis(o), Atletico(i), Granada(i)

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. március 21., péntek 12:36

én a barca szurkolók helyében egyáltalán nem örülnék az Atleticonak. Szerintem idén ők azok akik bárkit képesek legyőzni. Stílusra meg nagyon nem ízlik a barcának az amit a matracosok tolnak. Első meccs a katalánoknál, ha ott egy döntetlent ki tud izzadni az Atletico, ami simán bennük van, akkor hazai pályán hasonlóan motivált csapatot láthatunk majd mint a legutóbbi madridi derbin. Kemény lesz az nagyon!

Kérdés hogy a bl rutin hiánya mennyire jelentkezik majd.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. március 21., péntek 12:32

Mondjuk én sem értem ezt a fene nagy Barca a makk csapat, mikor kaptak egy üsd-vágd nem apád stílusú alakulatot, mi meg kaptunk egy gyengélkedőről szalajtott csapatot, sőt még eltiltásuk is van. Nálunk Arbeloa, Jesé és herceg azért nem akkora vérveszteség.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. március 21., péntek 12:31

Nekünk könnyebb lett volna az Atletico, mert nekünk vannak olyan játékosaink, akik fel tudják venni a kesztyűt Costáék ellen, ha kell, a Barca viszont csak szimulálásokkal meg bírómegrohanással tud az ilyesmire reagálni, az ő játékstílusuk nem hatékony ez ellen a fanatizált stílus ellen! Nagyon szoros lesz, akár meglepheti őket az Atletico, ha az odavágón szoros eredményt tud elérni.

Mi idegből ütjük a BVB-t a tavalyiért.

longhair
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2014. március 20., csütörtök 21:06

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: longhair » 2014. március 21., péntek 12:31

Sorsolás előtt még mindenki a Dortmundot akarta kapni, most meg itt parázunk, nehogy kiessünk :mrgreen:
Én is tartok már mindenkitől ebben a szakaszban, de mégiscsak a számunkra talán legkedvezőbb ellenfelet kaptunk.
Az viszont engem is zavar, hogy hazai pályán lesz az első meccs, de ez már közel sem a tavalyi Dortmund, ráadásul Lewa sem lesz. Kötelező csapni őket gólokkal, persze arra azért számítsunk, hogy nem azzal a mentalitással fognak pályára lépni mint egy Zenit ellen. :roll:
Egy dologtól tartok nagyon, az pedig a helyzetkihasználásunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára longhair 2014. március 21., péntek 12:32-kor.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 21., péntek 12:30

Csabi írta: idén a real és a barca hányszor verte már meg az atleticót? egyszer sem. pedig volt már 5 meccs is.
Nana! Ezt gondold újra :D
nmate írta:United szerintem gyengébb
Igen! Ennél már csak ők lettek volna gyengébbek szerintem. Viszont igy elég bruti elődöntők lesznek B-)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. március 21., péntek 12:29

Annyira mondjuk nem kell örömködni...1 meccsre mindig fel tudja szívni magát a Dortmund. Igen, a Bayernhez képest le vannak maradva, ahogy mindenki más. Viszont továbbmentek a halálcsoportból, és még mindig Európa legjobb csapatai között vannak (whoscored statisztikái szerint éppen az 5. helyen állnak).

Ha nem lesz Lewa az jó, de attól függetlenül mindig képesek egy jó meccset lehozni. Ja és a Sociedaddal játszunk idegenben a visszavágó előtt..

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. március 21., péntek 12:29

én elégedett vagyok, revansot kell venni, ez a real sokkal többre hivatott, mint a múltkor találkozókkor. ráadásul most nem mourinho az edző, nem lesz fosós taktika.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. március 21., péntek 12:27

az a baj, hogy hazain kezdünk, amúgy egyetértek Csabival. Nagyon jó ez a barca atleti páros...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8487
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. március 21., péntek 12:27

hehe írta:pff vicc, barca megkapta az easy-t megin :lol:
szerintem nem könnyebb, mint a lewát az első meccsen eltiltás miatt nélkülöző és a sérültekkel (bender, subotic, gundogan, blaszczykowski, schmelzer elvileg) küzdő dortmund.
semmivel.

elégedett vagyok, az atletico-dortmund-mu hármasból szerettem volna ellenfelet.
papír szerint chelsea-bayern-real-barca, aztán majd látjuk.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8382
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. március 21., péntek 12:26

még mindig kikúrtul nevetséges az a 2. és 3. Lewa gól, amit lőtt....
be kell őket darálni, ez a Real képes rá, nem kell velük szenvedni, jobb csapat a Real.
United szerintem gyengébb. Moyes egy vicc
őket már számon se tartja senki, azért nem is írták... amikor kihúzta a Chelseat Figo már kiestek :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2014. március 21., péntek 12:27-kor.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 21., péntek 12:26

MyStiQ írta: Mindenesetre megint a legkönnyebb ellenfelet kaptuk, az már más kérdés, hogy én tőlük is tartok. :)

United szerintem gyengébb. Moyes egy vicc, Klopp keményen a legjobb edzők között van és a fanatizmusa egy BL párharcban rengeteget számíthat.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. március 21., péntek 12:26

a barca miért kapott volna könnyűt? idén a real és a barca hányszor verte már meg az atleticót? egyszer sem. pedig volt már 5 meccs is.

ha itt valaki könnyebbet kapott, akkor azok mi vagyunk, tekintettel lévén a dortmund sérüléseire és lewa eltiltására. a sorsolás tökéletes, csak akkor lehetett volna még jobb, ha a bayern nehezebbet kap.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. március 21., péntek 12:24

wZoLee7 írta:Pont a Dortmund, és a visszavágó idegenben lesz...ott mindig nehéz, nagyon nehéz.
Az odavágó is ugyanolyan nehéz lett volna, kis túlzással mindegy. Így hátha szép kis előnyt szedünk össze a Bernabeuban -főleg, hogy Lewa sem lesz- és akkor nem lehet gond a vissza vágón. Én örülök a hazai kezdésnek, jó lesz ez. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. március 21., péntek 12:24

Nekem ez nagyon nem tetszik...a bajnoki riválisok közül egyik ki fog esni, ami a bajnokság szempontjából nem jó.
Amire lemennek a negyeddöntők, behúzhatjuk a bajnokságot. Sőt, igazából a következő 6 nap alatt elintézhetjük, amennyiben 2 győzelmet mutatunk fel.
nem biztos hogy rosszul járunk azzal hogy otthon kezdünk. lewa nem lesz madridban amikor nekik kell az idegenben lőtt gól.
Dominálni akarunk, birtokolni a labdát, ezek a gyökerek meg az Aubameyang - Reus széllel szétfutnak, aztán találnak egy gólt. Idegenben meg ha megint befosnak a fiúk, akkor ugyanúgy cumizhatunk elég keményen. :-( Mindenesetre megint a legkönnyebb ellenfelet kaptuk, az már más kérdés, hogy én tőlük is tartok. :)

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. március 21., péntek 12:24

Na, Barca-Atletico nekünk tökéletes a bajnokság szempontjából, egyik sem kapott könnyűt, ráadásul nagyon kemény meccset fognak játszani, remélhetőleg sok sárgával, ha szembejön a Barca az elődöntőben az még jól jöhet! nehéz lesz nekik a Calderonban a visszavágó!

Real-Dortmund, ez szerintem még a MU-tól is jobb, idén közel sem acélosak, otthon különösen gyengék, ellenük inkább előny, hogy idegenben lesz a vv. Otthon elég 1-2-gólos előny, lehetőleg kapott gól nélkül, idegenben meg 1 kontrából elmegy a BBC és szevasz! Lewa eltiltott, nincs is csatáruk más. Nagyon örülök, bizakodó vagyok.

Tipp: Barca, Madrid, PSG, Bayern

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 21., péntek 12:23

MyStiQ írta:A Dortmundnak örülök, annak már kevésbé, hogy idegenben lesz a visszavágó.
Jó az... Nem lesz Lewa, és itthon szépen lerendezzük az első meccsen őket!! :workout: :box:
kelemen.istvan írta:Elődöntő:
Barca-Real
Psg-Bayerm
Barca - Bayern
Real - PSG

Szerintem is PSG meglepi lesz :D
hehe írta:pff vicc, barca megkapta az easy-t megin
Ja, de tolókocsiba mennek az elődöntőbe :mrgreen: :lol: :lol: :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég