Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. július 8., hétfő 22:56

Legfőképpen RMCF-et kérdezem, de bárki mást is, aki Bale nagy pártolója. Hová raknátok be a csapatba, és hogyan állnátok fel vele? CR adott, a két 30 milliós üdvöskénk nem a padra jött, Modricot kitenni szerintem óriási kár lenne (főleg, ha a régi játszótársa csatlakozik hozzá). Na most vagy csatár nélkül állunk ki, ami azért szerintem meredek, vagy pedig lesz négy fulltámadó játékosunk (CR/Bale/Benzema/Isco), és középen két árva kp-nk. Nem kötözködésből kérdezem, tényleg kiváncsi vagyok. Ha ennyire akarjátok Bale-t, ezt feltételezem, hogy végiggondoltátok, és van kész megoldásotok...
Én is Bale mellett voltam, de ez a kérdés már nem ugyanaz, mint volt korábban. Én eleve nem hoztam volna Iscot, illetve nem szélsőként számítanék rá, max. Özil helyett. De Őt imádják a spanyolok, a "szakma" világklasszisként üdvözli...
Taktikát is váltottam volna, 3 középső középpályással felállva, befelé mozgó szélsőkkel, felfutó hátvédekkel.
Illarramendit sem hoznám, főleg nem harminc (40?) millióért.
Mivel a realitás az, hogy Alonso jövőre is kezdő marad, így ilyesmire gondoltam az átigazolási szezon előtt:

---------------Alonso---------------
---Gündogan-------------Modric--
Bale------------------------------Cé
-------------Benzema--------------


A jelenlegi helyzetben pedig elképzelésem sincs, hogy mi lesz a felállás. Illetve van, de azzal kapcsolatban meg óriási kételyeim vannak:

---------Alonso--------------------
----------------------Modric------
--Özil----------Isco-------------Cé
-------------Benzema-------------


Ezt kevésnek érzem, mert hiába tartom én is a legfontosabbnak a csapatszintű védekezést, nem olyan játékosok találhatók így a csapatban, akik komoly riválisok ellen elegendő védőmunkát lehoznak.


Na, közben elkanyarodtam.
Nyilván a Te felvetésed alapján nem is lenne nagyon helye (ha fixnek vesszük Isco és Illarra helyét). Szerintem viszont Illarramendi idén nem lesz betonkezdő, akármennyibe is kerül. Alonso mögött lesz, az Ő helyettese, de jelentősen több percet fog Xabi a pályán tölteni még.
Isconak meg Özillel kell megküzdenie, ha tényleg akkora király, akkor lehet is keresnivalója.

Szóval a mostani helyzetben ilyen felállásra számítanék, aminek olyan szempontból van is realitása, hogy talán Zidane-ék is hasonlóban gondolkoznának:

---------Alonso---------------------
-----------------------Modric-------
Bale----------Özil---------------Cé
------------Benzema---------------

Persze nekem ez is karcsú lenne, Özilt nem erőltetném, de a realitás az, hogy játszatva lesz ugyanúgy, mint eddig. Helyette egy mélyebben játszó embert látnék szívesen, aki feltalálja magát fentebb is (Vidal pl.), és Modric lenne a szervező, a kapocs a csapatrészek között.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 8., hétfő 22:26

én már régóta mondom, hogy csatár nélkül kéne játszani (vagy igazolni egyet). higuaín zéró, benzema meg többet foglalkozik a fotózkodással mint góllövéssel.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. július 8., hétfő 21:49

Legfőképpen RMCF-et kérdezem, de bárki mást is, aki Bale nagy pártolója. Hová raknátok be a csapatba, és hogyan állnátok fel vele? CR adott, a két 30 milliós üdvöskénk nem a padra jött, Modricot kitenni szerintem óriási kár lenne (főleg, ha a régi játszótársa csatlakozik hozzá). Na most vagy csatár nélkül állunk ki, ami azért szerintem meredek, vagy pedig lesz négy fulltámadó játékosunk (CR/Bale/Benzema/Isco), és középen két árva kp-nk. Nem kötözködésből kérdezem, tényleg kiváncsi vagyok. Ha ennyire akarjátok Bale-t, ezt feltételezem, hogy végiggondoltátok, és van kész megoldásotok...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 8., hétfő 18:40

Victor írta:szerintem is nacho középhátvédként kell, hogy funkcionáljon, ott egész jó kis teljesítményt nyújtott. végső esetben pepe és varane is tud játszani szélsőhátvédet, de ott van nekünk egy marci és egy coentrao (ha elmegy, gondolom hozunk egy olcsó alternatívát)+arbeloa, szerintem ennyi bőven elég.
jobbszélre ott van carvajal, ha ő sérült akkor arbeloa, ha esetleg ő is, akkor meg ramos, de ilyenbe ne gondoljunk bele :)
Pepere nem emlékszem hogy valaha játszott volna szélsővédőt.Ramosnak sem az a posztja,nem is volt soha,még mindig azt mondom,hogy a vilàg egyik legjobb khv-je,attól függetlenül hogy a szezon második felében(nyilván a Mouval való konfrontációja miatt)sokszor halványabban játszott.Azt mondom,hogy ma a Varane-Ramos pár a vilàg legjobbja.Nacho meg tényleg amolyan Jolly Joker,de csak és kizárólag gyengébb csapatok ellen,mert éles meccsen kevés.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 14:09

szerintem is nacho középhátvédként kell, hogy funkcionáljon, ott egész jó kis teljesítményt nyújtott. végső esetben pepe és varane is tud játszani szélsőhátvédet, de ott van nekünk egy marci és egy coentrao (ha elmegy, gondolom hozunk egy olcsó alternatívát)+arbeloa, szerintem ennyi bőven elég.
jobbszélre ott van carvajal, ha ő sérült akkor arbeloa, ha esetleg ő is, akkor meg ramos, de ilyenbe ne gondoljunk bele :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 8., hétfő 14:02

Jó ő itt jolyjokernek, ha sok lenne az eltiltás vagy a sérülés, akkor bárhova teheted a védelembe.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. július 8., hétfő 13:55

Amit nem értek, hogy miért rakják sokan Nachot bal bekknek. Rendben, hogy játszott ott, amikor Marcelo sérült volt, Coentrao meg pihent, de csak vészmegoldásként. Nacho posztja belső védő. Albiol helyett tudnám csak elképzelni a keretben. 5. számúnak kár itt tartani.

albert.erikdinho
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013. július 6., szombat 14:49
Kedvenc játékosaid: Casillas, Ramos, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: albert.erikdinho » 2013. július 8., hétfő 13:42

4-3-3 Verzió
------------------------------------------------Casillas/Lopez------------------------------------------


Carvajal/Arbeloa-----------Ramos/Albiol-----------------Varane/Pepe-----------Marcelo/Nacho


--------------Illarramendi/Xabi-----------Khedira/Casemiro-----------Özil/Modric----------------


----------------Ronaldo/Jesé--------------Benzema/Morata------------Isco/Di Maria-------------

Na ez így faxa lenne jövőre szerintem. Távozik szerintem még a nyáron Coentrao, Adan, Kaka, Higuain, Callejon.
Nyáron még mindenképp lesz 1 meghatározó érkező. Mivel Bale idén ugynézki biztos nem jön, így egy csatárt mindenképp igazol szerintem még a vezetőség, aki az Ibrahimovic, Rooney és Suarez trióbol valamelyik. Személy szerint Én Suareznek örülnék a legjobban, ha nem akkor Rooney, és csak végső esetben Ibrahimovics. HALA MADRID!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 7., vasárnap 23:54

Az igazolásokról sok vita ment,abban egyetértés van hogy a jobb bekk(sokoldalúbb,támadószelleműbb),a kp-a megerősítése(JM nem akarta a kp.át nagyon használni) és a csatár kérdést kell megoldani a klubnak.

A támadókkal kezdeném.

Benzema és Higuain tavaly gyenge teljesítmény adott le,de végül is az egész csapatra jellemző volt a nagy visszaesés(ok: iker vs JM probléma).
A két támadó közül Higuain eligazol,ezt én is támogatom,nem tudta befutni azt amit vártunk tőle,a meccs / gólaránya bámulatos,de ha megvizsgáljuk ezeket hogyan szerezte akkor láthatjuk,hogy a kicsiket megszórta,a döntő meccseken viszont botlott........ez az a tényező ami megkülönbözteti a klasszist a jó játékostól,nekünk pedig klasszis kell.
Benzema is alul teljesített,ő eléggé álmos focit mutatott be,néha olyan érzésem volt,hogy kell neki egy száraz dajka aki támogatja a nehéz pillanatokban. Az tény,hogy sok van benne,de ha ez benne marad akkor azzal mi( RM) nem profitálunk. Amúgy sem szeretem a center játékát,mert nem oda való,nem eléggé harapós(Suarez :D ),nem elégé gólraéhes.....inkább szereti a passzjátékot,a focit a többiekkel......biztos hogy mint haver egy nagyon jó arc lehet,de ide olyan kell,aki könyörületet nem ismer,aki ha meglátja a rést,azonnal odaviccsant.
Suarez a jelöltem,bár eléggé problémás és kicsit önző játékos,de mint támadó két támadó posztos(center és center melletti ék,a kapura/gólra nagyon éhes,nagyon akarja a gólt,a helyzeteket nem szükséges kialakítani neki,mert maga is jól oldja meg,erőszakos,harcias,igazi csatár jellem,aki egy realban nagyon is komoly teljesítmény adhat le.
A másik jelöltem Bale.
A vadló,ez az ő nickje.....mivel ez illik rá legjobban. Bár ő nem center,de mint ék tökéletes harci gép.....Hogy miért Ő? Mert nem tehetség,nem az........ő már régen több annál.Tehetségnek indult pár éve,még bal bekként,majd egyre feljebb került a képességeit megismervén. A bal oldalon és a támadó szekcióban szinte mindenhol otthon van,ilyen labdarúgó talán nincs is más.....
Sokan ellene vannak,mert futógép.....mert nem ide illik a stilusa....mert drága.
Drága? Miért? Van ára? Nincsen....a média és a TH szerint 90 milla.....a piac szerint meg nem annyi,és ennyiért nem is fog elkelni,mert ennyit csak messi és ronaldo ér,más nem. Jövőre remélem 50 milláért itt fogja megmutatni ki lesz a következő évek legveszedelmesebb alakja.
A stílusa? Nincsen olyan....ez a fazon,20 évesen még bal bekk volt,most 3 év alatt,egy komoly klubban,kötetlen szerepet kapott,ami egyedülálló......ennyi idősen,a csapata vezére,mozgatója,egyszemélyes mindenese,az ilyen alkatok valók a real madridba,mert ő 2-3 éven belül európa egyik legmeghatározóbb támadója lesz. Ez az ember,maga mögé utasította idén a PL nagy sztárjait,nagyon nagy focistákat,és a teljesítő képessége messze nincs a toppon,sokat fog még finomodni,mert még egy betöretlen vadló....sokat fog még csiszolódni,rutinnal megoldani dolgokat......
Most,ha nem tud valakit kicselezni,akkor odébb teszi,ha nem megy akkor eltolja mellette és lefutja,a lényeg hogy nincsen számára megoldhatatlan feladat.....soha nem adja fel,nem dobja magát,nem megy a bíróhoz sírni,inkább fel kell és amíg a többi reklamál addig bevágja a pipába.
Sokoldalú....alázatos,fejlődőképes,igazi vezér,aki mentálisan erős.
Futógép? Aha.....ja,tud futni.....ez is egy tulajdonsága,amit okosan kihasznál.....de emellett még számos olyan is van,ami ha nem törik meg a fejlődése,akkor csillaggá avanzsálja......
Soha nem lesz belőle olyan ösztönös zseni mint a fenoménból......aki a pályára született,akinek a foci pálya olyan,mint magzatnak az anyja hasa.....ott a helye,ott a legjobb neki.
Bale más......de olyan jelleme van,ami naggyá fogja tenni,mert a foci fejlődését/változását ha megfigyeljük,akkor kifutnak a tribbli gyurkák,és helyettük olyan játékosok jönnek be mint bale,akik minden ponton erősek,fizikálisan,technikában,fejben. Bale ilyen......nincsenek határok a palinál.....a jövő alakja,aki megveszi az nyugodtam rá építheti a csapata támadójátékát. CR és Bale? Iszonyat.....nem lennék a védők helyében,30 on belül,bárhonnan,bárhogyan,bármivel,bárki ellen.........gól.....veszély,látvány....egy veszedelem.
Gyenge pontja a marketingértéke,az kevés......

A kettő együtt nem fog jönni,de az is lehet hogy egyik sem......na majd meglátjuk.

A kp-a

A JM féle kp-a nem volt jó....szerintem. Arra szolgált hogy khedira az ellenfél támadásait,kp-ás játékát a mozgásával megakadályozza,lefogja,alonso pedig a szerzett labdákat minél előbb kidobja oldalra vagy előre,és gyors lefolyású támadásokat vigyünk véghez.
De,nem tudtunk labdát tartani,nyomást gyakorolni az ellenfélre.Nem tudtuk őket pszihéssen megtörni,látszott is hogy mennyi meccsen vezettek ellenünk.......Átadtuk a területet,az irányítást.....majd lecsaptunk.
Most jönnek a nevek,amik jónak tűnnek.Látszik az elképzelés,és az hogy használni akarják a kp-át.
Modric alap,alonso ha nem lesz ennyire terhelve még bőven jó,khedira csere.....illara még nem elég talán,de majd bizonyít....és lesz még egy igazolás szerintem.
A lényeg,hogy az alonso khedira kettőst felejtsük el,és hatékonyabb,labda biztosabb,játékosabb kp-át állítsunk ki.
A jelöltem már tavaly is modric volt,de két probléma adódott,egyik hogy nem tudott csapatszinten készülni a tavaly nyári alapozásnál,ami nagy baj.....a másik,hogy a stílusunk messze nem az ő asztala,nem tudja a sok ívelést megfogni,megjátszani.
A másik vidal,erős,jól passzol,felfelé is bátor,felér a kapuhoz és gólpasszokat is képes adni,képzett és pimasz.......a hátránya hogy olaszból a legtöbb érkező megég.....annyira más ott sikeresnek lenni.
Jó volna ha lenne de la red,ő sokat fejlődött,nem lett volna javi G......mert okosabb volt,sokkal okosabb,higgadtabb,gyorsabb,pontosabb.

A jobb bekk:

Nem tartottam nagyon fontosnak,mert bár arbeloa nem egy cafu,de égető probléma nem ott volt.....
A jelöltem pár éve maicon volt....akkor amikor még nem igazán ismerték,csak alvest....és őt nyomták.
Carvajal? Nem ismerem a játékát,de valahogy bízom benne,talán mert saját nevelés és tudja mit kell játszania.
Hogy carvaly képes lesz-e egy realban is kiharcolni az alap tagságot,azt itt senki sem tudhatja.....de majd kiderül.

A jövő évi csapat még talány,semmit sem tudunk carloról......bár láttam a csapatait,de ez a madrid,itt más van.....itt nem megy az ami másutt.....ahogy mondják is,ha itt sikeres tudsz lenni,akkor bárhol.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 7., vasárnap 23:15

http://www.youtube.com/watch?v=APvCH73kyoY

:(
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. július 7., vasárnap 19:53

morientes írta:Amúgy meg egy 30 milliós játékost luxus jegelni a padon...sztm..
És ez pontosan azon kevés dolgok egyike, amiért Illaramendi horrorösszegű leigazolása úgy-ahogy megvédhető. Egy ilyen áron megvásárolt játékost nem fognak a padon jegelni. Márpedig akár Khedirát, akár a kiöregedő Alonsót kiszorítja a kezdőből, azzal csak erősödni tudunk. Mondom ezt úgy, hogy kevesebbnél is kevesebbet tudok Illaráról, de gondolom - remélem - ennyi pénzért csak a jobbak között van a posztján...

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. július 7., vasárnap 19:44

Alonsonak már rég nem kéne kulcsembernek lennie. Függetlenül ettől a műtéttől. Egy-két meccsen villogott idén is, de összességében eléggé gyenge szezont hozott le ő is. Pont, hogy neki kéne egyre kevesebbet játszania.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 7., vasárnap 19:36

messideco írta:Illaramendit bevetnétek egyből a mély vízbe, vagy szerintetek még egy évig tanuljon a tuniszi hercegtől?
Illarra nem Khedira posztjara erkezett, hanem Xabi-era. Ha 5000 percet kene elosszak, akkor szerintem 3000-et kapna Xabi, 2000-et Illarra. Egyszerre biztos, hogy nem jatszananak. Persze ez az egesz attol is fugg, hogy Alonso a mutetje utan milyen formaban ter vissza, mennyit fog meg birni. Mert abban biztos vagyok, hogy egy egesz szezont nem fog birni vegigjatszani, vagy ha megis, akkor pont amikor a legfontosabb lenne a jateka, tavaszra hozna a gyengebbnel gyengebb meccseket.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 7., vasárnap 19:34

messideco írta:Illaramendit bevetnétek egyből a mély vízbe, vagy szerintetek még egy évig tanuljon a tuniszi hercegtől?
Mit?Hogy hogyan kell olyan tehetetlenül hemperegni,ahogy ő szokott? :lol:
Amúgy meg egy 30 milliós játékost luxus jegelni a padon...sztm..
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. július 7., vasárnap 19:31

Legkisebbtobi írta:mivel Verratti kilőve,mert ugyanaz a poszt,mint Illarramendi(aki szerintem full b megoldás, Verratti után...
Aztán miért? ja már tudom, mert mindenki Verratti nevét hajtogatja, ő most a sztár, Illaramendi meg most robbant be a köztudatba. De biztosan full b megoldás... :roll:

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. július 7., vasárnap 19:20

Illaramendit bevetnétek egyből a mély vízbe, vagy szerintetek még egy évig tanuljon a tuniszi hercegtől?
"And my heart will leave you never."

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. július 7., vasárnap 19:07

azon se lepődnék meg,ha igazolunk még egy középpályást,aztán mi kiszállunk a piacról, mivel Verratti kilőve,mert ugyanaz a poszt,mint Illarramendi(aki szerintem full b megoldás, Verratti után....)[/quote]

Veratti-tol sem kell ennyire elszallni. kivnacsi lennek latatok-e mar egyaltalan oket jatszani... semmivel sem jobb az olasz illarramendinel.

gundogan nem hinnem hogy jon. talan kondogbia sem. valoszinuleg csak akkor jon kp-ra meg valaki ha kidobunk onnan valakit. mert ott van casemiro,illara,khedira,xabi,modric... ha hozunk meg egyet akkor mar 6-an lesznek 2/3 posztra. bar a 3 posztnal nem gaz a telitettseg, de ha ancelotti mast akar...

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 7., vasárnap 19:05

morientes írta:
Khedira nem egy poszt Illarával, és Gündogannal sem. Gündogant meg zárjátok ki idénre.
Én azért várnék még az ilyen kijelentéssel.Addig amíg nem zárult a piac,minden lehet.Kedvenc szerkesztőnknek van egy olyan megérzése hogy jön :)
Bár úgy lenne..
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. július 7., vasárnap 18:54

---------------------Casillas------------------------
-------Varane------------------S.Ramos-----------
Carvajal--------------------------------------Marcelo
--------------------Illarramendi---------------------
---------????????---------------------Modric----------
Isco--------------------------------------C.Ronaldo
-----------------------Benzema-----------------------


cserecsapat:
----------------------Diego Lopez-----------------------
---------Pepe----------------------R.Albiol--------------
Arbeloa--------------------------------------------Nacho
-----------------------Alonso-------------------------------
------------Casemiro-------------Khedira-----------------
Özil/Di Maria--------------------------------------Jesé
------------------------Morata----------------------------




azon se lepődnék meg,ha igazolunk még egy középpályást,aztán mi kiszállunk a piacról, mivel Verratti kilőve,mert ugyanaz a poszt,mint Illarramendi(aki szerintem full b megoldás, Verratti után....),ezért én remélem,hogy Gündogan jön vagy Kondogbia miatt sem szomorkodnék.(az álom persze Vidal és Thiago)
alakul a keret, és nagyon remélem,hogy az előszezonig bejelentjük Kondogbiat/Gündogant vagy legkésőbb az első barátságos meccsig.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 7., vasárnap 12:57

Khedira nem egy poszt Illarával, és Gündogannal sem. Gündogant meg zárjátok ki idénre.
Én azért várnék még az ilyen kijelentéssel.Addig amíg nem zárult a piac,minden lehet.Kedvenc szerkesztőnknek van egy olyan megérzése hogy jön :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 153 regisztrált és 0 vendég