Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
jungesz
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 11:42

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: jungesz » 2013. augusztus 19., hétfő 10:27

Ronaldot tenném át jobb oldalra. Özilt meg balra. Kipróbálnám hogy miként működne ekkor a jobb oldal súlytalansága hiszen Ronaldo kapna támogatást Carvajaltól.

Elkéne dobni ezt a 4-2-3-1 felállást. Carlo karácsonyfa felállását nyomathatnánk. védelem ugye adott. Elöttük Isco Casemiro Modric hármás szűrne/irányítana. Feljebb Özil Ronaldo és Benzema szinte kötetlen pozícióba. Szélsők pedig inkább csak Carvajal és Marcelo lenne. B-)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 19., hétfő 0:08

azt gondoltam, hogy özil valamilyen szinten összekapja magát, ha már a gyerekkori kedvence ott van mellette minden edzésen, meg már nem is a kontrákra építünk
de ebből az emberből semmi nem lesz, egyszerűen érthetetlen számomra
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 19., hétfő 0:05

eljutottam félig-meddig arra a szintre hogy mostmár inkább bale mellett lennék. mert hogy özil így a jobboson nem faktor főleg hogy küzdeni nem hajlandó, hajtani nem hajlandó és ahogy hozzáérnek esik el és reklamál, így ha jön bale stílus nem egyezés ide vagy oda, nagy előrelépés lenne.
egyébként ja, én is kezdek húzni ilyen irányban,
Nem tán hogy? :lol: :lol: :lol: Egyébként mint azt már leírtam az értékeld topicban is, nemcsak Özil 0 faktor azon a szélen, a többiek; Cristiano és a "mágikus, máris isten" Isco (mielőtt kapnám az osztást nekem is nagyon bejön a játéka, de) sem erőlteti ott a dolgot, látványosan igyekszik szépem vissza mindenki a balosra (ezt azért nem árt leszögezni), ha esetleg a jobb oldalra kényszerül! Az összes támadónknak csak középen és a bal szélen van/volt értelmes megmozdulása egész meccsen (de az előkészületi meccseket is idevehetjük nyugodtan, az összkép sajna ugyanilyen lesújtó volt e tekintetben)! És akkor nem egyoldalas csapat (a labda is csak elvétve jár arra :roll: )! :hmmm: :sly:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. augusztus 18., vasárnap 23:57

Valahogy éreztem a meccs után, hogy Bale nyer itt 1-2 szimpatizánst... :D

Lehet mondani, hogy a britek nem ide valóak(McManaman, khmm...), meg kicsiben nem jók (Macca ismét...), de hogy a belüket kiteszik a pályára az is zicher, akár a németek. Mármint a VALÓDI németek.

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. augusztus 18., vasárnap 23:48

Csak gondoltam, hogy a bemelegítés alatt is összeszedhetett valami kisebb valamit, és elővigyázatosságból inkább nem játszatta...

De ha nem, akkor ez nagyon meglepett...

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 18., vasárnap 23:46

ott volt a padon, nem sérült
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. augusztus 18., vasárnap 23:46

Emberek, Iker megsérült, vagy Carlonál is López lesz a kezdőkapus?

(Nem láttam a meccset.)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 18., vasárnap 23:43

Galacticos írta:eljutottam félig-meddig arra a szintre hogy mostmár inkább bale mellett lennék. mert hogy özil így a jobboson nem faktor főleg hogy küzdeni nem hajlandó, hajtani nem hajlandó és ahogy hozzáérnek esik el és reklamál, így ha jön bale stílus nem egyezés ide vagy oda, nagy előrelépés lenne.
egyébként ja, én is kezdek húzni ilyen irányban, viszont nem tudom mennyire lenne jó döntés már ilyen későn tető alá hozni
mert jó, az egy dolog, hogy sikerül elhoznunk, de a távozókat is rendezni kell, és az nálam özil/kaká és jesé/dm duóból állna
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 18., vasárnap 23:31

eljutottam félig-meddig arra a szintre hogy mostmár inkább bale mellett lennék. mert hogy özil így a jobboson nem faktor főleg hogy küzdeni nem hajlandó, hajtani nem hajlandó és ahogy hozzáérnek esik el és reklamál, így ha jön bale stílus nem egyezés ide vagy oda, nagy előrelépés lenne.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. augusztus 18., vasárnap 19:08

kaka ki lett próbálva csatár poszton és gól szerzett ott lett aranylabdás a Milanban amikor Inzaghi kidőlt!
Úgyh Roni,Benzema,Jesé,Kaka
Kakával már ne számoljon senki... Minden évben úgy indul, hogy na majd most megmutatja... Soha nem lesz már a régi, még a padra is kevés. 2 éve még mikor beállt lendíteni tudott a csapaton, tavaly már arra sem volt képes. El kellett volna őt már régen passzolnunk. Csak a fiatalok elől veszi el a helyet és az időt. A jelenlegi keretbe sokkal inkább elférne egy másodkategóriás csatár, mint egy Kaká.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 18., vasárnap 18:48

A fiatalok is végre felkerültek, a madridi publikum nagyon fogja díjazni őket, erre még meccs nélkül le vannak húzva...


Ez rendben is van; a Carvajal, Jesé duóval nekem sincs semmi bajom, alapesetben még talán Nacho is belefér (hozzátéve, hogy belőle sem lesz semmi és hogy ez a Derik Osede vélhetően többre viszi majd), de azért van egy határ és a ló túloldalára sem kell átesni!
Akármennyire tehetségesek is, ne várja tőlük senki azt, hogy a Barca ellen ők fogják a szekeret húzni.
A Barca és a La Liga még csak hagyján (persze az első ligában sem bizonyítottak még semmit, de no problem :roll: ), majd a Bl. lehet igazán érdekes velük.
Morata ez a szint LESZ! Még nem az. Még csak egy tapasztalatlan zöldfülű. Negredo és Soldado is évek alatt váltak azzá, akik ma.
Vagy talán még az se, de egyébként pontosan erről van szó!
Én ennek örültem volna. Suarez az alapcsatár, és ha valóban Karim a legjobb kilences, akkor ki kell tudnia szorítani Surezt a kezdőből. Ha ez nem sikerül... Nos akkor Suarez jó vétel lenne.
Ha nem is pont Suárez (mondjuk én is zokszó nélkül hoztam volna), de abban egyetértek, hogy ha valamelyik csapattól elvárható, akkor a Real Madridtól talán mindenképp, hogy a 2. számú csatára ne egy 0 km-es, zöldfülű legyen (hol van a fokozatosság?), aki ráadásul még képességekben sem kiemelkedő! :-* Arról nem beszélve, hogy ha itt nagy divat és teljesen természetes volt évekig egy Pipitat savazni, akkor nehogy már baj legyen, ha egy nálánál jelenleg sokkal-sokkal gyengébb játékos helyét és létjogosultságát a csapatban meg merem most kérdőjelezni! :coffee: :hmmm: Érdekes mód a védelemben, középpályán elvártak a minőség cserék; a csatársorban pont a Real Madridban nem! :ozil: :roll:
Hanem azt, hogy akik sztárcsapatot akarnak, azoknak az elmélete már rég bukott.
Emlékeim és legjobb tudomásom szerint az a csapat sem a minőségi és világklasszis támadók miatt bukott meg; hanem sokkal inkább a noname edzők, vékony (sokszor nem is létező) kispad, kiegyensúlyozatlan csapatrészek (orr nehéz csapat --> elől világklasszisok, középen gravesenek, pablo garciák, hátul meg pavonok), edzés nélküli, kizárólag a hakniból álló előszezonok és öregedő, alapból korosodó keret miatt! Most hogy is állunk???? :hmmm: Meg ha az emlékezetem nem csal jelenleg is leginkább egy darab ÁSZ-nak köszönhetően tartunk ott, ahol ........
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
jungesz
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 11:42

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: jungesz » 2013. augusztus 18., vasárnap 18:11

Üdv a Fórum népnek!

Teljesen be vagyok zsongva, nagyon nagy potenciált látok ebben a keretben. Kíváncsi leszek a kezdőre. Iker tuti kezdeni fog és neki is kell aztán meglátja a mester hogy él-e a lehetőseggel. Így korrekt szerintem. Carvajal fog kezdeni szerintem aztán rotálni fogják egymást Arbeloaval és szép lassan kifelejtődik a kezdőből az idősebb hispán. Pepe Ramos beton kezdők lesznek szerintem addig ameddig a sérülések elkerülik őket. Marcelo csapatunk egyik kincse. Modric Isco Casamiro középpályát néznék meg első fordulókba legszívesebben de tuti a tuniszherceg kapja meg az első körös lehetőséget. Elöl ez a Ronaldo Benzema Özil támadó trió botrány jónak tűnt nekem. Tetszik ez a kötetlen pozíciós taktika Carlo-tól és Özilnek ez fog feküdni, meglátjátok.

Tudom sokan lemondtatok Kaka'ról de én még mindig tisztelem hogy próbálkozik. Én megadnám neki a lehetőséget szerintem ha összeszedne egy kis önbizalmat és játékba lendülhetne. lehetne egy jó éve és utolsó nagy dobása a karrierjében főleg úgy hogy jön a vb!

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 18., vasárnap 18:11

pheco írta:Én egyébként annak örülnék a legjobban, ha Lopezt eladnánk egy nagy csapatnak.
Lopez akart itt maradni, ha elakart volna menni, már nem lenne itt.
tudta ő is, hogy elég nagy hátrányból indul a kezdőért ás láttuk mi lett abból, amikor Mourinho bántani merte (teszem hozzá jogosan) Casillast... Ancelotti nem hiszem, hogy megmeri majd lépni, max ha huzamosabb ideig lesz nagyon rossz formában Iker.
ha megnézzük Lopez pályafutását csak spanyolban védett idáig... lehet nem is akar már így 31 évesen külföldre menni.
Barca kilőve, Atletico is, de oda amúgy is van most még kapus, Sevillából fél év után eljött stb... max még annyit tudok elképzelni, hogy visszamegy a Villarrealba.
lehet, hogy ő már nem akar semmi különöset, el van itt Madridban, éhen nem hal, azt játszik, amennyi lehetőséget adnak neki és ha Casillas még mindig nem tér észhez legalább lesz kire bízni a kaput.

én is szívesebben látnám Lopezt egy nagy csapatban, mert amit ebben a félévben leművelt az egyedülálló volt és én ilyet még nem is láttam, de úgy tűnik, hogy Madridban akar maradni, elüldözni meg vélhetően nem fogják... :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2013. augusztus 18., vasárnap 18:13-kor.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. augusztus 18., vasárnap 17:48

Én egyébként annak örülnék a legjobban, ha Lopezt eladnánk egy nagy csapatnak. Arsenal, Milan, PSG.. Nagyon sajnálnám, ha a szezon nagy részét padon töltené, pedig valószínűleg ott fogja. Rotálni a kapusokat nem lehet, abból jó dolog nem sül ki. Bár annak meg nem örülnék, ha Adán szintű kapus várna a lehetőségre. Dudek-féle kellene, aki jó kapus, de bírja a padozást, nem hiszem, hogy Lopez ez a kategória.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 18., vasárnap 17:45

Galacticos írta:konföderációs kupa?
Real Madrid szineiben a Bernabeuban....
Galacticos írta:olyan két ilyen kapusnál nincs, valamelyik szív.
Majd elválik... Bizom benne, hogy tudják kezelni a problémát...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 18., vasárnap 17:42

Géci írta:7 hónapja nem lépett pályára Casillas,
konföderációs kupa?
Géci írta:hogy tuti úgy lesz, hogy mindenkinek jó legyen!
olyan két ilyen kapusnál nincs, valamelyik szív.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 18., vasárnap 17:36

Realfan1 írta:kapuba LOPEZT!!!!
Nem értem továbbra sem miért erőltetik Casillast.. :-@
7 hónapja nem lépett pályára Casillas, ha jól rémlik... Tuti meglépné Ancelotti ezt a szezon első meccsén, 1 nagy valószinűséggel teltházas Bernabeuban... :roll: Véleményem szerint Lopez a kupákon fog védeni meg talán pár ligameccsen, de az sem lepne meg, ha a BL-ben is kapna néha lehgetőséget, de a fix kezdő tuti Casillas marad... Tény, hogy jobb Lopez, de ezt Ancelotti nem fogja meglépni. Azért mondom azt, hogy tuti úgy lesz, hogy mindenkinek jó legyen!

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2013. augusztus 18., vasárnap 17:21

kapuba LOPEZT!!!!
Nem értem továbbra sem miért erőltetik Casillast.. :-@

Gabi-Roni7
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013. augusztus 4., vasárnap 1:59
Kedvenc csapatod: real madrid cf

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Gabi-Roni7 » 2013. augusztus 18., vasárnap 17:00

Kezdem a védelemmel.Carvajalt maga Perez hozta vissza szóval aki azér izgul h arbeloa majd kiszorítja 2 rossz meccse után annak nem kell.Carvajal meggyőző volt kezdeni fog arbeloa meg cserének végre megoldott a jobbhátvéd poszt.
Coentrao menjen legalább lesz pénzünk Chelsea,Psg kifogják csengetni a 22-25 millát ;)
Nacho sztem tökéletes cserének és igazat adok Marcelo nem sérülékeny szóval jó lesz;)
Belső középpálya sztem tökéletes lett így h khedira marad na nem azért mert ő jó lenne csak van 5 középpályás 2 posztra minőségiek!
Ha jön Bale bal v jobb szélen esetleg Roni mellett elől "néha" játszhat ill ah gondolják sokan bal hátvéd csere ha Marcelo tényleg sokáig kidőlne.
A támadó szekció Jesének én bőven adnék lehetőséget Benzema nagy kérdés de meglátjuk ill én nem aggódnék mert kaka ki lett próbálva csatár poszton és gól szerzett ott lett aranylabdás a Milanban amikor Inzaghi kidőlt!
Úgyh Roni,Benzema,Jesé,Kaka esetleg Bale és Morata(akiben még nincs sok de majd lehet) nem lesz gond a támadásokkal.
Plusz még felajánlotta a Monaco falcaot az új hír hát mi lesz még itt ;)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 18., vasárnap 16:30

Ez nem a Leverkusen.
szerintem a németeknél sem volt olyan nagy kaliber a szélen, hogy most emiatt nekünk carvajal visszaesésben kelljen gondolkozni
szerintem neki még egy kicsit lámpaláza van, sokat izgul, de ez még természetes, idővel kinövi
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég