Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 18., vasárnap 16:21

Kíváncsi vagyok amúgy, hogy mikor lesz az amikor ezek a csillagászati vételárak, sztárfizetések elérnek egy bizonyos szintet, amikor már senki nem fogja őket megfizetni...hogy mi ez a maximum. Mert nagyon kezdenek elfajulni a dolgok és ebben vastagon benne vannak az arab és orosz milliárdosok, akik a focit egy jó befektetésnek látják, semmi másnak.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 18., vasárnap 16:01

nmate írta:Ez így van, de nem is ezt akartam ezzel mondani. Hanem azt, hogy akik sztárcsapatot akarnak, azoknak az elmélete már rég bukott.
Ez amùgy igaz... Most belegondolunk akkor 1 aranylabdás bl győztes sztár focista megfizethetetlen kb... Azt megint hozzá kell tenni, hogy aranylabdát mostanság nem nyert és nem is fog nyerni senki... Most sokkal nehezebb lenne 1 galaktikus csapatot felépíteni... Bár a maga módján ez a keret is brutális... Én már Bale-t sem hoznám. Pedig Galával hetekig vitáztam ezen, de igaza volt...

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 18., vasárnap 15:51

Ez így van, de nem is ezt akartam ezzel mondani. Hanem azt, hogy akik sztárcsapatot akarnak, azoknak az elmélete már rég bukott.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 18., vasárnap 15:48

nmate írta:
Matt009 írta:CR, Benz, DM, Özil, Jesé, Morata
+ Isco. Betiseket meg képességek alapján meg tudjuk verni DM-val és Özillel is, mert ha nem, akkor valami nagy baj van és az nem a keret minősége. Ők meg 3-4 posztra vannak 7-en. Ne már, hogy ez ne legyen elég.

...és akkor még nem is számoltam azzal, hogy Ancelotti csereként párszor be fogja dobni Kakát. Akármekkora balfallosz lett a sérüléseit követően, 3-0-nál bedobni, hogy pihenjen Isco, több mint tökéletes.

Ne feledd, csapatként kell működni, az egyéniségek ideje lejárt.
Az egyéniségek mindíg jók lesznek attól független, hogy a csapat egység tényleg fontos... Néha nem árt, ha az egyéniségek hùznak valami váratlant mint sokszor CR ami meccseket dönt el. Ez az ami megkülönbözteti őket az átlag játékosoktól.
Amùgy ez a keret, ha össze forr simán bennük van egy pár év domináns korszak, mert rengeteg a fiatal tehetség... Nagyon kiváncsi vagyok, hogy Ancelotti mire lesz képes ezzel a kerettel, ha a PSG-vel ami közel nem volt összeszokva a negyeddöntőig ment...

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 18., vasárnap 15:35

Matt009 írta:CR, Benz, DM, Özil, Jesé, Morata
+ Isco. Betiseket meg képességek alapján meg tudjuk verni DM-val és Özillel is, mert ha nem, akkor valami nagy baj van és az nem a keret minősége. Ők meg 3-4 posztra vannak 7-en. Ne már, hogy ez ne legyen elég.

...és akkor még nem is számoltam azzal, hogy Ancelotti csereként párszor be fogja dobni Kakát. Akármekkora balfallosz lett a sérüléseit követően, 3-0-nál bedobni, hogy pihenjen Isco, több mint tökéletes.

Ne feledd, csapatként kell működni, az egyéniségek ideje lejárt.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. augusztus 18., vasárnap 15:20

Na, a Marca szerinti kezdocsapatok:

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3899_n.png

4 3 3, de it Isco es Ozil forditott szerepben van feltuntetve, mint eddig.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. augusztus 18., vasárnap 15:17

nmate írta:No offence Matt, de faszság amit írsz. Simán van olyan keretünk, mint a BM-nek és a Barcelonának, sőt megkockáztatom, a támadósorunk jelenleg a legkomplettebb a világon. Morata esetleg, aki kicsit kilóg, de azt a statikus, 5-ösön belül élő csatár posztját talán betölti. A lelkesedése egyelőre pótolja a képességbeli hiányait, aztán majd eldől.

Tipikus madridi gondolkodás ez, ha az ember a bal kezét nyújtja akkor a jobb kell, ha a jobbot akkor a bal.
Nmate: én meg ezzel nem értek egyet. A támadósorunk kikből is áll? CR, Benz, DM, Özil, Jesé, Morata. Elvileg ők 6an fognak osztozni 3 poszton. Jesé még nem volt felnőtt csapat tagja, nem tudjuk mire képes. Morata kicsit kilóg, ahogy említetted. DM képességekben oké, de túl buta, és sok labdát szór el, nagy meccseken inkább hátrány, mint előny. Benzema egy nagy kérdőjel, 4 évből volt 1,5 értékelhető éve. Kérdés idén melyik arcát mutatja.
Szóval a komplett támadósorunkban 2 emberre lehet számítani (jó indulattal 3, ha Benzemát idevesszük), de közülük is Özil szélen gyenge, és nem is elég gólerős.

Ha csak a posztokat nézem, akkor gyakorlatilag 6 játékos 6 különböző poszttal, és variálási lehetőséggel. Ez így valóban komplett, de kérdés, kikre lehet nehéz helyzetben számítani.

Még egy dolog. Amiket én írok, azokat nem a standard bajnokikra viszonyítva írom. Amikor én a keretről véleményt mondok, akkor mindig azt nézem, mire lehet képes egy Barca, egy BM, egy MU, stb... ellen. Mert azokon a meccseken áll vagy bukik a szezon eredményessége.



Marcelo-Nacho dologról:
Azt adom, hogy Coentrao luxus. Viszont az nem megoldás, hogy nincs Marcelonak bhv cseréje. Mert Nacho, vagy Arbeloa talán képességekben még elfogadhatók egy Real védelembe, de idegenek a bhv poszttól, és ha a taktikánk szerves része lesz egy offenzív balbekk, akkor Marcelo hiányában félkezű óriások leszünk. Ezért én mindenképpen ragaszkodnék Coentrao megtartásához. Mennyit kaphatunk érte? 20-22 milliót? Jó esetben. Ha ugyanezért a pénzért egy gyengébb képességű bhv-t szereznénk az színtiszta veszteség. Akkor inkább maradjon Coentrao. Elfér. Ha meg le akar lépni, akkor mehet, de adjon érte 25 misit a csapat, amelyik le akarja igazolni. Ha Levy gecizik Bale-lel, akkor mi is megtehetjük egy Coentraoval.
A fiatalok is végre felkerültek, a madridi publikum nagyon fogja díjazni őket, erre még meccs nélkül le vannak húzva...
Nincsenek lehúzva, de meccs nélkül nem szabad felmagasztalni őket. Nem tudjuk, mire képesek hosszútávon, éppen ezért ez egy kockázatvállalás. Akármennyire tehetségesek is, ne várja tőlük senki azt, hogy a Barca ellen ők fogják a szekeret húzni.
Nem, nekem az a bajom, hogy Cristianon kívül óriási kérdőjel (és elég tapasztalatlan) ez a támadósor a Karim, Jesé, Morata hármassal (utóbbi ráadásul nagyon kilóg még egy Callejónhoz képest is)!
Nekem is ez a bajom.
Suarez, akkor ugyanez lenne a baj, vagy ha Carlo nem a Mou-féle rotálást folytatja, akkor mondjuk Suarez lesz az alapcsatár, az Benznek nem tetszene, és fordított esetben sem lenne jó.
Én ennek örültem volna. Suarez az alapcsatár, és ha valóban Karim a legjobb kilences, akkor ki kell tudnia szorítani Surezt a kezdőből. Ha ez nem sikerül... Nos akkor Suarez jó vétel lenne.
Hoznátok a Soldadokat meg a Negredokat (nem pont Te, általánosságról beszélek), Morata ez a szint elárulom.
Morata ez a szint LESZ! Még nem az. Még csak egy tapasztalatlan zöldfülű. Negredo és Soldado is évek alatt váltak azzá, akik ma. Egy az ő szintjükön lévő cserecsatárral egyébiránt én meg is elégednék, ha Karim azt hozná, amit tud.
középpálya létszámban (játékfelfogásban) ugyan erősödött, de hogy minőségben is, az majd a szezon során kiderül és elsősorban nem a bajnokságban


Ugyanezt gondolom én is.
___Samy___ írta:az is érdekes, hogy az előszezonban isco jó játékát bizonytalannak látod, viszont carvajalnál meg készpénznek, hogy csak ennyire képes
továbbá figyelmen kívül hagyod azt a tényt, hogy már nem mourinho az edző, és ez bizony járhat pozitív dolgokkal, nem ugyanaz a szisztéma, az öltöző hangulata, stb.

szerintem téged valami háttérdolog nagyon befolyásolt ebben a vélemény nyilvánításban
Nem befolyásolt semmi.

Illetve igen: az elégedetlenség. Én jobb igazolásokra számítottam. Egy csatár, egy jobb szélső, és egy kkp-s még kellett volna, és mondjuk a szélső és a kkp-s az elitből, DM meg eladólistára kerülhetett volna.

De arról biztosíthatlak, ha marad így a jobb szél, akkor Carvajalnak nagyon nehéz dolga lesz. Ez nem a Leverkusen. Ide több kell. Az könnyen lehet, hogy erre még nem kész Carvajal. És ha lesz 2 rossz meccse, ismét Arbeloa lesz a kezdő, akkor bizony Carvajal megy is a süllyesztőbe. Neki most rendszeres játék kell, és kérdés, hogy az előszezon színvonalán teljesítve meddig hagyja bent Carlo a kezdőben.
Isco játékáról meg leírtam, hogy szerintem a képességeihez mérten túl sokat gürcöl a pályán az új posztja miatt, amit szerintem nem fog bírni hosszútávon. Akkor pedig vissza fog esni a teljesítménye, ami pedig gyenge játékhoz fog vezetni.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. augusztus 18., vasárnap 14:28

A keretünk teljesen rendben van szerintem, Matt is leírta a végén, hogy ilyeneket minden csapatról össze lehet írogatni. Én úgy látom, hogy tavalyhoz képest előrébb léptünk. Nem úgy, ahogy én elképzeltem volna, de ez kit érdekel? Most szurkolok az újaknak, hogy váljanak be.

Coentraoért is megy a sírás itt. Menni akar, ki is jelenti ezt, hát Isten áldja... Hozzon egy olyan csapatot, aki minimum egy 20-ast lerak. Annyit ér. Az egyik legjobb balhátvéd szerintem, máshol bőven stabil kezdő lehetne. Ide teljesen felesleges Marcelo mögé. Ezt senki nem fogja bemesélni nekem, hogy nem luxus. Nacho meg nagyon le van itt nézve, legalább annyira, mint amennyire Morata túl van fényezve. Ha valami gáz van Marceloval, akkor bőven megfelelne beugrónak. Nem abból kell kiindulni, hogy most volt a brazilnak egy komolyabb sérülése. Amúgy annyira nem sérülékeny játékos. Meg ilyen alapon akkor hozzunk minden posztra top3-as játékost, mert csak az a tuti.
Coentraohoz még annyit, hogy ha érkezik Bale, akkor kell is a zseton. A pótlása házon belül is megoldható, és viszonylag magas összegért mehetne. Legrosszabb esetben meg a walesi is tud bekket játszani.

A fiatalok is végre felkerültek, a madridi publikum nagyon fogja díjazni őket, erre még meccs nélkül le vannak húzva... Máskor mindig az volt a baj, hogy kevés a saját nevelés, zsoldosokból áll a csapat. Most megkapják páran a lehetőséget, tehetségesnek is tűnnek, inkább szurkoljunk nekik. Nem kell őket mélyvízbe dobni, meg csodát várni, de azért pl. egy Jesé nekem már most is meggyőzőbb, mint pl. Callejon volt (akit mondjuk én csíptem egyébként). Morata szerintem nem egy nagy eresztés, a felépítése jó, technikailag átlag, a méreteihez képest lendületes. Egyelőre egy Soldado-Negredo szintet sem látok benne, de kapjon lehetőséget, mert a szakemberek, akik napról-napra követik, biztosan jobban látják, mint én.

Az előszezon pozitívuma nekem Casemiro volt. Eddig nagyon tetszik, amit látok tőle. Néztem az edzésképeket is, jó erőben van, de szálkás, nincs toka, meg pocak. A labdával jó barátságban van, Khediránál biztosan dinamikusabb, és agresszív, oda is lép, ha kell. Majd kiderül mennyire fegyelmezett, mennyire érett taktikailag, de ha hozni tudja az eddigi szintet, illetve képes fejlődni, akkor szerintem a tunéziai jövőre csomagolhat. Több van ebben a gyerekben, mint benne.

Illarra-t nem sokat láttuk, amit korábban tapasztaltam, az alapján nem hoztam volna, főleg nem ennyiért. Viszont az biztos, hogy nagyon okos játékos, ha beérik, akkor lehet belőle Xabi utód. Szurkolok neki nagyon, pont azért, mert kevésbé hiszek benne.

A többiek meg maradtak, Özilnek, Benzemának és DM-nek nagyon fel kell pörögni, mert jövő nyáron rezeghet könnyen a léc. Van bennük "húzás" szerintem, kérdés, hogy mentálisan ki mennyire tud majd felpörögni... Mondjuk Özil érinthetetlen, a gólpasszai kellően elvakítják a népet.

Ha meg érkezne még Bale is, akkor a padunk is olyan bitang lenne, amivel csak a Bayern tud versenyezni.

Szóval szerintem most nem állunk rosszul, de kell egy év türelem. Idén csak apró előre lépéseket várok, a taktika letisztulását, összeszokást, a fiatalok, újak beépülését. Persze leeshet bármi idén is, mert a minőség magas.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 18., vasárnap 14:19

tévez meg drogba nem akkora név?
ők nem viselnék a padot.
Egyrészt nem véletlen lett " " téve, másrészt Drogba a 35 évével azért már nem az elit, de ha beállna még sem gyengülnék vele akkorát minőségben, mint a jó Alvaroval; arról nem is beszélve, hogy ha meg se próbáljuk leigazolni őket akkor nyilván padozni se fognak! De mind1 (bárkit írtam volna, a másik oldal úgy is leszólta volna), felesleges is ezen vitatkozni, mert a realitás sajnos Morata és a remény, hogy Karim ismét jó szezont hoz majd le!
és valószínű, hogy eljött volna ide 2. számúnak a Juve helyett, ahol kulcsemberként számolnak vele
Ez a másik; az a büdös nagy helyzet, hogyha Zizou nincs itt és nem "tolja" Karimot, akkor vélhetően ez ma nem is lenne téma, mondjuk úgy nagy mákja van a franciának!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 18., vasárnap 14:15

Wertz írta:és valószínű, hogy eljött volna ide 2. számúnak a Juve helyett, ahol kulcsemberként számolnak vele
Nem beszélve a 10 millás fizetéséről.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 18., vasárnap 14:12

madridronie írta:Mondjuk annyiért pl. Tévez
Tevez nem akkora név? Tavaly a City egyik legjobbja volt
és valószínű, hogy eljött volna ide 2. számúnak a Juve helyett, ahol kulcsemberként számolnak vele

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 18., vasárnap 14:05

tévez meg drogba nem akkora név?
ők nem viselnék a padot.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 18., vasárnap 14:02

egyébként én tuti Jesét raknám második számú csatárnak és nem Moratat.
Ez az alap, Jesé nem is zavarja a szemem! B-)
Ez a bajotok.
Nem, nekem az a bajom, hogy Cristianon kívül óriási kérdőjel (és elég tapasztalatlan) ez a támadósor a Karim, Jesé, Morata hármassal (utóbbi ráadásul nagyon kilóg még egy Callejónhoz képest is)!
Akkor ki a tökömet akarsz?
Mondjuk annyiért pl. Tévez és Llorente itt is elfért volna vagy akár Drogba, ha már ne hozzunk "akkora" nevet Karim nyakára!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. augusztus 18., vasárnap 13:45

Padra pont jó lesz. Eddig az volt a baj, hogy a Benz-Higu páros cserélgetve van folyamatosan és egyik sem jön játékba. Most ha jött volna egy Suarez, akkor ugyanez lenne a baj, vagy ha Carlo nem a Mou-féle rotálást folytatja, akkor mondjuk Suarez lesz az alapcsatár, az Benznek nem tetszene, és fordított esetben sem lenne jó. Egyik nagy csapatban sincs két Benzema szintű csatár, ahol több csatár van, ott több gyengébb képességű, ahol van Benz szintű vagy jobb csatár, ott egyedül ő van. Szerintem egy próbát megér, egyébként én tuti Jesét raknám második számú csatárnak és nem Moratat.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 18., vasárnap 13:41

Akkor ki a tökömet akarsz? :lol: Vicc, nektek semmi nem jó. Hoznátok a Soldadokat meg a Negredokat (nem pont Te, általánosságról beszélek), Morata ez a szint elárulom. Igen. Csak pár évvel fiatalabb, mint ők és itt van. Ez a bajotok.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 18., vasárnap 13:34

21 éves sincs Morata, de azért mondd már meg pár meccs alapján, hogy nem szint még a padra sem. :)
Mondjunk már csak egyetlen egy aspektust, illetve játékelemet is, amiben ez az ember egy picit is kiemelkedőbb a mezőnyben??? :hmmm: Itt a padon meg semmit nem fog fejlődni (lsd. a többi "nagy Catilla tehetséget" Gutit követően), de cáfoljon ránk, kár hogy eddig ennek semmi jelét nem mutatja (se nem gyors, se nem robbanékony, labdakezeléssel is bőven vannak problémák, kaput nem talál, és Jesével ellentétben kurázsit, tökösséget tekintve önbizalomban is nagyon halovány)!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 18., vasárnap 13:22

Miattam lehet szerencsétlen a mezőnyben, ha úgy pattog be róla a labda, mint Gómezről. Amúgy 20 éves még rengeteghet fejlődhet és most minden adott is ehhez. Jó fizikumú, gyors játékos, majd tanul CR-től.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 18., vasárnap 13:18

21 éves sincs Morata, de azért mondd már meg pár meccs alapján, hogy nem szint még a padra sem. :)


- félreértés ne essék, én sem látok benne Van Nistelrooyt, de ez még mindig nem FIFA. Nem játszhat 11 Céer a pályán.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. augusztus 18., vasárnap 13:16

majd bizonyítanak a szezonban
meg kell adni a lehetőséget a fiatal spanyoloknak,
csak így lehetnek később jobb játékosok

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 18., vasárnap 13:07

Én nem látom annyira drámainak a helyzetet, mint Matt009 kolléga, de abban egyetértek vele, hogy csalóka lehet a mostani kép! A középpálya létszámban (játékfelfogásban) ugyan erősödött, de hogy minőségben is, az majd a szezon során kiderül és elsősorban nem a bajnokságban (azt gyakorlatilag a korábbi kerettel is hozhattuk volna) --> ide azért még elfért volna la. egy top kategóriás játékos (vélhetően jövőre jön is majd 1), ami pedig a csatársort illeti; nos hosszú évek óta talán a leggyengébb, főleg egy Real Madridhoz mérten, de ha már így alakult adjunk nekik egy esélyt :roll: ; a védelmet annyira nem féltem (akkor meg pláne nem, ha végül Bale is érkezik) Coentrao ide vagy oda!
ha Jesé és Morata helyett befutottabb játékosok lennének, akkor pedig nem biztos, hogy lelkesebb lenne a pad. Szintén mindenki kezdeni akarna, azonban a két kis spanyolban ég a bizonyítási vágy, 120%-ot adnak majd a pályán. A padon fitt, ambiciózus és bármikor bevethető játékosok vannak
Alvaro esetében lehet, hogy az a lelkesedés és 120% is bőven kevés lesz egy Real Madridban (főleg, ha a játék képének megváltoztatásáról beszélünk, ahogy Matt is mondta :-* ), szerintem elég egyértelműen bizonyította már, hogy nagyon nem szint ő ide! :coffee:
Morata esetleg, aki kicsit kilóg, de azt a statikus, 5-ösön belül élő csatár posztját talán betölti. A lelkesedése egyelőre pótolja a képességbeli hiányait, aztán majd eldől.
Kicsit??? :lol: :lol: :lol: Elég finoman fogalmaztál. :ozil:
Az ő helyük a keretben a 23-24-25. játékosnak kellene lennie.
Nacho, Morata, Jesé helye alapesetben (sérülés hiányában) ott is van! Nagyobb pénzben mernék fogadni, hogy Bale érkezése esetén, illetve esetleges kényszerből előbb játszunk majd csatár nélkül, mint sem, hogy Morataval bohóckodjunk ott elől!
Kaká, Di María, Khedira, ?Xabi?, Morata
Jövőre jön a selejtezés következő etapja (Özil, Benzema szerintem tuti marad)!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég