Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 7., vasárnap 8:30

numberone1 írta:
albert.erikdinho írta:

----------------------------------Xabi/Modric---------Khedira/Illarramendi--------------------------------
(Casemiro)

hat remelem nem lesz igazad, mert a vazlatodban akar ujra ossze johet egy Alonso-Khedira-Ozil harmas. Hat nagyon nem lenne jo. Ozil es Modric versenyezzen egymassal, Xabi vs Illaval, Khedira nyakara kellene Kondogbia v Gundogan. Casemirot pedig az osszes belso helyre rotalnam.
Khedira nem egy poszt Illarával, és Gündogannal sem. Gündogant meg zárjátok ki idénre.
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 7., vasárnap 7:08

albert.erikdinho írta:

----------------------------------Xabi/Modric---------Khedira/Illarramendi--------------------------------
(Casemiro)
hat remelem nem lesz igazad, mert a vazlatodban akar ujra ossze johet egy Alonso-Khedira-Ozil harmas. Hat nagyon nem lenne jo. Ozil es Modric versenyezzen egymassal, Xabi vs Illaval, Khedira nyakara kellene Kondogbia v Gundogan. Casemirot pedig az osszes belso helyre rotalnam.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

albert.erikdinho
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013. július 6., szombat 14:49
Kedvenc játékosaid: Casillas, Ramos, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: albert.erikdinho » 2013. július 6., szombat 16:23

-----------------------------------------------Casillas/Lopez-------------------------------------------------
(Tomás Mejías)

-Carvajal/Arbeloa------------Ramos/Albiol------------Varane/Pepe----------------Marcelo/Coentrao-
(Nacho)

----------------------------------Xabi/Modric---------Khedira/Illarramendi--------------------------------
(Casemiro)

-Ronaldo/Jesé--------------------------------Özil/Isco--------------------------------------Di Maria/Jesé-


--------------------------------------------Benzema/Morata--------------------------------------------------

Szerintem Jövőre körülbelül így nézünk majd ki. Több játékosunk lesz mint ahogy az előző szezonokban megszokhattuk, (szám szerint 25) és ezáltal Ancelotti papa egy kisebb-NAGYOBB versenyhelyzetet próbál csinálni, hogy igenis mindenki küzdjön meg a helyéért a csapatban, ne kényelmesedjen el senki annyira hogy azt képzelje hogy Őneki biztos helye van a kezdőben. Szerintem ez nem rossz dolog, főleg úgy ha bejönne egy nagyobb sérülés hullám pl. 4-5 ember kihull, vagy több, akkor is minden esélyünk megvan a címek megnyerésére mert van megfelelő pótlás. És ami a fő elve lesz szerintem/remélem Ancelottinak hogy mindenki egyenrangú. Gondolok ilyenekre hogy Di Maria és Benzema is egy egy gyengébb meccs után könnyedén a padon találhatja magát Jesé és Moratával szemben.

Szerintem Biztos Távozók:
Antonio Adán - Különösebben nem kell indokolnom, nincs rá sükség. Pótlás: Házonbelül-Tomás Mejías
Kaká - Ez szerintem a NO COMMENT kategória. Az Évszázad BUKÁSA! Pótlás: Isco
Gonzalo Higuaín - Jó volt ameddig tartott, Köszönünk Mindent. Pótlás: Házonbelül-Morata
José Callejón - Hébe hóba voltak jó megmozdulásai, de nem üti a szintet. Pótlás: Házonbelül-Jesé
Nuri Sahin - Istenem könyörgöm, mit akarnak vele már!! Nem kölcsön kell adni, hanem EL KELL ADNI! Pótlás: Casemiro

Elég sokszínű a csapatunk ami nagyon jó. Rengeteg lehetőség és variáció van.
Ramos/Nacho: Főleg középen fognak rájuk számítani de a Ramos a jobbszélen, Nacho pedig a balszélen is bevethető.
Arbeloa: Vészesetben mindkét szélen bevethető.
Pepe: Szintén főleg középső védő, de akár középpályán is feltűnhet középen.
Özil/Modric/Isco: Szerintem elég sokszínű játékosok és kreatívak, bármihez tudnak alkalmazkodni, szerintem a középpályán bárhol nyugodtan bevethetők, megállják a helyüket akár középen, a szélen, vagy irányító pozícióba.
Ronaldo/Jesé: Mind a ketten a szélek mellett csatárként sem mondanának csődöt.

Egy szó mint száz, itt olyan harc lesz a kezdőbe kerülésért hogy még a Spártai Leonídásznak sem lenne semmi esélye ezek ellen a srácok ellen xD
Most komolyra fordítva, nagyon erős keretünk lesz. Nagy dolgokat várok a srácoktól. Úgy érzem Ancelottival sikerülhet végre az, amire minden Madrid drukker vágy. Ujra mi uralhatjuk majd Európát és magasba emelheti Casillas a 10.-et.
HALA MADRID!!!

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 6., szombat 12:14

Ha nem marad pénz csatárra el tudnék képezelni egy ilyen karácsonyfát:




-----------------Kondogbia----Illara-----Modric----------------

--------Isco--------------------------------------Özil------------
--------------------------------CR--------------------------------


Isco, Özil és CR kötetlen posztokkal.
Love football, hate antifa.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 6., szombat 9:54

lucifer írta:...
Szerintem az lesz, hogy jon Illarra es talan Kondogbia. Ha pedig nem vallnak be, akkor jovore beprobalkozunk Gundogannal. DM pedig csak abban az esetben tavozik, ha jon Bale, amire eleg kicsi az esely. Jesé egyertelmuen Callejon potlasara erkezett. Isco, Ozil es DM felallastol fuggoen egy vagy ket helyre palyaznak.

Avatar
lucifer
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, Ronaldo, Laudrup, Özil, Zidane, Kaká, Casillas, Ramos, Guti, Varane, Benzema, Roberto Carlos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Magyarország, Németország, Brazilia

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: lucifer » 2013. július 6., szombat 4:39

Csabi írta:nálam továbbra is gündogan-illarra-modric az álom, előttük meg isco-cé-benzema. nem a lényeg hogy legyen egy "két tüdejű állat", aki három helyett is fut meg védekezik, hanem hogy legyen 3, akik védekeznek és támadnak is...

padon maradna, casemiro, alonso meg khedira. alonso jövőre szerintem úgy is dobbant (ha nem idén).
Cobra11 írta: Én ezzel kiegyeznék IDÉNRE, DE JÖVŐRE hoznék egy Gündogant.
Szerk.: És egy Kondogbiat (teljesítménytől függően).
Lehet én gondolom rosszul,vagy csak nekem néz úgy ki a kép,de ti még gondoltok Gündoganban mikor valószínű Illara érkezése? :hmmm: Szerintem Perez úgy gondolta hogy ha már Dortmund beintett neki ő nem vár egy évet és akkor talán majd hozható,hanem Ancelotti bedobott neki egy másik nevet,Isco is dicséri azért gondolom ő is látja nem lutri a gyerek és hozza. Szerintem itt már csak az a kérdés hogy érkezik-e Kondogbia vagy valaki más vkp aztán a kp igazolásokkal idén végeztünk. Ezen kívül még csatár érkezése kérdéses. Ahogy kinéz a jelenlegi helyzet Bale se érkezik,legalábbis idén tuti nem, és ha jön Illara is már valószínűleg nem fog a kiadások miatt is mert már akkor elve 75 körül lesznek a kiadások,és nem hiszem hogy ezt megfejelik egy 85-90 M euróval.

Egyébként azt tudja valaki a Sociedad milyen formációban játszik,gondolom ebbe a műfajba szokott bele legjobban Illara ,bár pár hónap után egy más rendszert is simán eltudna játszani.
Sokan irják itt Casemirot vkp poszton,lehet én tudom rosszul,de mikor játszott a nagyok között is egy bajnokin asszem,akkor nem Alonso posztján tolta? Ha tévedek akkor sorry de nekem ez rémlik.Ha pedig vkp akkor esetleg aki tud valami statot mutathatna róla,mert akkor nekem ez teljesen kiesett.

Minden esetre kíváncsi leszek nagyon erre a kp-ra. Jelenleg aki biztos ember a kp-n az egyedül Modric,bár lehetett olvasni arról hogy Carlo jobban előnyben részesíti az Illara féléket(Veratti,Pirlo,Xabi),de remélem nem úgy lesz mint Mou hogy akkor rakja már csak be a kezdőbe mikor ég a háza(United). Mivel jelenleg más vkp se érkezik ez Khedira kirakhatatlanságát jelenti a kezdőből,amit valahol bánok is meg nem is. Igazából nincs ő vele sok gond a technikai adottságain kívül egy szervezett játékos, kicsit jobban összeszedné magát lehet jobb nézetbe lenne a fórumozókkal is. Viszont sajnos az a szomorú tény hogy Makelel óta az emberekbe(belém is) beleégett az a szenvedélyesség,labdajáratás,szerelések,faltok,ütközések amik jellemezték a franciát akire egy bulldogként lehetett számítani ő pedig ehhez a nézethez viszont bízza kevés.

Alonso így a műtét után a szeptember-október ciklust valószínűleg lepihenni utána kitudja milyen formába lesz. Ez az idő egyértelműen Illara időszaka lehet aki bizonyíthatja méltó az utód címre bízok a gyerekben remélem nem egy újabb Sahin mert azokból volt elég az elmúlt években. De egyenlőre nagyon is jónak tűnik és az idei lehetőségek közül a legjobb. Kitudja lehet később áldani fogjuk az eget hogy nem volt elérhető a Veratti-Gündogan páros mert annyira beválik a gyerek.Remélem ez utóbbi beteljesül :D

Elől pedig adott a szerep ha DM is marad akkor 3 frontos harc várható az egyik posztért(Isco/Özil/DM) a másik Ronaldo által adott aztán itt van még Jesé akiről szó se esett.
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 5., péntek 22:49


Akkor nem tudom mit húz meg, mert a 4-2-3-1-ez viszont én kétlem. Pedig a keretünket egyértelműen ehhez találta ki Mourinho. 4-2-2-2 és a két szélső védő befutja a széleket.. de ahhoz meg valami irtó :cens: tt jó védekezőközéppályás kellene, ami nekünk nincs. 4-4-2 ezzel a kerettel ki van csukva.

A 4-4-2 őt alapvetően csukjuk ki,mert nem akarok fogyni 10-12 kg.....szeretném ha bennem maradna az étel.

A JM féle alaptaktika(többször is belenyúlt,de hosszútávon nem tudott tőle eltérni),a 4-2-3-1 a sanszos,de lehet hogy mivel a kpát eléggé el kezdtek forszírozni(hála istennek) így még egy pellegrinis 4-2-2-2 is beleférhet.....amit nem szerettem,de ha a két szélső védő előre komoly melót végez,akkor felőlem oké.....de ez feltétlen fontos....különben meg fog vele bukni.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 5., péntek 22:37

Gábe:

hagyj már thiagót,nem igaz hogy ezzel jöttök,előbb lesz khedira aranycipős mint thiago a real játékosa.....tényleg már.
Ebben egyetértünk, de örültem volna, ha véletlen itt találom.
Özil/isco nem ott szokott játszani,azt nem mondom hogy özilnél félig nem jogos,mert nem annyira középen jó,inkább a szélen,de nem vonalszélső.....
Ez csak egy ábra.
A 4-3-3 felállás jó....de nem vagyok biztos hogy carlos ezt meghúzza........
Akkor nem tudom mit húz meg, mert a 4-2-3-1-ez viszont én kétlem. Pedig a keretünket egyértelműen ehhez találta ki Mourinho. 4-2-2-2 és a két szélső védő befutja a széleket.. de ahhoz meg valami irtó :cens: tt jó védekezőközéppályás kellene, ami nekünk nincs. 4-4-2 ezzel a kerettel ki van csukva.
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 5., péntek 22:29

Gábe:

hagyj már thiagót,nem igaz hogy ezzel jöttök,előbb lesz khedira aranycipős mint thiago a real játékosa.....tényleg már.

Özil/isco nem ott szokott játszani,azt nem mondom hogy özilnél félig nem jogos,mert nem annyira középen jó,inkább a szélen,de nem vonalszélső.....
Jesus 3.számú lesz sz szinte biztos,senkit sem fognak oda venni,diego vs iker is eléggé necces lesz,nem lesz itt még vétel...adannak meg semmi esélye.

A 4-3-3 felállás jó....de nem vagyok biztos hogy carlos ezt meghúzza........
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 5., péntek 22:14

-----------------------------Casillas/López---------------------------------

-Carvajal/Arbeloa---Varane/Pepe---Ramos/Albiol---Marcelo/Nacho-

-----------------------------Alonso/Illarra----------------------------------

----------Khedira/Casemiro------------------Modric----------------------

-Özil/Isco----------------Benzema/Morata---------------Ronaldo/Jesé-

A keretben elférne Jesús harmadik számú kapusnak, közben védhetne a Castillában.

OUT: Adán, Coentrao, Kaká, Di María, Callejón, Higuaín

Azért még egy Thaigot elnézegetnék Real mezben... Kondogbia, Gündogan jövőre is ráér.. Ide sem férnek már..
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 5., péntek 22:07

nálam továbbra is gündogan-illarra-modric az álom, előttük meg isco-cé-benzema. nem a lényeg hogy legyen egy "két tüdejű állat", aki három helyett is fut meg védekezik, hanem hogy legyen 3, akik védekeznek és támadnak is...

padon maradna, casemiro, alonso meg khedira. alonso jövőre szerintem úgy is dobbant (ha nem idén).

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 5., péntek 22:01

Ismeritek Illarát?

Látta valaki játszani? Én nem igazán,alig tudok róla,kevés az infóm,amit tudok,hogy alonso posztján szeret játszani,szereti a passzt,nagyon sokat passzol.....jól helyezkedik(mindig lekéri,egyből lemozog),viszont kicsit körülményes(ez alatt azt értem hogy szereti a labdát dajkálni,veszi majd még tol egyet,még esetleg tol még egyet....de lehet a társakat keresi).....a rúgótechnika kitűnő,mint a passzok,mint a hosszúátadások(amiből keveset mutat-lehet mert nem az a szerkezet mint JM-nál :lol: ),mélységbe visszahúzódik,mindig rajta folyik át a játék.....de még nem eléggé mozog nekem magabiztosnak,persze alonsohoz mérem,akinek akkora rutinja van mint öreganyámnak a kukorica fosztásban.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 5., péntek 21:59

Kerlon írta:Khedirát kell majd leváltani, hanem következik be egy csoda a jövő évben.
Ezen agyaltam most én is kicsit igy, hogy úgy néz ki, hogy jön Illara több esélyt látok 4-3-3 ra :hmmm:

Casillas
Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo
Illaramendi-Khedira?-Modric
Isco-Benzema-CR

áááá nagyon nem vágom, hogy, hogy akarják ezek :x
Ami tény, hogy Khedira helyet itt jobban elnézegetném Kondogbiát :roll:

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 5., péntek 21:52

Press írta:Szerintem Illarra után már nem lesz több igazolás és valahogy így fog kinézni a keret jövőre: (életkor)

Kapusok: Casillas (32), Diego López (31)

JHV: Carvajal (21), Arbeloa (30)

KH: Ramos (27), Pepe (30), Varane (20), Albiol (27), Nacho (23)

BHV: Marcelo (25), Coentrao (25)

VKP: Khedira (26), Casimiro (21)

KP: Alonso (31), Modric (27), Illarramendi (23)

TKP: Isco (21), Özil (24)

Ronaldoék posztja :D : Di María (25), Jesé (20), Cristiano (28)

CS: Benzema (25), Morata (20)

szerintem simán jó ez a keret, fiatalok, de vannak rutinosak is, akik tudják mutatni a helyes irányt. BL-t nem nyerünk, de Ligát talán. :D Én örülök, hogy ilyen sok a spanyol, szerintem pont jókor játszotta ki a vezetőség ezt a kártyát, ebben a generációban lehet a jövő. Aztán ha nem az hamar kiderül úgyis és télen meg jövőre jöhetnek a szerb, lengyel meg dél-amerikai igazolások.


Akinek még mennie kéne: Higuaín, Callejón, Kaká, Adán, J.Fernandez (kapus) és esetleg Coentrao
Én ezzel kiegyeznék IDÉNRE, DE JÖVŐRE hoznék egy Gündogant.
Szerk.: És egy Kondogbiat (teljesítménytől függően).

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 5., péntek 21:50

Nekem adja ez a kezdő, mert rengeteg benne a lehetőség. Khedirát kell majd leváltani, hanem következik be egy csoda a jövő évben. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 5., péntek 21:30

Szerintem Illarra után már nem lesz több igazolás és valahogy így fog kinézni a keret jövőre: (életkor)

Kapusok: Casillas (32), Diego López (31)

JHV: Carvajal (21), Arbeloa (30)

KH: Ramos (27), Pepe (30), Varane (20), Albiol (27), Nacho (23)

BHV: Marcelo (25), Coentrao (25)

VKP: Khedira (26), Casimiro (21)

KP: Alonso (31), Modric (27), Illarramendi (23)

TKP: Isco (21), Özil (24)

Ronaldoék posztja :D : Di María (25), Jesé (20), Cristiano (28)

CS: Benzema (25), Morata (20)

szerintem simán jó ez a keret, fiatalok, de vannak rutinosak is, akik tudják mutatni a helyes irányt. BL-t nem nyerünk, de Ligát talán. :D Én örülök, hogy ilyen sok a spanyol, szerintem pont jókor játszotta ki a vezetőség ezt a kártyát, ebben a generációban lehet a jövő. Aztán ha nem az hamar kiderül úgyis és télen meg jövőre jöhetnek a szerb, lengyel meg dél-amerikai igazolások.


Akinek még mennie kéne: Higuaín, Callejón, Kaká, Adán, J.Fernandez (kapus) és esetleg Coentrao
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 4., csütörtök 22:00

numberone1 írta:egyszer mar kertem bocsanatot.
Emlékszem rá :D . Nem para nyugi :) ...

Igazából kéne valami beton biztos labdaszerző Illaramendi helyére és szerintem azzal sem lenne gond. Illara meg lehetne Modric cseréje. :hmmm:
Ha keretet nézem én erre a posztra megnézném Pepét kiváncsiságból, de még Casemirót sem tudjuk igazából, hogy mire képes :shifty: .

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 4., csütörtök 20:15

---------------------------------------Casillas
--Carvajal/Arbeloa----Varane/Pepe----Ramos/Albiol----Marcelo/Coentrao
------------------------------------Alonso/Illarra
-------------Kondogbia/Casemiro------------Modric/Özil
--Özil/Isco---------------------------------------------------------Ronaldo/Jesé
------------------------------Benzema/Morata/Jesé


:mrgreen: :mrgreen:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 4., csütörtök 17:37

boomer írta:
numberone1 írta:Kerlon, Geci
old but gold:
:banplz: :lol:


boccs
Tudom,tudom....nincs ekezet, egyszer mar kertem bocsanatot.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
boomer
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2013. június 19., szerda 17:22
Kedvenc játékosaid: Varane

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: boomer » 2013. július 4., csütörtök 17:31

numberone1 írta:Kerlon, Geci
old but gold:
:banplz: :lol:


boccs


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 225 regisztrált és 0 vendég