Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. szeptember 3., kedd 18:35

RealRaúl77 írta:Szerintem ők ketten együtt szerepelnek majd.
Konnyen lehet, en se azert irtam fel igy a hat kozeppalyast mert az elso emberek lesznek a kezdok a masodikak meg a cserek, hanem mert kb igy alakulnak ki a "parok" a kozeppalyan (hasonlo profilu jatekosok). Egyebkent en a xabi-modric-isco harmast preferalnam igy latatlanban, kemenyebb ellenfelek ellen meg valamelyikuk helyett Casemiro/khedira.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 3., kedd 18:27

sonic írta:Illetve en Moratat is elengedtem volna kolcsonbe vagy opcioval, es a helyere hoztam volna valakit Benzema melle aki jobban illene a puzzle-ba.
Télen, legkésőbb jövő nyáron lesz Suarez vagy nem lesz Suarez? :)
Merci Zizou!

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. szeptember 3., kedd 18:10

sonic írta:Modric/Isco
Szerintem ők ketten együtt szerepelnek majd. Túl nagy luxus lenne egyiküket padoztatni. (persze pihentetés, rotálást most nem tekintve, szóval a "gála11"-et nézve ).
Egyébként az összes többit adom, amit írsz.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. szeptember 3., kedd 17:40

Akkor vegul igy nez ki a keretunk:

--------------------------------------Iker/Lopez/Jesus-----------------------------------
Arbeloa/Carvajal-----Pepe/Varane------Ramos/Nacho-----Marcelo/Coentrao
----------------------------------------Xabi/Illarra-----------------------------------------
--------------------Khedira/Casemiro------------Modric/Isco--------------------------
Bale/DiMaria--------------------------------------------------------------Ronaldo/Jese
------------------------------------Benzema/Morata--------------------------------------

Lassuk milyen munkat vegzett a vezetoseg a nyaron.

A keret 23 fos, minden posztra van 2 jatekos, kapusbol 3. A 23 fobol 12 spanyol, ebbol 8 sajat neveles. Tavalyhoz kepest a kozeppalya amivel a legnagyobb problemak voltak minosegben es variacios lehetosegekben is bovult, Xabinak es Khediranak vegre van alternativaja, es a keret strukturaja lehetove teszi egy sokkal masszivabb harom fos kozeppalya felallitasat kielegito rotacios lehetosegekkel, stilusban es funkcioban kulonbozo jatekosokkal. Ezt szerintem nyugodtan nevezhetjuk elorelepesnek. A masodik problemas terulet a jobbszel volt tavaly. Ide erkezett a nemet liga legjobb jobbhatvedje, es a premier league legjobb jatekosa. Talan nem kell ecsetelnem hogy milyen minosegi javulas varhato ezen a teruleten, ha az ujak az elvarasoknak megfeleloen teljesitenek. (Dimariat sem irnam le meg egyaltalan es orulok is hogy vegul kettejuk kozul o maradt es Ozil ment, mert az argentin szerintem hasznosabb lesz nekunk, plussz Ozilt nem tudnam hova elhelyezni a keretben, de errol majd kesobb.) Az egyetlen problemas poszt tavalyrol ami nem kerult orvoslasra az a csatarposzt. Biztos sokan szivesen lattak volna ott egy igazi bergyilkos befejezot, koztuk en is, de ha egy kicsit belegondolunk abba hogy mik lehetnek az elkepzelesek, milyen jatekosok allnak rendelkezesunkre es milyen iranyba halad a vilag futballja taktikai ertelemben, akkor talan mar konnyebben magyarazhato hogy miert nem jott oda erosites. Kezdjuk azzal hogy a klasszikus center poszt szepen lassan kihalni latszik. A szelso tamadok egyre nagyobb szerepet es hangsulyt kapnak a modern felallasokban, egyre inkabb kiveszik a reszuket a golszerzesbol, es ok a valodi szoszoloi a tamadasoknak. Egy statikus center csak kioltja a potencialjukat, elszivja eloluk a levegot. A modern kozepcsatar feladata mar nem merul ki a gollovesben, hanem vissza kell lepnie a kozeppalyara, reszt kell vennie a jatekszervezesben, helyet kell csinalnia a betoro szelsoknek es ki kell szolgalnia oket, vissza kell zarnia vedekezesnel, stbstb. Ha ugy tetszik akkor Ozil es Benzema posztja a jovoben egybeolvad es egy ember fogja azt ellatni, ezzel pedig nyerunk +1 embert a kozeppalyara, ami rengeteget jelent. Itt jon kepbe Ozil, aki ebbe sehogy nem illik bele, mert a kapura nem veszelyes, visszafele nem segit be, es mezonyben gyenge. Az o jateka sajnos tul egysiku es kimerul abban hogy rendkivuli erzekkel osztja az utolso passzokat, igaz ebben klasszis, de ez mar onmagaban keves ebben a rendszerben. Ezert is nem dolok a kardomba hogy vegul o tavozott es nem Angel. Erre a posztra jelenleg van egy Benzemank, akinek ez az uj szerepkor (felteve ha tenyleg igy fog kinezni a jatekunk) nagyon fekudhet, mert jo osszjatekban, jol lo mind a ket labaval tavolrol is, jol lat a palyan, es a ha helyzetbe kerul akkor is feltalalja magat. Emellett szerintem konnyeden jatszathato itt meg Jese es Isco is, akik hasonlo kvalitasokkal rendelkeznek mint a francia, meg ha a posztjuk nem is feltetlenul egyezik. Az egyetlen kakukktojas Morata, aki sehogy nem passzol a kirakosba, de ehhez hozzatartozik hogy Higuain sem passzolna bele sehogysem, es akkor inkabb a fiatal spanyol kapjon helyet a keretben.

Szamomra az osszes tavozo magyarazhato ilyen olyan okbol. Higuainrol es Ozilrol esett mar szo, raadasul egy rakas penzt letettek ertuk, nem is kerdes... Callejon Albiol es Adan csak epizodistak lehettek volna amugy is, Carvalho es Essien pedig mar tavaly is taljesen feleslegesek voltak, ugyhogy sok vizet nem zavar a tavozasuk. Az erkezok minosegik, es hasznos lyukakat toltenek be, hyelet kapnak a Real utanpotlas legjobbjai a keretben, es vegre korulneztunk a spanyol remenysegek kozott is. Mindezt ha minden igaz mindossze 50 millios deficittel zartuk, ami azert vicces mert mindenki rank fog mutogatni hogy megint szarra koltekeztuk magunkat, holott allitom hogy a topcsapatok nagresze ennel nagyobb osszeggel terhelte meg a koltsegveteset.


Osszessegeben en egy 5-os alara ertekelnem az atigazolasi idoszakban folytatott munkat. Azert nem 5-osre mert Khedira helyen en meg el tudnek kepzelni mas jatekost. (Vidal vagy Schweini megszerzesevel lett volna csillagos 5-os, de ezek szinte lehetetlen kategoriak voltak) Illetve en Moratat is elengedtem volna kolcsonbe vagy opcioval, es a helyere hoztam volna valakit Benzema melle aki jobban illene a puzzle-ba.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 3., kedd 13:57

Nem tudom, hogy birom ki jövőhét szombatig :x
:lol:
pont így vok :D


amúgy ja, az überlabdatartó kp-nk az vhogy úgy nézne ki, hogy xabi 1.0, xabi 2.0 és modric, illetve kázmér, amíg xabi 1.0 fel nem épül.
szóval távolról sem gond, hogy a nagyszemű naplopó lelépett, menjetek mindenki vigadjon :mrgreen: !!!
Kép
Kép
Kép

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 3., kedd 13:51

Isco, ha nem tud kezdeni (sérülés vagy eltiltás) akkor szerintem annyi lesz, hogy Modric megy addig a helyére vagy esetleg DM. Modric alap cseréje szerintem Casemiro vagy talán még Illarramendi lesz, és majd leghátul van Alonso meg jelen esetben Khedira akit meg rossz nézni... Özil eligazolásával nem dőlt össze a világ mert szerencsére rengeteg olyan játékosunk van aki több helyen is bevethető, és Özil-nek ez volt az egyik legnagyobb baja, hogy amint kivettük középről megfőtt az ember... Jelenleg Carlo kedvére rotálhatja a kp-t... Nem tudom, hogy birom ki jövőhét szombatig :x

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. szeptember 3., kedd 13:08

Ha itt nem lesz szép, kombinatív játék, az elsősorban nem a játékosok, hanem a taktika, és a felfogás hiánya lesz. Nehogymár egy Marcelo, Modric, Isco, CR, Benz ötösfogat, de még ide veszem Bale-t is, ne legyen képes szép, kombinatív játékra. Akkor ott valami nagy baj van. Aztán ha nem is azon a szinten, de DM, Jesé, Casemiro, Xabi sem fogalmatlan ehhez. Nem lesz itt baj.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 3., kedd 12:44

Sztm Ronaldo azért tünik úgy,hogy leegyszerűsödött a játéka,mert Mounál egyértelműen a gyorsaságára volt kihegyezve a játék,mondhatjuk Xabi volt az alfa,Cé meg az omega...
Ebbe az új hadrendbe bele kell szoknia,és bele is fog,lévén még mindig a világ legjobb játékosa...
Nem okoz neki gondot a kombinativ játék,csak vissza kell rá szoknia,de Marceloval,Benzemaval,Iscoval menni fog az.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 3., kedd 12:22

Az a baj, hogy CR-rel meg kellene érteni, hogy nem kell kétszer bicikliznie meg futni 5 métert, ha utána úgy se tud mást, mint tolni egy alibit, mert ezekkel az apróságokkal van ideje a védelemnek rendeződni, felvenni a területet, visszaérni. Rengetegszer akad el Ronaldon a támadás, mert ő egy kicsit trükközne. Már pedig a gyors, kombinatív játékba ez nagyon ritkán fog beleférni... A kezdő szerintem adott. Remélem idővel Illarra kiszorítja majd Khedirát, mert Asier is érzi azt a játékot, amit Modric játszik, de támadásban ő nem ennyire hatékony. Én Benzemától várok nagy szezont, mivel most szerintem a tökéletes szerepben van és tökéletes emberekkel van körülvéve. Konkurenciája 0 és az ő meglátásaival most érvényesítheti majd a legjobban a mezőnyjátékát is. Bale és a CR párostól meg 60 gólt a minimum.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 3., kedd 12:17

valószínű tudna ő úgy játszani ahogy szeretnénk sokan, csak nem akar. Olyan szinten leegyszerűsödött a játéka mint egy faék.
ez tény. egy igazi góltermelő gép lett, de még így is képes fineszes megoldásokra. szóval ha egy csapat kezdőjében olyan játékosok vannak, mint Modric, Isco (amennyiben tartja a szintet), CR, Bale, Benzema, Marcelo ott nem hiszem, hogy aggódni kellene a szép játékért. Való igaz, hogy CR játéka leegyszerűsödött és szerintem Bale sem egy kimondott labdazsonglőr, de mindketten képesek kombinatív játékra. Én is azt gondolom mint hehe, az erőfoci és a szép játék között leszünk. Lesznek szépen felépített támadások és kontrák is.

DL
Carvajal
Varane
Ramos
Marcelo
lllaramendi
Isco
Modric
Bale
CR
Benzema

szerintem hosszabb távon így lesz.
But he is a good boy...

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. szeptember 3., kedd 12:04

Kecskezs írta:Marcival amit baloson letolnak az neked nem elég kombinatív?
1, nem csak ennyiből kéne kivenni a részét. Azok a játékok is inkább Marcelonak köszönhetők.
2, egy meccsen van 2-3, nemtöbb
3, egyre kevesebb lesz, mert már nem egyértelműen szélen játszik.

valószínű tudna ő úgy játszani ahogy szeretnénk sokan, csak nem akar. Olyan szinten leegyszerűsödött a játéka mint egy faék.
Kecskezs írta:Marci-Benz-Isco-Modric-CR-Ramos-Maris-Bale mind képes ezekre szerintem,
Maradjunk annyiban h ebből csak az első négy üti meg a szintet ha szép fociról van szó
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 3., kedd 11:53

cr-nek nem a kombinatív játék nem fekszik, hanem még nem igazán érti, hogy milyen területet kell bejátszani, hová kell mozognia
egyértelmű, hogy ancelotti feltolta őt csatárba, csak idő kell neki, hogy beleszokjon az új szerepbe
bale-t én sem tudom hová tenni, de eddig nekem meggyőző dm játéka, még egy darabig vele számolnék a kezdőben
morata tényleg kevés, tehermentesíteni szerintem azért jó lesz, de jesét még azért nézzük meg, hogy mire képes ezen a szinten, mert szerintem beválhat
eddig azért sírtatok, mert nincs esélye bizonyítani, most meg azért mert van

valami ilyesmi hadrendet látok kialakulóban:
--------------------------lopez-------------------------------
-------------pepe--------------------ramos-----------------
---carvajal-----------------------------------marcelo-------
------------------------------khedira------------------------
------------------modric--------------------------------------
--------dm----------------------------------isco--------------
-------------------benzema-------------cr-------------------

egyedül isco posztjától félek, hogy nem tudjuk kivel pótolni, ha lesérül vagy eltiltják
bár itt jönne képbe a szerkezetváltás, de az meg ki tudja megint hogyan működne
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 3., kedd 11:53

Személy szerint Ronaldoból is kezd elegem lenni már jóideje, játékban semmi haszna, csak megindul néha a lasztival aztán vagy lesz vmi vagy nem. Többségében nem. Egyedül a góljai dícsérhetők, de azoknak is egy jelentős része pontrúgás. Namost lett két Ronaldonk, mert Bale ugyanez a stílus. Még a padról sincs senki aki játszaná a focit. DM nem alkalmas rá, Morata gyenge, Jesé meg játékban egyszer sem alkotott nagyot, csak a gólok vannak nála is. Aki szép focit akar, sok passzal, kényszerítőkkel, háromszögekkel megfűszerezve, az nagy eséllyel csalódni fog. Az egész keretben van 4 játékos aki a kombinatív játékban hasznos, abból az egyik védő. Egy Real Madridban...
értem amit írsz, és valóban van rá kis esély, hogy ez lesz a helyzet.

én mégis bizakodó vagyok, ez a keret képes arra, hogy kimegyünk és akárkit lefocizzunk.
én a tavalyi bájernhez tudnám majd hasonlítani az ancelotti féle focinkat, egészséges, kiegyensúlyozott futball lesz, hol egy kicsit nagyobb, erősebb letámadással, a teljes csapat együtt mozog és dolgozik.
nem kell itt barca szerű és szintű letámadásra gondolni, annak tudjuk mi az ellenszere és nem is olyan hatékony már.
a másik véglet a murinnyó-féle cucmák, az meg okádék volt és aki azt írja, hogy bárcsak maradt volna, azt sajátkezűleg verem el vascsővel.
szóval a barca-féle tikitököm és a murinnyó-féle lófasz között félúton leszünk, nézhető, közönségbarát, élvezetes focival.

céronaldo nekem se tetszik, de majd megbarátkozik a 10. béellserleggel májusban.
vagy ha nem, akkor már ő is 30 éves lassan, egy lucas+gündogan pakk vígan pótolja majd a vébé után, ha tényleg elvágyódik és szomorú lesz a kis drága.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kecskezs
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 4:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kecskezs » 2013. szeptember 3., kedd 11:49

Ronaldoból is kezd elegem lenni már jóideje, játékban semmi haszna
de CR-t már menthetetlennek látom.
Te ezeket tényleg komolyan gondolod? Marcival amit baloson letolnak az neked nem elég kombinatív?
Aki szép focit akar, sok passzal, kényszerítőkkel, háromszögekkel megfűszerezve, az nagy eséllyel csalódni fog. Az egész keretben van 4 játékos aki a kombinatív játékban hasznos
Marci-Benz-Isco-Modric-CR-Ramos-Maris-Bale mind képes ezekre szerintem, háromszögezni megye 2-ben is tudnak (persze kicsit más tempóban), maga a játékstílus innentől inkább azon múlik, hogy Carlo mit akar látni. Eddigi meccsek alapján azért nem lesz hiány a passzolgatásból.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. szeptember 3., kedd 11:41

nekem viszont egyáltalán nem tetszik ez az irány...

Személy szerint Ronaldoból is kezd elegem lenni már jóideje, játékban semmi haszna, csak megindul néha a lasztival aztán vagy lesz vmi vagy nem. Többségében nem. Egyedül a góljai dícsérhetők, de azoknak is egy jelentős része pontrúgás. Namost lett két Ronaldonk, mert Bale ugyanez a stílus. Még a padról sincs senki aki játszaná a focit. DM nem alkalmas rá, Morata gyenge, Jesé meg játékban egyszer sem alkotott nagyot, csak a gólok vannak nála is. Aki szép focit akar, sok passzal, kényszerítőkkel, háromszögekkel megfűszerezve, az nagy eséllyel csalódni fog. Az egész keretben van 4 játékos aki a kombinatív játékban hasznos, abból az egyik védő. Egy Real Madridban...

A két vadló helyett szivesebben nézegetnék egy játszósabb szélsőpárost. Lehet 100 helyett 80 gólt rúgnánk, de hogy egész meccseken nyomást tudnánk gyakorolni (nagycsapatok ellen is), és élvezhető játék lenne az biztos.

És még évekig ez fog maradni, ha működik, ha nem...

Bale még rám cáfolhat, bizonyítsa be h kombinatív játékban is jó (eddig ezt nem vettem észre), de CR-t már menthetetlennek látom.

És Ancelotti meg labdatartós focit akar játszatni :hmmm: Hát ehhez a kerethez jobb lett volna ha marad José.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 3., kedd 11:21

na elég volt, söpredék elment, quality érkezett, tökéletes átigazolási szezon, örülünk vincent. :mrgreen:

de most már foglalkozzunk a fotballal.
nézem a bilbao elleni edzést, zidane is beszállt cicázni, örömteli dolog, jó látni az ilyet, ki is röhögték :salute: :)

asszem az arcok 90%-ánál ez a betonkezdő, 1-2 esetben eltérhet azért:

lopez
arbeloa/carvajal (utóbbitól több kell.)
varane (alig várom, hogy fullos legyen)
ramos (pepét tenném, de ramost nem lehet kihagyni)
marcelo (no comment)
kázmér/illarramendi (kedirát jegelném addig, amíg el nem igazol, monnyuk januárban)
isco (na ő az, aki megérdemli a tapsot, a kis töpszli görbelábú gyerek szimpatikus lett)
modric (az agy, az egész csapat mozgatórugója)
és amivel faszbahúzzuk a világot:
céronaldo (no comment)
bale (szintén no brainer, ha féllábú fejnélküli csoffadék lenne, akkor is játszania kell ennyi pénzért)
benzema (no comment)

egy baráti 433, ancelotti felfogásával és zidane hathatós segítségével, hogy hogy is kell játszani a focit, ha nincs über sérüléshullám, akkor béelldöntőzünk a vébé előtt. that's right bitches, i said it.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8058
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. szeptember 3., kedd 10:12

Nincs itt gond, minden posztra van 2 jó emberünk, meglátjuk Bale mit alakít majd. Illara kicsit drága volt, és nem tudom mennyire válik be, de nemsokára ez is kiderül.
Jelenleg Lopez, Carvajal, Ramos, Pepe, Marcelo, Casemiro, Modric, CR, Isco, Bale, Benzema kezdő tűnik a legerősebbnek, majd Xabi és Illara felépülésével érdekesebb lesz a helyzet. Remélem Isco tartja ezt a formát hosszabb távon is.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. szeptember 3., kedd 10:12

Luka pl elég sűrűn kap lapot
wtf? :mrgreen:
49 meccsen kapott összesen 9et, az szted sok?
és ebben a 9ben volt olyan is, hogy mourinho kérte, hogy nyalja be a sárgát, hogy ne rossz ütemben gyűljön össze az eltiltása.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 3., kedd 10:02

a 10-est megkapja modric, aki valóban 10-es poszt és tudás.
ámen
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. szeptember 3., kedd 9:47

--------------------------Casillas/Diego Lopez/Jesus----------------------------------
----------Pepe/Varane----------------------------------S.Ramos/Nacho--------------
Carvajal/Arbeloa-----------------------------------------------------------Marcelo/Coentrao
----------------------------------Illarramendi/Xabi Alonso---------------------------------
------------Modric/Khedira--------------------------------------Isco/Casemiro-------------
Bale/Di Maria-----------------------------------------------C.Ronaldo/Jesé
-----------------------------------------Benzema/Morata-------------------------------


:coffee:

Ha Isco megsérül, akkor 4-2-3-1ben mehet a játék,vagy Modric feltoltva irányítóba,vagy Bale,úgyhogy én ezért nemizgulok,hogy eladtuk Özilt. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég