Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. szeptember 20., péntek 17:54

Gondolom ugy ertette hogy Ramos VAGY Marcelo.

Amugy lehet hogy Benzema nem "kamucsatart" jatszik, de kvalitasai alapjan az fekudne neki jobban, vagypedig egy csatar(ok) mogotti, visszavontabb szerepkor.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. szeptember 20., péntek 17:53

Realista24 írta:Aki kamucsatárosdit akar, az menjen szurkolni a katalánoknak.
Komolyan nem értelek titeket. Vagy többet isztok, mint RMCF vagy a kevés is megárt nektek.
Elment öt meccs, négy ember rúgott gólt, abból az egyiket, aki négyet rúgott, kitennétek. Hiányoltátok a gólokat, csak a játék nem elég. Most megvannak a gólok, a játék még nincs, mert alakul a csapat, most ez a baj.
Bár nem lepődök meg rajtatok, mert a többség Cét is kivágná, mint macskát szarni, aztán amikor virít egy mesterhármast, akkor Messi who? meg társai jönnek.
Arról nem beszélve, hogy a többség fogadkozott, hogy idő kell a csapatnak, egy rossz szót sem szól egy darabig, erre lement 5 meccs, nem kaptunk még ki (mindezt úgy, hogy a balhátvéd poszton nullák vagyunk Bale még nem 100%-os, Varane sehol), de már három-négy igazolást hoznátok. :salute:
#fucklogic
#missyouozil
#suarez&falcao
Hónap hozzászólása. Tényleg. 110%-ban egyetértek.

#többetnemjövök
#nemigazneörüljé

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. szeptember 20., péntek 17:53

wZoLee7 írta:Benzema nem kamucsatár,
nem is mondták most.de ha iscot tolnánk fel legelőre akkor ő az lenne. és erre mondták.
wZoLee7 írta: ugyanis abban 12 játékos van
schranzer írta:Ramos/Marcelo
csak 11.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 20., péntek 17:52

ramos/marcelo
nem játszik abban a felállásban mindkettő
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. szeptember 20., péntek 17:51

Remy írta:Elképesztő mennyire nincs türelem a szurkolóknál, legfőképpen a Real Madrid drukkereknél.
szerintem ez azért van, mert több mint 10 éve bl döntő közelébe nem voltunk és azért az elmúlt évek nem a legsikeresebbek. 2008-09 óta pedig 1 bajnokság, 1 szuperkupa és 1 cdr van, na meg a többi bohóc kupa. és akkor pluszba jön még, h a barca ez idő alatt csak egy kicsit nyerte szarrá magát.
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 20., péntek 17:49

Na nemár...Benzema nem kamucsatár, nagy melója van, és most még lövi a gólokat is, nagyon tolja
schranzer írta:Mesenincs, 3-4-3, mindenkit bekell tuszkolni a kezdobe, és kész :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

---------------López-----------------
Carvajal-Varane-Ramos/Marcelo
------------Illarramendi------------
Gundogan-----Isco------Modric
---Bale------Benzema--------CR
ez 4-1-3-3, tehát az általad felvázolt modell még csak nem is helyes, ugyanis abban 12 játékos van :mrgreen:

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. szeptember 20., péntek 17:30

Mesenincs, 3-4-3, mindenkit bekell tuszkolni a kezdobe, és kész :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

---------------López-----------------
Carvajal-Varane-Ramos/Marcelo
------------Illarramendi------------
Gundogan-----Isco------Modric
---Bale------Benzema--------CR



:mrgreen: :mrgreen:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 20., péntek 17:20

Hat, ha ugy istenigazabol megnezem Benzemat, akkor o is "csak" egy kamucsatar. Persze az nem biztos hogy baj, csak tudni kell jol hasznalni.
Azért remélem érted, hogy mire céloztam. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. szeptember 20., péntek 17:18

Hat, ha ugy istenigazabol megnezem Benzemat, akkor o is "csak" egy kamucsatar. Persze az nem biztos hogy baj, csak tudni kell jol hasznalni.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 20., péntek 16:50

Realista24 írta:Aki kamucsatárosdit akar, az menjen szurkolni a katalánoknak.
Komolyan nem értelek titeket. Vagy többet isztok, mint RMCF vagy a kevés is megárt nektek.
Elment öt meccs, négy ember rúgott gólt, abból az egyiket, aki négyet rúgott, kitennétek. Hiányoltátok a gólokat, csak a játék nem elég. Most megvannak a gólok, a játék még nincs, mert alakul a csapat, most ez a baj.
Bár nem lepődök meg rajtatok, mert a többség Cét is kivágná, mint macskát szarni, aztán amikor virít egy mesterhármast, akkor Messi who? meg társai jönnek.
Arról nem beszélve, hogy a többség fogadkozott, hogy idő kell a csapatnak, egy rossz szót sem szól egy darabig, erre lement 5 meccs, nem kaptunk még ki (mindezt úgy, hogy a balhátvéd poszton nullák vagyunk Bale még nem 100%-os), de már három-négy igazolást hoznátok. :salute:
#fucklogic
Valahogy így... :) Carvajal is kapta az ívet, aztán 1-2 meccse már jól teljesít. Idő kellett neki az átszokáshoz, és most már jól tolja.

Elképesztő mennyire nincs türelem a szurkolóknál, legfőképpen a Real Madrid drukkereknél.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 20., péntek 16:46

Aki kamucsatárosdit akar, az menjen szurkolni a katalánoknak.
Komolyan nem értelek titeket. Vagy többet isztok, mint RMCF vagy a kevés is megárt nektek.
Elment öt meccs, négy ember rúgott gólt, abból az egyiket, aki négyet rúgott, kitennétek. Hiányoltátok a gólokat, csak a játék nem elég. Most megvannak a gólok, a játék még nincs, mert alakul a csapat, most ez a baj.
Bár nem lepődök meg rajtatok, mert a többség Cét is kivágná, mint macskát szarni, aztán amikor virít egy mesterhármast, akkor Messi who? meg társai jönnek.
Arról nem beszélve, hogy a többség fogadkozott, hogy idő kell a csapatnak, egy rossz szót sem szól egy darabig, erre lement 5 meccs, nem kaptunk még ki (mindezt úgy, hogy a balhátvéd poszton nullák vagyunk Bale még nem 100%-os, Varane sehol), de már három-négy igazolást hoznátok. :salute:
#fucklogic
#missyouozil
#suarez&falcao
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. szeptember 20., péntek 16:15

pintertibi írta:Én nem tudom mit akarja itt mindenki lecserélni Benzemat meg padra tenni idén eddig igenis a csapat egyik legjobbja
vannak emberek akiknél játszhat akárhogy, lőhet akárhány gólt. nem fog számítani, ő akkor is csak egy gyenge játékos marad. :)

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. szeptember 20., péntek 16:02

Én személy szerint nagy rizikónak tartom a csatár nélküli játékot de megnézném egyszer.

pintertibi
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:02
Kedvenc játékosaid: Benzema, Varane, Modric'
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: pintertibi » 2013. szeptember 20., péntek 15:52

Én nem tudom mit akarja itt mindenki lecserélni Benzemat meg padra tenni idén eddig igenis a csapat egyik legjobbja

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 20., péntek 15:29

a csatár nélküli játékot hagyjuk meg a spanyol válogatottnak, meg Guardiolának, jah és ebben az évben már José is használta...szóval jönnének a nyilatkozatok hogy koppintunk :D
Isco onnan eredményes ahol van, szerintem feljebb nem lenne ilyen hatékony, sokkal jobban figyelnének rá a védők. Benzemanak az is nagy feladata, hogy elviszi a védőket, így pont teret nyit CR-nek vagy épp Isconak. CR-nek se megy csatárban.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 20., péntek 15:21

GT37 írta:
hehe írta:ti miről beszéltek malacok?

egyértelmű, hogy gündogan-modric-illarramendi kp-val nyomjuk a vébé után, nem is kérdés. :mrgreen:
Na ja, Isco meg megsértődik, hogy nem kezdő, és eljön hozzánk. :mrgreen:

Gündogant amúgy kiváló játékosnak tartom, szerintem tökéletesen alkalmas lenne a Xavi-féle szerepkör betöltésére nálunk, úgyhogy örülnék, ha sikerülne elhoznunk jövőre.

Amúgy ez a Modric-Illarra-Isco középpálya szerintem majdhogynem tökéletes, ha összeszoknak, nincs, ami megállítsa őket (na jó, de: a Barça védelme :mrgreen: ), én nem gondolom úgy, hogy hatalmas szükségetek lenne Gündoganra.
Nagyon adná! Isco meg ha így termel mehet Benzema helyére kamu csatárnak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 20., péntek 14:37

2 vkp-val játszani szerintem nagy hülyeség lenne...modric kiváló egy védekező mellé, előttük meg nem lehet kérdés hogy Isco lesz. 1 kezdő hely van, az modric mellé Xabi posztja. Na már most szerintem Illara nem azért jött hogy padozzon, főleg nem annyiért, és eddig Casemirora sem lehet panasz. Persze ha 20-25 milláért megtudjuk szerezni Gündogant hát hülye lenne bárki kihagyni, mert lényegében eljátszana ő Modric posztján is, így némi variálással pihentethetőek lennének a játékosok. Isco helyén meg egy feljebb lépett Modric, vagy egy középre helyezett DM, Bale is remekül ellenne.
Csatárposztra meg érdemes lehetőséget adni a Morata-Jesé párosnak is. Ha Benzema jól teljesít marad. Khedira nagy eséllyel távozik, és ha Xabira lesz érdeklődés, mondjuk a pooltól akkor ő is távozni fog. Ha Pepéért jönne egy komoly ajánlat a citytől, elengedném, hiába jó védő, mostanság nem megy neki a dolog. Perez párszor leül sörözni a durtmundiakkal és dob egy 50 millás ajánlatot a Gündogan-Hummels párosért, és szerintem jövőre elég is (persze tudom a nagy többség akar egy vérengző Suarezt a csapatba) :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 20., péntek 14:25

hehe írta:ti miről beszéltek malacok?

egyértelmű, hogy gündogan-modric-illarramendi kp-val nyomjuk a vébé után, nem is kérdés. :mrgreen:
Na ja, Isco meg megsértődik, hogy nem kezdő, és eljön hozzánk. :mrgreen:

Gündogant amúgy kiváló játékosnak tartom, szerintem tökéletesen alkalmas lenne a Xavi-féle szerepkör betöltésére nálunk, úgyhogy örülnék, ha sikerülne elhoznunk jövőre.

Amúgy ez a Modric-Illarra-Isco középpálya szerintem majdhogynem tökéletes, ha összeszoknak, nincs, ami megállítsa őket (na jó, de: a Barça védelme :mrgreen: ), én nem gondolom úgy, hogy hatalmas szükségetek lenne Gündoganra.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. szeptember 20., péntek 14:10

Nagyon halvány az a középpálya amikor Modric mellett csak 1 védekező ember van, és még nem is játszottunk igazán erős csapat ellen...

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. szeptember 20., péntek 13:53

hehe írta:ti miről beszéltek malacok?

egyértelmű, hogy gündogan-modric-illarramendi kp-val nyomjuk a vébé után, nem is kérdés. :mrgreen:
Isco? Pedig őt még te is elismered nem?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 109 regisztrált és 0 vendég