Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 31., szerda 21:21

Mike írta:
Géci írta:Poszton cserék

---------------------Jesús----------------------

Arbeloa------Pepe---------Nacho----Coentrao

--Alonso/Illarra/Khedira---Casemiro/Denis-
-Özil/Bale/DM-----------------Isco/Bale/DM-
----------------------Kaká/Jesé-----------------
--------------------Jesé/Morata----------------
nemrossz, két Béla és Ronaldo sehol :mrgreen:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 31., szerda 21:14

Géci írta:Poszton cserék

---------------------Jesús----------------------

Arbeloa------Pepe---------Nacho----Coentrao

--Alonso/Illarra/Khedira---Casemiro/Denis-
-Özil/Bale/DM-----------------Isco/Bale/DM-
----------------------Kaká/Jesé-----------------
--------------------Jesé/Morata----------------
nemrossz, két Béla és Ronaldo sehol :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 31., szerda 21:08

Galacticos írta:Géci, nálad meg mi ez a fordulat? másfél hónapja még habzó szájjal követeld ide balet, minden áron.
Azt még kihagytam a mondandómból, hogy én úgy hoztam volna Bale-t, hogy közben DM-et eladom... Abban az időben elég sok pletyka volt, hogy vinné a PSG :roll: ...

Igy egy 4-4-1-1-re lesz 1 ilyen keret

Kezdő

----------------------Casillas----------------------

Carvajal-----Varane------Ramos------Marcelo

-------------Casemiro--------Modric------------

Bale----------------------------------------Isco
------------------------CR------------------------
--------------------Benzema---------------------

VAGY

---------------------Lopez------------------------

Carvajal----Varane--------Ramos----Marcelo

------------Khedira-----------Modric-----------

---Özil-----------------------------------Bale---
----------------------CR-------------------------
--------------------Benzema-------------------

Poszton cserék

---------------------Jesús----------------------

Arbeloa------Pepe---------Nacho----Coentrao

--Alonso/Illarra/Khedira---Casemiro/Denis-
-Özil/Bale/DM-----------------Isco/Bale/DM-
----------------------Kaká/Jesé-----------------
--------------------Jesé/Morata----------------

Cherysev középpályásként lett nevezve ezért irtam oda :roll: ... Amúgy ez a tippem a rotációkra is amennyiben nincs több távozó :shifty: ... Ez 1 szolid 26 fős keret lesz kb :ozil: . Nálam mindenképpen DM létszám feletti. Cherysevet jövőre meg lehet el tudjuk adni majd 10-20 milláért vagy ki tudja mit alkot a srác, de nehéz dolga lesz!

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. július 31., szerda 19:28

h3x0r írta:
Guti.HaZ. írta:Off: Ez a fórum olyan, mint egy sáskaraj. Mindenki megy a másik után ész nélkül. (ezt most általánosságban mondtam)
Ha megnézed, volt egy idő, amikor a fórum 99%-a akarta Balet, aztán egy-két ember meggondolta magát és azóta már csak páran mondják, hogy tényleg kell, a többi szerint felesleges (és nem csak az ára miatt).
Szerintetek az a normalis, ha az embernek van egy velemenye es barmi is tortenjen ido kozbe, nem valtoztathat rajta? Tehat ha egyszer kimondtal valamit, makacsul kell mindenaron ragaszkodj hozza? Nem inkabb az adott helyzetbol kell kihozd a legtobbet?
Nem tudom Géci hogy gondolkozik, vagy mik befolyasoljak, csak annyit tudok biztosan, hogy nyar elejen en is (mint ahogy meg sokan masok) Bale szemelyeben lattuk a megfelelo embert. VISZONT azzal, hogy ido kozbe nem sikerult leigazolni, es jott Isco rengeteg dolog MEGVALTOZOTT. Peldaul en szemely szerint Iscoba az ideigazolasa elott semmit nem lattam. Nem mondom, hogy a felkeszulesi meccseken teljesen meggyozott, de mostmar latok benne par dolgot, ami tetszik. Tehat en is mentem esz nelkul valaki utan, aki tobbszor latta vagy csak ido kozben azzal, hogy tobbet lattam jatszani valtozott a velemenyem?
Bale-el is ez a helyzet. Ha ugyan az lenne a keretunk mint szezon vegen, meg mindig a brittet mondanam, hogy igazoljuk le, VISZONT nem ugyan az a keretunk, par jatekos elment, paran jottek es a JELENLEGI keretbe nem biztos, hogy Bale minden aron kell.
Ők a kisebbik rész.
Azt viszont láthatod, hogy nagyon sokan azt sem tudják miről beszélnek, csak az előttük szólót majmolják. Egy épkézláb indokot nem tudnak elmotyogni, csak ugyan azt mondják újra és újra, amit már valaki elmondott. Ha két nap múlva az ellenkezőjét mondja az előttük szóló, akkor meg ugyan úgy beállnak a sorba. etc. etc.

De ilyen a foci. Mindenki azt hiszi, hogy ért hozzá, pedig ez csak a töredékére igaz. Aki meg nem tud egy normális gondolatot összerakni a kobakjában, az csak követi azt, akinek SZERINTE ez sikerül. De igazából majdnem az összes fórum így működik.

bocsánat az offolásért
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 31., szerda 19:22

Galacticos írta:Géci, nálad meg mi ez a fordulat? másfél hónapja még habzó szájjal követeld ide balet, minden áron.
Azóta jött Isco, Illarramendi akik elvitték más irányba a dolgokat + még ideveszem Casemirot is... A lényeg, hogy a PSG ellen láttám kialakulni valamit ami tetszik, és félek, hogy, ha jön Bale akkor nem biztos, hogy kialakul az a fajta játék, DE könnyen meg lehet, hogy tévedek, de én már várnék 1 évet... Viszont, ha jön akkor sem fogok békétlenkedni, de most valamiért nyugodt vagyok :coffee: ... Viszont, ha jön akkor lesz bennem 1 kis félsz, hogy, hogy oldják meg, hogy az mindenkinek jó legyen és ne menjen a játék rovására... :roll: -------->
morientes írta:Dehogy kellene.Alonso leosztaná a széleket oszt hajrá.Modric meg Özil meg keresgetné az ufokat az égen.Mint eddig.
:shutup: :shutup:

AMúgy vártam mikor teszed fel a kérdést... :D :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 31., szerda 18:23

Guti.HaZ. írta:
Galacticos írta:Géci, nálad meg mi ez a fordulat? másfél hónapja még habzó szájjal követeld ide balet, minden áron. :)
Off: Ez a fórum olyan, mint egy sáskaraj. Mindenki megy a másik után ész nélkül. (ezt most általánosságban mondtam)
Ha megnézed, volt egy idő, amikor a fórum 99%-a akarta Balet, aztán egy-két ember meggondolta magát és azóta már csak páran mondják, hogy tényleg kell, a többi szerint felesleges (és nem csak az ára miatt).
Szerintetek az a normalis, ha az embernek van egy velemenye es barmi is tortenjen ido kozbe, nem valtoztathat rajta? Tehat ha egyszer kimondtal valamit, makacsul kell mindenaron ragaszkodj hozza? Nem inkabb az adott helyzetbol kell kihozd a legtobbet?
Nem tudom Géci hogy gondolkozik, vagy mik befolyasoljak, csak annyit tudok biztosan, hogy nyar elejen en is (mint ahogy meg sokan masok) Bale szemelyeben lattuk a megfelelo embert. VISZONT azzal, hogy ido kozbe nem sikerult leigazolni, es jott Isco rengeteg dolog MEGVALTOZOTT. Peldaul en szemely szerint Iscoba az ideigazolasa elott semmit nem lattam. Nem mondom, hogy a felkeszulesi meccseken teljesen meggyozott, de mostmar latok benne par dolgot, ami tetszik. Tehat en is mentem esz nelkul valaki utan, aki tobbszor latta vagy csak ido kozben azzal, hogy tobbet lattam jatszani valtozott a velemenyem?
Bale-el is ez a helyzet. Ha ugyan az lenne a keretunk mint szezon vegen, meg mindig a brittet mondanam, hogy igazoljuk le, VISZONT nem ugyan az a keretunk, par jatekos elment, paran jottek es a JELENLEGI keretbe nem biztos, hogy Bale minden aron kell.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 31., szerda 17:58

portugáliában sem csak a futásról szól minden, és ő ott is kurva jó volt..
Nekem nem kell mondani,mert láttam akkor is(TV-be..)
De pont azért kérdem,hogy miért kell 10 embernek idomulni egyhez,ha ő nem képes(lehet hogy nem képes,mert ezt még senki sem tudja,mert lehet hogy nagyon is képes)idomulni a többihez.Ha tényleg 100 környékén lenne,akkor gondolatot olvasni is tudni kell,nemhogy átállni egy másik rendszerre...
És itt erről volt szó,nem arról hogy Ronaldo milyen futballista...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 31., szerda 17:44

morientes írta:Ronaldo is gyors,de ettől úgy néz ki,sikerül veke(az eddigiek alapján)stílust váltani.
egészen más játékos ronaldo szerintem.
portugáliában sem csak a futásról szól minden, és ő ott is kurva jó volt..

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 31., szerda 17:42

Galacticos írta:
morientes írta:Egyébként nekem az csípta a szemem,miszerint "miatta reformálni kellene a játékot..."hadde mégis,mire fel?
arra fel hogyha jön akkor nyilván 100milla körül lesz. egy 100milliós játékosnak meg a legnagyobb fegyverét kéne használni, a gyorsaságát.

Géci, nálad meg mi ez a fordulat? másfél hónapja még habzó szájjal követeld ide balet, minden áron. :)
Értem.Ronaldo is gyors,de ettől úgy néz ki,sikerül veke(az eddigiek alapján)stílust váltani.Akkor nem értem,miért kellene rászabni a játékot.100milla körül elvárható,hogy felvegyen egy másik ritmust.Nem hiszem hogy gondja legyen ezzel.Vagy igen?

Azèrt az annyira tetszik,mikor az ember kerek egész mondandóját szétkapják mint az öszödibeszédet,aztán egészen más értelmet nyer az egész... :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. július 31., szerda 17:32

Galacticos írta:
morientes írta:Egyébként nekem az csípta a szemem,miszerint "miatta reformálni kellene a játékot..."hadde mégis,mire fel?
arra fel hogyha jön akkor nyilván 100milla körül lesz. egy 100milliós játékosnak meg a legnagyobb fegyverét kéne használni, a gyorsaságát.

Géci, nálad meg mi ez a fordulat? másfél hónapja még habzó szájjal követeld ide balet, minden áron. :)
Off: Ez a fórum olyan, mint egy sáskaraj. Mindenki megy a másik után ész nélkül. (ezt most általánosságban mondtam)
Ha megnézed, volt egy idő, amikor a fórum 99%-a akarta Balet, aztán egy-két ember meggondolta magát és azóta már csak páran mondják, hogy tényleg kell, a többi szerint felesleges (és nem csak az ára miatt).

On:
El Maestro írta:Szóval, ha a zseniért kapnánk 27-30 millió körüli összeget, akkor boldogan tenném fel a London felé tartó gépre. Az ő pótlására jöhetne Luiz Gustavo vagy Kondogbia 15-18 millió euró körüli összegért
Nem fognak érte 20-nál többet ajánlani, ha egyáltalán ajánlanak. Ahogy Coentraoért sem fognak 25-öt.
El Maestro írta:és közben remélni, hogy azért csak leesik nekünk egy kupa.
Nem esélytelen a csapat idén sem. Csak Carlonak meg kell találnia a működő rendszert.
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 31., szerda 17:23

morientes írta:Egyébként nekem az csípta a szemem,miszerint "miatta reformálni kellene a játékot..."hadde mégis,mire fel?
arra fel hogyha jön akkor nyilván 100milla körül lesz. egy 100milliós játékosnak meg a legnagyobb fegyverét kéne használni, a gyorsaságát.

Géci, nálad meg mi ez a fordulat? másfél hónapja még habzó szájjal követeld ide balet, minden áron. :)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 31., szerda 17:14

Ahogy Pély Barna szokta mondani " Ez nem jött át" :D ...

Amùgy arra gondoltam, hogy LEHET, ha jön nem lesz ilyen labdajáratás, de ettől csak félek, és nem azt mondtam, hogy ez biztos... Majd meglátjuk :D ...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 31., szerda 16:26

Kétlem, hogy Ancelotti ezt szeretné látni... :( 
Kétlem hogy lejött a szarkazmus... :(

Egyébként nekem az csípta a szemem,miszerint "miatta reformálni kellene a játékot..."hadde mégis,mire fel? :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 31., szerda 16:15

morientes írta:Dehogy kellene.Alonso leosztaná a széleket oszt hajrá.Modric meg Özil meg keresgetné az ufokat az égen.Mint eddig.
Kétlem, hogy Ancelotti ezt szeretné látni... :(
morientes írta:Ha Bale tényleg annyira univerzális,akkor semmi gondot nem okozna neki átállni az Ancelotti féle játékra.
Ebben az egyben bízok kb... Ha érkezik akkor gondolom hol Isco lesz padon, hol Özil vagy az is lehet, hogy egyik sem... Eléggé rotálható az ürge :hmmm: . Ami biztos, hogy, ha jön akkor nem panaszkodhatunk úgy mint tavaly arra, hogy nincs minőségi csere, mert pofás kis keret lesz ez :roll:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 31., szerda 15:13

érkezése miatt kicsit át kéne reformálni.
Dehogy kellene.Alonso leosztaná a széleket oszt hajrá.Modric meg Özil meg keresgetné az ufokat az égen.Mint eddig.
VAGY
Ha Bale tényleg annyira univerzális,akkor semmi gondot nem okozna neki átállni az Ancelotti féle játékra.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 31., szerda 14:39

Realista24 írta:Ezzel a kerettel megvalósítható, viszont az egész borulhat/borulni fog Bale miatt.
Nos igen... Én is ettől tartok már, hogy amennyiben jön idén az már inkább hátrány lesz mint előny, mert bő 2 hét és kezdődik a szezon... Akik érkeztek azok már közösen kezdték a felkészülést és szerintem mire elkezdődik a szezon össze is rázódnak nagyjából. Most, ha érkezik Bale, akkor beleesik 1 majdnem kész felkészülésbe és technikába amit az ő érkezése miatt kicsit át kéne reformálni. Már én ehhez a kerethez nem nyúlnék és Bale-t is hagynám jövőre úgy, hogy DM-et is eladjuk és akkor a helyére érkezne + hoznék 1 Vidalt vagy/és Gündogant :D ...

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 31., szerda 14:37

viszont az egész borulhat/borulni fog Bale miatt.
ezt nem értem,kifejted? :)
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2013. július 31., szerda 14:36

Szóval, ha a zseniért kapnánk 27-30 millió körüli összeget, akkor boldogan tenném fel a London felé tartó gépre. Az ő pótlására jöhetne Luiz Gustavo
Adom egyébként, de nálam az is játszana, ha ugyanannyiért menne, mint amennyiért hozzuk Gusztit.

Ott van még Coentrao, akiről szóltak a hírek, hogy távozna. Ha ő érte jönne egy 25 millió körüli összeg és tényleg váltana, akkor nincs mese, sajnos el kell adni. Az ő helyettesítésére Alberto Moreno és Ricardo Rodriguez neve merült fel
Coentrao túl jó a padra, kezdőbe meg csak akkor mehetne, ha Marci sérült én mindenképpen pénzt csinálnék belőle, vagy bevonni a Bale buliba.
Ha érkezik Bale, akkor nem foglalkoznék különösen a bal bekk pótlással, mivel szükség esetén a walesi mehetne vissza a régi posztjára. Ha meg Marcelo és Bale is kiesik egyszerre, akkor még mindig van egy Arbeloánk aki vészhelyzetben le tudja hozni azt a posztot.

Nálam Gustavo biztos érkező lenne és mondjuk Bale egy 60+Coentraoért cserébe.
Kicsit ütne csak a keret. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 31., szerda 14:13

Nagyjából adom, amit írsz. Én idén egy kupát már várok - és nem a Bernabéu-kupát - valamint szeretném látni, hogy a szép játékra törekszünk.

Ezzel a kerettel megvalósítható, viszont az egész borulhat/borulni fog Bale miatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2013. július 31., szerda 14:10

Kicsit elgondolkodtam a keret további kialakításán a Khediráról felmerülő hírek kapcsán. :mrgreen:
Szóval, ha a zseniért kapnánk 27-30 millió körüli összeget, akkor boldogan tenném fel a London felé tartó gépre. Az ő pótlására jöhetne Luiz Gustavo vagy Kondogbia 15-18 millió euró körüli összegért ( én személy szerint a brazilt favorizálnám, akit elvileg a Bayern 18 millió euró ellenében már elengedne. Ott van még Coentrao, akiről szóltak a hírek, hogy távozna. Ha ő érte jönne egy 25 millió körüli összeg és tényleg váltana, akkor nincs mese, sajnos el kell adni. Az ő helyettesítésére Alberto Moreno és Ricardo Rodriguez neve merült fel, az ő áruk talán 10-12 millió euró körül mozoghat, bármelyikük érkeztét szívesen fogadnám a keretbe. Egész jól kilehetne hozni ezt a nyarat pénzügyileg, persze csak ha békén hagyjuk Balet. :mrgreen:
A sok új játékos miatt viszont nem lehet egyből elvárni nagy eredményeket. Eleinte inkább az új játékstílus megvalósítására kell összpontosítani, azt gyakorolni, finomítani és közben remélni, hogy azért csak leesik nekünk egy kupa. :mrgreen: Következő évben már összeszokottabb a társaság, esetleg a padot kell csak frissíteni, ha valaki nem lenne elégedett a helyzetével, és itt már azért komolyabb eséllyel lehetne megpályázni az egyéb címeket, mivel itt talán már lesz egy jól kialakított játékrendszer, megtalálja Ancelotti és a csapat a megfelelő stílust. Aztán a harmadik évtől remélhetőleg már jöhet az alázás, ha sikerül egyben tartani az egész keretet, esetleg 1-2 komolyabb igazolással még feldobni, ha némelyik játékosunknak lefőne a kávé Madridban addigra. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég