Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 21., szerda 12:48

niden6 írta:Nem tudom mennyire fog megférni egymás mellett Bale és CR...
Elég nagy a pálya, megfognak. :mrgreen: Bale nem fog hisztizni, ha kicsit be kell állni CR mögé, viszont szerintem Ronaldo vérprofi, szóval ő se fog, ha a walesinek fog döcögni a szekér, bár tuti lehozza majd a katalán sport, hogy szomorú.
wZoLee7 írta:Azért én erősen elgondolkodnék azon, hogy ki rúgja majd a szabad rúgásokat. Megnéztem Bale összes gólját az előző szezonban, a nagyját a 16-oson kívülről szerezte. Nem tudom neki milyen a szabadrúgás statisztikája, de legyünk őszinték, néha CR helyett Özil is rúghatná, mert 1 dolog, hogy szerez belőle gólokat, de a nagyját ellövi a nézőknek (aztán meg törnek a csontok :D ).
Hát amik most voltak szabadrúgások azok szerintem Mesutnak túl messze estek, mert ő inkább okosan csavarja, mint erőből...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 21., szerda 12:40

wZoLee7 írta:Azért én erősen elgondolkodnék azon, hogy ki rúgja majd a szabad rúgásokat. Megnéztem Bale összes gólját az előző szezonban, a nagyját a 16-oson kívülről szerezte. Nem tudom neki milyen a szabadrúgás statisztikája, de legyünk őszinték, néha CR helyett Özil is rúghatná, mert 1 dolog, hogy szerez belőle gólokat, de a nagyját ellövi a nézőknek (aztán meg törnek a csontok :D ).
Ebben van valami, mert annyi próbálkozásból elég kevés gólt szerzett. Lehet bármelyik user a fórumról, akinek van egy kis lövőtechnikája hozná ezeket a statokat. Szigorúan a szabadrúgásokra leszűkítve a dolgot, természetesen :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. augusztus 21., szerda 12:33

Azért én erősen elgondolkodnék azon, hogy ki rúgja majd a szabad rúgásokat. Megnéztem Bale összes gólját az előző szezonban, a nagyját a 16-oson kívülről szerezte. Nem tudom neki milyen a szabadrúgás statisztikája, de legyünk őszinték, néha CR helyett Özil is rúghatná, mert 1 dolog, hogy szerez belőle gólokat, de a nagyját ellövi a nézőknek (aztán meg törnek a csontok :D ).

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. augusztus 20., kedd 22:33

Nem tudom mennyire fog megférni egymás mellett Bale és CR...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 20., kedd 19:48

Toky írta:
Gabi-Roni7 írta:Bale jó lesz jobbra. Tele lesz bizonyítási vággyal.
Ha csak ezen múlna. :)
Gabi-Roni7 írta:Özilbe biztos vok h összekapja magát nem hiába gólpassz király minden évben ott ahol van Iniesta,Xavi,X alonso ;)
Egyrészt Alonso mélyebben játszik, onnan lényegesen nehezebb gólpasszt adni, másrészről nem ez a fő feladata.
Özil tényleg sok gólpasszt ad, de azért tavaly Benzema többet adott. (20-19-re nyert a francia minden sorozatot figyelembe véve a realmadrid.com szerint.)
Az, hogy Benzema több gólpasszt adott az nem Özil hátránya. :):):)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. augusztus 20., kedd 19:26

Gabi-Roni7 írta:Bale jó lesz jobbra. Tele lesz bizonyítási vággyal.
Ha csak ezen múlna. :)
Gabi-Roni7 írta:Özilbe biztos vok h összekapja magát nem hiába gólpassz király minden évben ott ahol van Iniesta,Xavi,X alonso ;)
Egyrészt Alonso mélyebben játszik, onnan lényegesen nehezebb gólpasszt adni, másrészről nem ez a fő feladata.
Özil tényleg sok gólpasszt ad, de azért tavaly Benzema többet adott. (20-19-re nyert a francia minden sorozatot figyelembe véve a realmadrid.com szerint.)

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 20., kedd 17:52

Fenomen írta:Ha jön Bale szerintetek ki fog távozni vagy egyáltalán távozni fog valaki a támadók közül?

Úgy gondolom, hogy az alábbi játékosok érinthetetlenek: Ronaldo, Benzema, Isco.

Özilt egy jó ajánlat esetén elengednék, ahogy Kaka-t is, más kérdés, hogy őt senki nem fogja leigazolni.

Di Maria lenyilatkozta, hogy marad, de ha jön Bale, akkor előbb raknák ki őt, mint Özilt, pedig ő jobb lenne Bale cseréjeként, mint a német.

Hátulról Coentrao távozhat, belevonva a Bale transzferba, de akkor őt is pótolni kellene, mert Bale nem fog bhv-t játszani, ha Marcelo sérült lesz.

Jesé szerintem elmenne kölcsönbe.
Szerintem is Jesé menne kölcsönbe, azt nem tudom viszont, hogy Coentrao helyére keresnének-e valakit. Mondjuk még az is érdekes lesz, hogy mi lesz Özillel, mert ha Isco nem áll le a jó teljesítménnyel, akkor neki is lehet, hogy reszeltek. Di María szerintem maradna akkor is, ha Bale jön. Eddig is inkább a német volt erőltetve ott, pedig neki nem is az a posztja.

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. augusztus 20., kedd 17:45

Ha jön Bale szerintetek ki fog távozni vagy egyáltalán távozni fog valaki a támadók közül?

Úgy gondolom, hogy az alábbi játékosok érinthetetlenek: Ronaldo, Benzema, Isco.

Özilt egy jó ajánlat esetén elengednék, ahogy Kaka-t is, más kérdés, hogy őt senki nem fogja leigazolni.

Di Maria lenyilatkozta, hogy marad, de ha jön Bale, akkor előbb raknák ki őt, mint Özilt, pedig ő jobb lenne Bale cseréjeként, mint a német.

Hátulról Coentrao távozhat, belevonva a Bale transzferba, de akkor őt is pótolni kellene, mert Bale nem fog bhv-t játszani, ha Marcelo sérült lesz.

Jesé szerintem elmenne kölcsönbe.

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. augusztus 20., kedd 17:45

Gabi-Roni7 írta:Bale jó lesz jobbra. Tele lesz bizonyítási vággyal.Ráadásul van még emberünk bőven arra a posztra is.
Egy meccs volt ennél csak jobb lesz. Özilbe biztos vok h összekapja magát nem hiába gólpassz király minden évben ott ahol van Iniesta,Xavi,X alonso ;)
Reus is bal szélen tolja úgyh ő sem lenne jobb jobbra Balenél.
Aki meg Luis Gustavoért könyörög nos az az ember a bayernbe se fér be minek is kellene ide Még 1 "khedira' ez az egy is sok :D
Azért Gustavot nem nevezném Khedira-szintnek, 500-szor jobb nála.

Gabi-Roni7
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013. augusztus 4., vasárnap 1:59
Kedvenc csapatod: real madrid cf

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Gabi-Roni7 » 2013. augusztus 20., kedd 17:33

Bale jó lesz jobbra. Tele lesz bizonyítási vággyal.Ráadásul van még emberünk bőven arra a posztra is.
Egy meccs volt ennél csak jobb lesz. Özilbe biztos vok h összekapja magát nem hiába gólpassz király minden évben ott ahol van Iniesta,Xavi,X alonso ;)
Reus is bal szélen tolja úgyh ő sem lenne jobb jobbra Balenél.
Aki meg Luis Gustavoért könyörög nos az az ember a bayernbe se fér be minek is kellene ide Még 1 "khedira' ez az egy is sok :D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. augusztus 20., kedd 14:17

madridronie írta:
kár hogy ő sem került szóba nálunk, meg még khedira helyett egy luis gustavo sem ártott volna, de róla sem voltak még pletykák sem
Reust még a Mönchengladbach játékosaként hozták hírbe a Madriddal, azóta viszont semmi (nem is véletlen, pár évig még biztosan marad a Dortmundnál elsősorban önszántából); míg Luis Gustavo-ról volt pletyka most is még Illarra megszerzését megelőzően, miszerint a vezetés számára a brazil nem ütötte meg a mércét és kevésnek találtatott :sly: :ozil: ! :mrgreen:

Ha majd Reus váltani akar akkor Pereznek meg kell nyitnia a pénztárcát és elhozni. Többet érne mint Bale az biztos

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 20., kedd 14:09

pff, hát ha kedira megüti, akkor nincs több kivetni valóm :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 20., kedd 14:04

kár hogy ő sem került szóba nálunk, meg még khedira helyett egy luis gustavo sem ártott volna, de róla sem voltak még pletykák sem
Reust még a Mönchengladbach játékosaként hozták hírbe a Madriddal, azóta viszont semmi (nem is véletlen, pár évig még biztosan marad a Dortmundnál elsősorban önszántából); míg Luis Gustavo-ról volt pletyka most is még Illarra megszerzését megelőzően, miszerint a vezetés számára a brazil nem ütötte meg a mércét és kevésnek találtatott :sly: :ozil: ! :mrgreen:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 20., kedd 13:55

pheco írta:A jobbosunkra szerintem Reus illene a legjobban, de ő szóba sem jött és nem is lehet elhozni. Bár inkább érte fizetnék 50 körül, mint Baleért 100 körül, de sajnos nem rajtam múlik.
kár hogy ő sem került szóba nálunk, meg még khedira helyett egy luis gustavo sem ártott volna, de róla sem voltak még pletykák sem
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. augusztus 20., kedd 12:18

Egy jó Jesus Navas kellett volna a jobbosra.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. augusztus 20., kedd 0:28

aki ezt írta, az nem ezen a bolygón él :D Carvajalt Arbeolához hasonlítani...folyamatosan segítette a támadásokat, azzal a különbséggel, hogy labdavesztés után spurizott vissza a helyére, Marcelo jó párszor fent ragadt, és bal oldalon CR nem áll vissza védekezni...


Jobb oldalra tegyék be kezdőnek Jesét, vagy DM-et, őket kell ott cserélgetni, Özilt meg Iscoval, nem kell itt variálni. Jah, és szerintem Modric jól játszott, támadott és védekezett, ha Marci fent ragadt ő lépett ki balra is.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 19., hétfő 17:53

Értem...szal nincs a világon más játékos jobboldalra,akit a Realhoz lehetne csábitani,csak Balet....semmi megfelelő ember nincs arra a posztra,csak ő...nekem furcsa,de ha már mindenki ezt mondja...na bocs az offért...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
sassdibandi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 23:49
Kedvenc játékosaid: Varga Zoltán, Törőcsik András, Ronaldo, Ronaldinho, Guti
Kedvenc csapatod: FRADI, DABAS FC, RM

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: sassdibandi » 2013. augusztus 19., hétfő 16:26

CA is tudja, gyenge a jobboldalunk. Ezért a 35. percben CA átforgatta a csapat elejét. Tükörképet csinált. Csak Isco, CR mögött otthagyta a herceget és így továbbra is vérszegény maradt a jobboldal, a baloldal meg Özil, Benzema,Marceloval visszagyengült. Uis Özil csak lazsált az elvesztett labdák után, majdnem több gólt kaptunk ekkor.Modric is keresi a helyét. A szünetig ez ment.A 60. körül meg csak Iscot cserélte át Özilre, így is próbálkoztunk.

Arpinho
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. június 1., szombat 18:21
Kedvenc játékosaid: Ramos, Modric, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Arpinho » 2013. augusztus 19., hétfő 14:17

http://www.fourfourtwo.hu/hirek/spanyol ... atjatekaba
Tisztában vagyok vele, hogy ez az oldal a legalja, de talán érdemes elolvasni :) Én optimista vagyok, szerintem nem lesz gáz idén :mrgreen:
Kicsit OFF: Mi van Carlo papa szemével? Elejében azthittem, hogy valami photoshop mester agyszüleményei, de kezdem kételkedni :/
"Goals are the most important in a match. You can play well for 90 minutes, but if you don't score, you don't win."
-Raul-

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. augusztus 19., hétfő 13:45

A jobbosunkra szerintem Reus illene a legjobban, de ő szóba sem jött és nem is lehet elhozni. Bár inkább érte fizetnék 50 körül, mint Baleért 100 körül, de sajnos nem rajtam múlik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég