Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. február 12., szerda 10:49

López nagy meccset hozott le a padon :mrgreen:
4 emberke szerint egyenesen a meccs legjobbja volt :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 12., szerda 9:30

4k hsz után ezt elnézzük neked :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 12., szerda 9:22

López nagy meccset hozott le a padon :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
Jól van, már nem írom ki újra, mert elvesznek a szavazatok. Félálomban írtam ki. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 12., szerda 9:19

López nagy meccset hozott le a padon :mrgreen:
Kicsit szűkszavùk vagytok, pedig ez nagyon iskolajáték volt. Az más kérdés, hogy kicsit unalmas volt, de nincs sérülés, és nincs eltiltás se, és azon felül, hogy döntőben vagyunk, ezek a dolgok is fontosak. Ami dùrva, hogy nem kaptunk még gólt a papíron erősebb ágon... :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 10., hétfő 17:52

Lényegében tényleg gyilkos formája van, mert a góljain kívül nem emlékszem, hogy lett volna helyzete. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 10., hétfő 17:47

Egy meccsre :Đ
Holnap ver egy mesterhármast..... B-)
:mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 10., hétfő 17:23

Kerlon írta:Most ébred még csak, most kap vérszemet. :shifty: Pont a hajrában, true genius. :Đ
Csak óvatosan, mert az ilyenekből van flamewar :lol: :lol:
Realista24 írta:Egy meccsre
Majd a BL döntőben :shifty:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 10., hétfő 17:21

Most ébred még csak, most kap vérszemet. :shifty: Pont a hajrában, true genius. :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 10., hétfő 17:18

Mendes az ügynöke
Mendes már nem téma. Mourinho elment.
Ráadásul Benyó most elővette a killer formáját.
Egy meccsre :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 10., hétfő 17:14

A vezetőség részéről lenne szerintem hatalmas blődség leigazolni egy komoly sérülésből felépülő játékost és sansztalannak is érzem, hogy Perezék ebbe belemenjenek. Illetve a kora(max 4 év) komoly befolyással lehet szerintem egy ilyen sérülésre, mert tényleg nem idős, de a fociban azért ez most jelenti a csúcsot, még fél évig kb lábadozik és utána már majdnem 29 és kitudja, hogy mikor kerülne formában. Falcao nálam ezért már tuti kiesett volna, max nagyon kedvező feltételekkel hoznám.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 10., hétfő 16:34

Biztos ki fogunk adni a féllábú relatív idős Falcaoért 60-80 milliót.
Így írtam --> Falcao/Suárez (60-80 milla) :) , és ha a 80 guriga nem is (azt inkább Suárezért kérheti a Pool) de a 60 milla a kolumbiainál is sanszos ár lehet (mint plafon, míg az uruguayinál véleményem szerint ez az alsó hang :-* ), tekintve, hogy mennyibe fájt a támadó nyáron a Monacónak és azt, hogy a Hercegség csapata finoman szólva sem szorul pénzre. A sérülése valóban döntő faktor lehet, de a korával szerintem speciel semmi gond, épp ma töltötte a 28-at. Hozzáteszem a magam részéről csak azért említettem meg, mert mindent egybevéve én úgy gondolom, hogy őt lehetne legkönnyebben mozdítani a szóban forgó és a pletykák szerint is sokszor emlegetett elit támadók közül; 1) szívesen váltana és otthagyná a Hercegséget, illetve Ranieri-t, 2) Mendes az ügynöke és 3) a pletykák szerint Cristiano is üdvözölné az érkezését, lévén nagyon sokra tartja a csatárt és baromi jó viszonyt ápolnak egymással!
de nem hiszem hogy az olasz mindjárt Balel kalkulált volna,ahogy megérkezett
Nyilván nem; ezért is igazolták le rögtön Iscot biztos, ami biztos alapon --> Bale-ben csak reménykedett a vezetés a kezdet kezdetén és tudták, hogy ha lesz is biznisz csak nagyon nehezen és elég későn!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 10., hétfő 15:54

Amikor Ancelotti hivatalos lett, a vacsorán Perez vázolta neki a terveket, ponosabban Bale-t is, és az olasz azt mondta, hogy ha megtudja szerezni, akkor hajrá, mivel Ronaldo-Bale széljátékkal megállíthatatlanok leszünk. Valami ilyesmi volt.
Hát nem tudom....nekem gyanús hogy akkor még koránt sem volt biztos Bale sorsa de lehet...Egy frissen alkalmazott edző meg nyilván elkentmond egy olyan karizmatikus embernek mint Perez...de lehet hogy csak én magyarázom bele.
Addig míg a walesi nem jött,ment a 4231,amint megérkezett került előtérbe a 433,Isco rá is baszott rendesen...
Nyilván működik a dolog szerencsére,de nem hiszem hogy az olasz mindjárt Balel kalkulált volna,ahogy megérkezett.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 10., hétfő 15:52

Kerlon írta: Ráadásul Benyó most elővette a killer formáját. :shifty:
Olvasta miket írnak itt róla és gyorsan csinálnia kellett valamit :lol:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. február 10., hétfő 15:40

Én nem vagyok biztos hogy Ancelotti nagyon akarta Balet,egy olyan nyilatkozatot nem olvastam hogy az olasz euforiaba lett volna hogy jött a walesi de lehet...
Amikor Ancelotti hivatalos lett, a vacsorán Perez vázolta neki a terveket, ponosabban Bale-t is, és az olasz azt mondta, hogy ha megtudja szerezni, akkor hajrá, mivel Ronaldo-Bale széljátékkal megállíthatatlanok leszünk. Valami ilyesmi volt.
Ráadásul Ancelotti jóval korábban kapcsolatban lehetett a klubbal, mivel a PSG még az utódját kereste, addig nem lehetett hivatalos a dolog, de az együttműködést semmi sem gátolta. Mentek ott az egyeztetések az igazolásokkal kapcsolatban rendesen.
Merci Zizou!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 10., hétfő 15:30

ericco írta:Szerintem pedig Perez inkább Zidanera és Ancelottira fog hallgatni, ami az igazolásokat illeti. Azért megfigyelhető egy ilyen tendencia, amióta visszatért a presidente. Jó, elhozta Bale-t, de őrá is rábólintott úgy Ancelotti, mint Zidane. Ha ők azt mondták volna, nem kell, akkor lehet le sem igazoljuk.
Ha akar valakit megveszi.Én nem vagyok biztos hogy Ancelotti nagyon akarta Balet,egy olyan nyilatkozatot nem olvastam hogy az olasz euforiaba lett volna hogy jött a walesi de lehet...
És lefogja nyomni mind Ancelotti,mind Zidane torkán akár Suarezt,akár mást,ha reális esély lesz arra hogy leigazolja az aktuális gólvágót...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 10., hétfő 15:26

Biztos ki fogunk adni a féllábú relatív idős Falcaoért 60-80 milliót. Ennyire talán még Perez sem elvetemült... Mandzukic szerintem bagó áron fog elkelni, mint Gómez. Gómezt hozhattuk volna, lehet szidni, hogy nem egy nagy cucc, de technikailag tökéletes, fej játéka jó és a 16-oson belül bever mindent. 15 millió nem is volt sok érte. Amúgy Joveticet én még mindig szívesen látnám itt, mert sok van benne. Mondjuk esélytelen meg nem előrelépés Benyóval szemben. Ráadásul Benyó most elővette a killer formáját. :shifty:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. február 10., hétfő 15:24

Szerintem pedig Perez inkább Zidanera és Ancelottira fog hallgatni, ami az igazolásokat illeti. Azért megfigyelhető egy ilyen tendencia, amióta visszatért a presidente. Jó, elhozta Bale-t, de őrá is rábólintott úgy Ancelotti, mint Zidane. Ha ők azt mondták volna, nem kell, akkor lehet le sem igazoljuk.
Merci Zizou!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 10., hétfő 15:21

és mint mondottam, szerintem a középpályás kiléte és ára határozza majd meg a csatárigazolásunkat is;
Én meg pont attól tartok Perezt ismerve,hogy pont fordított lesz a prioritás,ha egy kis esély lesz egy sztár csatárra,akkor Perez rárepül,beáldozva a középpályást,mondván itt van Khedira 2018-ig,valamint DM....hát mit akarunk még...:D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 10., hétfő 15:06

Hát ha igazolunk egy általad is beharangozott btb-t,akkor nem tudom.Hacsak padra nem lesz jó,na meg ez hogy tetszik az argentinnak...
Hacsak...Perez nem gondol egyet,aztán lepakolja Suarezért azt a 80millio angol fontot minimum,akkor már egy 40-50 millis kp-ra nem igen lesz lé...akkor DM-Khedira pakk lesz arra posztra...de jó lesz... :roll:
Meglátjuk, hogy alakul a piac a nyáron, ez lehet az egyik kulcskérdés Di María jövőjét illetően, de szerintem az argentin az univerzalitása miatt fontos Carlonak; az már egy más kérdés, hogy a játékosnak milyen tervei vannak a jövőre nézve! Én egy további évet még borítékolok számára; főleg, hogy az idei vb. szereplése már OK, így belefér még számára is akár egy kevesebb játékperces jövő év. Ami pedig a btb-csatár kérdést illeti; egyetértek Veled és mint mondottam, szerintem a középpályás kiléte és ára határozza majd meg a csatárigazolásunkat is; ergo én egy Gündogan (25-30 milla)-Falcao/Suárez (60-80 milla) vagy egy Pogba (45-60 milla)-Mandžukić (20-25 milla) bizniszre látok esélyt.
Tott-ben is ugyanez volt vele, lehet kicsit javít majd az előszezon, de ő szerintem mindig ilyen törékeny marad
Korábban voltak neki elég komoly sérülései is, de összességében az utóbbi időben nem mondanám rá, hogy porcelán, vagy Robben 2.0 és az idei sérülései sem igazán mondhatóak nagyon gázosnak, inkább szerencsétlennek (előszezon hiánya, majd elkapkodott visszatérés, Arbeloa lerúgásos akciója és a múltkori kellemetlen "tökön-combrúgás"!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 10., hétfő 14:52

Hazard mikor a Chelseabe igazolt, akkor még teljesen szabadon középen szerepelhetett és csak a Chelseaben kerül ki a szélre. Ott vált nagyon egy oldalúvá, neki ott jön ki a klasszisa, DM is jobban teljesítette a Benficaban a bal oldalon. Veszélyesebb most is onnét, ha nem adja el. :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 228 regisztrált és 0 vendég