Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. január 29., szerda 19:27

ericco írta:Nagyjából jól leírta a dolgokat.
én azért nem tenném le még a voksomat amellett, hogy ez jó. nagyon nem szeretem, ha Ronaldo a legfelső ember, ezt le is írtam a Granada ellen a szünetben. így sokkal több a beadás, amitől falnak megyek. főleg DM beadásaitól.
a lényeg, hogy nekem nem igazán tetszik ez az új elem, de ha Cének visszatér a góllövő formája, akkor könnyen megváltozhat a véleményem.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 29., szerda 18:46

tubatibi írta:Srácok, én is optimista vagyok, de azért még ne szaladjunk ennyire előre, persze javulás ez is, de, ha egy Atletico Madrid vagy egy Barca, Arsenal, MU, Chelsea, BM szintű csapat ellen tudjuk mindezt megtenni akkor lehet bizakodni a projekt sikerességében. :)
A MU ellen ki se mernénk most állni :D...
Persze igazad van, de had örüljünk már kicsit, főleg egy ilyen hónap után. Amùgy 9 meccs óta nem kaptunk gólt, ha belevesszük a PSG meccset :D

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. január 29., szerda 18:38

Srácok, én is optimista vagyok, de azért még ne szaladjunk ennyire előre, persze javulás ez is, de, ha egy Atletico Madrid vagy egy Barca, Arsenal, MU, Chelsea, BM szintű csapat ellen tudjuk mindezt megtenni akkor lehet bizakodni a projekt sikerességében. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 29., szerda 18:35

a jelenlegi Real Madrid--->gólt vagy akár több gólokat is lő meccsenként. gólt nem kap, később fog de szerintem akkor sem túl sokat...és mindezeket nem Mou féle bunker focival. nem állnak be 1 gól után védeni az előnyt hanem uralják a játékot a srácok. Hogy őszinte legyek én nem hittem abban, hogy ilyen hamar sikerül ezt a játékot produkálni.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. január 29., szerda 18:20

Nekem személy szerint tetszett ez a meccs nagyon, főleg az első szakasza, tényleg, ahogy uraltuk a játékot és a védelemben ez a hatalmas javulás, ami az új évet jellemzi, ez nagyon rendben van.
Illarra igen meggyőző teljesítményt hozott le, meg kell mondjam sokáig kételkedtem benne, nem is láttam talán még így játszani, mióta itt van, le a kalappal előtte, nálam ő volt a MOM.

Nagyjából elégedett voltam mindenkivel, egyetlen kivétel volt, Isco.
Az egyik kedvencem, de ez nagyon kevés volt, sokkal többet várok tőle.
Lehet nem a posztján játszik, vagy még nem szokott bele, de akkor is jóval több kell, a mostani formájában tényleg nem való a kezdőbe, de mindenképpen azt gondolom, hogy türelmesnek kell lenni vele szemben és idővel nagy erősségünk lehet.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. január 29., szerda 18:09

petiamadridista írta:
Most bele kell kötni, hogy nem 4-0 minden meccs. GG
Nem is vitatom azokat amiket előtte írtál.
Tényleg uraljuk a meccseket, helyenként van szép játék, stabil a csapat.
Csak ÉN, SZEMÉLY SZERINT (!) kicsit untam ezeket az 1-0ás meg 2-0ás meccseket.
Ennyi, de ha elkezdünk több gólt lőni akkor maximálisan elégedett leszek.
Aki valaha legalább falusi szinten játszott huzamosabb ideig focit, az tudja, hogy az 1:0-s, 2-0-s eredmények nagyon gyakoriak, és ez igaz a legmagasabb szintre is. Magával az eredménnyel sosincs gond, ha nyer vagy továbbjut a csapat. Az utolsó passzok és a befejezések tényleg néha akadoznak, de ez a kettő pont oylan dolog, ami csak úgy egyszer megtörténik, ha klappol a fizikális és lélektani forma. Ősszel picit én is aggódtam a sok bekapott és szellős csapatvédekezés miatt, mert az lehet a rendszer hibája is, de még mindig túl korai. Ha egy év múlva is ugyanitt fog tartani a csapat, nem lesz fejlődés, kezdhetünk aggódni.
Az ellenfeleink szinte egész meccsen védekeznek, néha van egy kósza kontrájuk és ennyi. Na erre lehet építni, nem a visszaállunk, kontrázunk játékra.

Nagyjából jól leírta a dolgokat.
Merci Zizou!

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. január 29., szerda 18:00

Most bele kell kötni, hogy nem 4-0 minden meccs. GG
Nem is vitatom azokat amiket előtte írtál.
Tényleg uraljuk a meccseket, helyenként van szép játék, stabil a csapat.
Csak ÉN, SZEMÉLY SZERINT (!) kicsit untam ezeket az 1-0ás meg 2-0ás meccseket.
Ennyi, de ha elkezdünk több gólt lőni akkor maximálisan elégedett leszek.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. január 29., szerda 17:38

nem akarok túlozni, de bő 10 éve nézek real meccseket és vagyok oda a csapatért, de körülbelül ancelotti az első edző, akinek látszik a kéznyoma a csapaton, egymás után több meccset lehoztunk úgy, hogy voltak szép megoldások, okos kis akciók, 8 meccse nem kaptunk gólt... nagyon tetszik ez az irány :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 29., szerda 17:33

Tipikus. Lehoztunk egy tökéletes hónapot.
Cr Aranylabda
Minden meccset megnyertunk
Nulla, azaz NULLA kapott gol
Nem csak Cr rúgott gólt
Helyenként szep játék
Egységes a csapat

Most bele kell kötni, hogy nem 4-0 minden meccs. GG
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. január 29., szerda 17:31

de.. nincs gól..azért gól nélkül...
??
1-0ra nyert a csapat
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. január 29., szerda 17:21

hát ..
jók voltunk, magabiztosan lehoztuk a meccset, a csapat végig uralta a mérkőzést.
ez jó.
de.. nincs gól..azért gól nélkül...
szóval jó lenne ha szép lassan beindulna a góllövés is.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 29., szerda 16:45

Volt, hogy leírtam a véleményem, és más nem osztotta azt, ebből pedig vannak a nézeteltérések(ilyen amúgy egy fórum ezt tudom...). Amit én speciel próbálok kerüln
Ne tedd.addig amíg következetesen,logikusan leírod a véleményed,addig vagy egyéniség.Nyilván ütköznek a meglátások,olykor,de ilyen a világ....nem érthetünk mindenbe egyet,mert akkor jönne a birkaeffektus,ami lezüllesztené ezt a fórumnak nevezett,platformot...:)"A vita csiszolja az elmét.." mondta Churchill...:)Ha meg valaki csak trollkodik vagy offol,arra ott vannak Istiék,majd tesznek róla :mrgreen: Na off vége
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 29., szerda 16:09

Amúgy látszik, régebben nem voltál ilyen összeszedett... A véleményed meg a gondolataid meg ne félj leírni, mert attól, hogy valakinek nem tetszik vagy nem ért egyet még lehet jó. Meg a fórumozás részben a viták miatt él, nem kell meghúzni magad.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. január 29., szerda 16:07

Géci, ha továbbra is olyan mondatokat írsz, hogy "hülyének leszek nézve", akkor tényleg hülyének fogunk nézni. Nem használunk magyarban szenvedő mondatot.
én is jó sokáig ezt hittem, de ez nem így van, meg lett mondva :mrgreen: olvass utána kicsit, bocsi az offért :)

Géci: rengeteg írsz mindenhova, de nem zagyvaságokat, nem töltelékmondatokat vagy szavakat, én szeretem a hsz-ed olvasni, no meg én csináltam az avád :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 29., szerda 16:01

Kerlon írta:Géci, ha továbbra is olyan mondatokat írsz, hogy "hülyének leszek nézve", akkor tényleg hülyének fogunk nézni. Nem használunk magyarban szenvedő mondatot.:) Amúgy egyetértel veletek. Tavaly az u21es csapatban is nagy területet játszott be, meg valamikor csereként is. Amúgy már előre játékban is többet vállal és nem csak a tutit húzza meg.
Értem... Csak én ide dumálni járok fel, és informálódni magas szinten kedvenc csapatomról (ez azért lényeges, mert régen kb annyira voltam képben dolgokkal mint azok akik elvakultan vélekednek a boookon és csak a meccseket néztem :roll: ). Volt, hogy leírtam a véleményem, és más nem osztotta azt, ebből pedig vannak a nézeteltérések(ilyen amúgy egy fórum ezt tudom...). Amit én speciel próbálok kerülni (mármint a vitát). Van nézeteltérésem minden nap itt bent a melóba elég, aztán itt nem szeretek veszekedni a focin. Ezért is féltem leírni azt amit, mert még a végén az lesz, hogy hát te meg jó hülye vagy baaaazdmeeeg :mrgreen: . Amúgy mostanság igyekszek normálisan fogalmazni, meg informálódni. Kértem egy kis útmutatót h3xzortól, mert tetszett, hogy mindig olyan naprakész :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 29., szerda 15:39

Géci, ha továbbra is olyan mondatokat írsz, hogy "hülyének leszek nézve", akkor tényleg hülyének fogunk nézni. Nem használunk magyarban szenvedő mondatot.:) Amúgy egyetértel veletek. Tavaly az u21es csapatban is nagy területet játszott be, meg valamikor csereként is. Amúgy már előre játékban is többet vállal és nem csak a tutit húzza meg.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2014. január 29., szerda 14:49

Géci írta:
Realista24 írta:A tegnapi lehetett volna simább egyébként, ha CR jobban koncentrál. Csak az első félidőben volt három helyzete, amikből más meccseken egyet, de lehet kettőt is bever.
Pontosan! Tegnap én magam is megjegyeztem, hogy az átlag 20+ kapura lövés az megvan (valaki megjegyezte, hogy amióta nem kapunk gólt, keveset rúgunk), csak nincs szerencsénk és nem mennek be a helyzetek... :(
Engem kicsit nyugtalanít is a dolog, mert CR-nek nem a tegnapi volt az egyetlen ilyen meccse. Gyakorlatilag egész hónapban hadilábon áll a befejezéssel, de reméljük ez csak azért van, mert jelenleg a védekezés javítása a cél edzéseken :) Vagy csak egyszerűen egy átmeneti "formahanyatlás".
CS0ki írta:Hiába, nincs Benzema, nincs gól se... :lol:
:banplz:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 29., szerda 14:35

CS0ki írta:Illara egyébként mutatott pár szép megindulást tegnap, már-már olyan modricosan közlekedett az ellenfél védői között. Ami jó hír, mert sosem árt, ha nem csak az Alonso szerű, statikus játékot képes hozni, hanem ha kell, meg is tudja húzni.
Nem mertem eddig leírni, mert féltem, hogy hülyének leszek nézve, de így már ha ketten leszünk annyira nem gáz :mrgreen: :lol: :lol:
Ugyan ezt vettem észre tegnap, hogy vannak Modricos beütései + vannak dolgok amiben meg tiszta Alonso. Én meg mondom őszintén rá szavaztam, mert nagyon tetszett amit tegnap csinált a pályán. :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 29., szerda 14:19

A tegnapi meccsel kapcsolatban,nálam a legnagyobb pozitivum,hogy-ahogy R24 vagy Géci is írta-hogy formálódni látszik a CSAPAT.A játékosok kezdik érteni,mit is szeretne Ancelotti,a csapatrészek jól funkcionálnak,a védelem összhangba kezd kerülni a kp-val,illetve a támadósorral...Tegnap ugyan nem szórták meg az espanolt,de az vitathatatlan hogy Real Madrid uralja a mérkőzést,egy pillanatig sem fordult meg a fejemben hogy az ellenfélnek bármi féle esélye legyen...
Amügy jómagam Alonsot láttam a legjobbnak,vaciláltam hogy esetleg Illarramendi vagy Jesé...csakhogy Xabi ahogy leosztotta a kp-t,meg az a gól előtti indítás....ez ami naggyá teszi,sajnos vele meg Pirloval kezd kikopni ez a fajta poszt,de talán Illarra újáéleszti....:)
Jesé meg...néhány megmozdulása nekem a fiatal Figot idézte,ahogy a könnyedséget ötvözte a dinamikával....
Aki megint nem találta magát,az Isco,ahogy többször is írtam,nem találja a helyét ebben a felállásban,pedig nagy kár lenne érte,mert hatalmas tálentum...
Ronaldo ugyan nem rúgott gólt,de látszik hogy felszabadultan játszik,nem görcsöl,meg ahogy lefektette a védőt....B-) beszarás...
Egyszóval nekem tetszik,hogy a csapaton látni a fejlődést,s bár még mindig nem kötném fel magam ha idén semmit sem nyernénk,de azért a lelkem mélyén egy icipicit csalódott lennék....:)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. január 29., szerda 14:12

Hiába, nincs Benzema, nincs gól se... :lol:

Illara egyébként mutatott pár szép megindulást tegnap, már-már olyan modricosan közlekedett az ellenfél védői között. Ami jó hír, mert sosem árt, ha nem csak az Alonso szerű, statikus játékot képes hozni, hanem ha kell, meg is tudja húzni.

Egyébként nem volt nagy meccs...De Cr visszatalálhatna a hatékonyabb formájához, mert anélkül nehéz lesz hozni a komoly meccseket.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég