Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. február 27., csütörtök 0:59

Remek meccs volt, de ezt már mindenki leírta. Nagyon remélem hogy külön ágra kerül a Real és a Bayern, igazi csúcsdöntő lenne, na meg jó lenne ha a Chelsea a Bayern ágára kerülne. Bár ott is magas esélyesként indulna a Real, azért 10 védő ellen nehéz focizni. Amiről viszont nem esett szó: Webb nagyon jól vezette a meccset, nem fújt le minden szír-szart. 8-3 lett a szabálytalanságok aránya ha jól rémlik, egy spanyol bírónál ez 20-15 lett volna.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 27., csütörtök 0:24

lehet. de ha nincs a balhé akkor ma búcsú mindenkinek.
De volt, amiben neki is nem csekély szerepe volt! Azt senki nem veheti el Josétól, hogy egy versenyképes, erős csapatot rakott össze, ugyanakkor az átütő sikernek is pont ő volt a kerékkötője, természetesen nem szándékosan, pusztán a futballról alkotott felfogása és a személyisége miatt! :| Sok mindent köszönhetünk neki (azok a kontrák ma is nagyon adják, ahogy a győztes, magabiztos mentalitást is többé kevésbé sikeresen kódolta a srácokba), de a dolgok afelé mutatnak, hogy ő csupán egy lépcsőfok volt az igazán nagy sikerhez vezető után; ha már átlépésről beszélünk, pontosan ő volt az, aki képtelen volt a saját árnyékán átlépni és az elképzelései miatt valahol "visszafogta" ezt a csapatot! Ebből a frusztrációból indult a balhé a játékosok részéről, amit aztán a Főnök a maga módján próbált intézni --> aminek egyenes következménye lett a tavalyi év. :-* :(
ami nekem a leginkább tetszik az a mentalitás; "megyünk, nem állunk meg, rúgjunk amennyit csak lehet/ jó, hogy mehet a bugi érzés", ami a Carlo féle higgadtsággal párosul egyben! Olyan az ember érzése, mintha Ancelotti elengedte volna a "ketrecbe zárt" srácok kezét, akik erre vártak 3 éve!!! :roll: A poén az egészben, hogy a 2010-es szezon után ezt vártuk mi is és a vélhetően a fiúk is (többek közt ebbe bukott bele José és emiatt nem kerültünk egyszer sem a döntőbe); itt van az a szintlépés, ami történjék bármi már megérte nekünk!
Szóval erre céloztam az előbbiekben, annyi pontosítással, hogy természetesen a 2010/2011-es szezont követően vártunk volna valami hasonló szintlépést!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 27., csütörtök 0:02

tibi18 írta:
abszolút. nála 38 liga meccs 38 gól volt
Abszolút félreértesz. Visszaolvashatsz - bár tudom nem fogsz -, azon kevés emberek egyike voltam, aki sajnálta, hogy elment José. Ő cibált ki minket a hosszú évekig tartó gödörből. Én mindig büszke leszek, hogy ő is volt a Madrid edzője.

Azonban tartom, vele nem támadtunk volna tovább. Legalábbis nem mentünk volna 6-ig.
lehet. de ha nincs a balhé akkor ma búcsú mindenkinek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 27., csütörtök 0:01

Azért akárki akármit mond, ez a mai játék kicsit hasonlított a "csúcsbarca" játékára, ami ilyen 2008-2010-ig ment, magabiztos labdatartás, magabiztos középpályásokkal, rengeteg mélységi passz, rövid passzos játék, nagyon sok kidolgozott helyzet, és villámgyors támadások, emlékszem én erre a Barcára még, az nagyon adta, minden egyes passzukban ott volt a veszély, még ha az a kp-n is volt. Na én ilyennek láttam ezt a mai Madridot, talán annyiból más, hogy kevesebbet passzolgatunk a középpályán, de a lényege szerintem ugyanaz.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A csúcsbarca is dögunalom volt, A mi csapatunk nem volt az. Ez a nagy különbség.
Na hát így kell elegánsan, tökösen és megalkuvást nem tűrően bejelentkezni egy címért! :agree:
Egy jó dolog volt a Mourinho csapatban, ami idén is megvan: minél előbb eljutni labdaszerzés után az ellenfél kapujáig. És döntő tényező, hogy nálunk nem robotok játszanak, hanem korszakos zsenik.
Mondjuk Mourinhoval is simán hoztuk volna ezt a meccset....
0-1-re
Nagyon jó, hogy felhoztátok; mert ami nekem a leginkább tetszik az a mentalitás; "megyünk, nem állunk meg, rúgjunk amennyit csak lehet/ jó, hogy mehet a bugi érzés", ami a Carlo féle higgadtsággal párosul egyben! Olyan az ember érzése, mintha Ancelotti elengedte volna a "ketrecbe zárt" srácok kezét, akik erre vártak 3 éve!!! :roll: A poén az egészben, hogy a 2010-es szezon után ezt vártuk mi is és a vélhetően a fiúk is (többek közt ebbe bukott bele José és emiatt nem kerültünk egyszer sem a döntőbe); itt van az a szintlépés, ami történjék bármi már megérte nekünk! Gyönyörű volt, csak így tovább! Ja és még valami, a keret; bő és baromi minőségi, ami szintén óriási fegyvertény, szóval tényleg adott az alap, már csak a fiúkon múlik, hogy milyen tartalommal töltik meg! B-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2014. február 27., csütörtök 0:05-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. február 27., csütörtök 0:00

visszavágóra: casillas-arbeloa-varane-nacho-coentrao-illaramendi-isco-modric-ronaldo-morata-jesé,

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27393
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 26., szerda 23:58

R.M.C.F írta: abszolút. nála 38 liga meccs 38 gól volt
Igazából édes mindegy, mert amikor nem kellett volna, akkor bekkeltünk... úgyhogy 38 gól vagy 120... nem volt BL, pedig lehetett volna.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2014. február 26., szerda 23:58

abszolút. nála 38 liga meccs 38 gól volt
Abszolút félreértesz. Visszaolvashatsz - bár tudom nem fogsz -, azon kevés emberek egyike voltam, aki sajnálta, hogy elment José. Ő cibált ki minket a hosszú évekig tartó gödörből. Én mindig büszke leszek, hogy ő is volt a Madrid edzője.

Azonban tartom, vele nem támadtunk volna tovább. Legalábbis nem mentünk volna 6-ig.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 26., szerda 23:53

tibi18 írta:Nagyon jó meccs volt. Így kell játszani idegenbe!

Mondjuk Mourinhoval is simán hoztuk volna








0-1-re :mrgreen:
Szép volt! Hala Madrid!
abszolút. nála 38 liga meccs 38 gól volt
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. február 26., szerda 23:51

Sierra írta:Azért akárki akármit mond, ez a mai játék kicsit hasonlított a "csúcsbarca" játékára, ami ilyen 2008-2010-ig ment, magabiztos labdatartás, magabiztos középpályásokkal, rengeteg mélységi passz, rövid passzos játék, nagyon sok kidolgozott helyzet, és villámgyors támadások, emlékszem én erre a Barcára még, az nagyon adta, minden egyes passzukban ott volt a veszély, még ha az a kp-n is volt. Na én ilyennek láttam ezt a mai Madridot, talán annyiból más, hogy kevesebbet passzolgatunk a középpályán, de a lényege szerintem ugyanaz.
Sokban hasonlít, ez igaz. De van pár alapvető különbség.
- Merünk kockáztatni. A Barca ha a szélen megakadt, akkor inkább a hátra passz, akár Valdesig. Nálunk többen is vannak, akik meg merik húzni, be merik vállalni az 1 vs 1-eket.
- A támadás vezetés. A Barca a tiki-takázás után középen Xavi adott egy bepasszt a visszamozgó Messinek, aztán általában oldalirányú kényszerítővel mentek el a kapuig. Nálunk sokkal szélesebb a repertoár. Mi kevesebb horizontális kényszerítővel operálunk (és az is kevesebb érintéssel megy), nem ritka, hogy elölről hátra, és azonnal vissza előre rúgjuk a labdát. Nem egy helyzetünk fakad ebből. Meg ugye nekünk vannak távoli bombáink. Jók vagyunk és merünk kontrázni. A Barca inkább itt is a biztosra játszott, és kontra/lövés helyett tiki taka ment a "gólvonalig".
- Más a letámadásunk. Mi minden emberre átlag egy embert állítunk, kivétel a vonal mentén, ott előferdül 2 is. És így zárjuk a passzsávokat. A Barca a területet szűkítette. Sokan rohanták meg egyszerre azt a pár embert. Betolták a vonal mellé, és úgy szereztek labdát.
- Nálunk végre nem csak egy emberre van kiélezve a csapat. Most már Benzema is jó formában van, és Bale is kezd belejönni. (Bár beismerem, hogy én a leigazolása ellen voltam, és még mindig nem vagyok teljesen elégedett Vele.)
- És a középpálya. A Barcánál lényegében csak 1 karmester volt. Xavi. A "mi Xavink" védekezőbb, és hátrébb játszik, jóval több hosszú labdával és íveléssel operál. És ha ráállítanak valakit? Ott van Modric, de még Di María és egész jól teszi-veszi mostanában. Marceloval nagyon jól megértik egymást.

Ja, és a meccs. Zseniális volt. Még pár ilyen és akár tripla is lehet, pedig szezon elején nem számítottam még ilyen játékra, sem trófeára. Meglátjuk. Sok múlik még a szerencsén is.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2014. február 26., szerda 23:43

Nagyon jó meccs volt. Így kell játszani idegenbe!

Mondjuk Mourinhoval is simán hoztuk volna ezt a meccset....









0-1-re :mrgreen:
Szép volt! Hala Madrid!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 26., szerda 23:40

Remy írta: Chelsean kívül bárki ellen jó lehet. Egyedül a kék bekkelnének, és azzal megfoghatnák a támadóinkat.
bekkelnek, de azpikiléta, esetleg a vénember cole ellen azért lehet keresnivaló. illetve az önbizalma is mehet most szépen felfelé
Nem illik.

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gkovi » 2014. február 26., szerda 23:38

Most néztem, 3-szor szabálytalankodtunk a meccsen. Azért ilyen se fordul elő gyakran.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27393
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 26., szerda 23:34

Anis írta: és ahogy valaki írta, egyre inkább megalapozott hogy Bale jó (jobb) lehet a BL-ben.
kíváncsi vagyok a köv körben bárki ellen aki már jobb lesz mint a Schalke mire megy.
Chelsean kívül bárki ellen jó lehet. Egyedül a kék bekkelnének, és azzal megfoghatnák a támadóinkat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. február 26., szerda 23:32

Ez a BBC most nagyon működött! mondjuk ez a Schalke egy nagy nulla volt. említésre sem méltóak, ahogy a Leverkusen sem a PSG elleni meccs alapján. Németországban még mindketten "elmennek", de nemzetközi szinten nagyon kevesek.

BBC... majd újra BBC és sajnos a végén nem úszták már meg kapott gól nélkül.

és ahogy valaki írta, egyre inkább megalapozott hogy Bale jó (jobb) lehet a BL-ben.
kíváncsi vagyok a köv körben bárki ellen aki már jobb lesz mint a Schalke mire megy.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 26., szerda 23:29

nyomtam egyet a francia szakállmikire, megérdemli

amúgy meg: európa térdellj és sz.... a BM-en kívül itt nem lesz akadály
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27393
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 26., szerda 23:29

Sierra írta:Azért akárki akármit mond, ez a mai játék kicsit hasonlított a "csúcsbarca" játékára, ami ilyen 2008-2010-ig ment, magabiztos labdatartás, magabiztos középpályásokkal, rengeteg mélységi passz, rövid passzos játék, nagyon sok kidolgozott helyzet, és villámgyors támadások, emlékszem én erre a Barcára még, az nagyon adta, minden egyes passzukban ott volt a veszély, még ha az a kp-n is volt. Na én ilyennek láttam ezt a mai Madridot, talán annyiból más, hogy kevesebbet passzolgatunk a középpályán, de a lényege szerintem ugyanaz.
Meg talán abban más, hogy mi merünk kapura lőni. A barca ezt soha nem tette meg, legalábbis nem annyiszor, ahányszor alkalmuk lett volna rá. Mondjuk akkor kevesebb gólja lett volna Messinek, és több másnak...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 26., szerda 23:29

Matt009 írta:
Sierra írta:Azért akárki akármit mond, ez a mai játék kicsit hasonlított a "csúcsbarca" játékára, ami ilyen 2008-2010-ig ment, magabiztos labdatartás, magabiztos középpályásokkal, rengeteg mélységi passz, rövid passzos játék, nagyon sok kidolgozott helyzet, és villámgyors támadások, emlékszem én erre a Barcára még, az nagyon adta, minden egyes passzukban ott volt a veszély, még ha az a kp-n is volt. Na én ilyennek láttam ezt a mai Madridot, talán annyiból más, hogy kevesebbet passzolgatunk a középpályán, de a lényege szerintem ugyanaz.
A csúcsbarca is dögunalom volt, A mi csapatunk nem volt az. Ez a nagy különbség.
Egy jó dolog volt a Mourinho csapatban, ami idén is megvan: minél előbb eljutni labdaszerzés után az ellenfél kapujáig. És döntő tényező, hogy nálunk nem robotok játszanak, hanem korszakos zsenik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 26., szerda 23:28

A csúcsbarca is dögunalom volt, A mi csapatunk nem volt az. Ez a nagy különbség.
ez jogos. Jó megállapitás.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. február 26., szerda 23:27

Azért akárki akármit mond, ez a mai játék kicsit hasonlított a "csúcsbarca" játékára, ami ilyen 2008-2010-ig ment, magabiztos labdatartás, magabiztos középpályásokkal, rengeteg mélységi passz, rövid passzos játék, nagyon sok kidolgozott helyzet, és villámgyors támadások, emlékszem én erre a Barcára még, az nagyon adta, minden egyes passzukban ott volt a veszély, még ha az a kp-n is volt. Na én ilyennek láttam ezt a mai Madridot, talán annyiból más, hogy kevesebbet passzolgatunk a középpályán, de a lényege szerintem ugyanaz.
Nem tudhatjuk,mit hoz a jövő,lehet,hogy újra elbukunk,sőt,akár még kupa nélkül is maradhatunk,de szerintem,ha ez így marad,és állandósítani tudjuk ezt a szintet,ezt a formát,ezt a szenvedélyt,és a játékosok így ki tudják szolgálni a egymást,akkor az lesz a csúcs. A csúcsra járatott Madrid. Amit ma láttunk,az az etalon. Ha ezt így meg tudjuk tartani,és ilyen szinten fogjuk űzni a focit,akkor szép évek elé nézünk.
:goat:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 26., szerda 23:26

Sierra írta:Azért akárki akármit mond, ez a mai játék kicsit hasonlított a "csúcsbarca" játékára, ami ilyen 2008-2010-ig ment, magabiztos labdatartás, magabiztos középpályásokkal, rengeteg mélységi passz, rövid passzos játék, nagyon sok kidolgozott helyzet, és villámgyors támadások, emlékszem én erre a Barcára még, az nagyon adta, minden egyes passzukban ott volt a veszély, még ha az a kp-n is volt. Na én ilyennek láttam ezt a mai Madridot, talán annyiból más, hogy kevesebbet passzolgatunk a középpályán, de a lényege szerintem ugyanaz.
A csúcsbarca is dögunalom volt, A mi csapatunk nem volt az. Ez a nagy különbség.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 115 regisztrált és 0 vendég