Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8470
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. február 26., szerda 22:40

na én nagyon elégedett voltam a csapattal, 1 pillanat kihagyás volt csak, akkor ott volt Iker és hatalmas bravúrral védett, aztán szépen bedaráltuk őket ahogy kell :agree:
és a végére jött a szokásos... nevetséges bakker...
de legalább a Puskás díjnál nem kell sokat gondolkozni a jelölteken, szépen megnézik milyen gólokat kapott a Real 2014ben és kész is a lista... :roll:
hihetetlen bakker...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 23., vasárnap 16:56

Majd küldök szöget, de a keresztfát neked kell kivágnod. :mrgreen:
Kűggyé' baltát is mer' assenincs :mrgreen: Na no offense... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 23., vasárnap 16:51

morientes írta:
Akinek van hozzá szeme, az látta
Jóvanno mester..:D Nekem nics hozzá szemem mert csak egy mezei szurkoló vagyok...:D Feszítsél keresztre bazmeg :lol:
Majd küldök szöget, de a keresztfát neked kell kivágnod. :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 23., vasárnap 16:35

Akinek van hozzá szeme, az látta
Jóvanno mester..:D Nekem nics hozzá szemem mert csak egy mezei szurkoló vagyok...:D Feszítsél keresztre bazmeg :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 23., vasárnap 16:16

.De nagyon visszaesett az előszezonhoz képes
Nem esett vissza. Ugyanilyen gyenge volt akkor is, vagyis inkább látszottak a gyengeség jelei. Akinek van hozzá szeme, az látta. Csak felüdülés volt 2 értelmes passzt látni Khedira után, és ez sokakat megtévesztett. De azon kívül minden mutatóban a leggyengébb játékosunk.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: schranzer » 2014. február 23., vasárnap 16:00

hehe írta: hát faszom nekem is bajom van mindenkivel, de így egy bő 17 évvel az überronaldo után kezdem megemészteni, hogy ma egy darab csatár sem tud megcsinálni egy cselt egyazegy ellen és nem tud elmenni a védője mellett
jó neked, én nemtudom megemészteni, várok ... :mrgreen:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 23., vasárnap 15:58

Na jó, nem játszatja, csak néha bedobja...gondolod DM posztjára szánják?
Sztm nem értettél meg :D DM játszik az ő posztján :DAmi mindent elmond mit gondol az olasz :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pavel » 2014. február 23., vasárnap 15:46

Na jó, nem játszatja, csak néha bedobja...gondolod DM posztjára szánják? Szerintem nem. Az, hogy Khedira lesérült szerencsétlen tuniszin kívül mindenkinek jó! Akár még Casemironak is. Azért nem olyan öreg, nem rég került ide, szóval kell az idő neki. Mert sokat tétmeccsen nem kapott az aklimatizálódásra!

Amúgy szeretném megragadni az alkalmat és BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK neki! Ma 22 éves! :D :D
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 23., vasárnap 15:38

pavel írta:Casemiro flop volt megint,az a pasi elszállt,azoknak lesz igaza akik azt mondják sose lesz real szint...
S ezt szerinted Ancelotti nem látja? Mert nem hülye a focihoz, ezt szerintem mindenki adja. Akkor viszont miért játszatja? Talán mert lehet mégis Real szint, s rájött szép lassan kell beépíteni?
Hidd el hogy ha valaki szurkolt neki,az én voltam.De nagyon visszaesett az előszezonhoz képest.Ha annyira látna benne fantáziát az olasz,már rég nem Di Mariat játszatná azon a poszton hanem a brazilt.
Az meg hogy "játszatja",az barokkos túlzás.Tehermentesítőnek beküldi az utolsó 10-20 percre.Mindent elmond róla,hogy ha Khedira nem lenne sérült,még a padon sem lenne...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pavel » 2014. február 23., vasárnap 15:21

Casemiro flop volt megint,az a pasi elszállt,azoknak lesz igaza akik azt mondják sose lesz real szint...
S ezt szerinted Ancelotti nem látja? Mert nem hülye a focihoz, ezt szerintem mindenki adja. Akkor viszont miért játszatja? Talán mert lehet mégis Real szint, s rájött szép lassan kell beépíteni?
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 23., vasárnap 13:01

A tegnapi meccsen...ami nekem tetszett,hogy már nem először vette a hátára a csapatot Benzema és DM.Most vonatkoztassunk el attól ki volt az ellenfél stb de...Ez a két játékos,főleg az első félidőben aktívan odatte magát,már nem először.Az hogy erősebb ellenfelek ellen mire lenne elég,abba ne menjünk bele,mert azt nem tudhatjuk.Mint ahogy azt sem,hogy most akkor Benzema a hullámvasút tetején van e ismét,vagy nem,vagy lekerül e az aljára vagy sem...
Ami a többieket illeti...a hátsó alakzattal nem volt gond,Varane jól lehozta,kezd belelendülni ismét,Pepe a szokásos,Carvajal aktív volt elől is,szal nem volt gond.
Illarra...hát csatlakozom RMCF-hez,még mindig nemtom hús vagy hal,az első félidőben semmi,csak az alibi passzok,a másodikban meg már már úgy játszott ahogy elvárható...
Bale....attól független hogy kent egy bombát,(nálam a forduló gólja eddig),sokat sajba megint nem tett hozzá,nem igazán érzi a spanyol ligát,hogy fogja e valaha az talány...
Jesé tegnap nem játszott jól,de ne várja senki hogy minden meccsen betalál,neki ez az első szezonja,eddig több mint jó....
Isco...tegnap nagyon jól szállt be,ez az a foci ami miatt érdemes leülni megnézni egy meccset,nagy kár hogy a 433 a játéka,szerepeltetése rovására ment,hogy mi lesz a sorsa az nagy kérdés...
Casemiro flop volt megint,az a pasi elszállt,azoknak lesz igaza akik azt mondják sose lesz real szint...
Lehoztuk a meccset,vezetjük a tabellát,remélem hogy az atma elvérzik ma pamplonaba,akkor teljes lesz a hétvége....:)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 23., vasárnap 12:57

sonic írta:Amugy hehe, en nem kotekedni akarok, de honnan tudod hogy ezek a jatekosok rendszeresen tobbet edzenek a tobbieknel? nezed az edzeseket, vagy valaki mondta? Mert ok Ronaldonal egyertelmu az osszes volt edzoje meg csapattarsa lenyilatkozta mar kb, de Benzemanal es Varanenal nem is emlekszek ilyenre, pedig azert tobbnyire elolvasgatom az infokat amit tudok.
Nem csak neked, hanem a tobbieknek is mondom, legyszi ne azon legyunk mar kiakadva hogy hehe pont kiket mondott es hogy ezeknel mennyit szamitott az a napi plusz fel ora edzes, hanem az egesz gondolatrol beszeljunk, hogy itt van a jatekosok elott egy Cé Ronaldo, aki hatalmas pelda lehet mindannyiuknak, viszont igyis vannak tobben, akiknek baromi jot tenne az a napi plusz fel ora, de megse csinaljak. (mert azert elobb utobb valamilyen formaban mindenkirol megjelenik egy hir, hogy ott maradt edzeni meg, stb)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 23., vasárnap 12:41

amelyen még az az Isco is villogott, akinek az elmúlt félévben még jó meccse sem volt.
Mert zseni :mrgreen:
Azért Bale játszik és nem Isco, mert a walesi nem alapozott, most pótolja, Isco meg rendben van. :lol:
Szerintem nem csak az onbizalmaval van problema, hanem peldaul eleg lomha is ahhoz kepest amilyen volt meg azelott hogy kifizettuk erte a 30 milliot.
Egy vagy két hete néztem meg talán linkeltem is videót a lyoni Karimról. Cingár egy kölök volt, aztán mégis úgy kente, hogy Pérez szerelmes lett és a házáig repült.
de Benzemanal es Varanenal nem is emlekszek ilyenre, pedig azert tobbnyire elolvasgatom az infokat amit tudok.
Volt ilyen hír mindkettőjük esetében, Marcinál is. Csak amíg CR állandó jelleggel csinálja ezt, addig a többiek általában akkor, amikor komolyabb formaingadozás van, súlyprobléma, stb.
Jobban elorebb lennenk mint ha mondjuk Arbeloanak fejlodnenek a technikai kepessegei es tobbet kavargatna a tamadoharmadban.
Mondjuk szerintem meg többre mennénk, és többre mentünk volna az évek során, ha Arbeloa tud beadni. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 23., vasárnap 12:10

nézd vissza a tegnapi meccset, ha benzemával problémád van.
Komolyan mondom ez olyan, mintha jutyub videók alapján próbálnál játékost szerződtetni. Tegnap faszán játszott az emberünk, de a meccseink felén meg ultra flopp volt. Nem feltétlenül gólok számában kell több valaki mástól, hanem játékban, vagy veszélyhelyzet kialakításában. Mert nem én vagyok az egyetlen, aki észrevette, hogy már az összjátékban sem a régi az emberünk. Most megint a hullámvasút tetején van, csak idő kérdése, hogy mikor ér le ismét aljára. Ha hozná minden meccsen azt, amit tegnap, akkor elégedett lennék vele, de nem hozza. Na meg ne egy meccs alapján ítéljük meg, főleg ne olyan meccs alapján, amelyen még az az Isco is villogott, akinek az elmúlt félévben még jó meccse sem volt.
hát faszom nekem is bajom van mindenkivel, de így egy bő 17 évvel az überronaldo után kezdem megemészteni, hogy ma egy darab csatár sem tud megcsinálni egy cselt egyazegy ellen és nem tud elmenni a védője mellett
Pedig nálad általában ez szokott lenni a mérce.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. február 23., vasárnap 11:37

Szerintem nem csak az onbizalmaval van problema, hanem peldaul eleg lomha is ahhoz kepest amilyen volt meg azelott hogy kifizettuk erte a 30 milliot. Persze senki nem lehet tokeletes, en ertem de Benzema is pont egy olyan jatekos akire epp raferne hogy javitson egy-ket dologban. Mentsegere mondom hogy az utobbi idoben par dologban fejlodes figyelheto meg ahhoz kepest amikor bunrossz volt...

Amugy hehe, en nem kotekedni akarok, de honnan tudod hogy ezek a jatekosok rendszeresen tobbet edzenek a tobbieknel? nezed az edzeseket, vagy valaki mondta? Mert ok Ronaldonal egyertelmu az osszes volt edzoje meg csapattarsa lenyilatkozta mar kb, de Benzemanal es Varanenal nem is emlekszek ilyenre, pedig azert tobbnyire elolvasgatom az infokat amit tudok.

fel kéne már fogni, hogy nem azok a szerepek itt, mint otthon, amikor fifázol. nem benzema a gólszaró csatár, arra van 2 száz milliós játékosunk. benzema ezerszer többet ér az összejátékban, mint akármilyen fáradt falcaok vagy cavanik, akiket itt hozni akartok azért, hogy lőjünk 3 góllal többet összesen egy évben, de a játékunk egy cselszi szintjére butuljon le
Ezt meg nemtudom mirefel irtad, en ezzel tisztaban vagyok... Ettol fuggetlenul meg ezerszer elorebb lennenk ha Benzema emellett mondjuk at tudna neha vinni a vedon. Jobban elorebb lennenk mint ha mondjuk Arbeloanak fejlodnenek a technikai kepessegei es tobbet kavargatna a tamadoharmadban.

fifazni meg nem szoktam.....
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. február 23., vasárnap 11:18

Mike írta:
hehe írta:fel kéne már fogni, hogy nem azok a szerepek itt, mint otthon, amikor fifázol. nem benzema a gólszaró csatár, arra van 2 száz milliós játékosunk. benzema ezerszer többet ér az összejátékban, mint akármilyen fáradt falcaok vagy cavanik, akiket itt hozni akartok azért, hogy lőjünk 3 góllal többet összesen egy évben, de a játékunk egy cselszi szintjére butuljon le
szerintem akiknek bajuk van benzemával nem elsősorban a relativ kevés gólja miatt van
hát faszom nekem is bajom van mindenkivel, de így egy bő 17 évvel az überronaldo után kezdem megemészteni, hogy ma egy darab csatár sem tud megcsinálni egy cselt egyazegy ellen és nem tud elmenni a védője mellett
Kép
Kép
Kép

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. február 23., vasárnap 11:14

hehe írta:fel kéne már fogni, hogy nem azok a szerepek itt, mint otthon, amikor fifázol. nem benzema a gólszaró csatár, arra van 2 száz milliós játékosunk. benzema ezerszer többet ér az összejátékban, mint akármilyen fáradt falcaok vagy cavanik, akiket itt hozni akartok azért, hogy lőjünk 3 góllal többet összesen egy évben, de a játékunk egy cselszi szintjére butuljon le
szerintem akiknek bajuk van benzemával nem elsősorban a relativ kevés gólja miatt van
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. február 23., vasárnap 11:12

Benzema legnagyobb problémája szerintem nem a technikai tudás, hanem az önbizalom. Tudjuk, hogy mire képes, ezt már bebizonyította korábban. Csak rendbe kell tenni fejben. Tegnap pedig nagyon ott volt. Remélem ezután is ott lesz.b
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. február 23., vasárnap 11:11

nálam a meccs embere Pepe volt. elképesztő meccset hozott le megint.kár, hogy rá nem lehet szavazni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 23., vasárnap 11:10

hehe írta:ezt a 3at emeltem ki, mert róluk tudom, hogy rendszeresen többet edzenek, mint a többiek.
nézd vissza a tegnapi meccset, ha benzemával problémád van.
fel kéne már fogni, hogy nem azok a szerepek itt, mint otthon, amikor fifázol. nem benzema a gólszaró csatár, arra van 2 száz milliós játékosunk. benzema ezerszer többet ér az összejátékban, mint akármilyen fáradt falcaok vagy cavanik, akiket itt hozni akartok azért, hogy lőjünk 3 góllal többet összesen egy évben, de a játékunk egy cselszi szintjére butuljon le
:salute: áááh ez de mennyire igaz, csak sajnos sokan nem értik ezt meg...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég