Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. február 10., hétfő 14:00

Agüeroval kapcsolatban a legfrissebb pletykák szerint a City nemrég adott elutasító választ Perez papának; Suárez ugye hosszabbított, Falcao szintén piszok drága --> véleményem szerint a tervezett középpályás igazolás személyétől és árától függően érkezik majd valaki csatárposztra; többek közt Mandžukić-ra is igen komoly esélyt látok és mellette talán Falcao pályázik még legjobb eséllyel arra a posztra.
Csatárfronton az a kérdés, hogy Benzemának akarunk-e megfelelő konkurenciát, vagy a helyére valakit...
Ha utóbbi, akkor a Kun-Falcao-Suárez hármasból kell jönni valakinek.
Agüero: A Cityben van pénz dögivel, minden évben bajnoki címért mehet, a BL-ben is combosodnak, a City aligha válna meg tőle. Plusz Madrid "sötétebbik" fele aligha díjazná, ha a városi riválishoz igazol. Szvsz. esélytelen.
Falcao: Szintén piszok drága, szintén AtMa múlt, plusz komoly sérülés...kérdés milyen lesz ha felépül. Rizikós.
Suárez: Dettó egy vagyon, de elvileg van fix kivásárlási ára (talán 85 misi), gyanítom a szerződéshosszabbítása is erről szólt, alighanem jönne, pláne, ha a Pool esetleg lemarad a BL-ről. Ez esetben kizártnak tartom, hogy maradjon. Ha nem mi, majd kivásárolja a City-Chelsea-PSG trióból valamelyik. Tippre inkább hozzánk jönne. 85 misiért már a Pool sem tartaná vissza.

Ha Benzema mellé akarunk Moratánál komolyabb konkurenset, akár lehet Mandzukic is, bár asszem a horváttal kapcsolatban él a Juve-vonal is.

Mondjuk nálam egy btb előnyt élvez. Ha a Vidal-Pogba-Gündogan hármasból jönne egy, nem lennék szomorú. Szerintem Gündogan lesz belőle. Mondjuk a töröknémet tavaszára kiváncsi leszek.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 10., hétfő 13:28

következtetéseket vonnánk le a jövőre nézve. Ami pedig Di Maríat illeti; úgy érzem ezzel az új szerepkörével megvette Carlonál a jegyét a Real Madridba (la.) a következő szezonra is. :coffee: 
Hát ha igazolunk egy általad is beharangozott btb-t,akkor nem tudom.Hacsak padra nem lesz jó,na meg ez hogy tetszik az argentinnak...
Hacsak...Perez nem gondol egyet,aztán lepakolja Suarezért azt a 80millio angol fontot minimum,akkor már egy 40-50 millis kp-ra nem igen lesz lé...akkor DM-Khedira pakk lesz arra posztra...de jó lesz... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 10., hétfő 13:19

madridronie írta:n azért előbb megvárnám, míg a walesi végigcsinál normálisan egy teljes előszezont
Tott-ben is ugyanez volt vele, lehet kicsit javít majd az előszezon, de ő szerintem mindig ilyen törékeny marad
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 10., hétfő 13:09

Hozzuk a pontokat, végre nyugi van a csapatnál és minden fronton versenyben, kiváló helyzetben áll a társaság; a játék ugyan hagy még maga után némi kívánnivalót (sőt), de lassan-apránként fejlődik a csapat; szóval van ok reménykedni; a szezon előtt támasztott személyes elvárásaimat jelen pillanatban hozzák a fiúk és Carlo is, aztán meglátjuk, hogy a legfontosabb hónapokban is képesek lesznek-e ezt a szintet tartani (reméljük igen)!?! :shifty: B-)
Isco helyzete nehéz, csak ismételni tudom magamat vele kapcsolatban. Alapból nem tetszik neki a felállás, nincs helye, de még ha játszik is, nem úgy tűnik, mint aki próbál beilleszkedni a rendszerbe, inkább öncélúan egyedül forgolódik a labdával.
Pedig jó kis játékos lehet, már most az, csak fejben helyre kell tenni. De van egy érzésem, hogy ő itt nem fog tudni maradandót alkotni. Úgy tűnik az utóbbi időben túl jól működik ez a 4-3-3, hülyeség lenne változtatni rajta.
A jelenlegi formációban valóban nincs számára hely, de ebből a szempontból a rendelkezésre álló játékosok (Khedira sérülése, Casemiro besülése --> egyetlen egy "igazi" ütköző, védekező játékos nélkül ...) és a be nem fejezett keret, illetve a stabilitás és a kiélezett versenyfutás miatt idén meg is van kötve Carlo keze; így én a következő átigazolási szezontól többek közt azt is várom, hogy az új igazolásokkal végre tökéletessé, egyben abszolút univerzálissá tesszük a keretet, amely képes bármilyen ellenfélhez, felálláshoz és taktikához alkalmazkodni (ergo nemcsak 4-3-3-ban) és amelyben Isconak is bőven lesz helye, lehetősége kibontakozni.
igen én is ezt vettem, ezért van egy jobboldali Bale/Suso variációs lehetőség, Bale amilyen sérült simán tudna játszani Suso ugye Di Maria játszatása kiesik
Én azért előbb megvárnám, míg a walesi végigcsinál normálisan egy teljes előszezont; mielőtt ilyen messzemenő következtetéseket vonnánk le a jövőre nézve. Ami pedig Di Maríat illeti; úgy érzem ezzel az új szerepkörével megvette Carlonál a jegyét a Real Madridba (la.) a következő szezonra is. :coffee:
Modric Gündogan Vidal Yaya Pogba féle kp-k kellenek akik mindenben jók)
Pogba jövője is szerintem pár héten belül eldől; a Juve vezetősége a napokban készül elkezdeni tárgyalni a játékossal és az ügynökével a hosszabbításról; ha a srác elutasítja az ajánlatot, úgy jó eséllyel a szezon végén távozik Torinóból.
Morata out. Kell egy csatár Karim mellé.
Ami a jó Alvarot illeti, nos nem kérdés, hogy mennie kell; abszolút nem meglepő módon baromi kevésnek találtatott az emberünk. És elég sanszos az is, hogy a nyáron valaki érkezik majd a csatárposztra; a kérdés csak az, hogy ki??? :hmmm: Agüeroval kapcsolatban a legfrissebb pletykák szerint a City nemrég adott elutasító választ Perez papának; Suárez ugye hosszabbított, Falcao szintén piszok drága --> véleményem szerint a tervezett középpályás igazolás személyétől és árától függően érkezik majd valaki csatárposztra; többek közt Mandžukić-ra is igen komoly esélyt látok és mellette talán Falcao pályázik még legjobb eséllyel arra a posztra.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 9., vasárnap 21:16

egyébként Hazard jobbszélső volt a Lilleben ha jól emlékszem, egyértelmű volt, hogy hozni kéne, Zidane is akarta, csak Mourinho nem tudom, hogy ennyire buta volt-e vagy tudott valami Chelseas érdeklődésről is és magának akarta későbbre.
Meg is szívtuk ezzel jól. Lett egy DI Mariank hazard helyett
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. február 9., vasárnap 21:01

mocsok írta:dm is balszélső volt mikor leigazoltuk, nem?
de, azóta viszont átalakult balfa..á :lol:


bár elismerem néha összejönnek értékelhető meccsei
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 9., vasárnap 20:53

Nem tudom, de mivel bal lábas (néha két... :mrgreen: ) Mounak biztos jobban tetszett azon az oldalon.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2014. február 9., vasárnap 20:43

dm is balszélső volt mikor leigazoltuk, nem?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 9., vasárnap 20:42

Hazard is a bal szélen szeret játszani. Persze, tudom én, hogy a jobboson is tudna, de nem oda termett a gyerek és akkor DM jobbnak tűnt arra az oldalra.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. február 9., vasárnap 20:25

zalkrisz írta:
heccsat írta: persze ez így van, de a többiek még nem is hallottak róla, de már megy az okoskodás
még ezt a Hazard gyereket sem láttam focizni :D
Pedig megéri megnézni, jár a pacsi José-nak,hogy Hazard helyett DM-et hozta( :vivo: ) [Habár nem emlékszem már tisztán miért is nem hozzánk jött annó] De utólag így belegondolva lehet,hogy ez volt José terve mert Hazard végül csak az övé lett... :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 9., vasárnap 16:17

wZoLee7 írta:igazán nem akarok kötözködni, de ha ez az a Suso akire gondolok, akkor véletlenül sem szélső a gyerek
nem tudom te kire gondolsz, az Almerias Suso általában jobbszélső, de sokszor balon is van, de elég univerzális a srác, baloson is tolja sokszor, ahhoz képest, hogy bal lábas elég jól használja a jobbost is (ez nagyon kevés játékosra igaz a ballábasok közül), de azért ő is eléggé bal lábára hagyatkozik.
http://www.whoscored.com/Players/105591
idén 1x játszott csatárt, akkor nem volt szélső egyébként szélső volt minden más meccsen, de, hogy továbbra ne legyen off

tegnapi meccs, nálam meccs embere Modric 8/10 es teljesítményével.
Gyenge volt nálam: Di Maria és Illaramendi, gólját leszámítva Jese sem volt valami jó, de voltak jó dolgok
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 9., vasárnap 16:09

igazán nem akarok kötözködni, de ha ez az a Suso akire gondolok, akkor véletlenül sem szélső a gyerek :hmmm:

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2014. február 9., vasárnap 16:07

Hú, nagyon régóta nem írtam a fórumra, nem sok időm van mostanság, de igyekszem minden meccset megnézni azért.
Nagyon tetszett a meccs, meg az Atletico elleni is, egyértelműen fejlődik a csapat, az együttmozgások, kis játékokon látszik, hogy Carlo dolgozik is. Tavalyhoz képest jóval többet van a labda a középpályán, ez nagy részben köszönhető Modricnak, illetve a zseniális játékának. Nagyon nehéz időszak következik, egyedül arra leszek kíváncsi, hogy egy nagyon komoly ellenfél ellen, akik szintén 3 kkp-vel állnak fel mire megyünk, taktikailag nehéz lesz megoldani azt, hogy a harmadik emberünk ott nem igazán illik a képbe, (már ha DM lesz az) bár úgy látom eléggé speciális "kkp" ő, sokat mozog ki a szélre, (lévén ugye szélső) lehet neki nyitni, hogy lendületből bevigye. Viszont a felfutó szélső védő miatt már sűrű a baloldal abban az esetben is, ha Cr nyit és húzza be a védőjét/it. Ha Illara van bent, akkor túlságosan mélyen helyezkedik el legalább két emberünk, ami automatikusan magával vonzza az ívelgetést, illetőleg a pontatlanabb játékot. Isco futómennyisége miatt sem használható ott. Mindezt azért írtam le, mert nagyon örülök, hogy fejlődik a csapat, de a címek (s a Bl leginkább) ott dől majd el, hogy Carlo mit talál ki erre a posztra, posztokra, majd azok ellen, akik 3 összeszokott nagyon-nagyon jó játékost játszatnak azon a poszton. Ha pariban leszünk legalább, akkor a támadótrió megoldja, ebben biztos vagyok. :)

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. február 9., vasárnap 16:02

heccsat írta: persze ez így van, de a többiek még nem is hallottak róla, de már megy az okoskodás
Szerintem meg a fórum fele már 5 éve figyeli a srácot, majd csak nézd meg, ha esetleg szóba kerül a neve :D Amúgy én sem tudom ki az. Igazából Madrid és Pool meccseken (de tavaly utóbbit sem láttam) kívül mást nem is nézek, azt is csak Suárez miatt. Szóval nekem tökmindegy kinek a neve merül fel, csak youtube videókra tudnék hagyatkozni, de az kb semmit nem ér. Majd ha már itt játszik írok róla véleményt. Jó hát Ibrát, Yaya-t, szóval a nagyobb nem kell bemutatni, de rájuk kb semmi az esély, kis pöcsökről meg tényleg semmit nem tudok, még ezt a Hazard gyereket sem láttam focizni :D

Isco helyzete nehéz, csak ismételni tudom magamat vele kapcsolatban. Alapból nem tetszik neki a felállás, nincs helye, de még ha játszik is, nem úgy tűnik, mint aki próbál beilleszkedni a rendszerbe, inkább öncélúan egyedül forgolódik a labdával.
Pedig jó kis játékos lehet, már most az, csak fejben helyre kell tenni. De van egy érzésem, hogy ő itt nem fog tudni maradandót alkotni. Úgy tűnik az utóbbi időben túl jól működik ez a 4-3-3, hülyeség lenne változtatni rajta.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 9., vasárnap 15:58

wZoLee7 írta:A csapat építésben leginkább azt venném figyelembe, mindenkinek legyen lehetősége.
igen én is ezt vettem, ezért van egy jobboldali Bale/Suso variációs lehetőség, Bale amilyen sérült simán tudna játszani Suso ugye Di Maria játszatása kiesik
Ronaldo és Jese pedig baloldalon ; 3 posztra 5 játékos egyáltalán nem sok
Bruma pedig nagyon gólerős, én csatárként számolnék vele, de Bruma még régebbi összeírásomban szerepelt, pár nappal azután, hogy lesérült, amiről akkor még nem tudtam
közben látom én is, hogy mondod, hogy ez értékeld a meccset topic, eddig őszintén szólva nem is néztem, mert R24 kérdezte, de ide akkor erről többet nem írok
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 9., vasárnap 15:54

Jól van, foshatjátok a betűket a 4-2-3-1 ről...Carlo alatt olyan nem lesz. 4-3-3 van minden más elmélet teljesen felesleges
Kapus kérdés nincs, és a hátsó sornál is Coentrao a kérdéses csak. Én megpróbálnám megtartani, mert ha játszik akkor láthatjuk, hogy nem ügyetlen, ha pedig menni akar, akkor egy fiatal tehetség kell oda. Olyan aki akár néha kezdő is lehet. Nem fontos hogy spanyol legyen, mert a válogatottban jelenleg Alba ott az első számú, és kétlem hogy lecserélnék.
A kp is adott. Jelenleg Modric, Alonso, Illarra, Khedira, DM és én ide teszem Iscot is. 3 poszt 6 ember. Tegyük fel Isco marad. Khedira és DM nálam out. Hasznos játékosok, de legyenek hasznosak máshol. Sajnos Yaya nem lehetséges, de én azért Perez helyében rákérdeznék :mrgreen: . Lenne 4 ember a kp-ra, hoznám még Gündogant és a kp részemről kész. Ha nem ő jönne, akkor szétnéznék a piacon egy olyan spanyolért, aki magas szint, fiatal még...bár ilyen nem sok van.
Elöl nem adnák el senkit. Karim ebbe a madridba, arra a posztra az egyik legjobb. Bármit kérnek tőle megcsinálja. az első 3 posztra van CR, Benzema, Bale, Jesé és Morata. Morata out. Kell egy csatár Karim mellé. Utálom a fejét, de Suarez bevethető szélsőnek is, úgy tűnik lenyugodott...ha nem eszi meg Pique-t akkor jöhet. Bár jobban örülnék Agueronak, egy sérülékeny ember egy nyáron bőven elég (Gündogan). Ebben a keretben Modric a kp-n bárhol letud nyomni egy meccset, Isco is kimehet szélre ha kell. Jesé akár lehet csatár is...szóval vannak lehetőségek bőven. Nah és most jut eszembe, hogy Cesemirorol megfeledkeztem. Kölcsönbe vele és mutassa meg, hogy jó játékos.

Nagy off volt ez ebbe a topicba, de gondoltam leírom, mert érdekes neveket olvasgatok itt...Suso jó játékos, de nem látom értelmét annak, hogy idehozzák. Legyen még egy tehetséges spanyol a kispadon? Ugyan...Bruma, balszélső, CR posztja, 2. a sorban Jesé...van kérdés?
A csapat építésben leginkább azt venném figyelembe, mindenkinek legyen lehetősége. Eszetlen játékosok nem kellenek. Válogatott...a kp-nk legyen válogatottban is egyben.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 9., vasárnap 15:30

Mike írta:de leesett az állam akárhányszor néztem a spanyolok meccsét. Kis túlzással mintha 15 évesek ellen játszott volna, a mezőny fölött volt fejben és technikailag is.
persze ez így van, de a többiek még nem is hallottak róla, de már megy az okoskodás
Mike írta:egyenlőre Iscot is nehezen tudjuk beilleszteni a rendszerbe.


ez igaz, nagy hiba, ezért is írtam, hogy 4231 alapból Iscoval és így 3 posztra lenne 5 játékos (roni,bale,jese, isco, suso)
Semmiben nem változna a keret posztok elosztásában. Tök mindegy mit írtam volna, szar lett volna, mert van saját véleményem, ami eltér másokétól.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. február 9., vasárnap 15:27

Susot én a nyáron láttam először játszani az u20-as vb-n, de leesett az állam akárhányszor néztem a spanyolok meccsét. Kis túlzással mintha 15 évesek ellen játszott volna, a mezőny fölött volt fejben és technikailag is. Ha nem törik meg a fejlődése nagy játékos lesz belőle.

bár nem hiszem hogy ő kéne most ide, egyenlőre Iscot is nehezen tudjuk beilleszteni a rendszerbe.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. február 9., vasárnap 15:26

Bruma is jöhet, nem baj, hogy sérült, csak Karim takarodjon.
egyet tudok érteni a felvázoltakkal. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 9., vasárnap 15:19

ziro4vr írta:3 ferguson, 2 mourinho és 1 carlo sem rotálna ennyi embert megfelelően
mit kéne ezen többet rotálni, mint eddig? Van benne egy Coentrao helyett másik bhvéd.
Egy Gündogan. Egy + támadó padra (di maria helyett) és egy csatár Benzema helyére. Konkrétan semmi változás nem lenne az év eleji 4231 hez képest, csak minőségbeli javulás. Szóval igazad van...
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 144 regisztrált és 0 vendég