Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. február 6., csütörtök 9:22

Reaper's Scythe írta:Lehet az elfogultság miatt, de én nem láttam olyan rossznak Benzemát, hogy ki kelljen emelni negatív irányban, pedig külön figyeltem minden mozdulatát.
Ahogy én láttam általában jól játszotta meg a labdákat, visszalépett a félpályáig, megkapta és tette is tovább egyből, aztán indult a kapu felé. Volt egy-két olyan szitu, amikor belevezette a védőbe vagy nem jött be a csel, de összességében olyan sokat nem vállalt(talán ezért lehet kiemelni negatív irányban), hogy rá lehessen húzni, hogy mennyire szar volt.

Nálam egyedül CR volt az, aki tényleg gyengén teljesített, de neki is voltak jó bepasszai középre és megverte párszor az emberét. Az viszont nagyon zavart, hogy 3-0nál is reklamált, ha nem adta le neki valaki a labdát meg Morata kihagyott helyzeténél is az a fej, az mi volt? :roll:


Összességében elégedett vagyok a csapattal, főleg a védelemmel. Coentrao játéka is nagyon tetszett. Ment, darált, hajtott és volt egy-két szép megmozdulása plusz a kényszerítőket is jól megoldották ott a bal oldalán többször is.
A visszavágón szerintem max 1 gól lesz, ha lesz.
Ebben a csapatban ma nem volt gyenge. Max gyengébb
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. február 6., csütörtök 9:20

Reaper's Scythe írta:
attareal írta:Ami viszont felidegel, hogy az utlosó 15 percben visszavettünk, pedig akkor , annak az AtMa-nak még 2 gólt be tudunk nyomni.
És a goal.com -on 4-0 volt a tippem :-@
Mivel egész meccsen széthajtották magukat, lehet, hogy az utolsó 15 percre elfáradtak már és nem volt erejük teljesíteni a te 4-0-ás óhajodat :hmmm: :mrgreen:
Ne idegelj te is. Volt ott Illara, Isco, Morata csere, legalább Modric messziről beakaszthatott volna egyett...na
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2014. február 6., csütörtök 9:20

Lehet az elfogultság miatt, de én nem láttam olyan rossznak Benzemát, hogy ki kelljen emelni negatív irányban, pedig külön figyeltem minden mozdulatát.
Ahogy én láttam általában jól játszotta meg a labdákat, visszalépett a félpályáig, megkapta és tette is tovább egyből, aztán indult a kapu felé. Volt egy-két olyan szitu, amikor belevezette a védőbe vagy nem jött be a csel, de összességében olyan sokat nem vállalt(talán ezért lehet kiemelni negatív irányban), hogy rá lehessen húzni, hogy mennyire szar volt.

Nálam egyedül CR volt az, aki tényleg gyengén teljesített, de neki is voltak jó bepasszai középre és megverte párszor az emberét. Az viszont nagyon zavart, hogy 3-0nál is reklamált, ha nem adta le neki valaki a labdát meg Morata kihagyott helyzeténél is az a fej, az mi volt? :roll:


Összességében elégedett vagyok a csapattal, főleg a védelemmel. Coentrao játéka is nagyon tetszett. Ment, darált, hajtott és volt egy-két szép megmozdulása plusz a kényszerítőket is jól megoldották ott a bal oldalán többször is.
A visszavágón szerintem max 1 gól lesz, ha lesz.

Ja hopp, bocs a dupláért, rakja egybe valaki, ha gáz :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Reaper's Scythe 2014. február 6., csütörtök 9:23-kor.

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2014. február 6., csütörtök 9:14

attareal írta:Ami viszont felidegel, hogy az utlosó 15 percben visszavettünk, pedig akkor , annak az AtMa-nak még 2 gólt be tudunk nyomni.
És a goal.com -on 4-0 volt a tippem :-@
Mivel egész meccsen széthajtották magukat, lehet, hogy az utolsó 15 percre elfáradtak már és nem volt erejük teljesíteni a te 4-0-ás óhajodat :hmmm: :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 6., csütörtök 9:13

hehe írta:győztünk?
mi történt? mi volt?
játék képe milyen volt? (a megpattanós lófasz gólokat láttam, az nálam nem mérvadó, vki mondja meg mennyire voltunk dominánsak)
Nagyjából szinte végig az ő térfelükön folyt a játék, láthatóan arra törekedtek, hogy minél kevesebb góllal megússzák, és ha találnak egy gólt, akkor a következő meccsen talán rátesznek egy lapáttal.
Hát ezt igencsak beszívták. Na meg, ahol DM egy meccs legjobbja tud lenni....ha érted a célzást :Đ A másik, hogy Cé és Karim együttes gyengesége miatt, kicsit emberhátrány feelingem is volt sokszor a támadások során, ezt mondjuk kompenzálta a makk-faktor.
A labdabirtoklás meg 73-27 lett a végére.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. február 6., csütörtök 9:11

Ami viszont felidegel, hogy az utlosó 15 percben visszavettünk, pedig akkor , annak az AtMa-nak még 2 gólt be tudunk nyomni.
És a goal.com -on 4-0 volt a tippem :-@
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. február 6., csütörtök 8:43

hehe írta:győztünk?
mi történt? mi volt?
játék képe milyen volt? (a megpattanós lófasz gólokat láttam, az nálam nem mérvadó, vki mondja meg mennyire voltunk dominánsak)
Kb. 3x ért oda az AtMa a kapunk elé, amiből egy volt igazán veszélyes. Nagyon simán lehoztuk, jó játékkal.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. február 6., csütörtök 8:42

Amit elmondtatok azt adom.
Kivéve:
Cr... szerintem ma igenis jól játszott, nagyon régen nem játszott ilyen jól, nem rugdosta a labdákat a fél pályától, együtt élt a játékkal, biciklizett, csak gól hiányzott.

Jese...nincs más jel rá: :salute: :salute: :salute: ...mondjuk voltak időszakok, amikor nagyon eltűnt, de ősszesseégében jó meccset hozott...Cr-Jese-Bale álom

Akik nagyon-nagyon jók voltak: Pepe, Ramos, Modric, DM :salute: , Xabi
Akik jók voltak: Jese, CR...Casillas
Gyengébbek: Coentrao, Arbeloa

Jese, csak azért mert nem volt sokat játékba, de amikor nála volt a labda...készíthetik neki a Messiáfonyabogyót
A másik, meg hogy nagyon érzi a latin focit, befotások, príma. A mozgásán lehet látni, hogy Aranylabdás lesz.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. február 6., csütörtök 8:37

győztünk?
mi történt? mi volt?
játék képe milyen volt? (a megpattanós lófasz gólokat láttam, az nálam nem mérvadó, vki mondja meg mennyire voltunk dominánsak)
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 6., csütörtök 8:00

Ami viszont nagyon b*ssza a csőröm, hogy elkezdtünk úgy reklamálni mint Xaviék, amint volt egy kis kontakt már ugrottunk rá a bíróra....ez minek KELL??? csoda hogy Ramos nem kapott sárgát reklamálásért, na mindegy.
Amíg nem ez az általános, addig az ilyen meccseken nálam belefér. Ezek ellen csak így lehet, nincs mese.
Diego Costáról meg csak annyit, hogy nagyon sunyi játékos a pályán, de amit a hátsó négyesünk leművelt az sem volt gyenge.
Legalább otthonosan érezhette magát Costa barátunk. Félreértés ne essék, utálom az ilyet, de az ilyen meccseken mind a két félnek elnézem, amit csinál. Costától amúgy sem lehet mást várni, Arbeloáéknak pedig nem kellett kétszer mondani, hogy nőjenek fel a "feladathoz". Darálják egymást, aztán majd a bíró dönt, hogy meddig engedi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Tjacks
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2014. február 6., csütörtök 7:37

a tegnapi meccsről: az eredmény 10/10. Az első félidőben nagyot hajtottak Costáék, ez sokszor kapkodóssá tette a játékunkat, iszonyatosan kellett az első gól, hogy kicsit megnyugodjunk. A második félidőben sokkal kevesebb intenzitással támadt le az ellen. Az viszont tetszett hogy egész meccsen mi domináltunk. Sokan lehet hurrogni fognak de a leggyengébb páros nálam egyértelműen Benzema-Ronaldo, és ezt nem CSAK a gólok hiánya miatt gondolom így, hanem a rengeteg labdakezelési hiba, pontatlanság, Cé tegnap elképesztően gyenge volt, az új rendszer miatt nem igazán találja a helyét.

Diego Costáról meg csak annyit, hogy nagyon sunyi játékos a pályán, de amit a hátsó négyesünk leművelt az sem volt gyenge.
Ami viszont nagyon b*ssza a csőröm, hogy elkezdtünk úgy reklamálni mint Xaviék, amint volt egy kis kontakt már ugrottunk rá a bíróra....ez minek KELL??? csoda hogy Ramos nem kapott sárgát reklamálásért, na mindegy.

HALA MADRID!

Avatar
rm222
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2013. október 23., szerda 21:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rm222 » 2014. február 6., csütörtök 7:15

http://www.marca.com/2014/02/05/futbol/ ... 34484.html
pepe ráfikázz costára :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. február 6., csütörtök 5:23

Bocs a dupláért de az lemaradt még, hogy végre láttunk valamit ami a Mourinho érából nagyon hiányzott pont a Portugál makacsságából adódóan.Nem álltunk vissza, a cél nem a győzelem volt,hanem a minél magabiztosabb győzelem! Emiatt ment el 2 BL döntőnk az elmúlt 2 évben és úgy látszik ,hogy Carlo szereti nyugodtan várni a visszavágókat... :salute:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. február 6., csütörtök 5:13

Ez a meccs először is arra volt jó ,hogy a sok síró madridistának is végre le essen,hogy baszott erős az Ancelotti féle Madrid(is) és bizony még fejlődni fognak...a Bilbao meccs utáni rinyálóknak 90 vesszőcsapást javaslok büntetésül :mrgreen: Az Atleticonak meg döglégy zolinak az üzenet elég egyértelmű volt: Ne Baszakodj a Real Madrid-al :D

Nagyon értékelni nem is kell, igazából a fejlődés megkérdőjelezhetetlen, a félelmetes és legyőzhetetlen( :mrgreen: ) Atletico Madrid ellen hatalmas mezőnyfölény rengeteg helyzet és 3 gól, nulla kapott gól.Taktikailag, mentálisan és fizikailag is tökéletesen hoztuk ezt a rangadót. És ami számomra a legfontosabb, ez a meccs egy nagyon jó kiinduló pont a bl-re nézve, ott pont az ilyen stílusú csapatokkal szoktak gondjaink lenni mint az atletico.


Lehet mindig mindenben a rosszat keresni meg mindenbe belekötni, de eddig 2014 nagyon jól indul számunkra.(aranylabda,ledolgozott hátrány,1kapott gól,0 vereség 1 döntetlen stbstb)
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 6., csütörtök 1:01

nagyon fáj kimondani, de DM volt a legjobb ember a meccsen, grat neki ez most jó volt.
A másik csodabogár Benzema... na hát róla ez már nem mondható el, hozta a szokásost, érdemes megnézni Jesé góljánál a mozgását, eszébe sem jutott volna befutni, így nem lehet hozzáállni, semmi veszélyt nem jelentett ma sem, jó dolog ez egy csatártól.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 5., szerda 23:59

Dominanciában tényleg ez volt a legjobb meccsünk, viszont helyzetek kialakításán még kell dolgozni, viszont az alap úgy néz ki tökéletes: kikúrt jó belső védő teljesítmények, stabil középpálya. Most a támadókat kell szerintem felhúzni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. február 5., szerda 23:50

Arbeloa elég sokszor sunyi módon oda lépegetett...elhiszem, hogy kell gyötörni az ellent, de minek olyan látványosan :hmmm:
Nagyon kellett Arbeloa taplósága,Ramos nyugodtsága,Pepe higgadtsága,ezek mind-mind hozzájárultak ahhoz,hogy ilyen szintű kontroll alatt tartsuk őket. Costa tulajdonképpen nem tudott a focival foglalkozni,úgy leharcoltuk őt.

Egyszerűen keményen játszottunk,bevittük őket az erdőbe,közben rúgtunk nekik hármat. A kemény játék egyértelmű utasítás volt,Pepéék megdumálták,hogy oda fognak lépegetni nekik.

Tetszett,amit láttam.

Costa pedig megérdemelte,nem tudok nála sunyibb,bunkóbb,taplóbb,gerinctelenebb játékost mondani.
:goat:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. február 5., szerda 23:46

egy párhuzamos univerzumban .. dm 59% :ozil:
Kép

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13137
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 5., szerda 23:34

múlthéten pedig még eléggé negatív voltál :lol:
én nem fogok jól aludni...holnap két vizsgám lesz és tanulás helyett meccset néztem

petiamadridista
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. február 5., szerda 23:27

ami rendkívüli módon tetszett, az a hatalmas küzdés.
Senki nem ismert elveszett labdát, beleálltak a párharcokba, a csipkelődésekbe, ha az előző két évben minkét elődöntőben így ment volna Real Madrid, ilyen agresszíven és ilyen nagy szívvel, akkor idén a 12.-ért mennénk :D
Lepetéztem a mai játéktól.
az elmúlt évek egyik legjobbja volt, ugyanis még a játékot is uraltuk, végig nálunk volt a laszti.
Istenem de jól fogok ma aludni :D

Csak így tovább, csak így tovább!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 165 regisztrált és 0 vendég