Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 9., vasárnap 10:56

Matt, akkor most megkérdezem tőled...hoznád Gündogant, vagy bárki mást Modric jelenlegi pozíciójára és ezzel őt feljebb küldenéd?
Modric nagyon jó ott ahol most játszik, eredeti pozíciója viszont feljebb van kicsit, ott is ilyen jól tolná?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. február 9., vasárnap 10:53

Modricra január eleje óta rá lehetne nyomni minden meccsen, hogy MOM :lol: Ezzel nem azt mondom, hogy előtte nem volt jó, mert minden meccsén egy fucking god, csak előtte volt egy 100%os CR is mellette.

Most Benzema. Megérdemelné, tegnap hozta amit vártam, CR nélkül jobb.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 9., vasárnap 10:47

Nagyon meg vagyok elégedve a tegnapi teljesítménnyel, főleg azért, mert akárhányszor kellett mindig tudtunk újítani, mindig jött a gól, amikor kellett. Oké, ez a Villareal nem volt sündisznó állásban, és felvállalták a támadófocit, de gyakorlatilag 3x kellett felpörögnünk, amit meg is tettünk, úgyhogy ezért jár a pacsi. A gólok miatt most nem vagyok ideges, 2 gólt rúgtak a semmiből, azon kívül nem volt veszélyes a Villareal. A semmiből született gólokat meg inkább most kapjuk meg, mint áprilisban a BM ellen...

A MOM szavazáson én Modricra nyomtam, vaciláltam még a három csatár és DM között. Végül az döntött Modric javára, hogy a 3 támadó közül bármelyik is kapja, jogosan vetődne fel, hogy miért nem a másik. Bale ugye az első két gólt szerezte/előkészítette, így talán neki volt a legnagyobb szerepe a győzelembe, Benzema 2 gólt és végre jó mezőnyjátékot ugye nem kell magyarázni, Jesé meg a második félidőre nagyon feljavult és a második félidő MOM-ja nálam ő lett volna. A gólja zseniális volt, jegyzett még egy gólpasszt is, úgyhogy ez rendben volt. DM meg sok labdát elszór még mindig, de konstansan próbál váratlant húzni, megint tolt egy gólpasszt Jesének, mezőnyben hasznos volt, nekem egyre jobban tetszik. Nyilván nem tökéletes még, de jó lesz ez. Modric meg egy kikúrt zseni. Ahogy olvassa a játékot, úgy csak a legnagyobbak olvasták, mindemellett technikailag is csúcskategóriás, motivált, és végre van valaki, aki a kp-nk motorja lehet, összetartja elől és hátul az egész csapatot, és képes konstans jó teljesítményre. Ami a Poolban Xabi mellett Gerrard volt, az nálunk most Modric, Gerrard Realba illő kiadása. Úgy látszik egy ilyen kaliberű ember kellett Xabi mellé, és szép lassan kezd tökéletesedni ez a rendszer. Modric a csapatunk kulcsa, baszott nagy kincs, és a legnagyobb fegyverünk az lehet, hogy erre még talán nem jöttek rá a többi csapatnál.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 9., vasárnap 10:31

Bale-re nyomtam...ő rá még nem volt lehetőségem :lol:
Jó meccs volt. Egy embert emelnék ki, pontosabban egy rossz szokását. Ramos. Az első gól előtt Modric már 2 ember között megoldotta a sima labdakihozatalt, áttette Ramos elé aki paff eszetlenül előre vágta...ebből indult a támadás és jött az első kapott gól. Simán földön ki kellett volna hozni a labdát, az ilyen előreívelgetések...akkor oké ha nincs más lehetőség, de most bőven lett volna.

Avatar
Cristiano Ronaldo
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2014. január 31., péntek 13:08
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Cristiano Ronaldo » 2014. február 9., vasárnap 10:07

4:1-re tippeltem meccs előtt Bale duplával és Di Maria Jese gólokkal...

Hát majdnem bejött.

Meccs embere nálam Bale ; Modric párosból kerül ki. Most Balere tettem a szavazatom, de amit a kis horvát leművel néha (teszem hozzá néha feleslegesen cselezget) az nem semmi.

Védelem rendben volt bár az első gólnál nem illett volna Marionak úgy betörnie a védőink között. A lövés maga védhetetlen volt. A 2. gólját a Villarealnak nem láttam éppen üditőért mentem ki a konyhába... :) (visszanéztem... szép szabad.. DL mindkét gólban vétlen volt)
Egyébként a védelemből Carvajal előre játéka tetszett.

Közép pályánk...
llara tegnap megítélésem szerint csak annyit játszott amennyit muszáj volt ezzel a teljesítménnyel nem betonozza be magát a kezdőbe.
Modricról írtam fentebb
Di Maria 1 szép lövés és ennyi.. semmi értékelhető
Jese gólja nagyon tetszett, de nálam ő sem váltotta meg a világot. Ugyanaz igaz rá mint Illaramendire
Bale első félidei játéka miatt nálam meccs embere. Hihetetlen mennyi van még ebben az emberben csak tömni kellene labdával mint Ronaldoval is tesszük mikor a pályán van.
Benzema 2 gól.. nálam ennek ellenére fel sem merült mint meccs embere. Kevés amit mutatott a játékban. Amit senki nem kérne számon tőle ha minden meccsen vágna 2 gólt , de ettől ugye meg messze van.

Atletico kikapott (ki is pukkadt??) szóval 1 lépéssel közelebb a célhoz.
Pontszámban vezetjük a bajnokságot... szinte benn vagyunk a a kupadöntőben, a BL is eddig hibátlan...

Így tovább

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. február 8., szombat 22:37

Na, fasza kis meccs volt, igazából egész jó teljesítményekkel és ahogy írtátok, legalább szép gólokat kaptunk. :D

Modric és Benzema közül azért nehéz választani meccs legjobbját, de a horvátra nyomtam.

Védelem is jó volt, a két gól az el lett találva, talán Di Maria volt az egyetlen, aki nem tetszett. Teljesen véletlenszerűen ívelgette a labdákat, emberhez még csak véletlenül sem ment, volt két rabona, aminek értelme nem sok volt... megint idegesítő volt, kapkodott. Bíztató a játékunk továbbra is, kár a Bilbaoi botlásért, bár arra számítottunk.
Bale-nek az első, Jesének pedig a második félidőért jár a pacsi. Kb ennyi, jobban szeretem az ilyen nyílt meccseket, mint a sünfocit játszó kicsik elleni szenvedést, bár ez valószínűleg köszönhető a korai gólnak is, lényeg, hogy élvezetes meccs volt.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. február 8., szombat 22:36

Jó kis meccs volt, érdemes volt megnézni.
Benzemát sem tudom lassan hová tenni, mi a fasz van ezzel az emberrel? Mindkét gólja szép volt, ma CSATÁRKÉNT játszott. A passzai meg az összjátékai is királyok voltak. Csak így tovább! Kár, hogy nem így lesz. :mrgreen:
Di María kimerítette tudását egy fél évre a szerdai meccse után. :D
Modric tanár, miket művelt ma is! :ozil: Mondjuk ma szerencséje volt, sokszor túlzásba viszi, ezt a múltkor is megemlítettem, nem kell 6 embert átcselezni, meg dajkálni félórát.
Illarra egy az egyben Alonso. Bale nagyon félgőzzel tolja még mindig, látszik a mozgásán, azért így elég jó a gól+gólpassz aránya. :mrgreen:
Coentrao miért lett lecserélve? Pont nem láttam, ő is lesérült? :|
Jesé meg... csillogó gyémánt. :) Di Maríát kell eltüntetni a kezdőcsapat közeléből, és akkor lehet nyomatni a Jesé-Bale-CéRonaldo-Benzema négyest. Viszont ott van még Isco... hát nem tudom mi lesz vele...

Tomixtrem
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. augusztus 22., csütörtök 16:29
Kedvenc játékosaid: Zidane, Guti, Figo, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tomixtrem » 2014. február 8., szombat 22:35

Jó meccs volt, jól reagált a csapat a változásokra a 2. félidőben. Bale jó volt az első félidőben, keresték is és hatékonyan is játszott (gól, gólpassz). A második félidei visszaesést és nem a fáradtságának tulajdonítanám, hanem feltűnő volt, hogy folyamatosan 3 ember vette körül, volt, hogy 4-en is kitolódtak az ő oldalára, hogy kivegyék a játékból. Így több hely nyílt középen és a jobboson. Ami tetszett, hogy hamar át is helyeztük a játék súlypontját arra az oldalra, ami jól meg is játszotta a réseket a védelemben.
Ha CR a pályán van lehet akkor sem helyezzük át a súlypontot, ha az ellenfél felhúzza a nagy falat arra az oldalra (más kérdés, hogy Roni még így is eléggé jól szokott muzsikálni ekkora nyomás alatt is).

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 8., szombat 22:27

Realista24 írta:Kár a két gólért, de legalább szépeket kaptunk :Đ
jaja, mindenki boldog, ők rúgtak két szépet mi meg nyertünk. :D amúgy jó volt, hogy a kommentátor a az első Villareal gól után még mindig azt hajtotta, hogy López idén még nem kapott gólt pedig elmondta, hogy múlt héten Ibai Gómez akasztott neki egyet. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 8., szombat 22:01

Karimra nyomtam..még nem nyomtam rá..bizsergető érzés
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 8., szombat 21:55

Kár a két gólért, de legalább szépeket kaptunk :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 7., péntek 12:50

Múltkor ment a vita róla, de szerintem a mellette állókat igazolta tegnap is.
Nem a képességeiről ment a vita főképpen,hanem az ár/érték arányról...meg ha elsőszámúnak igazoltuk volna harmincért,azt mondom jó...de padra...ez már annyira nem az.Persze nem ő tehet róla hogy ennyi volt,de ezt nem is mondtam soha.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 6., csütörtök 23:20

Kerlon írta:Amúgy Coentrao, azért tegnap is megmutatta, hogy nem rossz játékos. Nem nagyon volt játékban mostanában még is nagy jó teljesítményt nyújtott és még a támadásokba is betudott lépni, bár nem volt túl sok jó megoldása elöl, de mindig érkezett és megjátszható volt. Múltkor ment a vita róla, de szerintem a mellette állókat igazolta tegnap is.
ez így van, és talán én nagyon akartam hogy idekerüljön, mert a válogatottban nagyon tetszett ahogy CR-el tudtak játszani a baloson, viszont két ilyen játékos 1 posztra nagy luxus...azért örülnék ha sikerülne maradásra bírni, és akarná is...ha meg megy majd nyáron, akkor minden jót

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 6., csütörtök 20:53

Amúgy Coentrao, azért tegnap is megmutatta, hogy nem rossz játékos. Nem nagyon volt játékban mostanában még is nagy jó teljesítményt nyújtott és még a támadásokba is betudott lépni, bár nem volt túl sok jó megoldása elöl, de mindig érkezett és megjátszható volt. Múltkor ment a vita róla, de szerintem a mellette állókat igazolta tegnap is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Jesé
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014. február 6., csütörtök 20:24
Kedvenc játékosaid: Jesé, Modric, Angel, Ruud
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jesé » 2014. február 6., csütörtök 20:39

A legjobb meccs eddig a szezonban, semmi kétség. Végre valamennyit visszakapok abból az érzésből, ami miatt leülök minden hétvégén, minden meccsnapon meccset nézni.
Diego Costa: azt kapta, amit érdemel, ettől a Real játékosok nem lesznek kevesebbek a szemembe, az ilyen patkányok ezt érdemlik.
Iker: csak a szokásos, jár a pacsi a rekordért.
Arbe: emberükre akadtak a gennyládák, jár a pacsi, amit kellett megcsinálta.
Pepe: He is the Boss. :D
Ramos: Az utóbbi időben végre azt nyújta, amit várunk tőle.
Fabio: nem kell félteni őt se, lehozta korrekten.
Alonso: Lassú, nagyon lassú, nem tudni meddig bírja majd el ezt a csapat.
Modric: no comment, No. 1.
Angel: igen.igen.igen, kezdtem elveszíteni a hitem már én is, de ott van azért a tudás! MOM!
Jesé: elképesztő, VB-n akarom látni.
Benz: katasztrófa, ma annyira nem lógott ki, de nem sok momentuma maradtak meg.
Cé: kevés, de mindenki elnézi szerintem neki, ő is ember, hullámvölgye most legyen, ne két hónap múlva.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. február 6., csütörtök 20:37

GT37 írta:Mondjuk a rotálást nem tudom, mennyire lehet megoldani, mert ha a walesi tényleg balelendül ( ), akkor nagyjából kirobbanthatatlan lesz a csapatból. Így meg Jesé szituációja megint érdekes lehet. (Középcsatárként játszatni a kis spanyolt szerintem nagy pazarlás lenne.)
Inkabb az a nagy pazarlas hogy meccsrol meccsre Benzema szerencsetlenkedik ott, holott 3-bol kb 1 meccsen nyujt elfogadhato teljesitmenyt ha leatlagolom a madridban lejatszott meccseit Raadasul minden harmadik meccsen abszolut semmifele veszelyt nem jelent az ellenfel kapujara csatar letere... Benzema-t Bale-t DM-t es Jeset lehet rotalni ket helyre (nyilvan CR ugyis kezd ha bir menni). Ha Bale formaba lendul, akkor meg Jese es Benzema vetelkedhet a fennmarado 1 helyert.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 6., csütörtök 17:36

Géci írta:Ez viszont tőled meglep, mert Te pont az a valaki vagy aki tisztában van a walsi tudásával. Remélem nem lesz igy. Most még nem. Én annak örülnék, ha hasonlóan rotálva lenne Jesé Bale-el mint akár a 2 szélső védő, és akkor hátha kevesebbet lenne sérült Bale is. Örülök, hogy van nekünk, mert igy hosszú évekre meg lehetne oldani a szélső támadó keresését.
Persze, tisztában vagyok a tudásával, és szerintem meg is fogja mutatni előbb vagy utóbb (inkább előbb), hogy miért is fizettetek ki érte 91 milliót (mármint 165-öt :lol: ). Csak mondjuk ha továbbra is gyötörni fogják ezek a sérülések, vagy nem fog neki annyira tetszeni, hogy a jobb oldalon kell játszani (no nem mintha az a típusú játékos lenne, aki folyamatosan sír azért, hogy nem ott játszik, ahol szeretne, de ki tudja), satöbbi... De valószínűbbnek tartom, hogy Madridban fog játszani még jó sok évig.

Mondjuk a rotálást nem tudom, mennyire lehet megoldani, mert ha a walesi tényleg balelendül ( :lol: ), akkor nagyjából kirobbanthatatlan lesz a csapatból. Így meg Jesé szituációja megint érdekes lehet. (Középcsatárként játszatni a kis spanyolt szerintem nagy pazarlás lenne.)

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. február 6., csütörtök 17:09

ahogy olvasgatom a fórumokat, meg a beszámolókat, hát.. :lol:
Mindenki azzal van elfoglalva, hogy milyen durva meccs volt, Diego Costa csúnya dolgokat csinált, NA DE A REAL VÉDŐI :lol:
Ezt már tényleg nem hiszem el. Mintha pl anno a Sevilla elleni rangadókon, vagy egy Barca -Espanyol derbin, vagy egy sevillai derbin, vagy akár korábbi Atletico -Real meccseken ez nem fordul volna elő már, hogy az egész átmegy egy nagy adok-kapokba.
Na de, 1-0 után vagy 2-0 után miért nem jött az Atletico, hol volt a nagy Atletico, az eddig szinte veretlen csapat? Nagy Costa fiú merre járt, Diego, az abszolúte de C vonalas szétsztárolt brazil mit mutatott?? Szart se.!
A Real Madrid meg kiment, és lényegileg izomból bedarálta a riválisát, még ha 2 szerencsés gól is volt közte.
Ezt egyszerűen nem hiszem el. Bármit csinálhat ez a csapat, a fikázók akkor is előjönnek majd a barlangból...

Mi lett volna tegnap, ha még a támadószekció is teljes, és jó formában van? 5-0?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 6., csütörtök 17:06

Utólag lehet okoskodni, hogy persze itt van nekünk most Jesé, bejött neki az élet, de mi van, ha nem jött volna be?
Nem utólag okoskodom.Hanem azt mondom,hogy ha felhozza Mou tavaly,akkor lehet hogy nem igazolták volna Balet. Mert ha nem vált volna be a spanyol,akkor ugyan úgy megvehették volna,ahogy meg is vették.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 6., csütörtök 17:02

Utólag lehet okoskodni, hogy persze itt van nekünk most Jesé, bejött neki az élet, de mi van, ha nem jött volna be? Egy értelmes változtatási lehetőségünk se lenne, se előre, se középre. Az más kérdés, hogy vehettünk volna mást is, másokat is száz millióból, de nekünk ő kellett. Inkább azért szorítsatok, hogy Bale rendbe jöjjön és ne hiába dobtunk ki rá 91 millió eurót. Ráadásul még mindig több van benne szerintem, mint Jesében. Nem véletlen tarolt tavaly angliában az egyéni díjak tekintetében.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 226 regisztrált és 0 vendég