Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Dan_P
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. július 17., szerda 12:31
Kedvenc játékosaid: Ramos, CR7

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dan_P » 2014. március 2., vasárnap 18:58

Realista24 írta:Lehet kár volt, hogy csak egy válaszlehetőséget állítottam be :mrgreen:
Botrányos volt...te jó ég.
pont ezt akartam mondani, elég nehéz egyet kiválasztani... :(

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2014. március 2., vasárnap 18:57

kurvára nem lehet egy rossz szavunk se, h meglett az x.

milyen szar érzés szerda után ilyent koppanni. :-@
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. március 2., vasárnap 18:56

Nem baj, majd a barcát csapjuk 3-4 góllal és simán hozzuk a bajnokságot. Vagy nem. Nem lepett meg az X, kb erre számítottam már 2-3 hónappal ezelőtt.
Az utolsó 15 percben egy igazi fullos csapat eldönti a meccset, mert látja, hogy az ellenfél koncentrációja csökkent. Mint ahogy tette a Bayern a Dortmunddal. Messze vagyunk mi ettől a szinttől.
Love football, hate antifa.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2014. március 2., vasárnap 18:54

Értékelhetetlen, fos, retek. Az Atletico tördelt, tudták, hogy csak így van esély, a játékvezető pedig partner volt. A végén örülnünk kellett ennek a döntetlennek. :x

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. március 2., vasárnap 18:54

hogy utálom én ezeket a férgeket, jobban, mint a barcát. pedig az nagyon nagy szó.
mindent elmond a csapatról, hogy az edzői stábban is így viselkednek. ennyi senkiházi mocskot egy rakáson, te jó isten, a maffiózó edzőjükkel, meg a többi bunkó favágóval. pfhejj.

egyébként törvényszerű volt már egy X, összességében nincs ezzel gond, továbbra is az élen. meg kell nyerni a Clasicot, és akkor meg lesz a bajnokság.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 2., vasárnap 18:53

Lehet kár volt, hogy csak egy válaszlehetőséget állítottam be :mrgreen:
Botrányos volt...te jó ég.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
rm222
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2013. október 23., szerda 21:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rm222 » 2014. március 2., vasárnap 18:52

marcelo carvalj kezd akik meg is tudják tartani a labdát akkor lett volna esélyünk mint ahogy volt is az utolsó 30percbe
de hát ugye "marcelo védekezésbe tamadásba nulla"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. február 28., péntek 21:43

Di María nekem is kellemes meglepetés, nem gondoltam volna, hogy ezen a poszton így fog teljesíteni, de eddig eléggé adja. :) Ebbe a rendszerbe jobban beleillik, mint az eddigiekben.
De számomra a tél nagy "igazolása" Benzema, amit ebben (2014) az évben produkál eddig, az nagyon tetszik. Pontosan ezt vártam tőle. De jó lenne, ha tudná tartani ezt a formát :imádkozósmile:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 27., csütörtök 16:00

BBC
Az El Confidencial tökéletesen megfogalmazta a dolgokat -->
Cristiano Ronaldo se siente feliz jugando al lado de Benzema. Lo ha dicho en el club y Ancelotti lo sabe. El francés huye de ese protagonismo que tanto gusta al portugués. El trabajo oscuro, los desmarques imposibles y su capacidad para asociarse, son las cualidades por las que CR7 considera imprescindible al galo. La llegada de Bale no ha roto esa sociedad. Lejos de ser egoísta, el galés ha asumido su rol y sabe que Ronaldo es el jefe, el que marca la pauta a seguir. No reclama más atención de la justa y necesaria, gesto que agradece el vestuario y, claro está, el actual Balón de Oro.
Teli találatnak tűnik ez a Tridente minden szempontból, 3 különböző személyiség a pályán és azon kívül is, mégis hihetetlen jól megértik, kiegészítik egymást és nagyon nagy az összhang közöttük! :lilasalas: :happy: :lilasalas: Azt eddig is tudtuk, hogy Cristiano nagyon szeret és remekül tud Karimmal együtt játszani (az igazsághoz hozzátartozik, hogy a francia melózik sokszor a portugál helyett is /végzi a piszkos munkát/ és már-már abszolút CR7 alájátszik saját bevallása szerint mindenféle természetességgel és örömmel), de úgy tűnik, hogy ez a remek páros Bale érkezésével sem fog döcögni, sőt --> a pali a szerénységével, csapatjátékos mentalitásával, Cristiano és a többiek felé mutatott alázatának köszönhetően erre rátett még egy lapáttal. Durvan na! :shifty:
Ancelotti: "Los jugadores me dicen que están cómodos"
Ez meg egy nagyon jó kis interjú Carlotól (egy-egy részlete már itt is megjelent, de ez most a teljes)! Pár kulcs mondat: "Az én rendszerem az, amelyben a srácok magabiztosan, kényelmesen érzik magukat és nem az, ami előzetesen a fejemben esetleg megszületik. A rendszer a szezon előrehaladtával változott, hisz korábban sem Xabi, sem pedig Illarra nem állt rendelkezésünkre, de mostanra a játékosok komfort érzése immár teljes és ezt nemcsak azért mondom, mert látom, hanem mert a játékosok maguk is ezt mondják nekem. Sergio Ramos nem az a játékos, akit novemberben, decemberben láttunk, rengeteget és keményen dolgozott az elmúlt időszakban a védekezésen, illetve a védelemben." --> Nos, szerintem nincs nagyon mit hozzáfűzni, magáért beszélnek ezek a sorok.
"This may well be the best Real side in years"
Marcelo meg ... (úgy legyen)! :) Ez a mondat nagyon adja és sok mindent elárul -->
The gaffer believes in us and we have faith in him too".
"Az öreg hisz bennünk és mi is ugyanúgy bízunk benne!" B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sander » 2014. február 27., csütörtök 14:33

Arra most nem térnék ki hogy a Real hogy játszott mert már előttem elég sokan leírták. Ami viszont számomra nagyon pozitív az az idei évben a védekezésünk. Idén összesen 4 gólt kaptunk miközben 40-et rúgtunk. És ha megnézzük hogy ezek a gólok hogyan születtek (valaki egyszer (talán R.M.C.F) azt mondta hogy a Real ellen valaki meglövi élete gólját) az még inkább pozitív legalábbis számomra, ebből is látszik hogy a védelmünk nagyon összeállt és hogy nem komoly hiba előzte meg a gólokat. Persze természetes hogy ha egy csapat gólt kap akkor valakinek hibáznia kell. És akkor itt vannak a gólok :

Atletic Bilbao - Real Madrid 1-1 Ibai Gomez lőtte a gólt.
http://www.youtube.com/watch?v=R_G78SNzing

Real Madrid - Villarreal 4-2 Mario Gaspar és Giovani dos Santos lőtték a gólokat
http://www.youtube.com/watch?v=BHLyWyW-nhA
http://www.youtube.com/watch?v=JNgvK7IA86Q

Schalke - Real Madrid 1-6 Klass-Jan Huntelaar
http://www.youtube.com/watch?v=H_T0aSU3YGM

Tomixtrem
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. augusztus 22., csütörtök 16:29
Kedvenc játékosaid: Zidane, Guti, Figo, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tomixtrem » 2014. február 27., csütörtök 13:29

Epic game.

Azért ha a 4. gólunkat a Messi-Neymar páros hozza össze így, akkor világzsenijei, duplaranylabda, űrfoci, minden lett volna... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :vivo:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 27., csütörtök 13:26

Tegnap...Real Madrid in da hausz... B-)
A MoM nálam Benzema,fantasztikusan magára talált az emberünk,duzzad az önbizalomtól,( ami nála fontos),már -már a lyoni önmagát idézi...és az a jó,hogy nem csak tegnap,de már hetek óta jó formát fut...
Tetszett Bale,,,a betörése nálam a meccs megmozdulása volt,írtam a topicjába a minap hogy nem látok jeleket eddig hogy játékban jó lehet....nos tegnap ott volt,az a betörés magáért beszélt,bár azután eltűnt kicsit,míg a végén aztán újfenn bepancsolt egyet...:) Óvatosan fogalmazok vele kapcsolatban még mindig,de vannak már "jelek" a tegnapi meccs alapján....ámde azt tartom,hogy spanyol közép és kiscsapatok ellen,még mindig nem vagyok biztos benne hogy felveszi a ritmust.De remélem.És ha csak a BL-be hozza magát,nekem úgy is jó.Na majd meglátjuk.
Ronaldo....emberünket levették a töltőről és pörgött mint a duracell nyuszi :D Bámulatos a győzniakarása,igazi profi sportoló,valódi tigre...
Modric...én nem láttam halványabbnak őt,ahogy vmelyik kollega említette szinte átfolyt rajta minden labda,nagyszerűen játszott...de most egy kicsit a támadósor elhalványította.
A védelem fasza volt,a két szélsővédő jó teljesítményt hozott,Pepe-Ramos perfect,Iker ziccert hárított,szal minden klappolt.
Tökéletes szerda este volt.Ennyi.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. február 27., csütörtök 13:03

Lehet ezzel is erősebbé akarja tenni a jobbszélt, baloson a marcelo-di maria-cr vonulat van, jobboson a carvajal-modric-bale....benzema meg mozog mind a két szél irányába...tetszik ez...

amúgy szerintem idén már biztos nem fog Khedira játszani, Carlo sem hülye, hogy egy teljesen "összeszokott" csapatba bedob egy súlyos sérülésből éppen felépült játékost, nyáron meg jön valaki a helyére úgynézki....egyébként esküszöm sajnálom di maria-t...jött bale...de ittmaradt, szívét, lelkét kiteszi a csapatért minden meccsen, úgy fut, mint egy mérgezett egér....bár azért még jönnek a barca elleni meccsek, ott is hasonlóan kéne játszon... :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. február 27., csütörtök 12:56

Akartam írni még meccs előtt, hogy jó lenne végre egy igazi erődemonstráció. Mert mostanában azért mindig úgy volt az ember, hogy oké, jó lesz a bajnokin a 2-3 gól, sok a meccs, ne fussuk szét magunkat, meg jó idegenben egy sima 1-2 gólos győzelem, nem ott kell alkotni...De azért hiányzott már egy ilyen henger, amikor tényleg nem a többi meccsre gondolunk, hanem kimegyünk is csúnyán szétkapjuk az ellenfelet. Hát, most megvolt. :)
Mellesleg ezzel a visszavágót is formalitássá tettük, lehet a bajnokira koncentrálni keményen.

Sokat nem kell elemezni, faszák voltunk, ennyi. Bár minden csapat ennyi helyet adna nekünk. :)

Modricról volt szó, az utóbbi meccseken kicsit kevésbé tűjik ki, de lehet, hogy már csak megszoktuk a parádés játékát, mert gyakorlatilag megingás nélkül hozza a jobbnál jobb meccseket. Tegnap is volt egy jelenet, amikor egy shalke játékos mellett úgy ment el a vonal mellett, hogy csak néztem.
Egyébként tényleg meglepően sokat húzódott ki a vonalak mellé tegnap. :hmmm:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. február 27., csütörtök 12:25

Mondjuk Mourinhoval is simán hoztuk volna








0-1-re :mrgreen:
Szép volt! Hala Madrid!
erre ennyit mondok :mrgreen:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. február 27., csütörtök 11:52

Realista24 írta:Parádés meccs volt, de nálam továbbra is a klasszikus lesz az erofelmero. Aztán a bl elődöntők es a kupadonto.
A hetvegen az Atmat pedig tovább kell süllyeszteni.

+1
Nagyon ki voltam már éhezve egy ilyen jó kis gálára, jó meccs volt szép gólokkal. A Barca ellen meg csak remélni tudom, hogy nem azt fogjuk csinálni mint a City. Ha felvállaljuk a játékunkat, és magabiztosan játszuk meg a labdákat, nem csak kivagdossuk őket mint Pelle csapata akkor meg kell lennie mindkét(?) meccsnek.
Love football, hate antifa.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 27., csütörtök 11:06

DM helyen jatszana gondolom.
De Khedira iden mar nem nagyon lesz alapkezdo vszeg.
Nyaron meg hoznak vkit remelem.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
kimber
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:44
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Zidane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kimber » 2014. február 27., csütörtök 10:51

Nagyon élveztem a tegnapi meccset, néha én is agyvérzést kaptam C.R. mellett az elpuskázott helyzeteknél, de teljesen elégedett vagyok mind az eredménnyel, mind a játékkal. Carvajal nagyon jó volt, végre van jobboldala is a csapatnak.

Kicsit aggódom, hogyha Khedira felépül, akkor kit akar majd Carlo kihagyni miatta ebből a csapatból. Remélem senkit...

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. február 27., csütörtök 10:46

Üdvözletem, nyertünk tegnap ? :mrgreen:
Valaki megtudna dobni egy teljes meccs linkjével? Lehetőleg a digisportossal, hogy halljam a magyar kollégák reakcióját.... :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 27., csütörtök 7:11

Parádés meccs volt, de nálam továbbra is a klasszikus lesz az erofelmero. Aztán a bl elődöntők es a kupadonto.
A hetvegen az Atmat pedig tovább kell süllyeszteni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 160 regisztrált és 0 vendég