Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. február 2., vasárnap 23:14

csabi* írta:remélem ezt a pirosat is megóvják ,mert ez kurvára nem fair...
gg spanyol játékvezetés ! :salute:
Nem fogják, mert adható, csak akkor a másik kettőnek is.. Bakker az egyik meglöki a másik megfejeli és csak őt állítják ki.. Hát mi ez?? :lol: :lol: Ilyenért még Zidanet is kiszórták 56-ban :coffee: Basszus, így utólag azt mondom találta volna el úgy, hogy törött volna el az orra.

Amúgy elképesztő gyengék voltunk, Benzema semmit nem nyert meg, az a backheel fail jól jellemzi a mai meccsét, a középpálya lassú, ötlettelen, ma Modric sem nyomta jól. És a védelem is gyenge volt az első félidőben, most az már más kérdés, hogy a csávó megint élete gólját lőtte. De ezt mindenki tudja, mert még mindig visszhangzik az idióta üvöltése. Mintha a BL döntő utolsó percében esett volna a gól, kicsit sem Barcás a tag :lol:

Nekem nincs világvége hangulatom, csak továbbra is azt érzem, hogy nagyképű duma lenézni az Atleticot, mert bizony nagyon ott vannak. Carlo is amit csinált ma.. Xabi Alonsot félidőben le kellett volna hozni, ezt látta mindenki. Aztán lehet itt Di Maria futómennyiségével jönni, de összevissza futkosni és rugdosni a labdát én is tudom. Ez nem megoldás. Gyenge ellenfelek ellen elbírjuk, de momentumunk alig volt és a meccs összképét nézve hízelgő ránk az eredmény. A bajnokságra meg azt mondom bármi lehet. Mindenki játszik mindenkivel az első hármasból, nem szabad lenézni az Atleticot sem, mert simán beérhetnek, ráadásul 1-1 bírói döntésen lehet sok fog múlni. Di Maria helyett játszhatna Bale, Jesé meg a jobboldalon, Balenek amúgy sem szokatlan az a védekező szerep.

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. február 2., vasárnap 23:14

A Barca a kövi fordulóban Sevillába utazik, míg az AtMa pár hét múlva az Osasunához, erősen pontvesztő helyeknek tűnnek.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. február 2., vasárnap 23:13

ateeemadrid írta:
Ramosról simán kaphattunk volna egy 11-est az első félidőben , nagy mák volt h nem fújták be. Xabi Alonsonak meg kb 3-4 sárgát ki lehetett volna osztani. Szóval jobb ha nem emlegetünk bírót :kivagyhe:
hát te mit néztél?
Te mit néztél ? Jó a végén a piros az vicc kategória , de előtte meg sorra kedveztek nekünk az ítéletek. Nem a bíróra kell fogni , ne legyünk már nevetségesek.
Ramos a 16-on belül lökte DeMarcost(nembizztos) és rátaposott a csávó vádlijára , ezután elegánsan kirúgta a labdát ... Erről beszélek.
Meg Xabi undorító szereléséről, meg volt nem egy becsúszása hátulról , ami nem labdát talált .

De lehet bírózni ,csak észre kéne venni azt is , amikor nekünk "segít".

A piros meg fellebbezve lesz szerintem.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pavel » 2014. február 2., vasárnap 23:13

Ramos tanárian játszott??? Hehe, a 2. félidőben legalább 4-5 elbaltázott felszabadítása volt, nem sok pontos passza, szerelése meg talán annyi sem! Sajnos ma ő sem hozta a megszokottat...
s pont Carvjalt hozta le Ance? De miért, ő sokkal több volt mint pl. Marcelo! :angry:
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. február 2., vasárnap 23:12

petiamadridista írta:Ez a bajnokság meg az Atletico Madridé lesz, egyre inkább ezt érzem..
Hagyjad már, örök vesztes hulladék csapat ez az Atlético Madrid, egy értelmes játékosuk nincsen, Diego Costának is csak van egy mák szezonja, előtte egy nagy nulla volt évekig. Elég sok játékos volt már az utóbbi években, akiknek volt egy kiemelkedő évük, aztán utána semmi. Örülhetnek, ha befutnak a 3. helyre ezek a szerencsétlen nyomorákok.

Farkas norbinál meg mindenki a legnagyobb, mindenki a legjobbak közé tartozik, mindenki az elit. :lol: Öcsém ennyit sületlenséget amit ez ma is összehordott, már fájt komolyan.

Di Maríát meg valaki rúgdossa már ki innen, hihetetlen mekkora fogalmatlan az az ember.

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2014. február 2., vasárnap 23:12

Parázs kis meccs volt ez, élveztem is minden pillanatát. Az első félidő szinte értékelhetetlen volt, kapkodtunk, pontatlanok voltunk, de Pepe és Ramos szerencsére mindig a helyén volt. A második félidő játéka már kifejezetten tetszett, és Ronaldo óriásit nőtt a szememben ezzel a gólpasszal. Az én fejemben meg sem fordult, hogy passzolni főg, főleg a "kicsi" Jesének :) . A kapott gól az brutális nagy gól volt, igazából senkit nem okolnék érte, de tuti hogy az életben nem lő még egye ekkora gólt a gyerek. Ronaldo kiállítása egyszerűen vicc, a kedves sporinak ez volt a meccs legdurvább megmozdulása... Hány és hány ilyen van minden meccsen. Egy sárgát kellett volna dobni minden résztvevőnek, és nem elb@szni a meccset ilyen hülye döntéssel. Mindenesetre, én még ekkor biztam benne, hogy szerezhetünk egy gólt.

Ancelotti cseréi nagyon bosszantóak voltak számomra. Jesét végig hagytam volna, mivel Ronaldo kiesésével ő maradt az egyetlen, akiről el tudom képzelni, hogy egy jó inditásnál kapuig jut, és beveri. Benzema helyett Morata érthető, de Varane-t mi a fenéért kellett megkockáztatni, azt nem tudom.

Lefelé senkit nem szeretnék lehúzni a csapatból, mert nagyot küzdöttek a srácok. Marcelo és Carvajal főleg az első félidőben sok hibával játszott, Benzema is gyenge, még mindig, bár mentsége legyen, hogy 45 percig labdát sem nagyon kapott, valamint a gólpassz előtti passz Ronaldonak szép volt. A meccs embere nálam Jesé, gólt szerzett, és egész meccsen labdabiztos volt, bátran játszott, remélem végre mindenki komolyan veszi őt, mert nagy kincs van ismét a kezünkben.

Összességében sajnálom, hogy X lett, de kemény ellenfél volt ez a Bilbao, és igazságosnak mondható az eredmény.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 2., vasárnap 23:12

MorataMartin írta:De ez a hülye Ancelotti is lehozza Jesét azt a majom Di Mariát meg fent hagyja...

Kb a létező legkézenfekvőbb döntés volt, hogy frissiteni tudjon.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 2., vasárnap 23:10

Sierra írta:Végül is a meccs összképét tekintve nem rossz ez az 1-1, de eléggé csalódott vagyok, itt volt a lehetőség hogy megelőzzük a Barcát, hát nem jött össze.
Kemény ellenfél volt ez a Bilbao, nem tudtuk azt hozni amit az elmúlt meccseken, kár érte.
Ennyi! Ennyivel le lehet írni kb ezt a meccset meg a bíró tévedéseivel kb... Erre ilyenek, hogy bezzeg Josével itt mindíg 3-0 volt meg hasonló marhaságok... Meg, hogy az atma lesz így a bajnok. Hát nem mondok inkább semmit, de annyira tipikusak eggyesek, hogy hányni tudnék...

kiki.
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014. január 28., kedd 17:00
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiki. » 2014. február 2., vasárnap 23:10

Remy írta:Mi miért nem vagyunk rá képesek? Sose lépjük át azt a határt, ami kellene, hogy BL döntőzzünk stb.
Pedig a régi Sneijder-Raúl-van der Vaart féle Realnak ez volt a legnagyobb erössége, hogy sorra fordítottátok meg a meccseket.

Avatar
Hawer
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 16:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, Jesé
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Hawer » 2014. február 2., vasárnap 23:10

Röviden értékelve. http://www.youtube.com/watch?v=yyZuARBtpZs :mrgreen:

Jól van az, szarok voltunk,örüljünk a x-nek.

Első félidő valami botrányos volt. Már ott éreztem hogy nem lesz meg a 3 pont, tiszta király kupa döntő fíling volt. :roll:
Sok minden nem dőlt el, nehéz meccsre lehetett számítani. A cserék is inkább az X-re mentek, aztán a szezon végén kiderül hogy nem-e lett volna jobb a 3 pontért menni. :ozil:
Barca beérve pontszámban.
Marcelo:
Mi van vele? Taktikai húzás hogy nem mehet fel? Meg amúgy is le van eresztve.
CA előbb is cserélhetett volna.
DM-el egy oldalon játszva nagy a rizikó ha ő is felmegy. Szerintem ezért nem nagyon lép fel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hawer 2014. február 2., vasárnap 23:12-kor.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 2., vasárnap 23:10

petiamadridista írta:borzalmas volt.
vezéráldozattal méghozzá...
amíg az ilyen meccseket nem tudjuk megnyerni addig nem lesz itt trófea.. semmilyen.

Ez a bajnokság meg az Atletico Madridé lesz, egyre inkább ezt érzem..

hagyjuk már az AM-ot, semmivel sem voltak jobbak,amig nem találták a második gólt,bármi lehetett volna.

Az meg hogy nem nyerünk semmit,hát no comment.....ha igy lenne,akkor kb soha semmit sem nyertünk volna.

Azért eszembe jut ilyenkor 1999 amikor madridista lettem....a 17. helyen állt féltávnál a madrid,a sajtó össztűz...az antimadridisták vért ittak.....
Akkor mit mondtál volna peti? Aztán a végére 3. ak lettek. :lol: :lol:

A real mindig esélyes....ezt jegyezd meg,ha mást nem is hiszel el nekem,az nem baj.....de ezt hidd el,a madrid mindig,mindenhol esélyes.


A biró :mrgreen: hát ha Cr piros akkor a bilbaoból 2-őt ki kellett volna szórni,vicc volt,már a félidőben is fészkalódtam,mert MINDEN esésüket lefújt,MINDENT.

Az ellenfél: erre szoktam mondani, ha ezek minden meccsen igy játszanak,akkor októbertől vezetik a tabellát és bajnokok.

Marcelo:
Mi van vele? Taktikai húzás hogy nem mehet fel? Meg amúgy is le van eresztve.
CA előbb is cserélhetett volna.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. február 2., vasárnap 23:09

De ez a hülye Ancelotti is lehozza Jesét azt a majom Di Mariát meg fent hagyja...

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. február 2., vasárnap 23:09

realbeckham írta:de Ramos és Marcelo közt nem tudok dönteni. Előbbinek
Hát én nem így láttam, a gólig mindkét belső védőnk tanárian játszott, viszont a gólnál Ramos nagyot hibázott, de hogy meccs legrosszabbja, az butaság. Ellenben Marcelo, nálam ő vitte el ma az aranycitrom díjat.
ateeemadrid írta:azt a szerencsétlen kis férget, aki színészkedett,
Mert nálunk CR. Maria stb nem ugyanúgy csinálták volna. Ronaldo volt a hülye, hogy adott rá lehetőséget.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2014. február 2., vasárnap 23:08

itt volt egy újabb kihívás ancselottinak, ez sem jött össze. joséval 3 évig 0-3 -mal jöttünk el innen.
Ugyan, ez ellen a Bilbao ellen senki nem nyert volna ma hárommal, bombaformában vannak. Nem szégyen ez a döntetlen, belefér, ennél nehezebb idegenbeli meccs csak az Atletico ellen lesz csak.
Nem bírom ki, hogy Benzemát ne említsem. Botrány amit csinál ez az ember, alig tudja a labdákat megtartani, botorkál a pályán, egyszerűen egy lusta játékos képét mutatja nekem. A kapu előtt egész jó dolgokra képes, de sokkal harcosabb játék kéne mezőnyben, nem ez a hiteveszettség.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 2., vasárnap 23:07

Szar, hogy nem nyertünk, ez tény. DE semmit nem tettünk meg a győzelemért... Elkényeztetett sztárfocisták álldogáltak Real mezben a pályán. Jó még így is jók vagyunk arra, hogy elődöntőzzünk a BL-ben, 2. -ak legyünk a bajnokságban stb... a játékosállomány megvan, jók. DE miért nem tudnak küzdeni? Miért nem lehetett az elmúlt 4 évben látni a csapaton azt, hogy vért izzadnak? 15 percig pörögtek 100%-on, de akkor is mindegy volt már (Dortmund elleni visszavágó)

- Egy Bilbao tud küzdeni... 4-5 meccsen egy évben, és? De tudnak...
- Atletico tud küzdeni (ha nem is egész szezonban)
- Dortmund tudott küzdeni
- Chelsea anno tudott küzdeni

Mi miért nem vagyunk rá képesek? Sose lépjük át azt a határt, ami kellene, hogy BL döntőzzünk stb.

Mindenesetre még mindig jók vagyunk a bajnokságban. BL-t is nyerhetünk, de változtatni kell. Nem kel szépen játszani, DE LEGALÁBB KÜZDJÜNK!!!
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 2., vasárnap 23:07

Hát előjött amitől féltem, elhitte Ancelotti, hogy ez a 433 működik Di Mariaval a kp-n. Ez a hátránya, ha gyenge csapatok az erőmérők, rossz feltételezéseket von le a meccsekről. Neki elég volt, hogy 1-2 gólokkal voltunk csak képesek lehozni a meccsek nagy részét. Amíg nincs egy Gündoganunk vagy Pogbank addig vissza kéne állni a 4231 -re mert oda legalább van emberünk. És még támadó cseréink is többen lennének.

Ancelotti 0/10. Ő volt nálam ma a meccs legrosszabb embere a bíró mellett. Azok a cserék te úristen... Alonsot már rég le kellett volna hoznia. Össze is hozta a szabadot amiből a gólt kaptuk. Ilyen sebességű ember sakkozni jó, máshova már nem, becsúszásokkal akarja ellensúlyozni a lassúságát.

A többi... Marcelotól ez ma nagyon kevés volt, ezt sürgősen felejtse el, hogy ő itt flegmázik, teljesítmény nélkül.

Benzema, a másik... egy labdát nem képes megtartani, nincs egy párharc amit meg tudna nyerni, a creation jó volt, azon kívül semmi nem jött össze ma sem. Ez nekem nem, hogy kevés, ez semmi. Nyáron kötelező egy életképes csatárt hozni, így nem lehet focizni, hogy a csatár egyszerűen nem veszélyes.

Ronaldo és Jese egy gyenge közepest produkáltak, a gólpassz és a gól miatt nem venném őket elő, de azokat leszámítva ez kevés, de ők kb az átlagot hozták.

Ramos és Pepe jó volt, bár Ramos 2 olyan felszabadítást produkált, hogy az nem erre a szintre való.

Carvajal átlagos volt, Modric egy kicsit jobb átlagosnál, de ilyen társakkal még ő sem tud maradandót alkotni.

Di Maria meg egyszerűen a kommentálhatatlan kategória, ez semmire nem jó, ő max 4231 ben lehetne perem ember szélre (de nem itt amikor van egy Bale és egy Jesé is Ronaldon kívül), de egy ilyen egylábas semmi nem kéne, hogy a kp-n futkorásszon.
Lopez jó volt ma, a gól az védhetetlen volt, természetesen srác élete gólját lőtte, megint.

Nagyon szomorú vagyok, Ancelottit egyre kevesebbre tartom, cserélni legalább megtanulhatna, mert ez még a random cserénél is rosszabb.

Nem amiatt vagyok csalódott, hogy nem nyertünk ez az 1 pont is valami ebben a stadionban. :/
Az a baj, hogy nem érzem, hogy ez jobb lenne, a kp amikor jó az nem a taktika vagy Ancelotti keze munkája miatt jó, hanem, azért, mert van egy állat a kp-n Modric személyében.
:-(
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pavel » 2014. február 2., vasárnap 23:07

doncsontos, lordgabi! Ne bántsátok ezt a nyomorult, szerencsétlent. Nem tehet róla. Inkább az a baj, hogy alkalmazzák... mondjuk én ránézésre adnék neki egy belépőt a vihogóba...egy korcs...
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. február 2., vasárnap 23:05

Ez roh :cens: dt tetves meleg bíró! :-@ Így elfújni egy meccset megint ellenünk. Nem lóg ám ki a lóláb ááááá... Megfejeli bazd meg a Ronaldót és őt állítják ki.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. február 2., vasárnap 23:05

Végül is a meccs összképét tekintve nem rossz ez az 1-1, de eléggé csalódott vagyok, itt volt a lehetőség hogy megelőzzük a Barcát, hát nem jött össze.
Kemény ellenfél volt ez a Bilbao, nem tudtuk azt hozni amit az elmúlt meccseken, kár érte.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. február 2., vasárnap 23:04

istenem, egy ilyen meccs után mennyi düh jön ki belőlem.
azt a szerencsétlen kis férget, aki színészkedett, legszívesebben pofán basznám. meg a bírót is. ja, meg farkas norbit is, vagy ki az a senkiházi, de már megint orgazmusa volt a bilbao góljánál.

de sok köcsög van, istenem. :lol:

a csapat ennek ellenére nagyon gyenge volt, volt vagy 2x10perc, amikor fociztunk, de a többi nulla.
mondjuk ha a hétvége előtt azt mondják, hogy 1 pontot hozunk a katalánokon, aláírtam volna.
Ramosról simán kaphattunk volna egy 11-est az első félidőben , nagy mák volt h nem fújták be. Xabi Alonsonak meg kb 3-4 sárgát ki lehetett volna osztani. Szóval jobb ha nem emlegetünk bírót :kivagyhe:
hát te mit néztél?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ateeemadrid 2014. február 2., vasárnap 23:05-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 76 regisztrált és 0 vendég