Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 9., vasárnap 14:38

heccsat írta: mehet a haverjaival kézen fogva, ha Alonsora gondolsz (bár maradni fog); ha Illara-ra akkor ő sem az ami nekünk kell, de neki még adható 1 év, mert idén még nem volt esélye villatani -bár szerintem nem is képes rá- másrészt itt úgy van kezelve, mint Isco vagy Jese, mindenki fiatalnak gondolja, mikor a srác napokon belül 24 éves
most nem csak rád értve, de mi lenne itt ha a kupából már kiestünk volna, lenne 6 pont hátrányunk a bajnokságban..

egész jól állunk még ilyen """nímandokkal"""" is azért :roll:
Nem illik.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 9., vasárnap 14:34

Realista24 írta:Hacsak heccsat el nem adja csomagban Karimmal
mehet a haverjaival kézen fogva, ha Alonsora gondolsz (bár maradni fog); szerintem ő már túl van a zeniten
ha Illara-ra akkor ő sem az ami nekünk kell, de neki még adható 1 év, mert idén még nem volt esélye villatani -bár szerintem nem is képes rá- másrészt itt úgy van kezelve, mint Isco vagy Jese, mindenki fiatalnak gondolja, mikor a srác napokon belül 24 éves; ennyi idősen Alonso BL győztes volt ha jól rémlik
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 9., vasárnap 14:22

Nem akarok megint nagyzolni, de én kb. másfél éve ezt mondom, hogy Alonso nem a régi, és nem szabad rá építenünk. Nagy betli lesz az öreg az éles meccseken. Az Atma vagy a Barca ellen még el fog muzsikálni, de egy fizikálisan jobb csapat ellen, amelyek képzettebbek, gyorsabbak, és szervezettebbek is, oda ő már kevés.
Egy kva szóval nem mondtam hogy rá kellene építeni,nyilván volt a szerződéshosszabbításában egy olyan elgondolás a klub részéről,hogy Illarramendi szépen beépül majd a helyére...csakhogy nekem van egy olyan érzésem,hogy a tanítvány elég döcögős,meg egy kicsit mintha le lenne maradva az anyaggal...
Nálam az nem kifogás hogy Xabi pool meg hasonlók....
Ő is a spanyol elsőosztályba edződött,eltelt a szezon fele,jó lenne ha lassan alap lenne....vagy legalább is ettől sokkal jobb...nem véletlen adott érte a klub 30+millot.Senki se tehet az áráról igaz...de ha a minőséget meg kell fizetni,akkor elvárható,hogy a minőség hozza azt amit megkövetelnek tőle...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 9., vasárnap 13:59

Azért Alonso se a régi már. Mikor visszatért nagyon belejött, de az utóbbi meccseken már kevésbé játszott jól.
Nem akarok megint nagyzolni, de én kb. másfél éve ezt mondom, hogy Alonso nem a régi, és nem szabad rá építenünk. Nagy betli lesz az öreg az éles meccseken. Az Atma vagy a Barca ellen még el fog muzsikálni, de egy fizikálisan jobb csapat ellen, amelyek képzettebbek, gyorsabbak, és szervezettebbek is, oda ő már kevés.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 9., vasárnap 13:50

Azért Alonso se a régi már. Mikor visszatért nagyon belejött, de az utóbbi meccseken már kevésbé játszott jól. Illarra meg szépen csendben eljátszik, kevesebb nagy keróval, de szerintem többet mozog széltében és valamivel feljebb is szokott merészkedni, mint Alonso. Igazából szerintem jövőre már teljesen rá fogunk építeni.
Hacsak heccsat el nem adja csomagban Karimmal :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 9., vasárnap 13:48

morientes írta:
Sierra írta:
Nyilván, nem is arra gondoltam, hogy egy szinten vannak. :) Xabi majdnem 10 év előnnyel rendelkezik. :D
Hanem fizimiskára, testalkatra, a mozgásuk is nagyon hasonló, ez az Illarra is ugyanúgy dajkálja a labdát néha félóráig, mint Alonso. :D Ilyen dolgokra gondoltam természetesen, nem tudásra, csak ezt nem írtam oda. :D
Ja így már világos...bár sokszor érzem "gyámoltalannak" bár lehet hogy nem ez a megfelelő kifejezés,de néha bizonytalan....ami azért nem fasza,mert a védelem előtt ő az utolsó ember...
Na meg azok a lasztik,amit Xabi tud tenni.....na majdcsak belejön azért...
Azért Alonso se a régi már. Mikor visszatért nagyon belejött, de az utóbbi meccseken már kevésbé játszott jól. Illarra meg szépen csendben eljátszik, kevesebb nagy keróval, de szerintem többet mozog széltében és valamivel feljebb is szokott merészkedni, mint Alonso. Igazából szerintem jövőre már teljesen rá fogunk építeni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. február 9., vasárnap 13:37

Azért ne felejtsük el, hogy Alonso már a Liverpoolt is megjárta, és idősebben érkezett mint Illarramendi. Folyamatos játéklehetőség mellett is beletellett több mint fél évbe, amíg formába lendült. Ancelotti és Zidane nem kapkodja el. Illarrának van kitől tanulnia, és ideje is. Valamint ami szintén fontos, hogy megkapja a bizalmat is. Én nem aggódom miatta.
Én Benzemára nyomtam. Zongorázni lehetett a különbséget azokkal a meccsekkel, amikor nincs elöl összjáték. Most nem az volt, hogy valaki egyből elrúgta. képesek voltunk még egy passzt belevinni. Ez hiányzott az utóbbi meccseken, ahol csak a lövöldözés ment.

OFF:
Corleone, képes voltál Yugioh lapokat photoshopolni Benzema kezébe?! :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 9., vasárnap 13:16

Sierra írta:
morientes írta:Ja...egy az egyben... :roll: Azért még sokat kell neki tanulni ahhoz..
Nyilván, nem is arra gondoltam, hogy egy szinten vannak. :) Xabi majdnem 10 év előnnyel rendelkezik. :D
Hanem fizimiskára, testalkatra, a mozgásuk is nagyon hasonló, ez az Illarra is ugyanúgy dajkálja a labdát néha félóráig, mint Alonso. :D Ilyen dolgokra gondoltam természetesen, nem tudásra, csak ezt nem írtam oda. :D
Ja így már világos...bár sokszor érzem "gyámoltalannak" bár lehet hogy nem ez a megfelelő kifejezés,de néha bizonytalan....ami azért nem fasza,mert a védelem előtt ő az utolsó ember...
Na meg azok a lasztik,amit Xabi tud tenni.....na majdcsak belejön azért...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. február 9., vasárnap 12:59

morientes írta:Ja...egy az egyben... :roll: Azért még sokat kell neki tanulni ahhoz..
Nyilván, nem is arra gondoltam, hogy egy szinten vannak. :) Xabi majdnem 10 év előnnyel rendelkezik. :D
Hanem fizimiskára, testalkatra, a mozgásuk is nagyon hasonló, ez az Illarra is ugyanúgy dajkálja a labdát néha félóráig, mint Alonso. :D Ilyen dolgokra gondoltam természetesen, nem tudásra, csak ezt nem írtam oda. :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 9., vasárnap 12:50

Illarra egy az egyben Alonso. 
Ja...egy az egyben... :roll: Azért még sokat kell neki tanulni ahhoz...én nem voltam hanyattesve tőle tegnap sem,meg eddig sem...a javára írom hogy látszik rajta azért a fejlődés...
Ami a meccset illeti...Bale-é volt az első félidő,vitte a showt,az nem kérdés.Aztán a másodikban visszaesett,de betudom anbak hogy még nem lendült újfenn bele.De ha csak annyit csinál minden meccsen mint tegnap,akkor nekem az OK.Egy szavam sem lehet akkor.
Modric...hogy hogyan lehet ilyen konstans ragyogó teljesítményt lehozni meccsről-meccsre én nemtom...de hogy a srác ma a spanyol liga legjobbja,a forma alapján az nem kérdés...
A védelem oke volt,kipróbált akit csak lehetett bal bekk poszton Karcsibacsi :) de így is meg lett ez oldva.Carvajal egyre jobban lendül bele,üde szinfolt volt a jobb oldalon tegnap is.
Jesé nem játszott jól,de a gól megvolt tegnap is,egy panasz nem lehet a gyerekre.Ha így folytatja nagy sztár lehet,úgy a válogatottba mint a Realba...
Benzemarol nem irnek inkabb semmit...
A lényeg,vezetjük a tabellát,ma a sevilla remélem orrbavágja a barcat,es akkor ez a hétvége perfect...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2014. február 9., vasárnap 12:02

Jó kis meccs volt, igaz, hogy kétszer annyi gólt kaptunk, mint idén összesen. Nagy sorozaton vagyunk túl, a csapat összességében jól állta a sarat.
Első félidőben Bale volt a legjobb, másodikra teljesen eltűnt, Jesé meg pont fordítva. Amúgy mindketten nagyok voltak.
Benzema teljesen eltűnt a második félidőben, viszont amikor kellett, ott volt, odaért és nem hibázott. Jó kis góljai voltak, az elsőnél sem hagytak sok időt, teret neki, a másodiknál is csak annyi helye volt, hogy a bogyó éppen elmenjen a kapus keze meg a kapufa között, de megoldotta. Egy csatártól nem kell több, 100 % helyzetkihasználás, játékkal együtt élt, szerintem most minden elismerést megérdemel.
Nekem Illarra egyre jobban tetszik, nem csillogott-villogott, de szerintem hatalmas munkát végzett, legalább öt szituációt számoltam meg, amikor szinte tizedmásodpercen múlva akadályozott meg kialakuló helyzetet, azzal, hogy kőkeményen odatette magát. Szerintem nagy meccse volt megint.
RAMOSt nem húznám le, mint itt előttem valaki, bár az első gólnál zárhatott volna jobban, utána elképesztő magabiztossággal, néha már szemtelenül játszott, szerintem egy ilyen meccsen a csapattársaknak nagyon megnyugtató lehet, hogy gyakorlatilag fal van mögöttük, az ellenfél kedvét meg nagyon elveheti.
MODRIC szerintem most gyengébb volt, mint máskor, viszont a lécet ő tette nagyon magasra, a közönség viselkedése, tisztelete nem véletlen. (Újabban jobb a hangulat a stadionunkban mint korábban.) Az első félidőben most gyenge volt, nagy helyzetet is kihagyott, a gólt is az ő szabálytalanságából kaptuk a másodikban, viszont a végére nagyon feljavult és összességében szerintem idén ő a legjobb játékosunk.
DI MARIA az eddigi jó meccsei után most nem remekelt.
LOPEZt nem lehet értékelni, most akár én is beállhattam volna, hiszen semmi dolga nem volt. A két gól meg úgy alakult, hogy akár Casillas is odaállhatott volna mellé, akkor is bemegy.
RONALDOt nem hiányoltam most, részben az idei formája miatt, másrészt azért, mert néha látni kell azt is, hogy mit tud nélküle a csapat. A megérdemelt Aranylabdája és a számolhatatlan góljai mellett sem szeretem mindig a játékát, a felesleges flikk-flakkokkal, 40 méteres lehetetlen kapuralövésekkel, gyakori hisztikkel. Viszont a tehetségét bizonyítja, hogy még ezekkel is ő a világ legjobbja. Ez a kis pihenés szerintem a javára fog most válni.
Ami érdekesség, hogy van néhány játékos, akik ellen egyszerűen nem tudjuk elkerülni a gólt. Amikor megláttam a kis b... Giovannit, tudtam, hogy nem ússzuk meg 0val. Llorente, Uche, Giovanni (idei kilenc góljából 2 ellenünk) valahogy mindig betalál, függetlenül attól, hogy hol játszanak. Viszont ez már csak statiszika meg játék a számokkal.
Az a lényeg, hogy most valószínűleg a Real a legjobb formában lévő csapat a spanyol bajnokságban, mégpedig úgy, hogy az isteni, kirobbanthatatlan korszakos zseni Khedira hiányát is el kell viselnünk (remélem legalább ebben a szezonban végig).
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Corleone » 2014. február 9., vasárnap 11:55

Amennyire tudtam figyelni, úgy azt vettem észre, hogy kevesebb szó esik Iscoról. Én azt gondolom, hogy ennek a kialakuló rendszernek ő lesz/lett a legnagyobb áldozata. Tartok tőle, hogy ha nyárig nem változik a helyzete, akkor még jobban kifog szorulni a csapatból..

Nagyon nagy kár lenne érte.. Én megpróbálnám legközelebb Modric helyén, hadd pihenjen a horvát is egy kicsit.
#happyshitting

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 9., vasárnap 11:46

fúúú egy Yaya...de imádnám :D :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. február 9., vasárnap 11:18

Én meg sehova nem hoznám Gündogant. Ha az elitből példát kéne mondanom az Vidal és Yaya lenne, amelyik stílust kéne megcélozni. Természetesen ők érinthetetlenek, rájuk se mennék komolyabban, de valami hasonló irány kell.
Lényeg, hogy Ancelotti már rájött, mi kell oda neki és meg is oldja majd a nyáron.

teszler
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 10:25
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: teszler » 2014. február 9., vasárnap 11:10

Én nem Modric helyére, hanem DM helyére hoznám Gündogant.

--------------Xabi-------
--------Modric----------
---------------------DM-


így játszunk most, csak DM hol előrébb, védekezésben pedig Modric mellett.

Na én oda tenném Gündogant Modric mellé!
Hala Madrid!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 9., vasárnap 10:56

Matt, akkor most megkérdezem tőled...hoznád Gündogant, vagy bárki mást Modric jelenlegi pozíciójára és ezzel őt feljebb küldenéd?
Modric nagyon jó ott ahol most játszik, eredeti pozíciója viszont feljebb van kicsit, ott is ilyen jól tolná?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. február 9., vasárnap 10:53

Modricra január eleje óta rá lehetne nyomni minden meccsen, hogy MOM :lol: Ezzel nem azt mondom, hogy előtte nem volt jó, mert minden meccsén egy fucking god, csak előtte volt egy 100%os CR is mellette.

Most Benzema. Megérdemelné, tegnap hozta amit vártam, CR nélkül jobb.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 9., vasárnap 10:47

Nagyon meg vagyok elégedve a tegnapi teljesítménnyel, főleg azért, mert akárhányszor kellett mindig tudtunk újítani, mindig jött a gól, amikor kellett. Oké, ez a Villareal nem volt sündisznó állásban, és felvállalták a támadófocit, de gyakorlatilag 3x kellett felpörögnünk, amit meg is tettünk, úgyhogy ezért jár a pacsi. A gólok miatt most nem vagyok ideges, 2 gólt rúgtak a semmiből, azon kívül nem volt veszélyes a Villareal. A semmiből született gólokat meg inkább most kapjuk meg, mint áprilisban a BM ellen...

A MOM szavazáson én Modricra nyomtam, vaciláltam még a három csatár és DM között. Végül az döntött Modric javára, hogy a 3 támadó közül bármelyik is kapja, jogosan vetődne fel, hogy miért nem a másik. Bale ugye az első két gólt szerezte/előkészítette, így talán neki volt a legnagyobb szerepe a győzelembe, Benzema 2 gólt és végre jó mezőnyjátékot ugye nem kell magyarázni, Jesé meg a második félidőre nagyon feljavult és a második félidő MOM-ja nálam ő lett volna. A gólja zseniális volt, jegyzett még egy gólpasszt is, úgyhogy ez rendben volt. DM meg sok labdát elszór még mindig, de konstansan próbál váratlant húzni, megint tolt egy gólpasszt Jesének, mezőnyben hasznos volt, nekem egyre jobban tetszik. Nyilván nem tökéletes még, de jó lesz ez. Modric meg egy kikúrt zseni. Ahogy olvassa a játékot, úgy csak a legnagyobbak olvasták, mindemellett technikailag is csúcskategóriás, motivált, és végre van valaki, aki a kp-nk motorja lehet, összetartja elől és hátul az egész csapatot, és képes konstans jó teljesítményre. Ami a Poolban Xabi mellett Gerrard volt, az nálunk most Modric, Gerrard Realba illő kiadása. Úgy látszik egy ilyen kaliberű ember kellett Xabi mellé, és szép lassan kezd tökéletesedni ez a rendszer. Modric a csapatunk kulcsa, baszott nagy kincs, és a legnagyobb fegyverünk az lehet, hogy erre még talán nem jöttek rá a többi csapatnál.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 9., vasárnap 10:31

Bale-re nyomtam...ő rá még nem volt lehetőségem :lol:
Jó meccs volt. Egy embert emelnék ki, pontosabban egy rossz szokását. Ramos. Az első gól előtt Modric már 2 ember között megoldotta a sima labdakihozatalt, áttette Ramos elé aki paff eszetlenül előre vágta...ebből indult a támadás és jött az első kapott gól. Simán földön ki kellett volna hozni a labdát, az ilyen előreívelgetések...akkor oké ha nincs más lehetőség, de most bőven lett volna.

Avatar
Cristiano Ronaldo
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2014. január 31., péntek 13:08
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Cristiano Ronaldo » 2014. február 9., vasárnap 10:07

4:1-re tippeltem meccs előtt Bale duplával és Di Maria Jese gólokkal...

Hát majdnem bejött.

Meccs embere nálam Bale ; Modric párosból kerül ki. Most Balere tettem a szavazatom, de amit a kis horvát leművel néha (teszem hozzá néha feleslegesen cselezget) az nem semmi.

Védelem rendben volt bár az első gólnál nem illett volna Marionak úgy betörnie a védőink között. A lövés maga védhetetlen volt. A 2. gólját a Villarealnak nem láttam éppen üditőért mentem ki a konyhába... :) (visszanéztem... szép szabad.. DL mindkét gólban vétlen volt)
Egyébként a védelemből Carvajal előre játéka tetszett.

Közép pályánk...
llara tegnap megítélésem szerint csak annyit játszott amennyit muszáj volt ezzel a teljesítménnyel nem betonozza be magát a kezdőbe.
Modricról írtam fentebb
Di Maria 1 szép lövés és ennyi.. semmi értékelhető
Jese gólja nagyon tetszett, de nálam ő sem váltotta meg a világot. Ugyanaz igaz rá mint Illaramendire
Bale első félidei játéka miatt nálam meccs embere. Hihetetlen mennyi van még ebben az emberben csak tömni kellene labdával mint Ronaldoval is tesszük mikor a pályán van.
Benzema 2 gól.. nálam ennek ellenére fel sem merült mint meccs embere. Kevés amit mutatott a játékban. Amit senki nem kérne számon tőle ha minden meccsen vágna 2 gólt , de ettől ugye meg messze van.

Atletico kikapott (ki is pukkadt??) szóval 1 lépéssel közelebb a célhoz.
Pontszámban vezetjük a bajnokságot... szinte benn vagyunk a a kupadöntőben, a BL is eddig hibátlan...

Így tovább


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 169 regisztrált és 0 vendég