Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 27., hétfő 12:16

kiserik írta: Ha már ilyen jól felvidítottalak, kérlek írj egy kis jellemzést Müllerről (lehet privátban is), mik az erősségei illetve gyengeségei, mert kíváncsi lennék rá. Szerintem amit tud az az, hogy gyorsan szalad a labdával (Dombi Tibi szint), és ami fontosabb, hogy küzd amíg bele nem döglik (ezért tud ott tartani ahol, Munkával, rengeteg Munkával).
Hát ember... Abszolút nem szimpatikus játékos Müller és nem szemnek való a játéka, de ekkora blődséget rég olvastam erre. Az ember 19 évesen VB gólkirály volt és lenímandozod... Fejben a legerősebb Müller, a sebességével sincs gond, tökéletesen helyezkedik(taktikailag nagyon erős) és technikailag is a legjobbak között van. Attól, mert neked nem tetszik a játék stílusa, attól még Thomas Müller napjaink egyik legjobbja. De amúgy tényleg egy megye 4-es labdarúgó csak jókor volt jó helyen, mondjuk 2010 nyarán, nem?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2014. január 27., hétfő 11:44

torjack írta:
Ellen példa erre Müller, aki egy igazi senkiházi nímand hatodosztályú játékos, de iszonyatos melót végez, így megragadt a legjobbak között

Ezen jót röhögtem. Azt hittem a tegnapi Benzema Nb2 technikai szintet nem lehet überelni, de sikerült. :lol:
A Bayern már csak olyan csapat, aki senkiházi nímand hatodosztályú játékosokat tart :lol:
Ha már ilyen jól felvidítottalak, kérlek írj egy kis jellemzést Müllerről (lehet privátban is), mik az erősségei illetve gyengeségei, mert kíváncsi lennék rá. Szerintem amit tud az az, hogy gyorsan szalad a labdával (Dombi Tibi szint), és ami fontosabb, hogy küzd amíg bele nem döglik (ezért tud ott tartani ahol, Munkával, rengeteg Munkával).

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. január 26., vasárnap 22:29

morientes írta:Benzemahoz szóltam hozzá,merthogy ő volt elővéve...
Itt ebben a topicban abszolút nem volt elővéve, abból indult az egész, hogy kicsit értetlenkedve fogadtam és gondolom a többiek is, hogy ki szerint és főleg miért látta valaki a meccs legjobbjának a franciát, mert számomra kicsit abszurd volt. Most, hogy a megy a meccs topicban mit kapott szegény azt nem olvastam, de a többieket látva kapta az ívet rendesen, igaz magamban a meccs hevében én is emlegettem jó párszor a nevét, de igazán csak a lesek miatt. Főleg azért mert még a Higus időkben ő volt az akit lesen egy szezon alatt kevesebbet kapcsolták le lesen, mint a granada ellen, ellenben az argentinnel aki ott érezte jól magát. Amúgy mostanság feltűnően sokat ácsorog leshelyzetben, és ez nem csak Dm vagy a társak tötymörgésének köszönhető, bár az is lehet hogy azért van mert Ancelotti kérte, hogy többet támadja a kaput :hmmm:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 26., vasárnap 14:31

Persze, nyilván nem világklasszis, tipikus jó munkásember. De a hatodosztályú nímand azért erős túlzás volt.
Ilyet én soha nem is tartottam felőle...de mondom,mikor VB-n fosta a gólokat,én nagyobb karrierre számítottam...oke hogy a világ legjobb klubcsapatában játszik jelenleg,de nem ő a legmeghatározóbb...na de ez nem a bundesliga topic úgyhogy ez már itt off...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 26., vasárnap 14:23

morientes írta:
A Bayern már csak olyan csapat, aki senkiházi nímand hatodosztályú játékosokat tart :lol:
Ilyet azért nem mond senki,de Müller valóban a munkabírásával,az akaratával,valamint a konstans jó,de egyáltalán nem kiemelkedő,teljesítményével tud ott leni az élmezőnyben.Ő amúgy sem az a klasszik csatár,mostanában már nem,ezért pl Benzemaval összehasonlítani hülyeség is...a 2006-os haza VB után azt gondoltam hogy méltán lehet jeles utóda a nemzet bombázójának,nem csak a neve miatt :) de ezt azért nem bizonyította azóta...

Persze, nyilván nem világklasszis, tipikus jó munkásember. De a hatodosztályú nímand azért erős túlzás volt.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 26., vasárnap 14:17

A Bayern már csak olyan csapat, aki senkiházi nímand hatodosztályú játékosokat tart :lol:
Ilyet azért nem mond senki,de Müller valóban a munkabírásával,az akaratával,valamint a konstans jó,de egyáltalán nem kiemelkedő,teljesítményével tud ott lenni az élmezőnyben.Ő amúgy sem az a klasszik csatár,mostanában már nem,ezért pl Benzemaval összehasonlítani hülyeség is...a 2006-os haza VB után azt gondoltam hogy méltán lehet jeles utóda a nemzet bombázójának,nem csak a neve miatt :) de ezt azért nem bizonyította azóta...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 26., vasárnap 14:06

Ellen példa erre Müller, aki egy igazi senkiházi nímand hatodosztályú játékos, de iszonyatos melót végez, így megragadt a legjobbak között

Ezen jót röhögtem. Azt hittem a tegnapi Benzema Nb2 technikai szintet nem lehet überelni, de sikerült. :lol:
A Bayern már csak olyan csapat, aki senkiházi nímand hatodosztályú játékosokat tart :lol:

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nagyi » 2014. január 26., vasárnap 13:42

Nekem az a véleményem,hogy Cr mellet nem a legkönnyebb kimagaslót nyújtani. (csatárként)

Sokszor úgy alakítja a játékot,hogy ő kerüljön helyzetbe.

A mostani meccsen is többször előfordult,hogy mehetett volna a labda Benznek de inkább ki passzol a szélre és fut be

helyezkedni.

De ez csak az én véleményem....

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 26., vasárnap 13:30

Úgy a legjobb véleményt nyilvánítani, hogy nem láttuk a meccset.
Benzemahoz szóltam hozzá,merthogy ő volt elővéve...nyilván most jön az hogy de hát ez az értékelős topic...:) Csakhogy Benzemaval volt elfoglalva mindenki,gondolom hozzászólok akkor ha szabad.. :roll:
Amiről meg én írtam lesek kapcsán,akkor egyértelműen DM volt a töketlen,azért merészeltem írni...na meg ugye,hogy ezt a szerencsétlent mindig baszogatják,csinálhat bármit,valaki meg tabu...akkor is ha nem csinál semmit.
És a végére,kicsit off leszek,ugyan nem láttam a meccset,ami nálam úgy 20 évente fordul kb elő,de sokszor olvastam én már itt akkora ökörségeket 1-1 meccs kapcsán,olyanoktól akik elvileg látták a mérkőzést,hogy a hajam szála az égnek állt...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2014. január 26., vasárnap 13:23

wZoLee7 írta:Isco ha hajlandó fejlődni és oda figyelni arra amit mondanak neki akkor nem lesz gond. Az sokkolna ha megválnának tőle
Isconak egy nagy baja van, hogy túl jól kezdte a szezont, így egy kicsit elsztárosodott. Szerintem alázattal, munkával, akarattal simán lehetne egy Iniesta kaliberű középpályás is, csak ahhoz fel kellene adnia a nem védekezem sztárallűrt, amihez még enyhén gyerek (3 éve még harmadosztályban kuglizott, most meg a Real Madrid sztárja, sokan ezt nem tudják jól kezelni. Ellen példa erre Müller, aki egy igazi senkiházi nímand hatodosztályú játékos, de iszonyatos melót végez, így megragadt a legjobbak között).

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. január 26., vasárnap 13:18

Úgy a legjobb véleményt nyilvánítani, hogy nem láttuk a meccset. De még mindig nem tudom ki mondta hogy szar volt. A lesekre meg annyit, hogy nézd vissza a tegnapit, itt nem passzokkal volt a baj, mert volt itt kipattanó, megpattanó labda, de folyamatosan lesen volt.

Vagy ha valaki lő egy gólt, akkor meg sem lehet említeni a hibákat? Nem tudtam, hogy ez a fórum így működik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 26., vasárnap 13:00

Kerlon írta:Én is Benzemára nyomtam!!!!!!!!!! Miért? Mert minden okos fikázza, közben már elég régóta hozza szépen a fontos góljait pedig egy nagy rakás szerencsétlen.
Nem láttam a meccset sajnos,de hallom megint gólt rúgott,eddig az volt a baj hogy ezt nem teszi...amiket látok tőle manapság,márhogy játékban mennyire érett,nem úgy mint mikor Pipita szédelgett a 16-os környékén várva a sültgalambot...erre most olvasom valakitől hogy Benzema játékban nem tetszik...ja meg hogy sokat volt lesen,a kupa meccsen.Az már ugye bagatelle,hogy Di Maria állandóan elkéste az ütempasszt,így utált franciánk persze hogy lesre mozdult...
Én sem szeretem azt az ellenszenves,mindentleszarok kabil fejét,de a foci nem szeretet kérdése,valaki vagy tud,vagy nem,és azt kell mondjam Benya itt egy mélyen alulértékelt játékos...én megmondom azt is ha szar,de mostanàba panasz nem lehet rá...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. január 26., vasárnap 12:54

Az sokkolna ha megválnának tőle
Engem azzal a teljesítménnyel, amit a szezon elején letett az asztalra, azzal nagyon meg vett és az egyik kedvencem lett a keretből. Olyan dolgokat láthatok tőle, ami miatt megszerettem ezt a játékot, nem a sablon trükköket nyomatja, elég csak megnézni róla egy összeállítást, milyen amikor formában van. AZ sem véletlen, hogy pár meccs után már a nevét skandálta a közönség...
Épp ezért engem például nagyon felbasz, hogy csak 15 perceket kap, mert ezzel elveszik a lehetőségét, hogy valami varázslatot lássak tőle, olyat, amit a keret 90%-a nem tud.(Talán csak MArcelo és Modric) 15 percekkel elveszik a lehetőségét annak is, hogy egyáltalán formába lendüljön, nem értem legalább a kupában miért nem kezdhetett?
De ugyanez a helyzet Jesével is, bár ő most kapott egy félidőt, de előtte a jó formája ellenére is csak alig kapott perceket.

Sajnos nagyon úgy néz ki, hogy Di MAriával képzeli el a középpálya közepét a mester, szerintem egy formában lévő Isco jobb lenne oda.
Megjegyezném, hogy azért tegnap a C.R-Isco-Jesé trióval és mögöttük a Modric-Illara-Xabi 3-assal egész szép támadásokat vezettünk.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 26., vasárnap 12:33

Isco ha hajlandó fejlődni és oda figyelni arra amit mondanak neki akkor nem lesz gond. Az sokkolna ha megválnának tőle

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: schranzer » 2014. január 26., vasárnap 12:08

Szerintem is az utobbi idoben nagyon gyenge Isco produkcioja. A tehetsége látszik, a tudása ugyanannyi most is, mint regebben. Azonban ahogy Carlo is mondta, egyszeruen nem illik bele ebbe a rendszerbe. Ez ki is utkozik nála hatványozottan, ezért tunik ugy, mintha visszafejlodott volna. Pedig o ugyanugy tolja, vagyis tolná, mint a szezon elejen. De nagyon latszik, hogy akkor a 4 2 3 1et nyomtuk, a kontrazos dolog meg a verukben volt a fiuknak, es ez fekudt Isconak is. Ebben a rendszerben o nem fog tudni ervenyesulni. Viszont így bukta az egész atigazolás. A hamis 9es posztra szerintem o alkalmatlan, oda egy olyan jatekos kell, akiben benne van a golszerzesi oszton. Isco nem ilyen, tegnap is lathattuk, az 5osrol rakuldhette volna kapura, de o inkabb ratekeredett a labdara, kisodrodott a szelre, aztan pedig mar kereste a poziciot, ahonnet betudja a tarsnak adni. Lehet, hogy ugyanaz lesz vele is, mint Ozillel. Ozil sem illett a 4 3 3-ba, de ugy nez ki Isco sem. De kitudja, meg fiatal, lehet, hogy idovel beilleszkedik a rendszerbe, es megtaláljak a helyét, de amikor már Carlo is egyértelmuen kijelenti, hogy ebben a rendszerben keveset fog jatszani, akkor ott már bajok vannak ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. január 26., vasárnap 11:45

Realista24 írta:Én csak Redondoakármennyi szavait idéztem. Szerinte nem üti meg az MB2-őt technikailag, ami azért elég vicces, tekintve, hogy az egyik legtechnikásabb a keretben, na meg Morata is jobb nála.
Jó hát én az ilyeneket kivágnám a g..cibe :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 26., vasárnap 11:34

zalkrisz írta:
h3x0r írta:Szerintem a megy a meccs topikra gondolt, mert ott azert jo paran savaztak.
Jó hát a hatalmas izgalmak közepette és a meccs hevében kik azok, akik nem kapják az oltást? :D Szerintem azt nem kell komolyan venni, mert a legtöbb meccs első félidejében el kell adni mindenkit, meg különben is mit akarunk, elveszítjük a bajnokságot, BL-t, 10 évig nem nyerünk semmit ezzel a játékkal... :D
Én csak Redondoakármennyi szavait idéztem. Szerinte nem üti meg az MB2-őt technikailag, ami azért elég vicces, tekintve, hogy az egyik legtechnikásabb a keretben, na meg Morata is jobb nála. :mrgreen:
Persze, hogy nem ő volt a meccs legjobbja, ez egyértelmű :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. január 26., vasárnap 11:29

h3x0r írta:Szerintem a megy a meccs topikra gondolt, mert ott azert jo paran savaztak.
Jó hát a hatalmas izgalmak közepette és a meccs hevében kik azok, akik nem kapják az oltást? :D Szerintem azt nem kell komolyan venni, mert a legtöbb meccs első félidejében el kell adni mindenkit, meg különben is mit akarunk, elveszítjük a bajnokságot, BL-t, 10 évig nem nyerünk semmit ezzel a játékkal... :D

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 26., vasárnap 10:55

zalkrisz írta:Amúgy nem értem ezt a mártírkodást, amikor kapja a savazást, azt teljesen jogosan kapta, mostanában viszont nem látom, hogy szidva lenne a topikjában.. Attól még hogy nem játszik rosszul vagy a legjobban, vannak hibái, de ti ezt nem fogadjátok el, hanem megy a mártírszerep mindenkinél, ha valaki egy rossz szót mer szólni. Én is tudnám sorolni a hibáit, Ronaldonak is, a többinek is, de minek, mikor veszélyesek, gólokat szerezneK? Pl a lesekre figyelhetne, mert ma még azt sem lehet mondani, hogy a társak nem passzoltak időben, mert nem ilyen szituációknál futott lesre. Szóval mikor támadja a kaput, tökös, gólt szerez, akkor az ilyeneket elnézi az ember, de attól még benne van a játékában a hiba, nem kell megvédeni mindenért, ha a másik elmondja a véleményét. De ki az aki fikázta a mai meccs után? Ki az a minden okos meg a fórum nagy része? Akkor ne csak a levegőbe beszéljetek.
Szerintem a megy a meccs topikra gondolt, mert ott azert jo paran savaztak.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. január 26., vasárnap 10:28

Sierra írta:Azért a Modric-Alonso kp eléggé adja az utóbbi meccseken, mindkettő nagy formában. De igaz ez a Pepe-Ramos duóra is. Főleg Pepére, ma is kb mindent kifejelt, remekül helyezkedik.
Céronaldo idén még nem az igazi, persze így is hozza a gól/meccset, de nem ehhez vagyunk hozzászokva. :mrgreen:
Di María-Bale semmi, ennél több fog kelleni, főleg a nagy meccseken.
Benzemát most nem lehet elővenni, hozza a gólokat, nálam ez számít. Carvajal a szokásos zsírság, viszont Marcelo sem az igazi az utóbbi időben.
Viszont ez az Isco valamiért nagyon irritál engem. Beképzelt és önző is. Nem bírom a srácot.
Di María ma megint nem volt annyira jó , viszont a Modric-Xabi Alonso páros nagy részben neki köszönheti a remek teljesítményt. Hatalmas mezőny munkájával rengeteg terhet vesz le Modricról és Xabiról , bár támadásban hihetetlen pontatlan volt megint .
Marcelo szerintem jobb volt , főleg védekezésben . Sok labdát szerzett. Bár az egész csapatról elmondható , hogy védekezésben , most nagyon királyok vagyunk , a támadás kissé döcög. Bale-Jesé nem volt nagy cucc , de hasznosak voltak főleg Bale. Jesé eléggé eltűnt . Marcelo se jó támadásban. Di Maríáról nem is beszélve.
Viszont ,ami hihetetlenül tetszik , hogy végre egy csapatot , még hozzá elég szervezett csapatot látok a pályán. Ronaldo is egyre többet passzol. Nagyon tetszik amerre haladunk.
Carvajal meg hihetetlen , ment ár a plusz :D
Hatalmas mínusz meg Isco :(
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég