Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 20., péntek 7:16

Csucsu meg épp NBA meccsen Párizsban meccs közben. Remélem kap egy tockost, ez a PSGnél menő. Rá is szóltak mert már bocsánatot kért egy posztban
gratulalok bazmeg, a pogbai lagymatag lazafeka utra lepeshez, még par ilyen, a nyamnyila lötyögős szar mellett, amit a palyan általában előad, el is engedem....
Jobb kepessegu, mint kazmer, de az az alibi, amit lerak...vagy csak agyilag keves hozza felfogni, hogy hogy tudna dominalni es kihasznalni az erossegeit, es uralkodni a kp-n minden meccsen....
thereisonly1ronaldo

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. január 20., péntek 7:10

dzsi91 írta: Ht én nem örülök, hogy továbbmentünk csak púp a hátunkra. Bajnoksagban majd botlunk az ilyen hétközi remontadak miatt. De azért szép volt.
Kellett a sikerélmény végre-valahára, és vannak olyanok, akik "végigpihenték" úgymond a VB időszakot minielőszezon ide vagy oda, lenne annyi játékos, hogy ki lehetne állni velük is a fáradt csontok helyett. :roll: Nehogymár mindig csak mi legyünk a legleharcoltabb csapat a világon, és erre kelljen magyarázni a bizonyítványt.

Tegnap ez a második félidő már hasonlított a Real Madridra, le a kalappal, ilyen mentalitással kell a Bilbao ellen is nyomni, Kroos és Rodrygo pad, Ceballos és Asensio (lehet csak csereként képes már csak villanni :x ) kezdő. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. január 20., péntek 7:08

Stratégiailag azt hiszem tökéletes döntést hoztam, hogy a félidőben nyomtam be a stream-et. Így láttam végre focit tőlünk. :D

Végre fennmaradt Camavinga, Fedével jót alá is daráltak Ceballosnak, aki előtt nagy respekt, alig játszik erre letol egy ilyen prime Modricsba oltott Iniestát. Le a kalappal, zseni volt. Bilbaoban megnézném ugyanezt a hármast középen. Asensio is végre csinált valamit, olyan sprinteket tolt le, total nem volt önmaga. Rodrygo mehet a padra.

Csucsu meg épp NBA meccsen Párizsban meccs közben. Remélem kap egy tockost, ez a PSGnél menő. Rá is szóltak mert már bocsánatot kért egy posztban.

Babinho, valami hasonló ugrott be nekem is meccs közben :lol: Azért ha van szusz a gyerekekben igencsak tudunk focizni. Villarreal félpályán nem jött át a 2.félidőben.

Ps. Edukációs jelleggel magyarázza már el valaki miért kapott 7 lenyilat egy komment ami azt mondja, hogy "szerintem nyerünk ma". Komolyan nem értem.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Pad'em 2023. január 20., péntek 7:11-kor.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. január 20., péntek 7:00

dzsi91 írta: Ht én nem örülök, hogy továbbmentünk csak púp a hátunkra. Bajnoksagban majd botlunk az ilyen hétközi remontadak miatt. De azért szép volt.
Jogos amit írsz, de én a kupára is annyira éhes vagyok mint a bajnokságra. Nyilván a bajnokság nagyobb érték, de a kupát régebben nyertük meg. Amúgy ebben a sorozatban simán lehetne rotációt alkalmazni. A védelemben pl. Nacho, Tobias, Odriozola játszhatna, a középpályán, Ceballos és Camavinga. Elől pedig Asensio és Hazard is nyomhatná néha napján. Bár utóbbi szerepe a tegnapi be nem cserélése után nyilvánvalóvá vált és ez nem is baj, menjen a nyáron.

A kapuban egyértelműen Luninnak kellene mindig kezdenie, tegnap érdekes volt, hogy nem játszott.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 20., péntek 4:09

Ht én nem örülök, hogy továbbmentünk csak púp a hátunkra. Bajnoksagban majd botlunk az ilyen hétközi remontadak miatt. De azért szép volt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. január 20., péntek 3:59

Nagyon kellett ez a meccs a srácoknak és pont ilyen forgatókönyvvel! Ezzel lehet bennük visszahozni a hitet majd! Remélem leküzdjük a fáradtságot és a formán kívüliséget végre!

Ceballosnak gratulálok, nagyot ment! Asensio is jó csere volt!

Amit viszont sajnálok azaz, hogy több fiatal nem játszhatott, illetve hogy keveset cserélt megint Carlo. Kicsit szét lesz hajtva a keret egy része. Remélem nem lesz meg a böjtje ennek.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. január 19., csütörtök 23:38

Ancelotti: “Tension with Rodrygo? No, I told him not to forget to greet me when he was substituted.”

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 19., csütörtök 23:16

petiamadridista írta:
hehetheoriginal írta: kiváncsi vagyok igaz e a teoria.
elcsapatoknal nem hiszem, hogy ilyen fizikalis kulonbsegeket manapsag el lehet erni pl anabolikus szteoridok nelkul.
raadasul a villanyreal sokkal kevesebb meccset is jatszik, elvileg pihentebbek.
Szal szted Pintus tud valami szupercuccot ami tavasszal kezd látható különbséget adni?
Vagy mi ?? Mire gondolsz, ez most érdekel. Kíváncsi vagyok a teoriára, de komolyan. :)
nincs semmi extra, de itt az lett sugallva, hogy pintus minialapozást meg előszezont nyomat a vb miatt a szezon felénél, ezert ilyen zokni meg lassuszar mindenki.
erre mondtam, hogy kivancsi vagyok mi lehet igaz ebbol, tudunk-e dominalni futasban tavasszal.
en ezt ketlem, már tavaly tavasszal is vegig bekkelos kontrafocit nyomtunk.
persze lehet ugy is, csak egy real madridtol en ezt soha nem tudtam elviselni.
thereisonly1ronaldo

MVPP
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MVPP » 2023. január 19., csütörtök 23:11

hehetheoriginal írta:
Pintust basztatta mindenki meccsek óta...na Antonio nyomd meg a gombooot, lécccciiii... - Nem! NEM!
NAA NYOMD MEEEG...már 2-0...Ne már mester nyomd meeeg....Nem még nincs február!!!...csak egy kicsit légyszi, 50%on, naaaaa...
kiváncsi vagyok igaz e a teoria.
elcsapatoknal nem hiszem, hogy ilyen fizikalis kulonbsegeket manapsag el lehet erni pl anabolikus szteoridok nelkul.
raadasul a villanyreal sokkal kevesebb meccset is jatszik, elvileg pihentebbek.
Több meccset játszották a szezonban, mint mi.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. január 19., csütörtök 23:08

raadasul a villanyreal sokkal kevesebb meccset is jatszik, elvileg pihentebbek.
Ezért volt furcsa hogy a végére kipukkadtak.
Szerk. kapom a downvotetot :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. január 19., csütörtök 23:08

hehetheoriginal írta:
Pintust basztatta mindenki meccsek óta...na Antonio nyomd meg a gombooot, lécccciiii... - Nem! NEM!
NAA NYOMD MEEEG...már 2-0...Ne már mester nyomd meeeg....Nem még nincs február!!!...csak egy kicsit légyszi, 50%on, naaaaa...
kiváncsi vagyok igaz e a teoria.
elcsapatoknal nem hiszem, hogy ilyen fizikalis kulonbsegeket manapsag el lehet erni pl anabolikus szteoridok nelkul.
raadasul a villanyreal sokkal kevesebb meccset is jatszik, elvileg pihentebbek.
Szal szted Pintus tud valami szupercuccot ami tavasszal kezd látható különbséget adni?
Vagy mi ?? Mire gondolsz, ez most érdekel. Kíváncsi vagyok a teoriára, de komolyan. :)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 19., csütörtök 23:06

Pintust basztatta mindenki meccsek óta...na Antonio nyomd meg a gombooot, lécccciiii... - Nem! NEM!
NAA NYOMD MEEEG...már 2-0...Ne már mester nyomd meeeg....Nem még nincs február!!!...csak egy kicsit légyszi, 50%on, naaaaa...
kiváncsi vagyok igaz e a teoria.
elcsapatoknal nem hiszem, hogy ilyen fizikalis kulonbsegeket manapsag el lehet erni pl anabolikus szteoridok nelkul.
raadasul a villanyreal sokkal kevesebb meccset is jatszik, elvileg pihentebbek.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. január 19., csütörtök 23:04

Pintust basztatta mindenki meccsek óta...na Antonio nyomd meg a gombooot, lécccciiii... - Nem! NEM!
NAA NYOMD MEEEG...már 2-0...Ne már mester nyomd meeeg....Nem még nincs február!!!...csak egy kicsit légyszi, 50%on, naaaaa...

Na jó, de csak 30 perc basszátok meg, és csak a cseréknél

:lol:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. január 19., csütörtök 23:03

Remelem most mar leesik Carlo papanak a tantusz, hogy jatszatni kell mindenkit a keretbol, mert ma is a friss emberek hoztak a feludulest Nacho, Asensio es Ceba szemelyeben.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. január 19., csütörtök 23:00

Talán megkezdődik a kilábalás?
A második félidő egész jó volt ami még feltűnt hogy viszonylag frissen mozogtak a meccs végén is,legalábbis a Villarreal játékosaihoz képest.
Ők kipukkadtak.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 16., hétfő 18:23

Ez tökjó volt pár komment amit még nem downvoteoltam :D jobb később mint soha.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. január 16., hétfő 17:59

De akkor volt egy jovic :shifty:
ZIDANE

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. január 16., hétfő 17:54

Köszi, hogy visszakerested. Jár érte a pacsi. :mrgreen:

Remélem a károgósabb kommentelők magukba néznek egy picit. Egyrészt azért, mert minden évben voltak lebőgéseink, zárlataink. Volt, hogy hamarabb (december/január környékén) volt, hogy később (február/március) környékén jött ez az időszak. A top fociban 10 hónap nagyon hosszú idő, nem lehet állandóan 10/10 formában lenni és agyonverni mindenkit, így vb-vel együtt pedig még nehezebb és hosszabb a szezon.

Másrészt azért tekintsenek magukba, mert nyilván nem a legminőségibb keret a miénk és nem is joga bonitobol áll a játékunk, viszont tényleg igazi csapatunk van. Lehet látni, hogy mennyire élnek-halnak egymásért a srácok, ezt mi sem bizonyítja jobban mint a 11-es párbajnál történő reakciók a Valencia ellen. Ez egy győztes csapat jellemzője. Ez a szezon pedig még közel sem úszott el.

Harmadrészt pedig azért is törjenek magukon pálcát, mert ez a csapat sokat adott nekünk az elmúlt években. Nyilván nincs már itt CR, Bale, Isco, Marcelo, James, Varane, Ramos, Navas, Casemiro, Di María és Xabi Alonso sem, viszont a győztes csapat gerince még megvan, akikre valóban jó lesz majd visszaemlékezni, a trófeákból a lehető legtöbbet elhozták és nem akkor kellene gyászolni a csapatot, amikor egy El Clasícót bukunk 3-1-gyel. Volt itt 4-0 is tavaly, Mourinho idején 5-0 is, Juande Ramosnál meg 6-2 is és kupákat se nyertünk, szóval nincs okunk arra, hogy temessük a csapatot.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mexes » 2023. január 16., hétfő 17:27

Tegnap pont ezt olvasgattam. Március 20 vs május 22 vagy mi... Epic :D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. január 16., hétfő 17:15

dzsi91 írta:
Csütörtökön kiesnénk mehetne a heti egy meccs a klub vbig. Azt elbírják a nyugdíjasok.
Arra tényleg pofátlanul elküldeném a castillat :lol: vagy ha nem is nagyon erősen tartalékot. Nem azt csinálnám hogy kapjátok be hanem minden nap egy csokor emberről nyilatkoznék h megsérült nem komoly de ki kell hagynia :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég